پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول عجب ضربه ای زد الکس ! عجب گلی ! حااااال کردم !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
الکس جون من ، الکس عشق من ، به جون خودم تا خطا شد به داداشم گفتم الکس اینو گل می کنه !!!!!!! نیمه دوم به نظر من حراقل 2 گل دیگه داره و 100 برابر جذاب تر میشه (تابلو ) الکسسسسسسسسسسسسسس

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
قبل ضربه کلی خدا خدا کردم کلی نظرو نیاز کردم واقعا ضربه ی بی نظیری بود

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خیلی خفن زد. دارم با رفیقم که رمیه همزمان میچتم.تا الکس زد گفت این بازی الکیه ما به لیگ قهرمانان فکر میکنیم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بازی کسل کننده ای بود انصافا اما گل الکس همه چیز رو از یاد برد ایول الکس ایشالا نیکمه دوم هم میبریم و به رم نزدیکتر میشیم

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اتفاقا تا توي اون نقطه خطا شد و آلكس پشت توپ قرار گرفت من هم گفتم حتما گل ميشه. قبلش هم يك صحبت هاي ميكرد با هم تيمي‌هاش و انگار خودش هم مطمئن بود گل مي‌كنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عجیبه امین نیومد بین نیمه پست بده ! فکر کنم اینقدر خوشحال شده داره تو خونه دور خودش میدوه !!!!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
ای ول به الکس عجب گلی زد

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
الکس دقیقا کله 11 نفره رم رو گول زد ;D همه انتظار یه ضربه نرم از الکس داشتن ولی تا جا داشت تپوند پشت توپ شیره داداش الکسه خودم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
واقعا یووه خوب بازی کرد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
توتی بشین سره جات و فوتبال بازی کردن رو یاد بگیر! ما می تونستیم حتی تو اون 10 دقیقه اول گل بزنیم ولی نشد! امشب ندود اون چیزی که میخوام نیست. ولی کافیه تو همچین موقعیت های ندود باشش تا ضربه آزاد بگیره!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-0 Del Piero (Min 45)
Click Here for Video

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
حالا زیادی کری نخونید !!! یوهو 3 تا می کنند تو پاچمون.... آخ بالاخره9 این رانیری 1 بار ترکیب دلخواه منو چیند به خدا من عاشق -3-3-4 با دقیقا همین نفرات هستم. الکس به موقع گل زد چون توچرینو داشت گرم می کرد از این رانیری بعید نبود الکس رو بکشه بیرون حالا دیگه احتمال تعویض ترز زیاده.!!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
رم خيلي داره حمله ميكنه. بايد شانس بياريم كه بازي رو ببريم.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
De Rossi Free Kick (Min 76)
Click Here for Video

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
بردیم بردیم - اینم 3 امتیاز دیگه هدیه الکس به یووه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بالاخره تموم شد !!!!! 1 برد راحت آب خوردن با درخشش 1 دقیقگی الکس!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو نیمه دوم همون طور که انتظار می رفت رم تهاجمی شروع کرد ، ولی واقعا امروز کیلینی و لگرو بدون نقص بازی کردند ، همین طور بوفون ورانیری از بین 2 نیمه بازی رو واسه 1-0 بسته بود . اسپالتی معلوم بود بی خیال شده و از الان تو فکر بازی با رئال رفته !!! و بردیم....

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اینه بانوی پیر ایتابیا! گرگ ها(شغال ها) پایتخت رو نفله کردیم! ویواااااا الکس فورزا بیانکونرو!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بازي 1-0 به سود يووه تمام شد. به رتبه دوم جدول نزديك شديم و فاصله را با تيمهاي بعدي افزايش داديم. رم حرفي براي گفتن نداشت. البته اختلاف بازي همون ضربه استثنايي آلكس بود.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اینم از رم. ایشالا اینتر شکست می خوره که اختلافمون با اون لاشخورم کم بشه ویوا دلپیرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی