پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
امشب باید منتظر یه طوفان واقعی در تورین باشیم... خیلی دلم میخواست بگم دل آلپی اما حیف که نیست ... من خیلی به این ورزشگاه علاقه دارم...یادآورد روزهای خیلی شیرینیه... باید دلاورمردان یوونتوس غیرت و عشق خودشون رو به پیراهن مقدس یوونتوس نشون بدن...باید نشون بدن که هر حریفی بخواد جلوی یوونتوس بایسته زیر پا لهش میکنیم ..کاری که بارها در مقابل بزرگترین تیمها انجام دادن...باید رم رو قربانی جاه طلبی و شکوه خودشون کنن... کاری که بارها انجام دادن... فقط متاسفم که رانیری سرمربی تیممونه . چرا ؟ چون این رو تو روزنامه جام جم نوشته بود: کلودیو رانیری سرمربی یوونتوس ایتالیا که امسال نتایج قابل قبولی رو با این تیم نگرفته به جای رجز خوانی و کرکری در استانه دیدار با رم گفته که رم از یوونتوس قوی تر است... تو رو خدا به این میگن مربی حرفه ای! به جای روحیه دادن داره تیم رو ضعیف نشون میده.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
تركيب احتمالي يووه:

بوفون

مولينارو - كيه‌ليني - لگروتاليه - زبينا

ندود - زانتي - نوچرينو - كامرانزي

ترزگه - دل‌پيرو

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کوبولی هم درباره این بازی نظر داده و گفته : بازی جذابیه و هر دو تیم برای برد میان و به دست آوردن مکان دوم در جدول برای م اهمیت خاصی داره.فکر میکنم بازی با نتیجه 2-0 به سود یووه تمام بشه اما نتیجه 1-0 هم خوشحال کننده است!

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
سلام به همه کسی خبر داره بازی رو تلویزیون میده یا نه؟ مهمترین بازی امشب اروپا همینه فکر کنم !

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
فكر كنم با تاخير نشون بده و يا از دقيقه 30 نشون بده. مطمئن نيستم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

سلام به همه
کسی خبر داره بازی رو تلویزیون میده یا نه؟ مهمترین بازی امشب اروپا همینه فکر کنم !

یک بار دیگه خواهش میکنم! اینجا فقط در مورد بازی و حواشی بازی بحث کنید
برای پخش بازی به تاپیک پخش زنده بازی های یووه مراجعه کنید

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال

فكر كنم با تاخير نشون بده و يا از دقيقه 30 نشون بده. مطمئن نيستم.

مرسی از جوابتون ولی اگه نشون ندن یا با تاخیر بدن خیلی باید لووس باشن !! مهمترین بازی اروپاست انگاریا !!!!
امشب فکر می کنم بازم جدال الکس عزیز و توتی دیدنی میشه و هنرنماییهای بوفون !

یک بار دیگه خواهش میکنم! اینجا فقط در مورد بازی و حواشی بازی بحث کنید
برای پخش بازی به تاپیک پخش زنده بازی های یووه مراجعه کنید

ok!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
لیست نفرات دعوت شده به بازی امشب : 1 Buffon 2 Birindelli 3 Chiellini 5 Zebina 6 Zanetti 7 Salihamidzic 8 Camoranesi 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 12 Belardi 17 Trezeguet 20 Palladino 21 Grygera 22 Sissoko 23 Nocerino 25 Stendardo 28 Molinaro 30 Tiago 33 Legrottaglie آندراده و مارکیونی همچنان مصدوم هستند و تو این لیست قرار ندارند. اسننداردو هم بالاخره میتونه از این بازی برای یووه بازی کنه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ببينم اين سيسوكو كه اينهمه با قيل و قال آوردنش (و ما هي داد زديم كه اين بازيكن خوب نيست) رو چرا كامل بازي نميدن ببينيم چند مرده حلاجه. اميدوارم اين بازي از اول در ميدان باشه بيينيم به درد ميخوره يا نه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مطبوعات ایتالیا که نوشته بودن سیسوکو نتونسته اعتماد کامل رانیری رو در تمرینات به دست بیاره و به احتمال زیاد این بازی رو هم از روی نیمکت شروع میکنه!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
پس اگه اينطور باشه و سيسوكو اينجا هم بازي نكنه و نيمكت نشين باشه ميشه گفت سيسوكو هم داره مسير تياگو و آلميرون رو طي ميكنه. ببينم اينا اول ميرن پولش رو كامل ميدن ميخرن ميارنش بعد مي‌بينن بدرد نمي‌خوره؟ اين كه از اول هم معلوم بود. اگه بازيكن خوبي بود توي لیورپول نيمكت نشين نمي‌شد!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
جینگو جونگو جینگو جیووییییییییییی این رو علف های استادیوم گفتن که: یونتوس میبره میبره میبره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال
ترکیب یووه بدجوری منو تو منگنه گذاشته ! سیسوکو باید بازی کنه به نظر من اما مشکل سیسوک و خط دفاعی یووه نیست ، مشکل خط حملس ! الکس خیلی خیلی آماده هست این روزا ، دیوید استاد گلزنی به رمه و وینجنزو ذخیره بودنش اشتباهه ! به نظر من گریگرا باید بجای زبینا بازی کنه جون خصوصیات دفاعیش بیشتر و بهتره و با توجه به اینکه بال های رم خیلی سرعتی هستند زبینا یا جا میمونه یا خطا میکنه ! اما گریگرا نه ! مولینارو ، لگرو و کیه لینی هم که هستند ! نمیدونم کامو میرسه یا نه ولی اگر نمیرسه یا حسن بجاش بازی کنه یا وینجنزو ! به امید اینکه شبکه 3 بازی رو بزاره !!!!

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
توتی گفته برای گرفتن توپ طلایی با یووه بازی می کنم :D
من نمی دونم چی فک کرده که این نطقو کرده؟ :o
امیدوارم بزنیمشون ولی به نظرم مساوی می شه :-X

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Line Ups:

[img width=480 height=250]http://photos.d1g.com/photos/82/05/1790582_max.jpg[/img]

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Nedved Shoot Hits De Rossi in The Face (Min 6)
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Del Piero Header (Min 29)
Click Here for Video

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
عجب ضربه‌اي زد ياكينتا. با بد شانسي توپ گل نشد. گل عالي از دل پيرو!!!!!!!!!!!! از اون ضربه‌ها بود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اووووووووووووووف! اینه سوپر الکس ما! توتی بیا جلوش لنگ بنداز

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال