پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
239 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

شاید کمتر کسی تصور کنه که یووه قبل از امرسون یه برزیلی تا حدودی سرشناس داشته که البته هیچوقت تو یووه موفق نبوده ! اتیرسن بازیکنی بوده که در فصل 2000-2001 بصورت قرضی از فلامینگو در یوونتوس بوده و فقط 5 بازی انجام داد چون بیشتر مصدوم بود . اتیرسن یک مدافع چپ بود که قابلیت بازی در مرکز زمین رو هم داشت .

جالب اینه که اتیرسن در مابین سالهای 99 تا 2003 در 19 بازی ملی هم حضور داشته و 2 گل ملی هم زده که آمار خوبی به حساب میاد . در سال 2008 هم به عضویت باشگاه برازیلنزه در کشورش در اومده .

یه برزیلی هم داشت که تقریباهم دوره ربی باجو بود...مدافع بود .. بنام جوليو سزار ... اطلاعاتش رو گذاشتيم توي پست مخصوصي

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
نميدونستم كجا بپرسم اما فكر كنم اينجا بد نباشه بپرسم رابرت كواچ بود(مدافع اهل كرواسي) نميدونم درست گفتم اسمش رو يا نه چي شد از يووه رفت؟!؟؟!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

نميدونستم كجا بپرسم اما فكر كنم اينجا بد نباشه بپرسم

رابرت كواچ بود(مدافع اهل كرواسي) نميدونم درست گفتم اسمش رو يا نه چي شد از يووه رفت؟!؟؟!!

به همون دلیلی که ایگور تودور هم رفت ! قرارداد کواچ 3 یا چهار ساله بود و دو سالش گذشته بود و کلاً با خرید آندراده و بازگشت کریشیتو جا برای کواچ و بومسونگ تنگ شده بود و اونا رو باشگاه فروخت . یکی از دلایلش این بود که یکم زیاد مصدوم میشد و البته کلاً تو یووه نتونست جا بیفته .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

به همون دلیلی که ایگور تودور هم رفت ! قرارداد کواچ 3 یا چهار ساله بود و دو سالش گذشته بود و کلاً با خرید آندراده و بازگشت کریشیتو جا برای کواچ و بومسونگ تنگ شده بود و اونا رو باشگاه فروخت . یکی از دلایلش این بود که یکم زیاد مصدوم میشد و البته کلاً تو یووه نتونست جا بیفته .

يعني رابرت كواچ بيشتر از آندارده مصدوم ميشد ؟!؟؟! اونقدر هم وضعيت دفاعش بد نبود!!

(ديروز پريروز اسم كواچ شنيدم تو تلويزيون فكر كنم داداشش بود ياد كواچ افتادم)

تو تيم ملي كرواسي خيلي خوب بازي ميكرد مخصوصا تو جام جهاني و جلوي برزيل

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یه خواهشی دارم هر کس درمورد حضور سالاس تو یووه میدونه بگه من خیلی سالاس رو دوست داشتم.و میخواستم یه امار از حضور سالاس تو یووه بدین؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

اين مطلب رو دوست خوبمون alessandro1985 نوشته بود كه چند وقت پيش بهم داد تا تو فروم بذارمش . مطلبي در مورد پائولو مونترو كه خالي از لطف نيست خوندنش .

مرسی از محمد جون و مرسی از بابک ، این دوست خوب ما اگه اشتباه نکنم محمد خیلی وقت میشه که دیگه فروم نمیاد و من تو تاپیک چقدر جاش خالیه چند بار ازش یاد کردم و امیدوارم دوباره به جمع ما اضافی بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
[img width=480 height=302]http://www.img4u.net/images/mf73349p1irf4x3t9b8e.jpg[/img]

خوزه مارچلو سالاس ملینائو
متولد 24 دسامبر 1974 در تموکوی شیلی؛
قد : 173 سانتی متر

سالاس فوتبال خودش رو از 9 سالگی با تیم جوانان Santos Temuco FC شروع کرد و در 17 سالگی به تیم Univ. de Chile پیوست، و 2 سال نیز در تیم جوانان این باشگاه بازی کرد تا در 19 سالگی به تیم بزرگسالان منتقل شد،
در سال 1994 اولین بازی رسمی خودش رو برای تیم Univ. de Chile انجام داد، طی 3 فصلی که در این تیم حضور داشت 75 بازی انجام داد و 50 گل به ثمر رسوند،
سپس راهی ریورپلاته شد و برای این تیم هم طی 2 فصل 53 بازی انجام داد و 24 گل به ثمر رسوند، در سال 1998 به پایتخت ایتالیا اومد و با لاتزیو قرارداد بست،
قراردادی 18 میلیون دلاری که مبلغ زیادی به حساب میومد، طی 3 فصلی که برای لاتزیو بازی کرد در 117 بازی انجام داد و 48 گل به ثمر رسوند،
در سال 2001 لاتزیو موافقت کرد که داریو کواسویچ + 12 میلیون یورو رو بگیره و سالاس رو به یوونتوس بده،
سالاس در 2 فصل اول اونقدر نا امید کننده ظاهر شد که 2 سال آخر قراردادش رو قرضی به ریورپلاته داده شد،
او طی 2 فصل فقط 18 بازی انجام داد و 2 گل هم به ثمر رسوند،
او در سال 2005 به تیمی برگشت که فوتبال رسمیش رو از اونجا شروع کرد و تا سال 2008 نیز بازی میکرد و در انتهای فصل 2008 - 2007 از فوتبال خداحافظی کرد،

تصویر

افتخارات سالاس در عرصه باشگاهی :
2 قهرمانی در لیگ شیلی، یک قهرمانی در لیگ آرژانتین Torneo Apertura ، 2 قهرمانی در لیگ آرژانتین Torneo Clausura ، یک قهرمانی در سوپر کاپ آمریکای جنوبی، یک قهرمانی در جام در جام اروپا، یک قهرمانی در سوپر کاپ اروپا، 3 قهرمانی در سری آ، یک قهرمانی در کوپا ایتالیا و 3 قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا.

سالاس در تیم ملی هم یکی از بازیکن های تاثیر گدار بوده، او با 37 گل زده بهترین گلزن تاریخ تیم ملی شیلی هست،
او در جام جهانی 1998 فرانسه 4 گل به ثمر رسوند،

و حتما همه خوشحالی های معروف سالاس رو به یاد دارید :

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

یووه کلا تو خرید دروازه بان خارجی جوون که بهش بازی هم نده خیلی سابقه داره :دی:

از سال 1999 تا 2001 که فن در سار دروازه بان یوونتوس بود،
اندرس ایساکسون دروازه بان کنونی تیم ملی سوئد هم عضو یوونتوس بود،
سال 1999 اومد به یووه با 18 سال سن !

ایساکسون تو یووه بود ولی بازی نمیکرد،؛ اما دروازه بان اصلی تیم ملی امید سوئد بود؛
در سال 2001 هم مثل فن در سار از یوونتوس رفت،

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
یه سوال آندراده بعد از این مصدومیتاش چه بلایی سرش اومد ؟ از فوتبال خداحافظی کرد؟ من تا فسخ قراردادش با یووه رو یادمه . خدایی اگر مصدوم نمی شد از بهترین مدافعایی بود که یووه گرفته بود تو این چند ساله .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

آندراده مصدومیت بدی هم نصیبش شد،
از ناحیه کاسه زانو یا همون کشکک که دیگه ادامه فوتبال براش سخت بود یعنی غیر ممکن بود :دی:
از فوتبال به اجبار خداحافظی کرد،

بیچاره برای حفظ دروازه یووه تکل رفت و مصدوم شد،
اگه یادتون باشه بازی با رم بود،

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نظرسنجی جدید ایجاد شد با تشکر از همکاری حسن و بهمن

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این هم عکس اصلی که حسن دروگی زحمتش رو کشید ...

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این یه بازی فوق العاده جنجالی بوده ، اگه اشتباه نکنم در هفته 17 بوده در نیم فصل اول ، تووی محوطه جریمه یولیانو با رونالدو برخورد شدیدی میکنه و داور پنالتی اعلام نمیکنه همین توپ ضد حمله میشه برای یووه و اون طرف هم تو محوطه جریمه اینتر یه صحنه مشکوک رخ میده که داور اون رو هم پنالتی نمیگیره !! ولی تا الان فقط روی صحنه پنالتی یولیانو تو رسانه ها برای کل کل کردن با یووه ای ها بحث میشه و اینکه اون داور رو لوچیانو موجی خریده و در عکس هم میبنید که با فتو شاب جای دیدیه دشان موجی رو گذاشتن !!!! این بازی در نهایت با پیروزی 1بر 0 یووه با گل دلپیرو به پایان رسید .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

این یه بازی فوق العاده جنجالی بوده ، اگه اشتباه نکنم در هفته 17 بوده در نیم فصل اول ، تووی محوطه جریمه یولیانو با رونالدو برخورد شدیدی میکنه و داور پنالتی اعلام نمیکنه همین توپ ضد حمله میشه برای یووه و اون طرف هم تو محوطه جریمه اینتر یه صحنه مشکوک رخ میده که داور اون رو هم پنالتی نمیگیره !! ولی تا الان فقط روی صحنه پنالتی یولیانو تو رسانه ها برای کل کل کردن با یووه ای ها بحث میشه و اینکه اون داور رو لوچیانو موجی خریده و در عکس هم میبنید که با فتو شاب جای دیدیه دشان موجی رو گذاشتن !!!!
این بازی در نهایت با پیروزی 1بر 0 یووه با گل دلپیرو به پایان رسید .

فکر کنم نیم فصل دوم بود و داور هم کولینا بوده!! :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

فکر کنم نیم فصل دوم بود و داور هم کولینا بوده!! :دی:

نه ، من اون صحنه رو دارم خودم ، نیم فصل اول بود و داور هم کولینا نبود ، اسمش رو یادم رفته .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فکر کنم 97.98 بود ... اله نیمه اول گل زد .. هفته 31 بازی هم دل الپی بود ... داور سیکارینی باز هم چک کنید ببینید درسته یانه ؟

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

نه ، من اون صحنه رو دارم خودم ، نیم فصل اول بود و داور هم کولینا نبود ، اسمش رو یادم رفته .

باشه ، پس احتمالأ با یک صحنه ی دیگه اشتباه گرفتمش .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ین نظر سنجی خیلی سخت بود ولی من 3تای اول رو زدم ولی خداییش شش تای اول واسه یووه عالی بودن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من کلا علاقه ندارم به تعدا بالا رای بدم ، همیشه 1 رای میدم و سعی میکنم بهترین رو انتخاب کنم گرچه خیلی سخته . من به بوفون رای دادم .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یعنی خداییش چه جوری دلت اومد به پاول کبیر رای ندی

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی