پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من ايده آلم اينه: بوفون مولينارو كيه‌ل لگرو زانتي سيسوكو ندود كامو ياكي الكس ترز

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پیش بینی بازیهای یووه خیلی سخت شده...یه بازی 3 تا میخوره .یه بازی5 تا میزنه .آدم نمیدونه چی بگه... خدا کنه این بازی از اون بازیهایی باشه که 5 تا میزنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها صبر کنید ترکیب دفاع مشخص بشه - P.Nedved & G.Buffon شما که میگی دفاع رو باید عوض کنه کی رو بزاره ؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
این STENDARDO رو بزاره اون که خوب بود!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من بازم نظریه ی بازی با اودینزه رو دارم . یووه چون بازی رفت با رم به مشکل خورده ، این بازی رو خیلی جدی میگیره !!! و عالی بازی می کنه !!!و احتمال زیاد (اگه داورا ....) می بره 1 **** منم می گم تا دقیقه 60 الکس و ترز از 60 تا آخر هم الکس و یاکوئینتا باشند بهتره !!! چون مدافع ها خسته شدند (ترز خستشون مس کنه) بعد یاکوئینتا میاد گل میزنه!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ولي كلا بايد خيلي مراقب داوري بود... از طرفي بايد حواس تيم باشه كه جوسازي رمي ها به نفعشون نشه. راستي احمدرضا استنداردو هنوز به اندازه‌ي مولينارو جا نيفتاده كه خواد بياد تا كيه‌ل بره جاي مولينارو و مولي نيمكت نشين شه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
OK شیفهم شدم رفت!! راستی این گزینه ها که گزاشتی خیلی سخته بهتر نیست اینجوری باشه: برد یونتووس برد رم مساوی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مانسینی گفته واسه گرفتن 3 امتیاز به تورین سفر می کنیم!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
دفاع ما زا اول فصل بهتر و هماهنگ تر شده و میتونه جلویه حرکات مخرب مانسینی رو بگیره در مقابل رم هم همین وضعیتو داره امشب شبه جنگه هافبک دفاعی هاست -چون هر دو تیم از نظر تهاجمی فوق العاده قوی هستن و سیسوکو میتونه خیلی کمک کنه بهمون

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
به نظر من یووه تو این بازی از وسط خیلی خیلی سخت بتونه حرکت کنه چون ده روسی بهترین هافبک دفاعیه جهانه ولی رم رو راحت تر از اودینزه میشه برد تا کیلینی رو تو دفاع داریم کسایی مثل توتی و زلاتان نفس راحت نمیتونند بکشند به نظر من دلیلی نداره اول کار با 3 محاجم بازی کرد هر چند همه یوونتوسی ها دوست ندارند یاکی یا الکس یا دیوید روی نیمکت بشینند ولی اول کار با همون ترکیبی که حسین گفت شروع بشه و در صورتی که نتیجه نداد یه مهاجم دیگه اضافه بشه (یاکی) البته نه اینکه دقیق 90 به فکر تعویض بیوفتیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ده روسی؟!؟! اصلا این طور فکر نمیکنم.اتفاقا به نظر من حمله از کناره ها سخت تره!چون رم در کناره ها بازیکن هایی مثل سیسینیو و ژولی و تادی و مانسینی رو داره که همگی سرعتی هستند و کمتر اتفاق میفته که پشت این بازیکن ها فضا برای حمله وجود داشته باشه

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
به نظر من هم ده روسی الان بهترین هافبک دفاعیه جهانه رقابت اون با الکس یا ندود میتونه خیلی جذاب باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

مانسینی گفته واسه گرفتن 3 امتیاز به تورین سفر می کنیم!

چه سفر ناكام كننده اي...

ولي اگه يووه از دوني گل بخوره نبايد از مانسيني بخوره چون خيلي پرروئه.

اسپالتي توي تمرين آخر قبل از مسابقه به تيم دوم لباس راه راه داده تا بپوشن و بازي دستگرمي راه انداخته تا فردا شب رنگ لباساي يووه دل بازيكناي رم رو به لرزه نيندازه.(كيوان)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

به نظر من هم ده روسی الان بهترین هافبک دفاعیه جهانه
رقابت اون با الکس یا ندود میتونه خیلی جذاب باشه

اصلا این رو قبول ندارم - ده روسی رو می شه جزو 7-8 نفر اول می شه حساب کرد اما اصلا اول نیست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
د روسي بهترين توي ايتاليا هست اما توي جهان نه.همين الان گتوزو ، دي يونگ ، ويرا ، هارگريوز ، آمبروسيني ، ديارا و خيليلاي ديگه بهتر از اون هستن...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
نه نه اصلا قبول ندارم اگه تو ایتالیا بهترینه پس گاتوزو و امبروسینی هم که ایتالیایی هستند دیارا که هیچ . فقط چون تو رئال بازی میکنه اسمش رو میارند ویرا هم دیگه تمام شد فقط یه بار بازیش رو زیر نظر بگیرید تمامی توپ های سرگردان رو ده روسی جمع میکنه البته شاید خیلی ها چون توی رم بازی میکنه قبولش ندارند ولی اگه بهترین نباشه که هست توی 3 تای برتر حتما هست

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
جالبه ! تو نظرسنجی تاپیک ، کسی به برد رم رای نداده !;D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ترکیب احتمالی بازی فردا ...

بوفون - لگروتالیه - مولینارو - زبینا - کیلینی - نوسرینو - کامورانزی - ندود - زانتی - دل پیرو - تره زگه .

دونی - پانوچی - مکسز - ژوآن - تونتو - دروسی - پروتا - پیزارو - تادی - مانسینی - توتی .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

جالبه ! تو نظرسنجی تاپیک ، کسی به برد رم رای نداده !;D

آخه نظرسنجیش خیلی بده.
بهتر نیست از این به بعد نظر سنجی رو اینجوری بزارین؟ قبلاً هم گفتم:

برد یونتووس

برد آ.اس رم

مساوی بازی این دو تیم

Hossein Salehi