پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اگه اشتباه نكنم اين اولين برد ما توي اين فصل مقابل يكي از بزرگان سري‌آ (ميلان، اينتر و رم) بود. به هر حال تيم با برگشت مصدومان دوباره اوج گرفته و با بودن امثال بوفون و كامو بازي‌هاي خوبي داره انجام ميده. دو بازي اخير اين مطلب رو به خوبي نشون ميده.

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
به همه بیانکونریهای عزیز تبریک میگم یه برد واقعا عالی بود ! و مثل همیشه مرسیییییییییییییییییییی الکس عزیز!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره دیگه این اولین برد مقابل تیم های بزرک بود توی سری آ البته خوب باخت هم نداشتیم دیگه - با رم که بازی رفت 2 - 2 کردیم و برگشت هم زدیم 1 - 0 مقابل اینتر هم 1 - 1 و بازی مقابل میلان هم که 0 - 0 و جالب اینکه هم با میلان و رم توی تورین بازی داریم و اینتر بیرون از خونه فیورنتینا هم توی تورین هست و می شه به کسب امتیازات کامل توی این بازی های حساس امیدوار بود

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
ولی چقدر خوب بود که اونایی که توتی رو به الکس ترجیح دادند تونستن ببینن که این دو بازیکن چقدر با هم متفاوتن !!! راستی چقدر بوفون عزیز خوب بازی کرد مرسی بوفون !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم بازی یوونتوس در خانه و خارج از خانه بازی های تورین : یوونتوس - تورینو یوونتوس - فیورنتینا یوونتوس - ناپولی یوونتوس - پارما یوونتوس - میلان یوونتوس - لاتزیو یوونتوس - کاتانیا بازی های خارج از خانه رجینا - یوونتوس جنوا - یوونتوس امپولی - یوونتوس اینتر - یوونتوس پالرمو - یوونتوس اتالانتا - یوونتوس سیه نا - یوونتوس سمپدوریا - یوونتوس

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
سخت ترين بازي خارج از خانه بازي حيثتي با اينتر در سن‌سيرو هست و خوشبختانه بازيها با دو رقيب مستقيم براي صعود به ليگ قهرمانان هم در تورين هست. با رم هم كه ديگه بازي نداريم. كلا اميدواري زياد شده دوباره.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
از رانیری خیلی خوشم اومد رانیری یه چیزی تو سیستم و ترکیب رم دیده که هم بازی رفت و هم بازی برگشت رو با 3 مهاجم بازی کرد خیلی جرئت می خواد این کار ولی خدایی همه ی خط های یووه خوب کار کردن

Cj

Cj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
خاک برسر برنامه گزارش ورزشی که یه الاغ رو از تو خیابون گرفته نشونده اونجا به اسم کارشناس هنوز یابو نیمه اول رو دیده بود باز ادعا می کرد که فوتبال ایتالیا ضعیف تره... خوشم اومد... حال کردم مزدک با تمام اون بی اعتماد به نفسیش و ... بلاخره یه تکونی به خودش داد.. اونجا که گفت دفاع هایی تیم هایی ایتالیایی روشون بیشتر از هر جایی دنیا کار می شه... یا اونجا که در مورد کاپلو و تراپاتونی حرف زدکه رفتن انگلیس(این یعنی اقای کارشناس خفه شو...ایتالیا داره به انگلیس صنعت فوتبال صادر می کنه نه انگلیس به ایتالیا)... اگه مزدک از این کارا بکنه طرفداری کل هواداران ایتالیا رو پشتش داره... یابو فرق فوتبال ایتالیا و انگلیس رو نمی دونه... اومده ادعا می کنه فوتبال انگلیس بهتره بله.. برای توه احمق خوبه دیگه... تو که از فوتبال چیزی جز سرعت بازی و گل نمی دونی و قدرت تفکیکش رو نداری .. اره همون منچستر وامثالش برات خوبه... مرتیکه یابو...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
كاملا موافقم. كارشناس داشت مي‌گفت فوتبال انگليس به ايتاليا برتري داره. نميدونم يارو اصلا ميدونست داره راجع به چي صحبت مي‌كنه يانه. ايتاليا قهرمان دنياست. آث ميلان قهرمان دنياست. انگليس به يورو راه پيدا نكرده. مربيان تيم ملي انگليس و ايرلند ايتاليايي هستند. اونوقت طرف با پررويي تمام داره ميگه فوتبال انگليس به ايتاليا برتري داره. استدلالش هم اين بود مه منچستر 4 تا به آرسنال زده!! نمويدونم به‌چدليل اينكه دفاع‌ها عين ... وايستن و 4 تا گل بخورن برتري فوتبال انگليس رو نشون ميده. اگه زيبايي و برتري به تعداد گل هستش پس بسكتبال جذابتر و برتر از فوتباله!!! من هم خيلي خوشم اومد مزدك با چند استدلال كوبنده به صراحت گفت كه فوتبال ايتاليا به انگليس برتري داره تا كارشناس‌نما هم يك چيزي ياد بگيره اقلا.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره مزدک پرونده سیاه خودش رو با گزارش دیشبش روشن کرد - حالا به نظرتون یک نامه دیگه خطاب به صدا و سیما بنوسیم با بزارم همون اعتراض باقی بمونه ؟؟؟

Cj

Cj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
یک تاره مویی دل پیرو و یوونتوسی که سهله.... یک تاره مویی توتی و تونی ومالدینی و نستا و ده روسی و زانتی و پیرلو و امثالهم رو به کل فوتبال انگلیس+سرزمین انگلیس +فوتبال اسپانیا+سرزمین اسپانیا+فوتبال آلمان+سرزمین آلمان نمی دم... چندشم شد وقتی اون کارشناس اون حرفا رو می زد... مزدک اینطور ادامه بده با پشتوانه(ایتالیایی ها) ای که بدست می اره برترین گزارشگر بین مردم هم می شه... به نظر من در مورد پخش اعتراض همچنان ادامه داشته باشه... ولی در مورد مزدک اخرش یه بندی چیزی اضافه کنید که مزدک بچه خوبی شده :-* ;D

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من تا وقتي كه كه بازي‌اي يووه رو ندادن امثال فردوسي‌پور گزارش كنه و مزدك هم داره منصفانه در بازي‌ها نظر ميده و بحث ميكنه نيازي به اعتراض در اين زمينه نيست. فقط اگه بازي‌هاي حساس ايتاليا رو كم نشون بدن، جاي اعتراض مجدد داره. راستي بازي تيم ملي ايتاليا رو هم هفته پيش به دليل اينكه در نظرسنجي SMS بيشترين‌ها درخواست كرده بودند نشون دادن و گزارشگرش هم مزدك بود. اين در حالي بود كه اكثر تيمهاي ملي اون شب بازي داشتن. اين حركت شبكه 3 هم اميدوار كننده بود. به هر حال اگه ما متحد باشيم و از طريق كانون حرفامون رو بزنيم حتما اين تاثيرها رو داره و مجبورن به بخشي از خواسته‌هاي مخاطبين جواب مثبت بدن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
والا من توی نامه ای که برای صدا و سیما نوشتم و ارسال کردم از طرف طرفداران ایرانی یوونتوس ابتدا در مورد عدم پخش بازی های یوونتوس نوشتم و در اخر هم اعتراض شدید به گزارش های ضد یوونتوسی نوشتم و خواستار تجدید نظر شدم - حالا نمی دونم دوباره نامه ای بزنم و تشکر کنم به خاطر اهمیت به نامه یا فعلا چیزی نگیم

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال

به نظر من تا وقتي كه كه بازي‌اي يووه رو ندادن امثال فردوسي‌پور گزارش كنه و مزدك هم داره منصفانه در بازي‌ها نظر ميده و بحث ميكنه نيازي به اعتراض در اين زمينه نيست. فقط اگه بازي‌هاي حساس ايتاليا رو كم نشون بدن، جاي اعتراض مجدد داره.
راستي بازي تيم ملي ايتاليا رو هم هفته پيش به دليل اينكه در نظرسنجي SMS بيشترين‌ها درخواست كرده بودند نشون دادن و گزارشگرش هم مزدك بود. اين در حالي بود كه اكثر تيمهاي ملي اون شب بازي داشتن. اين حركت شبكه 3 هم اميدوار كننده بود.
به هر حال اگه ما متحد باشيم و از طريق كانون حرفامون رو بزنيم حتما اين تاثيرها رو داره و مجبورن به بخشي از خواسته‌هاي مخاطبين جواب مثبت بدن.

منم موافقم فعلا که آقایون دارن به ببیننده ها احترام میذارن !
بنظر من بازیهای ایتالیا و یووه رو فقط باید مزدک گزارش کنه !! فردوسی پور فقط انتقاد میکنه چون خودش طرفدار برزیله !!!!!! >:(
از زحمتی هم که کشیدین ممنون جنابَAdmin !

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من براي اينكه براي نظر مخاطبان ارزش قائل هستند و يادآوري (به صورت غير مستقيم) ميشه ازشون تشكر كرد.

Cj

Cj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
به نظر من فعلا سکوت کنید.... تا ببینیم چی می شه... اگه مثلا بازی بارسلونا رو با ته جدولیشون رو نشون داد... و بازی بووه با تورینو یا فیورنتینا نشون نداد... اون وقت موج جدید اعتراض هارو شروع می کنیم... هم شما با نامه.... ما هم اس ام اس و میل و تلفن و....

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
منم فکر میکنم یه نامه کوتاه فقط برای تشکر بفرستیم!! خوب الان که دیگه به راه راست اومدن باید حمایتشون کنیم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
همه جيز خوب بود به جز به بازي گرفتن نوچرينو واقعا ً خيلي بد بازي مي كنه و نمي دونم چه اصراري داره رو به جلو بازي و كناره بازي كنه خط دفاع عالي بود حتي زبينا هم شب خوبي داشت هماهنگي بالاي لگرو و كيليني با زانتي از توتي و پيزارو دو بازيكن بيكار ساخته بود خدا خدا مي كردم ژولي به بازي بياد چون رسما ً يه كبريت بي خطر بيشتر نيست و همينطور از خدا خواستم ووچينيچ به بازي نياد عملكرد عالي ياكوئينتا در نيمه اول باعث كمرنگ تر شدنش در نيمه دوم شد اما نكاتي كه توي بازي توجه منو به خودش جلب كرد : ــ واقعا ً از تعصب ياكوئينتا لذت مي برم مخصوصا ً وقتي يه موقعيت مناسب رو از دست مي ده ــ گل الكس كل ديوار دفاعي و تيم رم رو به طرز مضحكي به هم ريخت اين ترس همه از ضربات مرگبار الكس رو نشون مي ده ــ بعد از اينكه سيسوكو به زيبايي توپ مانسيني رو كه قصد حركت روي خط طولي رو داشت كنترل كرد مانسيني به طور كامل تا دقيقه نود از جريان بازي خارج شد فكر مي كنم از نظر روحي مانسيني مغرور رو نابود كرد واقعا ً لذت بردم از اين پيروزي اميدوارم اين هفته شادترين روزهاي زندگي يوونتوسي ها مخصوصا ً الكس رو تشكيل بده مشت هاي گره كرده الكس پر بود از دو سال سختي ، دو سال تلاش و دو سال سخت ترين دوران نوش جونت الكس ، نوش جونت يوونتوس

Cj

Cj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
به نظر من زیاد بد بازی نکرد .... درسته تو کار هایی هجومی نباشه خیلی  سنگین تره... ولی تو کار هایی دفاعی بدک نبود... جایی کار داره هنوز...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری هم تو مصاحبه با شبکه SKY از تیم و بازیکنان تعریف کرده و در مورد الکس هم گفته : الکس واقعا پسر طلایی(از واژه Lad استفاده کرده!) تیم ماست و در حقیقت از همه بیشتر در زمین تلاش میکنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی