پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا ضربه استثنایی بود - مزدک هم مثله همیشه دهنش بسته شد و الکس 90 دقیقه بازی کرد عشق است کاپیتان

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا لذت بردیم اساسی و جالب این که فکر کنم اعتراض های ما هم کارساز بوده و میرزایی یک بار هم از یوونتوس انتقاد الکی نکرد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تعویض اول رانیری واقعا خود حماقت بود ولی با تعویض دومش کارش رو درست کرد مولینارو حرف نداشت الکس هم که هم با ایستگاهیش و هم با تجربش رم رو خیلی اذیت کرد به نظرم ندود هم یکی از بهترین بازی هاش رو انجام داد ولی من با سیسوکو واقعا حال کردم به غیر از لایی که اول بازی خورد خیلی خوب و مثبت بازی کرد(با تبلیغات منفی که روش شده کمی اعتماد به نفسشو از دست داده ولی عالی بود امروز و بهتر هم میشه)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

واقعا لذت بردیم اساسی و جالب این که فکر کنم اعتراض های ما هم کارساز بوده و میرزایی یک بار هم از یوونتوس انتقاد الکی نکرد

ولی بازم با این که کم تر چرت گفت ولی باز هم

چرت و پرت تعدادی گفت که پخش زنده خواهم گفت.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر - تصویر

Juventus (3rd place, 44 points) v Roma (2nd place, 48 points)
Saturday, 16th February 2008, kick-off 20:30
Stadio Olimpico, Turin

:: Goals ::

1-0 Del Piero (Min 45)
Click Here for Video

:: Extras ::

Nedved Shoot Hits De Rossi in The Face (Min 6)
Click Here for Video

Del Piero FreeKick (Min 20)
Click Here for Video

Del Piero Header (Min 29)
Click Here for Video

Iaquinta Volley (Min 39)
Click Here for Video

Mexès Header (Min 60)
Click Here for Video

De Rossi Free Kick (Min 76)
Click Here for Video

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

عجیبه امین نیومد بین نیمه پست بده ! فکر کنم اینقدر خوشحال شده داره تو خونه دور خودش میدوه !!!!

آره به خدا.وقتی الکس گل زد میپریدم داد میزدم گللللللللللللللل! ;D بین دو نیمه هم تو جو گل بودم! ;D
بازی خیلی خوبی بود.
داشتن بازیکنانی مثل الکس و ندود واقعا نعمته!هر کاری خواستن تو این بازی کردن.کامو تو نیمه اول هم همین طور بود اما الکس فوق العاده بود.هر توپی که به دستش میریسید رو یا به موقعیت تبدیل میکرد یا خطا میگرفت.ضریب اشتباهاتش خیلی پایین بود.کلا این بازی رو الکس برای یووه برد!
ترزگه چند هفته هست که فقط تو زمین می دوئه!هیچ توپی رو نمیتونه بگیره یا اگر هم بگیره خیلی خوب ازش استفاده نمیکنه.یاکوئینتا با بازی که کرد حتی شاید جای ترزگه تو ترکیب اصلی رو بگیره.
خط میانی تو این بازی سه تا شیوه مختلف رو تجربه کرد که واقعا هر سه هم به جا و درست به کار گرفته شدن.زانتی مثل همیشه عالی بود.بازیش به چشم نیومد اما هیچ اشتباهی نداشت.سیسوکو هم انصافا بازیکن خوبیه.علاوه بر اینکه قد بلندی داره خیلی سریع بازی میکنه و توپ ها رو خیلی مسلط جمع میکنه.نوچرینو تو کار های دفاعی حرف نداره اما مثل همیشه موقع حمله سرعت تیم رو گرفت.
تا زمانی که یووه مدافع های سریع و قدرتی مثل مولینارو و کیلینی رو داره هیچ تیمی نمیتونه به صورت مستقیم و با پا به توپ شدن از این خط بگذره.مخصوصا کیلینی که واقعا بدون اشتباه بازی میکنه.مولینارو هم مثل همیشه پرتلاش بود.لگروتالیه به جز صحنه ای که داشت به خودمون گل میزد اشتباه دیگه ای نداشت و چند بار خیلی خوب شوت های ده روسی و مانسینی رو برگردوند.زبینا هم مثل همیشه فقط دوید!خیلی تلاش میکنه و آدم احساس میکنه داره با تمام جون بازی میکنه اما سبک و سطح بازیش همین طوریه!

رانیری با استفاده از این سه شیوه در یک بازی نشون داد مربیه با هوشیه!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اول ار همه این برد ارزشمند و خانگی رو به همه بیانکونری ها تبریک میگم
در اولین تحلیل از برای بلافاصله بعد از بازی به چند تا نکته میشه اشاره کرد که من به صورت تیتر وارد بیان می کنم و توضیح میدم:

خشونت بازی
اولین چیزی که در این بازی به چشم می امد و در حد بسیار زیادی مشهود بود خشونت و درگیرانه بودن این مسابقه بود
درگیری بسیار زیاد یوونتوسی ها روی توپ و بازیکن رمی که فرصت تفکر رو به خوبی از تیم رم گرفنه بود و شاید یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت یوونتوس دراین بازی بود

کسل کننده بودن بازی
دقایق بسیار زیادی از این بازی کسل کننده بود و من به شخصه انتظار چنین چیزی رو نداشتم اما احتیاط رمی ها و همچنین بیانکونری برای گل نخوردن باعث شده بود تا بازی جذابیت زیادی نداشته باشد مثلا در قیاس با بازی قبلب یهنی ارسنال و منچستر
هرچند فوتبال ایتالیا چنین بازیی را طلب می کند اما به اعتقاد من این بازی بیش از حد کسل کننده بود.

نظم دفاعی یوونتوس
نکته بسیار قابل توجهی که از یووه در این بازی به چشم میخورد نظم بسیار خوب یووه در کارهای دفاعی بود
کاری که همه بازیکنان این تیم و به خصوص مدافعین این تیم به خوبی انجام می دادند تا حدی که مهاجم رم حتی نتوانستند یک موقعیت مسلم گلزنی را روی دروازه یووه ایجاد کنند

نقش زانتی و نوچرینو
به اعتقاد من زانتی و نوچرینو در این دیدار نقش مهمی را ایفا کردند که البته با اضافه شدن سیسوکو او هم به این این افراد کمک کرد
بازی درگیرانه و تخریبی زانتی و خصوصا نوچرینو به تیم رم امان تفکر را نمی داد و رم از همان خط هافبک فلج شده و حملاتش نصفه و نیمه بود

بازی ضعیف رم و توتی
در کنار بازی خوب یوونتوسی ها باید اقرار کرد که رمی ها و خصوصا مهمترین بازیکن انها توتی اصلا خوب نبودند و بازی بسیار ضعیفی رو به نمایش گذاشتند که واقعا از تیمی مثل رم که در رده دوم سری ا هست واقعا عجیب بود

بازی سیسوکو
سیسوکو بازیکن تازه وارد یووه امروز اولین بازی خود را برای یووه انجام داد
به اعتقاد من این هافبک به عنوان بازی اول بازی نسبته خوبی را ارائه داد و تا حدودی انتظارات رو براورده کرد
به نظر من این هافبک در ادامه راه و با هماهنگی بیشتر با یوونتوسی ها بازی های بهتری را انجام خواهد داد

تقابل الکس و فرانچسکو
دو کاپیتان و دو دوست صمیمی این دیدار امروز 2 روی متفاوت داشتند
کاپیتان بیانکونری بازی خوبی را ارائه داد و موفق شد تک گل تیمش را به ثمر برساند اما کاپیتان رمی ها با ارائه یک بازی ضعیف و تقریبا خنثی باعث افت و رکود تیمش شد
به نظر من این 2 فرد تعیین کننده اصلی نتیجه این دیدار بودند که خوشبختانه الکس موفق تر ظاهر شد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چاکرتم الکس...روحم شاد شد ..هیچ وقت تو این فصل اینقدر حال نکرده بودم. عجب ضربه مرگباری زد دروازه رو ترکوند و رم رو هم پاره کرد اسطوره طلایی تورین. یوونتوس بازی مقتدرانه ای رو به نمایش گذاشت و نشون داد اومدن بازیکنای مصدوم چقدر تاثیر داره. کاش تا آخر فصل همینطور مقتدرانه بازی کنه به یاری و درخشش فوقالعاده الکس... وای منتقدانش رو در سکوتی مرگبار فرو برد. چه کرد با این ضربه آزاد به عشق الکس سلطان قلبم

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
چه خوب که پیش بینی من به واقعیت نپیوست 8)
الکس باحال دهن منتقداشو گل می گیره :-*
دیوید هم که انگار تو زمین نبود
این کارشناسه که فامیلیشو یادم نمی یاد گیر داده بود به این که چقدر لیگ انگلیس با کیفیته :P مزدک میرزایی هم وسط بازی کل انداخته بود باهاش و افتخارات این چند وقته ایتالیا رو به رخش می کشید
دو نکته لباسی هم منو جذب کرد
ابی به جی جی می یاد ::)
و اینکه رانیری یه موقع سردش نشد؟ ;D

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
دفاع : در این بازی نقطه قوت ما دفاعمون بود با هماهنگی نیکولا- جرجو- مولینارو و زبینا امروز به خط دفاعی بی عیب و نقصو داشتیم و که واقعا هر چقدر بازی جرجو رو میبینم سیر نمیشم اینقدر این پسر قشنگ بازی میکنه و با این دفاعی که امروز کردیم میتونیم به اینده دفاعمون امیدوار باشیم هافبک: در خط هافبک هم نام عمو پاول می درخشه که واقا از چپ واقعا حرکات مرگباری رو انجام میداد- زانتی هم مثل همیشه وضایف دفاعی رو خوب انجام میداد ولی در حمله نسبت به بازی هایه گذشته یکم ضعف داشت که اونم احتمالا دستور تاکتیکی رانیری بوده- کامورانسیهم مونده تا اون مائورویه اول بشه هر بازی یه مقدار بازی کنه تا به سطح اولیه برسه - نوچرینو هم نسیت به بازی هایه گذشته امیدوارانه تر بازی کرد تهاجم: بعد از مدتها در یه بازی مهم این سه مهاجم استثنایی رو از اول در کنار هم دیدیم - دیوید تو این بازی یکم کم اثر بود و دلیلش هم این بود که سانت هایه کمی براش کردند و اغلب بازی زمینی دستور کار بود یاکی هم مثل همیشه جنگنده و موثر کمک به بازی سازی تیم کرد و اما محور اصلی حملات یووه - این بازی رو الکس خیلی خطا کردند وخیلی تحت فشار بود و با این همه باز هم زهر خودشو ریهت - این بازی الکس خوب ازار میداد مدافع ها رو و نسیت به کل تیم بهترین بازیکن بود یعد از مدافعین

sasan50cent

sasan50cent

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
واااااااااااااااااااای ایوالله الکس خودمون . بابا عند ضربه آزاد زن خدا وکیلی . خدا رو شکر دهن رم بسته شد .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وای وای وای! چه دفاعی داشتیم امشب! مرگ بازی کردن!هماهنگ! آفساید گیری هاشون بی نظیر بود! خدایا دیگه مصدوم ندیم تو دفاع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کلا باید گفت دهن توتی این بازی سرویس شد... جنازش تو زمین بود...خیلی حال کردم بدجوری خنثی شده بود که فکر کنم تا آخر عمر یادش نره...مخصوصا با مشاهده ضربه مرگبار الکس. کیلینی هم مثل همیشه مقتدر و عالی بود و زانتی هم وسط زمین رو سفت گرفته بود و لگرو هم مثل همیشه حرف نداشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
به جز بازی خوب یوونتوس توی این بازی به خیلی ها اثبات شد که رانیری مربی بسیار باهوش و نترسی هست - واقعا کار بزرگی کرد و نشون داد مربی کوچکی نیست و کمی دستش بازتر باشه می تونه خیلی خیلی بهتر از این باشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خدا از دهنت بشنوه ما که از خدامون عالی کار کنه... واقعا بازگشت مصدوما تاثیر خودشو نشون دادو ثابت کرد اگه بیشتر با ما بودن وضعمون خیلی بهتر بود... مخصوصا وسط زمین که تقریبا همش دست یوونتوس بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بوفون 6.5 - زبینا 6.5 - لگروتالیه 6 - کیه لینی 6 - مولینارو 6 - کامورانزی 6 ( نوچرینو 5.5 ) - زانتی 6.5 - ندود 6.5 ( پالادینو - ) - دل پیرو 6.5 - ترزگه 5.5 ( سیسوکو 5.5 ) - یاکوئینتا 6.5

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
این امتیازاتیه که خودتون میدید؟

چه تیتر قشنگی زده سایت گل؟

Del Piero Magic Downs Roma

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

این امتیازاتیه که خودتون میدید؟

نه عزیزم این امتیازات رو گروه کارشناسی سری ا می ده و هیچ کاری به ما نداره اگه من می خواستم بدم اینجوری می دادم

بوفون 7 - زبینا 6.5 - لگروتالیه 6 - کیه لینی 6 - مولینارو 6.5 - کامورانزی 5.5 ( نوچرینو 6 ) - زانتی 6.5 - ندود 6.5 ( پالادینو - ) - دل پیرو 6.5 - ترزگه 5.5 ( سیسوکو 6 ) - یاکوئینتا 6.5

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
ولی خدایی یووه قشنگ بازی کرد.من که از این بازی راضی بودم. قبل از گل الکس به خودم گفتم چی میشه این کاشته گل بشه که الکس هم نکرد نامردی و خیلی قشنگ زد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
گل دل پیرو دو تا نکته جالب داشت یکی اینکه الکس با نوگ پا زد و پرقدرت و دوم جا خالی بود که یاکی داد و موقعیت رو فراهم کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی