پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
242 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

اون بازی رو کامل یادمه منم اولین پخش مستقیم اون سال بود یووه بازی رو برد ولی از اون گروه صعود نکرد لورکوزن هم تو گروه یووه بود
اگه اشتباه نکنم تا فینال رو هم رفت

آره، حالا منم یادم اومد، :1: چمپیونز لیگ 2002-2001 بود که یووه در مرحله دوم این بازی ها، توی گروه ارسنال - بایر لورکوزن و دیپورتیو لاکرونیا افتاد،
که دیپورتیو و لورکورن با 10 امتیاز صعود کردند و یووه و آرسنال با 7 امتیاز حذف شدند.
حالا جالبه که یووه توی اولین بازیش 4-0 لورکوزن رو برد !!

این بازی یوونتوس - آرسنال هم که گفتم کارینی دروازه بان بود یووه با تک گل زالایتا برد.
عجب روزی بود، هانری فکر کنم پنالتی خراب کرد و کارینی ستاره یووه بود.
چقدر دوست داشتنی بود این کارینی !
جالبه که کارینی هیچ وقت برای یووه توی سری آ بازی نکرد و این اگه اشتباه نکنم تنها بازیش برای یووه بود !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تصویر

امروز تولده ایگور تودور هم هست ...

از 99 تا 2007 واسه یووه بازی کرد ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تورام اخرین بازی خودش رو در چنین روزی و در بازی با لاتزیو انجام داد ...22 اوریل 2006

تصویر

یووه اون بازی رو با نتیجه یک به یک با لاتزیو به پایان رسوند ...

این بازی در دل آلپی برگزار شد ...و در چهرچوب هفته 35 لیگ ایتالیا بود ... فصل 2005.2006

Fonseca Caris Daniel

[center]تصویر

دانیل فونسکا هم اخرین بازی خودش رو در تاریخ 22 آوریل 2001 و در بازی با پارما انجام داد ..

این بازی در انیو تاردینی انجام شد ... و با حساب 0.0 به پایان رسید ... هفته 27 لیگ 2000.2001

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

در نظرسنجی شرکت کنید

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من به سالاس و امائوری رای دادم : سالاس به این دلیل که مهاجم بزرگی بود و ازش انتظار داشتیم که موفق بشه اما افتضاح بود . امائوری هم به این دلیل که پول زیادی بابتش دادیم ! زالایتا از نظر ضعیف نبود ! الیورا و پالادینو هم ارزش ندارن دربارشون صحبت کرد :1: میکولی هم بره به درک .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

منم به آمائوری و سالای رای دادم،

سالاس مهاجم بزرگی بود و ازش انتظارات هم بالا بود، ولی ضعیف بازی می کرد و لیپی هم تا جایی که میشد بهش اعتماد کرد ولی واقعا جواب نداد ! دیگه طوری بود شرایط که لیپی خط حمله رو سالاس - تره زگه می زاشت که حداقل یه جوری این سالاس گل بزنه ! یک بار هم در حضور الکس پنالتی رو دادن بهش تا بالاخره گل زد !

آمائوری هم با توجه به مبلغی که بهش دادیم باید بهتر از اینا بازی می کرد، مهاجمی که یک سال کامل گل بزنه حالا به هر دلیلی، واقعا نمیشه ازش دفاعی داشت،
البته سال اول واقعا عالی بود امائوری، اما نتونست خودش رو حفظ کنه،

الیورا کلا تو یووه خیلی کم توی پست تخصصیش به بازی گرفته شد ولی همون قدر هم بازیکن خوبی نبود، پالادینو رو من دوست داشتم و اعتقاد داشتم می تونه بازیکن آینده داری باشه، ولی افت کرد و رشدش متوقف شد ! بازیش خیلی بگیر نگیر داره،
میکولی تو یووه موفق نبود، در واقع زوج الکس - تره زگه اجازه درخشش به مهاجم سومی رو نمی داد ! ولی بعد از اینکه از یووه رفت به فیونتینا (به همراه کیه لینی) صحبت های بدی بر علیه یووه، موجی و هواداران یووه کرد که تبدیل شد به یک چهره منفور.
زالایتا هم هیچ وقت مهاجم قابل اتکایی نبوده، یه موقع مثل بازی با بارسلونا (سال 2003) میاد گل به اون مهمی رو می زنه، اما بیشتر اوقات یک مهاجم زیر متوسط بود.
وقتی که مقایسه ش می کنم با مهاجم سومی مثل دی وایو، خیلی پائین تر میبینمش.
آموروزو هم یکی از مهاجم های دوست داشتی من بود که عملکرد موفقی تو یووه نداشت و نتونست موثر باشه.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
پالادینو فقط

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
دیگو پله ارماندو مارادونا آمائوری باجو .....

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من به اولیورا رای دادم اصلا دلیل بازی تو یووه رو ندونستم چرا اومده بود تو اون تیم خوب یووه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
امروز فابيو كاناوارو ديگه رسما خداحافظي كرد . خيلي دلم براش تنگ ميشه واقعا ياد بازيهاش تو جام 98 و يورو 2000 و مخصوصا دفاع جانانش جلوي هلند بخير

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
با وجود اينكه از ديد ما هوادارها جدا شدن زامبروتا و تورام يكجور خيانت تلقي ميشه ولي هنوز بهترين خاطراتم از يووه شامل اين 2نفر ميشه! به نظرم موندن يا جدا شدن از تيم تو سري ب بيشتر يكجور امتحان بود تا افكار حرفه اي.من مطمىنم دليل اينكه كامورانزي تيم ترك نكرد غيرت نبوده بلكه بيشنهاد خوب نداشت.شايد خيلي از اساطير ما همجون داويدس،راوانلي و... جاي اونها بودن تيم ترك ميكردن،فقط شانس أوردن كه تو اين وضعيت قرار نكرفتن.بنظرم زامبروتا انقدر براي ما زحمت كشيده و باتعصب بازي كرده كه حقش نباشه بهش بكيم خاىن.هنوز جهره درهم و ناراحتش بعد باخت در فينال اروبا به ميلان جلوي جشممه.مطمئنم خود زامبروتا بشيمون هست از رفتنش و اينو تو مصاحبه هايي كه تو مسىله كالجوبولي 2 به نفع يووه كرده كاملا معلومه.بيجاره جرئت نداره بعد از سالها بياد سر تمرين يووه و احوالبرسي كنه.ايكاش باهاش بهتر برخورد ميشد و ايكاش ما براش تابيك درست ميكرديم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

سلام دوستان من
یاد کونته افتادم ! سبک خاصی داشت ، یکی از با تعصب های یوونتوس بود .
جذبه داشت ! اواخر فوتبالش دیگه جالب نبود اما هیچ وقت نمیشه از کنار بازی های خوبش گذشت .

امیدوارم در سال های آتی و وقتی که با تجربه شد ، سرمربی یوونتوس بشه !
باتشکر

به ارزوت رسیدی
خیلی با حال بود

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

! Happy Birthday Igor

تصویر

امروز ، 16 آپریل 2012 ، تولدِ ایگور تودور ، مدافع متعصب سال های نه چندان دورِ یوونتوس هست. تودور امروز 34 سالگی خودش رو جشن میگیره ! تودور بین سال های 1999 تا 2007 ، در عضویت یوونتوس بود و در این 8 سال ، مجموعاً موفق شد که 174 بازی برای یووه انجام بده و 21 گل هم به ثمر برسونه. ایگور تودور ، از جمله بازیکنانی هست که بر خلاف خائن هایی مثلِ زامبروتا و تورام ، یوونتوس رو در سری ب تنها نگذاشت.

تودور در سالِ 2008 ، در حالی که تنها 30 سال سن داشت ، مجبور شد به علت مصدومیتی شدیدی که از ناحیه مچِ پا بهش فشار میوورد ، برای همیشه از فوتبال خداحافظی کنه ... .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ایگور رو خیلی دوستش داشتم با اینکه امروز ازش فقط یه سایه ای تو ذهنم باقی مونده. واقعا هنوز هم میتونست برای یوونتوس خوب و مفید بازی کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی عالی بود حتی زمانی که لیپی ازش به عنوان هافبک دفاعی هم استفاده میکرد ، بازم مفید ظاهر میشد ، یه بازیکن فوق العاده بود تولدت مبارک ایگور باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این دهه یوونتوسی های بزرگ زیادی بودند که یوونتوس رفتار خوبی در اخر و حتی نتوانستن با هواداراشون خداحافظی کنن . از جمله این بازیکنان تودور بود

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
تواون دهه 2000بازیکنای خوبی داشتیم ولی حیف که یکسرشون بی وفای کردن واز یوونتوس رفتن حالا یا بخاطر پول بود یا بخاطر اینکه تو سری بی نرن از یوونتوس رفتن

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

[img height=354 width=480]http://1.0.1.img98.net/out.php/i451960_za.jpg[/img]

خواستم چیزی در رابطه با زامبروتا بگم.

بعد اتفاق کالچوپولی بین هوادارای یووه اختلاف نظری افتاد بر سر کلمه " گروه خائنین " .
عده ای میگفتند اون بازیکنهای که تیم ترک کردند حق نداشتند یووه رو تو اون شرایط ول کنند.عده ای دیگر از هوادارها در قبال برخورد اون نفرات از لفظ " فوتبال حرفه ای " برای توجیه کردن ترک باشگاه استفاده کردند.

به واقع خود من هنوز هم موندم کدوم گروه درست میگند.دلم میگه گروه اول اما عقلم میگه گروه دوم درست میگند.
یکی از خصوصیات یووه و هواداراش اینه که فوتبال با قلبشون نگاه میکنند نه با ذهنشون.برای همین توی یوونتوس اتفاقهایی افتاده که اونو منحصر به فرد کرده.
وفاداری - بی وفایی - یک شبه از عرش به فرش رسیدن - دوباره بلند شدن از زیر صفر- بازگشت به قهرمانی و ....همه از خصوصیات این تیم هست.

[img width=480 height=569]http://static3.tribalfootball.com/sites/default/files/imagecache/tribalimage-large/tribal-images/201011/zambrotta.jpg[/img]

احساسم بهم میگه که شاید حداقل درباره زامبروتا این استثنا وجود داشته باشه که جزو هیچ کدوم از 2 دسته بالا نباشه
زامبروتا در حالی که 6 فصل درخشان رو با یووه سپری کرد و باپیراهن یووه مطرح شد و تو سال 2006 بهترین دفاع راست دنیا شد و به تمامی افتخارات رسید در مراسم خداحافظیش باید در کنار بازیکن ها و هوادارایی باشه که مسلما هیچ علاقه قلبی بهشون نداره.
نمیدونم چرا احساس میکنم گریه های زامبروتا به هیچ وجه به هوادارای میلات تعلق نداره و داره برای یوونتوس گریه میکنه.

واقعا هنوزم که هنوزه اصلا نمیتونم هضم کنم چرا زامبروتا باشگاه رو ترک کرد؟
شاید تصمیم احساسی و عجولانه ای گرفت.اما برای خود شخص من زامبروتا خیلی خیلی با کسی مثل کاناوارو و ابراهیممویچ فرق میکنه.متاسفم که کسی مثل کاناوارو با اون برگشت مسخره و کاریکاتور وارش یکسری از شماها رو قانع کرده که اونو خائن به حساب نیارینش و براش تاپیک درست کنید اما زامبروتا که مسلما از روی شرمندگیش هیچ وقت درباره یووه صحبتی نکرد و همواره تو قضیه کالچوپولی به نفع یووه حرف میزد رو جزو خائنین به حساب بیارین و حتی به خاطر تلاش های چندین سالش تاپیکی نداشته باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
- به شخصه تنفری که نسبت به زامبروتا دارم نسبت به زلاتان هم بیشتر هست ! زلاتان وقتی که رفت اینتر صراحتا گفت یوونتوس قهرمان واقعی بود و اون 2 قهرمانی توی زمین به دست اومدند، هرگز ضد یووه و یا حداقل اون تیمی که توش بازی میکرد حرفی نزد، ولی زامبروتا دقیقا اولین مصاحبه ش چی بود ؟! گفت احساس می کنم سرم کلاه گذاشتند ! یعنی دقیقا این "تبانی" رو واقعی دونست ! زامبروتا هیچی نبود ! و این یووه بود که تبدیلش کرد به بهترین مدافع چپ دنیا؛ این لیپی بود که زامبروتای هافبک رو برد توی دفاع و یک بازیکن انکار ناپذیر تبدیل شد. زامبروتا تا آخر عمرش مدیون یووه هست و تا پایان عمر من زامبروتا رو تحت هر شرایط یک خانن میدونم؛ ترک باشگاه، مصاحبه بر ضد باشگاه و فراموش کردن یووه ! فکر کنم این 3 دلیل به اندازه کافی توجیه پذیر باشند برای خائن دونستن این بازیکن. مصاحبه ضد الکسش هم به کنار !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
کاری به اینکه اون اشک ها برای کی و چه تیمی ریخته شد ندارم ولی خیانت ش به هیشکی پوشیده نیست . اون روز ها رو بعید میدونم یادتون رفته باشه . کدوم از شما فکر می کردین که یه روزی از یووه بره ؟ من که به تعصب ش قسم می خوردم و اون رو باز کاپیتان دوممون میدونستم ولی اون با اون بازوبند و اون لباس چیکار کرد ؟ لباسی که به قول ِ خودت اون رو بهترین دفاع راست ِ جهان کرد و بهترین بازی هاش رو با این لباس انجام داد . به نظرت وقتی ژانویه ی 2007 اومد تورین و توی جشن با بازیکنا بود تونست کینه ای از دلشون خارج کنه ؟ بازیکنایی که دور از چشم و هیاهو موندن و حرمت ِ اون لباس رو فهمیدن و بهش ارزش گذاشتن ، ولی اون چیکار کرد ؟ اونی که ازش انتظار خیلی بیشتر از این بود . آدمی که به همراه ِ الکس دو نفری بودن که از موندنشون مطمئن بودیم ولی آخرش چی ؟ یک سال صبر لیاقت ِ ما نبود ؟ لیاقت ِ مایی که تیممون زامبروتا رو زامبورتا کرد و تورام رو تورام . شاید تنها بازیکنی که از رفتنش ناراحت نمی شدم کسی جز بوفون نبود چون شرایطش فوق العاده بود ولی اون از اون شرایط گذشت اما این ها !!! نمیشه این ها رو کنار ِ هم گذاشت اصلا و هیچ توجیهی به رفتنش نیست . زامبروتا به نظر ِ من خیلی پست تر از ویرا و ایبرا هم بود چون اونا با این حال که لباس نراتزوری پوشیدن همیشه از حقانیت ِ یووه حرف زدن و این توی بارسلونا فشاری روش نبود که نتونه حرفی بزنه . هیچ اتفاق ِ بدی نمیفته اگه واسه ش تاپیک هم ساخته بشه ولی شک نکنید محتوای تاپیک ش همیشه و ننگ و دشنامی هست که بهش میدن و یا هوادارانی که زجر این چند ساله رو کشیدن از کنارش به سرعت رد میشن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی