پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
حدودا 5 صفحه بعد از بازی ( و البته در حین بازی ) صحبت شده و حدودا 80 پست داده شده اما به جز یکی دو نفر کسی نقش رانیری رو ندیده !

این بازی شاهکار رانیری بود بدون شک ، دقیقا بهترین ترکیب ممکن رو به بازی فرستاد .
حتی بازی خوب و تاثیر گذار الکس رو هم باید از رانیری ببینیم !
شما تصور کنید که یووه بازم با همون ترکیب 4 - 4 - 2 بازی میکرد و الکی در جلوی خودش 4 نفر و در پشت خودش حداقل3 نفر رو میدید ، ایا بازم هم میتونست به این زیبایی و راحتی بازی کنه ؟!
چرا توتی محو بود ؟ اولا بخاطر بازی خوب دفاع تیم بخصوص لگرو که در تمامی صحنه ها توتی رو ختثی کرده بود و دوما بی عقلی اسپاگتی !!!
اگر اسپاگتی (!) یه خورده میومد فکر میکرد که این دفاع یووه اون دفاع بازی رفت نیست و بسیار بهتر شده توتی رو در مرکز توجهات تیم و در راس خط حمله نمیزاشت ، چیزی که رانیری بهش فکر کرده بود و بهترین واکنش رو داشت !
الکس رو یک خطبه عقب اورده بود و عملا با 3 مهاجم بازی کرد !
علاوه بر این ،به الکس نقش محوری تیم رو هم داد تا با توجه به تجربه و آمادگی فوق العاده ای که داره تیم رو 90 دقیقه رهبری کنه .
=========================================================================
لگروتالیه به نظر من بهترین مدافع یووه بود . خیلی خیلی خونسرد و با اعتماد به نفس بازی کرد مثل همیشه و از توتی فقط یک سایه گذاشته بود.
کارهای اضافی نمیکرد و دقیقا کاردفاع خودش رو انجام میداد . به راستی که لگرو با یووه ازدواج کرده !

ندود تا وقتی تو زمین بود هرکاری میخواست میکرد ! برعکس اون چیزی که فکر میکردم اصلا عصبی نبود و با تمام مجودش بازی کرد ، اون ضربه ایستگاهی رو هم که الکس گل کرد باید مدیون تیز هوشی ندود باشیم .

کامو واقعا خوب بود ولی وقتی بهتر شد که تعویض شد ! تعویض کامو بجا بود ، بازی کردن کامو تو این بازی تا یک روز قبل از دیدار مشخص نبود و این نشون میده که هنوز مصدمیتش به طور کامل رفع نشده ، پس همین 45 دقیقه کافی بود ، خوب هم بازی کرد اما کامورانزی آماده 100 برابر دیشب خواهد بود !

زانتی که واقعا عالی بود ، خطاهای خیلی خوبی کرد ! چیزی نمیتونم بهش بگم فقط اینکه اگر زانتی نباشه تیم علنا نابوده !

وینچنزو یاکوئینتا تا دقیقه 94 بازی هر توپی که بهش میرسید تبدیل به یک حمله میکرد ، یک ضربه اکروباتیک خیلی زیبا هم زد که گل نشد و کلا نقش غیر قابل انکاری در اذیت کردن مدافعین رم داشت !

تره زگه به جز توپی که برای یاکوئینتا فرستاد کار دیگه ای نکرد ، سایه بود !

بوفون هم روز خوبی رو داشت و کلا خیلی سخت نبود براش وبه جز 2 ، 3 تا توپ ساده ( البته برای بوفون ساده ! ) که گرفت چیز دیگه ای ندیدم ، خیلی هم با روحیه بود ! تماشاگرا هم براش سنگ تموم گذاشته بودن !

کاپیتان : افسانه ! توصیف بازی الکی راحت نیست ! فقط اینو بگم که همین گلی رو هم که زد علاوه بر اینکه استاد زدن این ضربات هست یک بار دیگه هوش بالای خودش رو به رخ همه کشید ! همه تصور میکردن ( حتی من ! ) کهاین ضربه رو نرم میزنه و دونی یک مدافع رو روی خط دروازه گذاشت اما بوفون به همون جایی زد که دونی حضور داشت !
محکم و دقیق !

سیسوکو ، روی 100 % توپ هایی که در اطرافش بودن تاثیر مفید گذاشت و حتی همون توپی رو که گوشه زمین ازش رد شد با یک حرکت واقعا استادانه گرفت که من تا چندین دقیقه هنگ کرده بودم !

============================================

درباره خط دفاعی هم اضهار نظر نمیکنم فقط به یک نکته بسنده میکنم ، در اول بازی من به بابک و مانی sms دادم که گریگرا رو میخوام !
ولی در پایان بازی حاضر بودم حتی بوسش کنم ! دیگه کیه لینی و مولینارو به کنار !

Cj

Cj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
کسی هم نگفته رانیری نقش نداشت... کسی هم نقش رو نادیده نگرفته.... در صورتی می شد گفت نادیده گرفته شده: که کسی منکر رانیری می بوده.... که نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب در مورد بازی ! اول از همه،نکته ای که نباید ازش غافل شد هماهنگی خط دفاعی در بازی بود! در مرکز کیه لینی و لگروتالیه "عالی" بودند.تمامی سانتر ها برگشت داده شد،تمام ارسال های کنار به بیرون زده شد.موقع شوت زدن بازیکنان رم پشت محوطه در اکثر مواقع پوشش جلوی دروازه عالی بود.پوشش بازیکن ها برای ممانعت از پاس دادن و سانتر کردن عالی بود. توتی "نفس نکشید" توی بازی.حتی زبینا هم بد نبود ! البته زبینا باز مطمئن نشون نداد.مثلا یه صحنه از مانسینی جا موند که مانسینی شوت کرد ولی لگرو اومد جلوی توپ. توجه کردید چند بار مانسینی شوت های محکم و کشنده ای زد که دفاع جلوی توپ بود ؟ یکی از لذت بخش ترین صحنه های بازی وقتی بود که ماسنینی کلی تکنیک و حرکت های ظریف از خودش در کرد که از سیسوکو رد بشه.رد شد،ولی سیسکو تو آخرین لحظه توپ رو دقیقا "قاپید" و رفت ! خط دفاع یووه واقعا هماهنگ بود.مثلا وقتی رم از سمت چپ دفاعی یووه پرتعداد ظاهر میشد،لگرو و کیه لینی هم به سمت چپ متمایل میشدند و زبینا توی مرکز دفاعی قرار میگرفت،منظور اینه که خط دفاع شناور بود ! و مثل یه سد متوازن با حرکت های جا عوض میکرد و همیشه یه سد دفاعی جلوی رم قرار داشت. کیه لینی هم بعد از بازی به سایت رسمی یووه گفته : ما نفرات زیادی رو بروی خودمون داشتیم.ولی خیلی هماهنگ بودیم.اگر توتی دیشب فروغی نداشت به خاطر بازی خوب ما بود. در خط هافبک زانتی و ندود خیلی خوب بودند.ندود مثل همیشه "باهوش" و "موثر" بود. کامورانزی درسته عالی نبود.ولی بد هم نبود.حرکاتش توی زمین امیدوار کنندست.نوچرینو وقتی به بازی اومد و از سمت راست موقعیت سانتر کردن گیرش اومد،یه سانتر کرد که اصلا به سمت دروازه نرفت که بگیم خوب بود یا بد بود !!!!!!! اون لحظه گفتم توی همین صحنه ها کامو به درد میخوره. خط حمله،مشخص بود که ترزگه رو بدجوری مهار کردن.و همون کاری که دفاع یووه با توتی کرد و رم هم با ترزگه کرده بود.هرچند حق یاکوینتابودحداقل یک گل بزنه توی اون بازی. ---- من خیلی شدید از سیسوکو خوشم اومد !!! واقعا خوب بود.توی فضاهای موثر رم می ایستاد و اکثر مواقع جایی بود که پاس های رمی ها رو قطع میکرد.توی درگیر شدن و توپ گرفتن عالی بود.خیلی خیلی جنگنده بود. توی یه صحنه پاسی به بازیکن رم داده شده بود،توپ تو راه بود سیسوکو از پشت اومد با تکل توپ رو زد ! هر بازیکنی اینقدر تمرکز نداره که تصمیم به همچین کاری کنه(کلا تکل های سیسکو معروفه) تمامی ضربات سر هم خودش میزد. پاس کاری قشنگی میکرد. خیلی روی بازی خودش مسلط بود. خیلی خیلی بهتر از نوچرینو بود. با یکم تجربه می تونی یکی از ستاره های آینده یووه باشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم نظراتم رو توي تاپيك تحليل گذاشتم ولي چون اونجا زياد استقبال نميشه منتقل مي كنم اينجا ====================================================== اولين چيزي كه بعد از شروع نيمه دوم به ذهنم خطور كرد اين بود «رم تهاجمي شروع مي كنه» تا اينجا همه چيز طبيعي بود چون تيم بازنده واسه جبران مياد و تيم برنده حتي اگه تفكري پشتش باشه بطور غريزي عقب نشيني خواهد كرد اما ديروز واسه تمام نقشه هاي هجومي رم چاره اي انديشيده شده بود اين ترفندها رو رانيري با شروع نيمه دوم با تعويض كامو به كار بست كامو هرچند كه بد كار نكرد اما فرم مناسب اين بازي بزرگ رو نداشت اما مهره جايگزني به هيچ عنوان جانشين مناسبي نبود رانيري با قرار دادن دو هافبك دفاعي سعي مي كرد نبض ميانه ميدان رو در دست بگيره من با تعوض سيسوكو خيلي تعجب كردم چون معمولا ً رم حمله هاشو از كناره ها پايه ريزي مي كنه با توجه به حضور همزمان سيسوكو و زانتي و با توجه به اينكه نوچرينو هم يه هافبك با خصوصيات تدافعيه يه خورده ترس برم داشت كه از همون جايي كه پيش بيني ميشد ضربه بخوريم حتي همون موقع به رضا اس ام اس زدم و گفتم اما نكته مثبت كار اين بود كه رانيري دو بازيكن جنگنده (ندود و نوچرينو) رو در وسط كانال هايي كه از دفع ضربات اول توسط لگرو و كيليني به وجود اوده بود رو به خوبي شناسايي كرد و قرار داد با نزديك شدن هافبك هاي كناري به مدافعان كناري اين كار صورت مي گرفت و عملا ً كار ريباند رو واسه پيستون هاي رم غير ممكن مي كرد ندود كارش رو به خوبي انجام مي داد و حتي مولينارو كمكش مي كرد واسه همين بود كه رم وقتي سمت راست رو با پوشش هاي مناسب ندود بسته ديد تمام حملات خودش رو از سمت چپ و جايي كه ضعيف تر از سمت مقابل بود پايه ريزي كرد انتخاب اين تاكتيك حتي باعث مي شد بعضا ً ضد حمله هايي هم به سود يووه شكل بگيره ولي متاسفانه در سمت ديگه زمين نمي دونم چرا نوچرينو به جاي نزديك شدن به محل نقطه قوت و شروع حمله رم از سمت چپ ترجيح مي داد به تنهايي و بيهوده در يك سوم دفاعي حريف پرسه بزنه جالب بود با اينكه ژولي به قصد راه انداختن رم به بازي گرفته شد ولي تمام توپ ها رو به مانسيني مي رسوندن و من فكر مي كنم اين موضوع به خاطر همون موضوعي بود كه اشاره كردم اميدوارم هرچه زودتر كامورانزي به آمادگي كامل برسه تا از دست نوچرينو راحت بشيم واقعا ً ما با توجه به داشته ها و شرايطمون وقت ميدون دادن به جوانان و اينجور بازيكن ها رو نداريم ما الآن بايد از حداقل داشته ها نهايت استفاده رو بكينم كاري كه فقط از عهده بزرگاني مثل الكس ، ندود ، بوفون و ... بر مياد جا داره يه اشاره هم به دفاع بي نقص يووه به پشتيباني بوفون بكنم به جز يك توپ تمام ضربات مستقيم توسط لگرو و كيليني دفع شد بهترين هاي يووه رو الكس ، لگرو ، كيليني ، مولينارو ، ندود ، ياكي و زانتي مي دونم سيسوكو هم با توجه به زمان كوتاهي كه بازي كرد مثبت بازي كرد ولي چيزي كه منو خيلي خوشحال مي كنه آمادگي فوق العاده الكس و بي افت و خيز بودن موليناروست

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
دقت کردید 10 دقیقه اخر الکس همش تو خط دفاعی بود و دفاع میکرد با جونو دل داشت از گل خودش دفاع میکرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
الكس ديشب همه كار كرد ! وقتي كه دقايق پاياني بازي بود خيلي حرفه اي وقت رو ميگرفت ! يعني وقت بازي رو ميكشت ! ديشب الكس واقعا عالي بود . حتي در همون دقايق پاياني بازي هم دوندگي فوق العاده اي داشت .

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
بالاخره بعد از مدتها دیدیم که رانیری کمی ریسک کرد و با سیستم 4-3-1-2 استفاده کرد (دل پیرو پشت سر ترزگه و یاکوئینتا) کاری که خیلی از طرفداران معتقد به انجامش بودن تو بازی با تیمهای ضعیف تر این کار رو نکرد و حالا توی بازی با رم دلشو به دریا زد و سیستم تهاجمی و خوبی رو به کار گرفت. ضمن اینکه خط دفاعی هم بهتر از بازی های قبل و کم اشتباه تر بود. ندود و کامورانزی هم خوب بودن و زانتی هم در پست هافبک دفاعی نقش مهمی تو بی اثر کردن توتی داشت.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
نمي‌شه گفت سيستم هجومي تيم خيلي خوب بود. برعكس دفاع خوب و هنر آلكس يووه رو پيروز كرد. ترزگه محو بود توي زمين.

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
فقط و فقط دو عامل رانییری با بهترین دفاع ممکنه و الکس که یه سلطان واقعی نشون داد و در آخر هم کار طلایی ندود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نكات برتر يوونتوس در بازي يووه و رم: 1.بوفون(بهترين دروازه بان جهان درون دروازه‌ي يووه) 2.خط دفاع اب توانايي عالي آفسايد گيري ، توپگيري و دفع توپ 3.بازيسازي مدافعان يعني زبينا و مولينارو 4.استفاده از سه بازيكن با توانايي بازي در پست هافبك دفاعي : زانتي ، سيسوكو و نوچرينو 5.استفاده از كامو براي از بين بردن نظم دفاعي رم 6.استفاده از ندود بعنوان نگهدارنده‌ي بازي 7.استفاده از الكس بعنوان روان كننده و طعمه 8.هماهنگي بين دو مهاجم نوك 9.جايجايي بين الكس و ياكي براي سردرگم كردن حريف 10.حضور بهترين زننده‌ي پربات آزاد در يوونتوس 11.استفاده از پالادينو و سيسوكو براي اتلاف وقت در 7 دقيقه‌ي پاياني يوونتوس با 11 حسن نسبت به رم كه تنها 6 نقطه‌ي قوت را داشت به برتري رسيد: نكات برتر رم: 1.حضور مدافعين ياركوب توانمند : مكسس و فراري 2.بازيسازي از دفاع:كاستي ، مكسس ، فراري 3.حضور دو هافبك دفاعي مستحكم: دروسي ، پروتا 4.حضور با 6 بازيكن در 3/1 مياني زمين و تصاحب عددي در ميانه‌ي زمين 5.استفاده از بازيكنان شوتزن 6.توانايي هاي فوق العاده در شروع مجدد از كرنر ، اوت و ضربات آزاد.

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
سلام به همه تبریک می گم روی توتی کم شد ایشاا... اول شدن اگه نشد دومی هم بد نیست!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من یادم رفته! شوتی که یاکی زد و دونی به زحمت دفعش کرد تو نیمه اول بود یا نیمه دوم؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من یادم رفته! شوتی که یاکی زد و دونی به زحمت دفعش کرد تو نیمه اول بود یا نیمه دوم؟

نیمه اول.
تادی و مکسس به مطبوعات ایتالیا گفتن که رم داره بد بازی میکنه و همه باید در بازیشون تجدید نظر کنن اگر میخوان به نتیجه برسن!
باخت به یووه بدجوری تیمشون رو وارد بحران کرده.از طرفی بازیکن ها و از طرفی هم مطبوعات ایتالیا که هنوزم درباره بازی یووه-رم میگن و مینویسن!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها به همتون تبریک میگم ببخشید که یکمی دیر گفتم آخه تهران نبودم!!!!! به امید پیروزی های بهتر و بیشتر!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه عکس باحال :

تصویر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این لحظه ضربه آزاده ؟؟؟؟؟ توتی چقدر باناامیدی و حسرت نگاه می کنه!!! بیچاره توتی دلم واسش سوخت !!! اشکال نداره خداحافظی می کنی یادت میره!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من عکس رو نمیبینم!!!! میخوام ببینم خوب!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من عکس رو نمیبینم!!!! میخوام ببینم خوب!

دو تا پست بالا تر از خودت رو ببین عکس رو هم می بینی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نقش یاکی روی گل یوونتوس

تصویر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

دو تا پست بالا تر از خودت رو ببین عکس رو هم می بینی

حسین جونم میدونم خوب همون عکس باز نمیشه اگه میشه دوباره اون عکس رو upload کمنین!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی