پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
239 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Émerson Ferreira da Rosa

تصویر
متولد 4 اپریل 1976 در Pelotas, Brazil

قد _182

پست _هافبک دفاعی .

فوتبال خودش رو در سال 1993–در تیم گرمیو اغاز کرد و 4 سال در این تیم توپ زد و 115 بازی انجام داد ، سپس در فصل 97 به تیم بایر لورکوزن پیوست و 3 سال عضو این تیم بود 82 بازی انجام داد در سال 2000 او مورد پسند فابیو کاپلو مربی رم قرار گرفت و با مبلغ 35 بیلیون لیر ایتالیا به تیم رم پیوست .
در فصل 2000_2001 موفق به فتح اسکودتو و سوپر کاپ ایتالیا شد .
4 سال بعد یعنی در سال 2004 به همراه فابیو کاپلو به یوونتوس تورین پیوست با مبلغ 16 میلیون یورو .
او در یووه در کنار پاتریک ویرا خط هافبک نفوذ ناپذیری رو تشکیل دادن و در 2 فصل پیاپی نیز موفق به فتح 2 اسکودتو به همراه یووه شدن .
در سال 2006 و رخداد کالپو پولی او به همراه مربی خود به رئال مادرید پیوست و در هفته اخر رقابت های فصل 2006–2007 یکی از سرنوشت ساز ترین گل های رئال رو به ثمر رساند و توانست در یک فصل عذاب اور و دشوار به همراه رئال قهرمان اسپانیا شود .
در فصل 2007 و بعد از به وجود امدن مشکلات فراوان با مدیران رئال ما 5 میلیون به میلان ایتالیا پیوست اما او در میلان همیشه یک نیمکت نشین بود و مصدومیت های پیدر پی وی باعث شد بعد از 2 سال به برزیل بازگردد و به تیم سانتوس پیوست در کنار هم تیمی سابق خود روبرتو کارلوس .

خصوصیت بازی ..
امرسون از تخریبی ترین هافبک های فوتبال دنیا بود ، بازی امرسون هیچگاه به چشم نمیاد اما او تاثیر بسیاری در بازی تیم داشت با توجه به تخریبی بازی کردن او بازیکن خوش اخلاقی هم بود و بسیار بی حاشیه .

اما امرسون در عرصه ملی

او از سال 97 تا 2006 عضو تیم ملی برزیل بود و 73 بازی انجام داد و 6 گل نیز به ثمر رساند .
بدترین اتفاق دوران ورزشی اود در سال 2002 در چند روز مانده به اغاز جام جهانی رخ داد ، او در استانه شروع جام جهانی دستش شکست و جام جهانی رو از دست داد ، اما 4 سال بعد به همراه برزیل به جام جهانی 2006 المان رفت اما در مرحله نیمه نهایی در مقابل فرانسه شکست خوردن و حذف شدن و امرسون برای عهمیشه از تیم ملی خداحافظی کرد .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
....
Marco Di Vaio

متولد 15 جولای 1976 در شهر رم ایتالیا

فوتبال رو از سال 1991 در تیم جوانان لاتزیو اغاز کرد و در سال 94 به تیم اصلی منتقل شد و فقط یک سال در تیم اصلی باز کرد و در 8 بازی 3 گل زد .
به سری بی رفت و در تیم های ورونا و باری و سالرنیتانا بازی کرد در سال 1999 به تیم پارما از سری آ پیوست و 4 سال در این تیم ماند و 81 بازی 43 گل به ثمر رساند که امار بسیار خوبی بود.
در فصل 2002–2003 به صورت قرضی به یوونتوس پیوست و یک سال بعد قراردادش با یووه قطعی شد .در سال اول 26 بازی انجام داد 7 گل زد و در سال دوم 29 بازی انجام داد و 11 گل زد .تصویر
زمانی او در یووه به بازیکن ثابت تبدیل شد که دلپیرو دچار مصدومیت شدیدی شد و مارکو جای اورو به خوبی پر کرد .
او به همراه یووه موفق به فتح یک اسکودتو شد و همین طور توانست به همراه یووه به فینال چمپیونز راه پیدا کند.
مارکو سپس به تیم های والنسیا زیر نظر رانیری پیوست اما با وجود بازیکنانی نظیر کلایورت و داوید ویا و انخل نتوانست موفقیتی در این تیم کسب کند و به موناکو پیوست و به موناکو رفت در موناکو در کنار ویری و یان کولر و ادبایور جرمی منز و ... کار دشواری برای بازی کردن داشت و نهایتا در سال 2007 به ایتالیا بازگشت و به جنوا رفت تیمی که به تازگی از سری بی برگشته بود او در دو فصل حضورش برای جنوا 11 گل زد و به تیم بولونیا پیوست به صورت قرضی . در فصل 2008–2009 برای بولونیا در 38 بازی 24 گل به ثمر رساند او قرارداش رو با بولونیا قطعی کرد و فصل پیش نیز موفق به زدن 12 گل شد .

افتخارات مارکو

Juventus
Serie A 1: 2002–03
Supercoppa Italiana 1: 2003

Parma
Coppa Italia 1: 2001–02

Salernitana
Serie B 1: 1997–98

Valencia
UEFA Super Cup 1: 2004

و همچنین اقای گل سری بی در سال 1998

اما مارکو در عرصه ملی

در فصل 93_94 عضو تیم زیر 21 سال ایتالیا بوده و از سال 2001 تا 2004 عضو تیم ملی بزرگسالان .
او 14 بازی ملی دارد و 2 گل ملی به تیم های ارزبایجان و رومانی .

تصویر
او یکی از اعضای تیم ملی ایتالیا در یورو 2004 به رهبری تراپاتونی بود .
او در بازی با بلغارستان به میدان رفت .

اعضای تیم ملی در یورو 2004

1 Buffon • 2 Panucci • 3 Oddo • 4 Zanetti • 5 Cannavaro © • 6 Ferrari • 7 Del Piero • 8 Gattuso • 9 Vieri • 10 Totti • 11 Corradi • 12 Toldo • 13 Nesta • 14 Fiore • 15 Favalli • 16 Camoranesi • 17 Di Vaio • 18 Cassano • 19 Zambrotta • 20 Perrotta • 21 Pirlo • 22 Peruzzi • 23 Materazzi • Coach: Trapattoni

گل های مارکو برای یوونتوس که delpiero 1993 عزیز زحمتش رو کشید.

دانلود با فرمتavi
http://www.4shared.c...io-juventus.htm

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به جز پاول و بوفون که گزینه های قطعی هستند !!!!!!!! بقیه بازیکنان به یک اندازه سهم در موفقیت یووه داشته اند !!! مومو و دیگو هم فرصتش رو نداشتند وگرنه شک نداشتم که اگر اون موقع بودند جز ستارگان بودند !!! من رای سومم رو به تورام دادم !! به نظر استحکام فوق العاده ای به خط دفاعمون داده بود ! خیلیی کند نبود !سر خوب می زد و خوب هم دفاع می کرد ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Igor Tudor
متولد 16 اپریل 78 در Split, SFR Yugoslavia

[img width=457 height=600]http://www.picestoon.com/out.php/i118786_TUDORIgor20030528GHL.jpg[/img]

قد . 193
پست مدافع _ هافبک دفاعی

فوتبال رو از سال 95 در تیم هایدوک اشپلیت اغاز کرد. و 4 سال در این تیم بازی کرد ، سپس در فصل 99 به یوونتوس پیوست .
تودور در 8 سالی که در یووه بود در خط دفاعی کسانی نظیر Paolo Montero, Mark Iuliano, Gianluca Pessotto, Lilian Thuram, Alessandro Birindelli, Nicola Legrottaglie, Zambrotta, Jonathan Zebina, Giorgio Chiellini, Fabio Cannavaro
در کنار او بودند و او در 8 سال 110 بازی برای یووه انجام داد و 15 گل زد که یکی از معروف ترین های ان به اینتر در مه اتزا بود بازی که 2_2 به پایان رسید .
در فصل 2005_2006 به صورت قرضی به سیه نا پیوست .
اما زمانی ارزش تودور برای یووه بیش از پیش مشخص شد که در تابستان 2006 و رخداد کالچو پولی به یووه بازگشت و کسانی مانند تورام و کاناوارو زامبروتا تیم را ترک کردن اما ایگور با افتخار پیراهن یووه در سری بی را بر تن کرد .
اما او با مصدومیت شدیدی مواجه شد و در سال بعد به تیم دوران جوانی خود هایدوک اشپلیت پیوست و در پایان فصل به دلیل مصدومیت برای عهمیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد .

ایگور در سال 2002 به عنوان بهترین بازیکن سال کرواسی برگزیده شد.

افتخارات همراه یووه

2 قهرمانی سری آ
و البته به جزئ این 2 قهرمانی ، 1 قهرمانی دیگه هم همراه یووه داشت که به خاطر کالچو پولی پس گرفته شد !
2 سوپر کاپ
قهرمانی اینتر توتو سال 99
نائب قهرمانی cl سال 2003
قهرمانی سری بی سال 2007

اما ایگور در رده ملی

در سال 94 عضو تیم ملی زیر 16 سال و همچنین زیر 17 سال
در سال 95 در تیم ملی زیر 18 سال و همچنین زیر 19 سال
اما از سال 94 تا 2000 عضو زیر 21 ساله های کرواسی در هالی که از سال 97 عضو تیم ملی بزرگسالان نیز شده بود !
او تا سال 2006 عضو تیم ملی بود و مجموع 55 بازی ملی انجام داد .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Darko Kovačević

تصویر

متولد 18 نوامبر 1973 در Kovin یوگسلاوی

قد 187

او کار خود را از تیم Proleter Zrenjanin در سال 92 اغاز کرد . 2 سال بعد به ستاره سرخ بلگراد پیوست .و در 2 سال 37 گل برای این تیم به ثمر رساند .در سال 96 به شفیلد پیوست امادر نیم فصل انگلستان رو به مقصد اسپانیا و تیم سوسیداد ترک کرد .
در 3 سال 101 بازی برای این تیم انجام داد و 41 گل زد .
در سال 99 به یوونتوس پیوست . او زمانی به یووه پیوست که اینزاگی و دلپیرو زوج اتشین خط حمله یوونتوس رو تشکیل میدادن و کمتر فرصت بازی برای دارکو به وجود میامد با این شرایط او 2 سال در یووه ماند و 47 بازی انجام دادو 11 گل زد .
او در سال 2001 به لاتزیو پیوست اما بسیار ناموفق بود و تنها 7 بازی انجام داد و به سوسیداد بازگشت . و خط حمله این تیم را با نیهات قهوه چی تشکیل دادن . او تا سال 2007 در این تیم ماند و 180 بازی انجام داد و 51 گل زد .
سپس به المپیاکوس رفت و در لیگ قهرمانا ن در گروه سخت رئال مادرید لاتزیو و برمن قرار گرفتن و از گردونه رقابت ها کنار رفتن اما او موفق به قهرمانی در لیگ شد او 2 سال بعد برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد .

اما دارکو در رده ملی .

59 بازی ملی و 10 گل زده .

حضور در جام جهانی 98 فرانسه و یورو 2000 به همراه تیم یوگسلاوی .

افتخارات .

قهرمان لیگ یوگسلاوی در فصل 1994/1995 به همراه ستاره سرخ

قهرمان جام حذفی در همان فصل .

قهرمان اینتر توتو در سال 99 به همرا یووه

قهرمان لیگ یونان در سال 2007/2008

گلهای دارکو برای یووه ( با کمک del piero 1983 )

دانلود با فرمتavi
http://www.4shared.c...B/kovacevic.htm

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

نظرسنجی این تاپیک هم جالب شده؛
فقط 3 نفر به بوفون و 5 نفر به ندود رای ندادن !

من خودم به بوفون، تره زگه و ندود رای دادم،
ولی واقعا برام سخت بود بین تره زگه و کامورانزی یکی رو انتخاب کنم؛ ولی مصدومیت های این 4 سال اخیر کامورانزی خیلی دورش کرده از یووه،
هر چند هر موقع بازی کرده کاملا تفاوت خودش رو با دیگر هافبک ها به خوبی نشون داده؛

تورام هم اگه تو دسته خائنین برام قرار نمیگرفت احتمالا بهش رای میدادم،؛
تورام چه زمانی که مدافع راست بود چه رمانی که مدافع مرکزی وافعا تاثیر انکار ناپذیر بود در تیم !

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
سایت گل در یک مقاله ویژه به بازیکنانی پرداخته که در سه تیم ایتالیا بازی کردن ، این مقاله بخاطر برگشت زلات به سری آ و قرار داد با تیم میلان هست.
در واقع فقط ستارگان رو یاد کرده ( همچنین با کارکردهاشون که.... )

Giuseppe Meazza
از 350 تا بازی که کرده که 247 تا گل زده.
[img width=480 height=302]http://u.goal.com/96700/96773hp2.jpg[/img]

Aldo Serena
عکسی نداره و یه بارم بهترین بازیکن شده.

Roberto Baggio
عجوبه یووه در سال های 1990تا [1995
تصویر

Edgar Davids
بهترین بازی هاشو برای یووه و لیپی انجام داد و بازیهای ضعیف رو برای دو تیم میلانی.
تصویر

Christian Vieri
بازیکن با حاشیه ای که بیشتر تو تیم های میلانی بود تا یووه.
[img width=480 height=308]http://u.goal.com/100/183hp2.jpg[/img]

Patrick Vieira
چی بگم؟
[img width=480 height=315]http://u.goal.com/46500/46572hp2.jpg[/img]

Zlatan Ibrahimovic
بدم میاد ازش........ :111:
[img width=480 height=298]http://u.goal.com/107900/107919hp2.jpg[/img]

البته بازیکنان زیادی از یووه به این دو تیم رفتن که ذکر نکرده ، چون ستاره حسابشون نکرده :دی:
زامبروتا - امرسون و........

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
نظرسنجی جدید برای تاپیک گذاشتم؛
شرکت کنید که به زودی عوض میشه :دی:

من با اشک، اندوه و دستانی لرزان ! ندود و کامورانزی رو انتخاب کردم ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من چراغ دیم رو روشن میکنم. فقط بهمن، خیلی ... نمیگم چی هستی تا ذهنت درگیر شه چی میخواستم بهت بگم :دی: خب گزینه ی اول،کونته. کونته برای من یه بته، چون به من یو گل زده :دی: ولی گذشته از اون شخصیت کاریزماتیک و تعصب مثالزدنیش تو بازی تکرار نشدنیه. گزینه ی دوم از بین این همه استعداد ناب و تکرار نشدنی سخته.میخواستم تاکیناردی رو انتخاب کنم.اما موسم رفت روی ندود.پس ندود،بی چون و چرا

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من ندود و تاکیناردیو انتخاب کردم ندود که جاب بحث نداره ولی از بین تاکیناردی و کونته خیلی برام سخت بود انتخاب ولی چون کونته اواخر دهه 90 بهترین دورانش بود تاکیناردی رو انتخاب کردم ولی کونته محبوب ترین بازیکن یووه برای منه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فقط من به زیدان رای دادم ؟ :دی: آخه چرا ؟ البته حق هم دارید چون فقط یه سال تو این دهه بود :دی: اول ندیدم که فقط اجازه 2 رای رو داریم ، در نتیجه به زیزو و داویدز و تاکیناردی و ندود و کامورانزی رای دادم که بعدش نشد ! :دی: به زیدان و ندود رای دادم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من به ادگار داويدز و ندود راي دادم ! ندود كه جاي بحث نداره . زيدان هم فقط يك سال بوده . به نظرم داويدز هم خصوصيات تاكي رو داشت و هم كونته خالا با يه كم بالا و پايين ! :1: تا سال ها حسرت وجود يه داويدز رو بايد خورد چون بي نظير بود . واس خودش ماراوناي خط مياني بوده !!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي ستاره ها به يوونتوس اومدن و رفتن كه از بهتيرن ها بودن ولي كسي كه توي اين دوراه هميشه عالي بود كسي نبود جز داويدز من ندود و داويدز رو انتخاب كردم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من هم ندود و تاکی رو انتخاب کردم!

دو از با تعصب ترین و دوست داشتنی ترین بازی کن های یووه

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
منم انتخابام تاکیناردی و ندود بود و یکی دیگه از انتخابام هم می تونست کامو باشه تنها تاسفم اینه که تاکی و کامو خیلی خوب و محترمانه از یووه کنار گذاشته نشدن ! :sigh: تو بازیکنایی که تو این چند سال اخیر از یووه جدا شدن یا خداحافظی کردن تنها کسی که واسش مراسم آبرومندانه برگذار شد فقط ندود بود ، که البته شاید بخشی از این بی توجهی ها به خاطر شرایطی بوده که یووه دچارش شد و ... :np:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
چون بین این بازیکن ها، فقط ندود بود که با یووه از فوتبال خداحافظی کرد؛
بقیه بازیکن ها از یووه جدا شدند و به تیم دیگه ای رفتند !
برای بازیکنی که از تیمی جدا میشه معمولا مراسم خاصی نمیگیرند؛

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

من کلا به بازیکن های اروگوئه ای یووه خیلی علاقه دارم، مونترو که قضیه ش جداست،
ولی کارینی رو با اینکه خیلی هم برامون بازی نکرد خیلی دوست دارم، کارینی یک بازی خیلی درخشان هم جلوی آرسنال داشت،
دقیقا روز عید نوروز هم بود (سالش رو یادم نیست) و خیلی عالی بازی کرد،

بعد هم فونسکا رو خیلی دوست داشتم، هم از قیافه ش و هم از بازیش.
جالبه بدونید فونسکا زمانی که در ناپولی بود در یک بازی 5 گل به والنسیا میزنه !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من هم همینطور... اروگوئه ای ها جزیی از یوونتوس هستند ... زالایتا هم بدک نبود ... درباره کارینی هم ... من بازیهای ملتهای امریکای جنوبی رو ازش دیدم ...1999... یووه هم بعد از ملتهای امریکا.... خریدش ... فکر میکردم به گنج رسیدیم ... ولی انتظارات رو براورده نکرد ... البته با حضور بوفون نمیشد ازش بیشتر ازاینا انتظار داشت ... بعد از جدایی از یوونتوس هم انچنان درخششی نداشت ...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من به ندود و زیدان رای دادم ندود که جای بحث نداره داویدز هم فوق العاده بود و بین اون و زیدان واقعا انتخاب سخت بود ولی زیدان رو نمیشه اصلا نادیده گرفت اگه به کمیت میخواستم رای بدم به داویدز رای میدادم چون تو دهه 2000 خیلی بیشتر از زیدان تو یووه بازی کرد ولی...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال

من کلا به بازیکن های اروگوئه ای یووه خیلی علاقه دارم، مونترو که قضیه ش جداست،
ولی کارینی رو با اینکه خیلی هم برامون بازی نکرد خیلی دوست دارم، کارینی یک بازی خیلی درخشان هم جلوی آرسنال داشت،
دقیقا روز عید نوروز هم بود (سالش رو یادم نیست) و خیلی عالی بازی کرد،
!

اون بازی رو کامل یادمه منم اولین پخش مستقیم اون سال بود یووه بازی رو برد ولی از اون گروه صعود نکرد لورکوزن هم تو گروه یووه بود
اگه اشتباه نکنم تا فینال رو هم رفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی