Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• Please log in to reply
242 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland
- البته اگه اشتباه نکنم تورام بخاطر مشکل قلبی از فوتبال خداحافظی کرد، چون بعد از اینکه به بارسلونا رفت مصاحبه کرد و گفت دوست داره فوتبالش رو توی فرانسه تموم کنه. اما به نظرم کاپلو نقش پر رنگی رو داشت در اینکه تورام یک مدافع وسط شش دانگ شد، کاپلو به خوبی هوش و استعداد تورام رو شناخت و ازش یک دفاع وسط واقعا عالی و نفوذ ناپذیر ساخت.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman

[img width=480 height=287]http://www.img4up.com/up2/06883043331336304272.jpg[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland
- اگه یادتون باشه زمانی که زلاتان اومد یووه، دوست دختر پا به سن گذاشته ش سوژه داغ روزنامه ها بود. هلنا سگر که 11 سال بزرگ تر از زلاتان ـه !
عکس هایی که از زلاتان در تورین توسط عکاسان گرفته شد و روزنامه ها چاپ کردند :

تصویر

تصویر

و بالاخره تا اینکه زلاتان رفت اینتر، بعد بارسا، بعد میلان و حالا هم پاریس.
هلنا خانم هم این مدت لطف کردند 2 تا بچه برای آقاشون به دنیا اوردند :nish: مکسیمیلیان و وینسنت که متولد 2006 و 2008 هستند دو پسر زلاتان هستند.
کلا مدت هاست که زندگی هلنا و زلاتان بدون حاشیه و جنجال سپری میشه. بخصوص اینکه خیلی ها معتقد بودند هلنا بخاطر شهرت با زلاتان هست.
اینم از جدید ترین عکس های هلنا که ماشالله هر چی سنش میره بالاتر، جوون تر میشه :nish:

[img width=480 height=326]http://www.shiaupload.ir/images/46470144258241719384.jpg[/img]

تصویر

[img width=480 height=326]http://www.shiaupload.ir/images/90150616497407886556.jpg[/img]

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran
اینطور که گفته میشه " زامبروتا " با تیم " لوگانو " (سوئیس) مذاکرات خوبی داشته و احتمالاٌبه این تیم خواهد رفت .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
-گفتم یه یادی از لیلام تورام که توی ذهن خیلی از تیفوس ها یک خائنه بکنیم! :1:

امروز سالگرد روزیه که تورام تنها گلش رو برای یووه به ثمر رسوند.
10 نوامبر2002 - شهر تورین - یوونتوس*میلان
اول دی وایو دقیقه 8 یووه رو پیش میندازه و تورام شماره 21 در دقیقه 21 گل دوم یووه و تنها گل خودش رو در تاریخ باشگاه میزنه!! جالبه که پیرلو هم دقیقه 32 بازی رو 2-1 میکنه! :1:

-تورام 204 بازی رو برای یووه انجام داد و 144 تاش توی سری آ بود.
شاید تورام به خاطر این رفت که آینده خودش رو که توسط مدیران باشگاه بیرون انداخته میشد میدید....به اسطوره باشگاه که رحم نکردن حالا به تورام رحم کنن؟؟! :sigh:

• alexdelpiero likes this

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,132 posts

شاید تورام به خاطر این رفت که آینده خودش رو که توسط مدیران باشگاه بیرون انداخته میشد میدید....به اسطوره باشگاه که رحم نکردن حالا به تورام رحم کنن؟؟! :sigh:

توجيه جالبيه واسه خيانتشون.ما هوادارا که با تيم مونديم بالاخره پيروز شديم اما تورام و امثالهم تو باشگاهاي بعديشون به چي رسيدن؟؟؟ :P: :P: :P:اونجا هم که با اردنگي پرت شدن بيرون. :)) :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland
- کاری به سرنوشت 6 خائن دیگه ندارم؛ ولی حداقل تورام اگه دوباره برگرده به 2006 قطعا موندن رو به رفتن ترجیح میده؛ چون حداقل اینجوری از خودش یه اسم موندگار میزاشت توی تاریخ فوتبال یوونتوس و ایتالیا و نه اینکه الان کمتر کسی رغبت به اوردن اسمش داشته باشه و حقیقتا این ظلم بزرگی ـه در حق مدافع بزرگ و کم نظیری مثل تورام. واقعا بعضی از کارها جبران ناپذیر هستند و تورام این ظلم رو در حق خودش کرد ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
لیلی تورام فرمودتد که طرفدار ازدواج میان همجنسگراها هستم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
کاناوارو ، زلاتان ، زامبروتا ، ویرا ! کدومشون رو میخواد ؟ :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

تصویر

- ایگور تودور، بازیکن بلند قامت سابق یووه که سال 2007 به هایدوک اسپالاتو پیوست به عنوان سرمربی این تیم مشغول به کار شد.
تودور از سال 1998 تا 2007 در خدمت یووه بود که طی این مدت فقط یک فصل رو به سیه نا قرض داده شد. در سال 2007 هم به تیم هایدوک رفت، تیمی که فوتبال رو ازش شروع کرده بود و بعد از یک فصل حضور در این تیم از فوتبال خداحافظی کرد.

تودور علاقه زیادی به هایدوک داره و حالا میخواد در عرصه مربیگری هم عشق خودش رو به این تیم ثابت کنه. یکی از بازیکن های همیشه خوب و موثر یووه بود و براش آرزوی موفقیت دارم @};-

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 posts
[img width=480 height=360]http://www.sport.it/fnts/sport/immagini/resized/m/a/matteo-brighi-juventus_3540238_550x413.jpg[/img]

بریگی متولد 14 فبریه 1981 فوتبالش رو از باشگاه ریمنی شروع کرد و پس از نشان دادن استعدادش به یوونتوس پیوست اما در یووه موفق نبود و در واقع یکی از استعدادهایی بود که شکوفا نشد یا شاید میشه گفت بدشانس بود :sad1: در فصل 2002 و در ازای 5میلیون یورو یوونتوس نیمی از مالکیتش رو به پارما فروخت که البته جزیی از قرارداد انتقال مارکو دی وایو بود.
سپس در تیمهای برشا، رم ، کیه وو ،اتلانتا و تورینو بازی کرده ، در سال 2002 هم عنوان بهترین بازیکن جوان سری آ رو در کارنامه ورزشیش داره.

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 posts
یک روزی به این بازیکن علاقه ی عجیبی داشتم ولی الان تنفر عجیبی دارم جانلوکا زامبروتا یکی از بازیکنانی هست که همیشه با تنفر ازش یاد می کنم تمام کسانی که به یوونتوس خیانت کردن یا دست به سکوت زدن یا خواستن جبران کنن اما این خائن کثیف دست به هیچکدام از این راه ها نزد که هیچ بلکه در مقابل یوونتوس جبهه گیری هم کرد در صورتی که همه ی شما دوستان یوونتوسی شاهد بودید که زامبروتا جزو یکی از محبوب ترین بازیکنان یوونتوس و ایتالیا بود متاسفانه اینقدر این بازیکن رو دوست داشتم که هم تراز با بوفون و ترزگه میدیدم و از نظر علاقه در یک سطح بودن

در اوایل باورم نمی شد که زامبروتا خیانت کار باشه و به یووه نارو بزنه اما وقتی دیدم ماجرا واقعیت داره به عنوان یک یوونتوسی شوکه شده بودم بازیکنی با اون احترام با اون علاقه ای که طرفداران بهش دارن چطور دست به این کار زد دوستان به آمار زامبروتا دقت کنید شروع بازی حرفه ای این بازیکن از تیم کومو بود

زامبروتا تاریخ حضور در کومو 1994 _ 1997 تعداد بازی 48 بار تعداد گل 6

زامبروتا تاریخ حضور در باری 1997 _ 1999 تعداد بازی 59 بار تعداد گل 6

زامبروتا تاریخ حضور در یوونتوس 1999 _ 2006 تعداد بازی 217 بار تعداد گل 6

زامبروتا تاریخ حضور در بارسلونا 2006 _ 2008 تعداد بازی 58 بار تعداد گل 3

زامبروتا تاریخ حضور در میلان 2008 _ 2012 تعداد بازی 84 بار تعداد گل 2

زامبروتا تاریخ حضور در ایتالیا 1999 _ 2010 تعداد بازی 98 بار تعداد گل 2

خوب این آمار حرفه ای این بازیکن بود همین جور که همه میبینید بیشترین حضور و اولین تیم پر قدرت و درجه ی یک اروپا یوونتوس بود قبل از این آقا داشت در کومو و باری بازی می کرد. بیشترین تیمی که بهش بها داد یوونتوس بود بهترین موفقیت های بزرگ رو در زمان حضور در یوونتوس بدست آورد که قهرمانی در جام جهانی بزرگترین افتخار یک بازیکن هست حالا دوستان میدونید چرا از این چهره ی خائن این قدر بدم اومده؟ به خاطر این گفتش بود دقت کنید.......

زامبروتا: به من خیانت شد

خبر گزاری آفتاب:

«جان لوکا زامبروتا»، مدافع تیم ملی ایتالیا و باشگاه بارسلونا، از یوونتوس، تیم سابقش بد می‌گوید. زامبروتا با پیراهن یوونتوس به چهار قهرمانی لیگ ایتالیا رسید که دوتای آن‌ها به دلیل جنجال تبانی از آن‌ها پس گرفته شد.

بعد از ماجرای کالچوپولی (افشای تبانی تیم‌ها) بود که زامبروتا با مبلغ 14 میلیون یورو به بارسلونا پیوست. طرفداران یوونتوس او را به شدت زیر سوال بردند، چرا که در شرایطی تیمش را ترک کرده بود که بیشتر از همیشه به حضور او نیاز بود.

با این حال، زامبروتا می‌گوید که به او خیانت شده است: «به من گفتند خائن. اما من خودم قربانی خیانت بودم. ما آن همه در تمرینات و بازی‌ها زحمت کشیدیم، آن وقت دو قهرمانی را از ما گرفتند. تازه، از فروش ما پول خوبی نصیب باشگاه شد که خیلی از بدهی‌ هایشان را جبران کرد.»

فوتبالیست‌های امروزی را به دلیل دریافت دستمزدهای نجومی تحت انتقادات شدید قرار می‌دهند. اما زامبروتا در این میان خود را شایسته دریافت چنین دستمزدهایی می‌داند: «البته که اوضاع ما نسبت به چند سال قبل خیلی بهتر شده. این سیر تکاملی اقتصاد فوتبال است. دوست دارم ببینم چه کسی حاضر است پیشنهاد یک شغل عالی را با دستمزدهای دو برابر رد کند. مردم فکر می‌کنند ما فقط چند ضربه به توپ می‌ زنیم و حقوق بالایی می‌گیریم، اما من که برای دستمزدم زحمت فراوانی می‌کشم. وقتی به مدرسه می‌رفتم، ساعت شش و نیم باید بیدار می‌شدم و به مدرسه و تمرینات می‌رسیدم. هیچ‌وقت نمی‌شد زودتر از ساعت 7 به خانه برسم. بعد هم که باید مشق‌ هایم را می‌نوشتم. خیلی پیش می‌آمد که مادرم من را در حالی ببیند که بین کتاب‌هایم خوابم برده. رقابت بسیار دشواری بود و از آن 200 نفری که با هم بودیم، فقط سه نفرمان توانستیم به این جا برسیم: فرانچسکو کوکو، دیه‌گو دی آشنتیس و من.»

زامبروتا دلش برای وطنش هم تنگ می‌شود: «هر بار به ایتالیا می‌آیم و مجبورم برگردم، حس نوستالژی پیدا می‌کنم. برای من که هیچ کشوری ایتالیا نمی‌شود. اما، این روزها به ما سخت می‌گذرد، چرا که عملکرد ایتالیا غیرقابل دفاع است. همسرم اهل ناپل است، او چطور می‌تواند رسوایی بزرگ این شهر در بحران زباله را رد کند؟ مردم دنیا، همه می‌بینند که اوضاع ایتالیا به هم ریخته است.»

این دستمزد یوونتوس بود؟ من این رو همیشه یادگار نگه میدارم تا یادم بمونه که زامبروتا چه خائنی بود و چطور گذشته ی خودش رو فراموش کرد امیدوارم برای ما در زندگی درس خوبی باشه که گذشته ی خودمون رو فراموش نکنیم و حق نا سپاسی نداشته باشیم. من برای خودم متاسفم که زامبروتا رو در قدیم دوست داشتم واقعا اشتباه بزرگی مرتکب شدم

حالا دوستان عاقبت جانلوکا زامبروتا رو ملاحظه کنید که به چه روزی افتاد...

جان لوکا زامبروتا مدافع ۳۵ ساله ،آخرین فعالیت وی میلان بود که فصل گذشته قرار دادش به اتمام رسید اما از میادین خداحافظی نکرد ولی هیچ تیمی حاضر نشد او را به خدمت بگیرد

اینه عاقبت یک خائن :)):

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 posts
دوستان یوونتوسی بازیکن وفاداری رو تو یک متن بسیار کوچک معرفی می کنم که کمتر ازش نام میبریم ملاحظه کنید نوع وفاداریش رو.....

جیان لوكا زامبروتا ، لیلیام تورام ، فابیو كاناوارو و امرسون پس از كاپلو از یوونتوس جدا شدند . اما ، بازیكنانی نظیر نیكولا لگروتالیه ترجیح دادند در دل آلپی بمانند .
او گفت : « من با یوونتوس ازدواج كرده‌ام و در غم و شادی‌ شان سهیم خواهم بود ! » ۲۰۰۳ این بازیكن با شش میلیون پوند از كیه‌وو به یووه آمد و البته دو فصل گذشته را به طور قرضی در بولونیا و سیه‌نا بازی كرد .
لگروتالیه در این باره گفت : « به عنوان یك بازیكن و یك انسان مجبور بودم با خیلی چیزها در دو سال گذشته كنار بیایم . اكنون فرصت بسیاری دارم تا خودم را نشان بدهم . فصل نخستم در یوونتوس را بسیار خوب شروع كردم اما ، از ماه نوامبر تمام تیم از شرایط آرمانی دور شد . می‌دانم اشتباهاتی از من سر زد و می‌خواهم این بار جبران كنم و از تمام
توانم استفاده خواهم كرد . یوونتوس هنوز یوونتوس است . دو سال گذشته‌ دلم برای تورین تنگ شده بود از هر زمانی دیگری بیشتر انگیزه دارم تا دینم را به باشگاه و هواداران

نیكولا لگروتالیه همیشه تو قلب ما یوونتوسی ها میمونه
:love1: :love1: :love1:

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 posts

تصویر

هکتور فابیان کارینی هرناندز متولد 26 دسامبر 1979 (05 دیماه 1358) :1: در مونته ویدئو پایتخت اروگوئه است.
فوتبالش را بعنوان دروازه بان از تیم Danubio F.C شروع کرد و به مدت چهار سال در این تیم بازی کرد.
در سال 1999 با توجه به نمایش خوبش در تیم باشگاهیش و در حالی که 19 سال سن بیشتر نداشت به تیم ملی اروگوئه دعوت شد، و اولین بازی ملی خودش رو در تاریخ 17/06/1999 مقابل پاراگوئه انجام داد که در آن بازی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسیدند.
دومین بازی ملیش مصادف بود با شروع رقابتهای کوپا امریکا که در آن سال اروگوئه تا فینال این رقابتها پیش رفت و در نهایت در مسابقه پایانی تن به شکست 3 بر 0 مقابل برزیل دادند، کارینی در طول این مسابقات دروازه بان شماره یک تیم ملی کشورش و در تمام بازیها حضور داشت.
در سال 2000 به یوونتوس پیوست، در دو سال اول حضورش در یوونتوس به عنوان دروازبان دوم مورد استفاده می گرفت و حتی یک بازی هم در سری آ برای یوونتوس انجام نداد. در تابستان 2002 در حالی که در استانه پیوستن به آرسنال بود این انتقال صورت نگرفت تا این بازیکن بصورت قرضی به استاندارد لیژ بلژیک بپیوندد، در طی مدت دو سال حضور در این تیم 61 بازی برای این باشگاه انجام داد.
در تابستان 2004 با مبلغ 10 میلیون یورو با فابیو کاناوارو مدافع اینترمیلان معاوضه شد. با وجود اینکه انتخاب اول تیم ملی کشورش بود ولی در باشگاهش (اینتر) دروازبان سوم بود. او پس از یک سال حضور در اینتر و انجام 4 بازی این تیم را ترک کرد و بصورت قرضی به کالیاری پیوست و نکته جالب اینه که در کالیاری هم ذخیره بود و فقط 8 بازی برای این تیم در سری آ انجام داد. پس اتمام قراردادش دوباره به اینتر بازگشت با وجود تولدو، ژولیو سزار، اولاندونی هیچ شانسی برای حضور در دروازه اینتر نداشت بدون انجام حتی یک بازی برای اینتر در سال 2007 به مایورکا اسپانیا پیوست. دو سال در این تیم بود، در سال 2009 به اتلتیکو منیرو برزیل پیوست پس از یک سال حضور در این تیم به کشورش بازگشت و اکنون در تیم دیپورتیو کوئیتو عضویت دارد.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts

[img width=480 height=332]http://u.goal.com/32100/32151_heroa.jpg[/img]

تورام چند روز پیش یک مصاحبه کرده و به شدت از وضعیت " نژادپرستی " در کشورها انتقاد کرده.تورام گفت بهترین راهکار آموزش پایه و فرهنگسازی هست در این زمینه.ضمنا بعد از بازی میلان و رم اظهار داشته نژادپرستی در ایتالیا بیش از هرکشور دیگه ای هست که همین باعث افت لیگ میشه.

ضمنا گفته :آرسن ونگر در موناکو و آنجلوتی در پارما مهم ترین مربیان زندگیم بودند :np:(لیپی هم ....)
همچنین گفته متعجبه از اینکه کونته هدایت بیانکونری ها رو گرفته و پشت سر هم قهرمان شده.گفت: کونته همیشه یک شخصیت بانفوذ بود.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
تورام - هنگامی که با کونته هم تیمی بودم، او بازیکنی بود که همیشه چند کلمه ای صحبت می کرد و بیشتر تمرین میکرد - او همیشه در حال یادگرفتن بود، زیرا همیشه میخواست که برنده باشه. کونته همیشه برنامه های و اهداف بزرگی رو در سر داشت و این اهدافش بودن که الان یوونتوس رو ساخته - او همچنان پیشرفت میکند و من امیدوارم که در آینده او در جمع بهترین مربیان جهان قرار بگیرد

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 posts
درسته كاناوارو هم براي يووه و هم براي ايتاليا زحمت كشيده والي خيلي ازش بدم مياد . الان هم كه خودش رو به رئال و انجلوتي چسبونده تا يه جايي تو رئال واسه خودش درست كنه ز همون اول معلوم بود خون يوونتوسي تو رگهاش نيست .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland
- يكي از بازيكن هايي كه وقتي يووه به سري ب سقوط كرد واقعا تعصب به خرج داد كريستيانو زانتي بود، قبل از پايان فصل موجي باهاش قرارداد بست ولي وقتي كه يووه به سري ب سقوط كرد خيلي راحت ميتونست قراردادش رو فسخ كنه ولي نه تنها با يووه موند، بلكه يكي از برترين ها بود و در صعود به سري آ و بعد هم ليگ قهرمانان اروپا نقش بسزايي داشت. كسايي كه بازي هاي يووه رو اون زمان دنبال مي كردند حتما تاثير بالاي زانتي رو توي تيم ديدند، مي تونم بگم يك ورژن پايين تر از پيرلوي الان بود، پاس هاي فوق العاده اي داشت واقعا. به نظرم زانتي با اينكه مدت كمي تو يووه بود و البته از اينتر هم به تورين اومد، ولي بازيكن محترمي ـه .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
اره اتفاقا من قشنگ بازی های زانتی رو یادمه مخصوصا تو ضد حمله ها خیلی خوب عمل میکرد الکس چندین گل رو روی پاس های رو به جلوی زانتی تو ضد حمله به ثمر رسوند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
اگه خاطرتون باشه تو سال اولی که برگشتیم سری آ تو رم،تونستیم لاتزیو رو 3-2 شکست بدیم که 2 گل از 3 گل تیم رو الکس زد...اون پاسی که زانتی از زمین خودمون واسه الکس انداخت و الکس با پشت پاش توپ رو در حرکت استپ کرد و رفت دروازه بالوتا رو باز کرد هنوز تو ذهن منه...پاس زانتی و استپ در حرکت شاه الکس جفتشون فوق العاده بود...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users