پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب براي ميانه‌ي زمين به يه مشكل خورديم و اون نبود كاموي بزرگ هست.اما فكر مي كنم استفاده از سيسوكو بصورت فيكس كمك شاياني بهمون بكنه چون واقعا در كنترل مركز زمين قدر هست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تمرینات امروز یووه علاوه بر مصدومان قدیمی تو غایب جدید داشته.ترزگه و کامورانزی. ترزگه اصلا تمرین نکرده و تو خونه استراحت کرده.کامورانزی هم به صورت انفرادی و تو سالن تمرین کرده.اما هر دو بازیکن قبل از بازی با رم به مرز آمادگی میرسن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
این بازی رو ببریم یکم توی جدول خوب اوضاع بهتر میشه. میلانم مساوی کرد یکمی تهدید از اونور کم شد...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این بازی چیزی که توش مشهوده به نظز من ایه که حداقل 3 4 گل داره !!!! فکر نمی کنم بازی مساوی شه ،،

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اصلاً مساوی که عمراً ولی در گل نظرم با تو یکیه... چون تو بازی رفت هم 4 تا گل رد و بدل شد... و این بازی هم دستکمی از اون نداره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
من گفتم یووه میبره بازی رو ولی چندان هم مطمئن نیستم ! یعنی شک دارم بین برد یا باخت ! البته امیدوارم روز خوب یووه باشه ، چون دوست ندارم در زمین خودمون نتیجه ای جز برد کسب کنیم ! دیشب هم میلان مساوی کرد و خوب شد ! یه جورایی برد در این بازی وضعیت ما رو بهتر میکنه ، باخت تغییری به وجود نمیاد و حتی بدتر میکنه و باخت هم افتضاح ! میدونم که یووه با 3 مهاجم بازی نمیکنه ولی معتقدم اگر یووه با الکس ، تره زگه و یاکوئینتا بازی کنه ، رم خیلی راحت تسلیم بشه !

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
Team Date Time Inter Milan - Livorno 16/02/2008 16:00 Parma - Milan 16/02/2008 18:00 Juventus - Roma 16/02/2008 20:30 Napoli - Empoli 17/02/2008 15:00 Fiorentina - Catania 17/02/2008 15:00 Reggina - Udinese 17/02/2008 15:00 Genoa - Sampdoria 17/02/2008 15:00 Lazio - Atalanta 17/02/2008 15:00 Siena - Torino 17/02/2008 15:00 Palermo - Cagliari 17/02/2008 15:00 ***** Pts Plyd Inter Milan 56 22 Roma 48 22 Juventus 44 22 Fiorentina 38 22 Milan 37 22 ***** Player Goal Penalty D. Trezeguet 15 1 Z. Ibrahimovic 14 7 A. Mutu 13 4 M. Borriello 12 4 J. Cruz 10 1 ***** Recent Matches Match Result Date Championship Udinese - Juventus 1 - 2 10/02/2008 SERIE A Juventus - Cagliari 1 - 1 03/02/2008 SERIE A Juventus - Inter Milan 2 - 3 30/01/2008 COPPA ITALIA Livorno - Juventus 1 - 3 27/01/2008 SERIE A Inter Milan - Juventus 2 - 2 23/01/2008 COPPA ITALIA Juventus - Sampdoria 0 - 0 20/01/2008 SERIE A ***** Recent Matches Match Result Date Championship Roma - Reggina 2 - 0 09/02/2008 SERIE A Siena - Roma 3 - 0 03/02/2008 SERIE A Roma - Sampdoria 1 - 0 29/01/2008 COPPA ITALIA Roma - Palermo 1 - 0 26/01/2008 SERIE A Sampdoria - Roma 1 - 1 23/01/2008 COPPA ITALIA Roma - Catania 2 - 0 20/01/2008 SERIE A

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ببینم کسی از مصدومان رم خبر داره؟ مصدومان خودمون رو هم بگید بیبینیم کی بازی میکنه کی رو نیمکته کی نیست!!!!!

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
فعلا با این که اصلا 100% نیست ترکیب دو تیم: Juve: Buffon G Zebina J Legrottaglie N Chiellini G Molinaro C Camoranesi M Nocerino A Zanetti C Nedved P Trezeguet D Del Piero A Rome: Doni Panucci C Ferrari M Mexes P Tonetto M De Rossi D Pizarro Cortez D Taddei Perrotta S Mancini Midfielder Totti F

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی بر عکس همه نظرات به نظر من این بازی مساوی میشه و به نظر من درگیری زیادی هم توش خواهد بود البته اگه رانیری خراب نکنه وگرنه احتمال باخت رومیشه داد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

فعلا با این که اصلا 100% نیست ترکیب دو تیم:
Juve:

Buffon G
Zebina J
Legrottaglie N
Chiellini G
Molinaro C
Camoranesi M
Nocerino A
Zanetti C
Nedved P
Trezeguet D
Del Piero A

Rome:

Doni
Panucci C
Ferrari M
Mexes P
Tonetto M
De Rossi D
Pizarro Cortez D
Taddei
Perrotta S
Mancini Midfielder
Totti F

اين تركيب ها غلطه.كمو به اين بازي نمي رسه(طبق گفته‌ي دكتر تيم و نقل از مدير فوروم).
تازه احتمال بازي كردنه تاده‌ي هم كمه چون ناآماده بوده و گفته مي شد كه اين بازيكن برزيلي نخواهد رسيد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یه سوال داشتم این رانیری مدرک مربی گریش چیه؟! فکنم اصلاً مدرک نداره چون تا حالا ندیدم سر بازی ها یه داد و بیداد را بندازه( از ترس اینکه دستش رو بشه که مدرک نداره) توی همه بازیا مثل مربای هویج که توی یخچال گزاشته باشیش بعد درش بیاری و سر و ته کنی بعد 1 ساعت 1 میلیمتر اومده پایین مثل اون میمونه. از اول میاد کنار زمین خیره میشه تا آخر نه آیی نه وایی نه هویی نه اری فقط یکبار شنیدم که به یکی از بازیکناش که به طرف دروازه حریف شوتیت گفت ( شوش چیه میخوای گل بزنی برو دروازهخودمون اونوره برو اونجا گل بزن) شوخی... -------------------------------- امروز داشتم با یکی از دوستام که طرفدار رم هست صحبت میکردم جالب اینجا بود که اون با اینکه طرفداره رم بود این حرف ها رو میزد: امکان داره جلوی یووه ببازیم چون خیلی افت کردیم. و در رابطه با یووه گفت: یووه امسال اصلاً بازیکن نداره ولی جا گیریش تو جدول خیلی عالیه نصبت به بقیه تیمها به خصوص میلان. و جالب اینجاست که یه طرفدار رم در رابطه با تیمش اینجوری میگه شاد باشین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب ایده ال یوونتوس برای این بازی بوفون مولینارو کیه لینی لگروتالیه زبینا ندود زانتی سیسوکو کامورانزی دل پیرو ترزگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قكر مي كنم جضور ياكوئينتا بهتر باشه.چون توي بازي رفت هم در كنار ترز از بهترين ها بودند و يه پاس گل عالي هم داد.فكر كنم باشه بهتره...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
چون 19 هفته پیش پاس گل داده باید باشه؟!!! الان الکس و ترزگه بهترین زوج برای شروع هستند و یاکوئینتا دقیقا در حال حاضر داره نقش الکس تو هفته های اول رو بازی میکنه.یعنی اگر یووه نتیجه نگیره نیمه دوم میاد تو زمین.تو این چند بازی اخیر هم این روش جواب داده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من موندم چرا کیه لینی رو میزاره کنار لگروبابا اونهمه مدافع از اونا استفاده کن خوب کیه لینی رم بزار سر جای اصلیش!!!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

چون 19 هفته پیش پاس گل داده باید باشه؟!!!
الان الکس و ترزگه بهترین زوج برای شروع هستند و یاکوئینتا دقیقا در حال حاضر داره نقش الکس تو هفته های اول رو بازی میکنه.یعنی اگر یووه نتیجه نگیره نیمه دوم میاد تو زمین.تو این چند بازی اخیر هم این روش جواب داده

ببين عزيزم وتي يه بازيكن مقابل يه تيم خطرهِ خوبي از بازي داره قطعا بدنبال تكرار اونه و مثل ياكي هم الان دقيقا همينه.در ضمن من نظرم مبني بر بازي با روش 2-5-3 هست كه ياكي بين 5 تاي وسط جلوتر از همه بازي كنه.مهاجم كاذب باشه.چون اونجوري ميانهِ زمين مال ما مي شه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من موندم چرا کیه لینی رو میزاره کنار لگروبابا اونهمه مدافع از اونا استفاده کن خوب کیه لینی رم بزار سر جای اصلیش!!!!!!

میشه لطف کنی بگی کی رو بزاره وسط عزیزم ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زوج الکس-ترزگه خیلی خوبه ! هرچند یاکوینتا هم خیلی مهره ی با ارزشیه. به نظر من با ترزگه الکس شروع کنه رانیری،و یاکوینتا رو بزاره اگر یووه به مشکل خورد با 3 مهاجم بازی کنیم ! مثل شروع بازی رفت. چرا رانیری دیگه با 3 مهاجم بازی نکرد ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
میشه یک نفر از ((اون همه مدافع)) رو نام ببری؟! کیلینی که پست اصلیش دفاع چپ هست و مطمئنا ترجیح میده اونجا بازی کنه.از وقتی آندراده مصدوم شد و کریشیتو هم رفت دیگه گزینه ای برای بازی وسط خط دفاع باقی نمیمونه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی