پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
گر صبر کنی زقوره حلوا سازی . عجله نکن مالک جان

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال

گر صبر کنی زقوره حلوا سازی . عجله نکن مالک جان

شرمنده ما به شما جسارت نکردیم mr .... با اون بچه بارسایی بودم...

........ملک........

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بابا یه بار دیگه پستای قبلی رو بخونین کسی چیزی نگفت به این بنده خدا حرف حق که توهین نیست چون عمرا ً هیچ لیگی به پای لیگ ایتالیا نرسه این که ناراحتی نداره نه لالیگا نه لیگ برتر و نه هیچ لیگ دیگه ای یه مقایسه بکنید هر بازیکنی آرزوشو داره هر کی هم کم میاره (مثل رونالدو) می ره لیگای دیگه یه با دیگه میگم پستارو بخونید نه مالک و نه هیچ کس دیگه ای توهین نکرد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رونالدینیو فوق ستاره برزیلی بارسا، درباره شايعه جدايي‌ از آبی و اناری پوشان نیوكمپ گفت: " هرگز براي ادامه فعاليت به رئال مادريد نخواهم رفت؛ چراكه از بازي در بارسلونا رضايت دارم. " به نقل از سايت فوتبال اسپانيا، رونالدينيو از حضورش در بارسلونا رضايت كامل دارد و مي‌ خواهد با تمديد قراردادش براي سال‌ هاي طولاني تري در اين تیم بازي كند. هافبک برزيلي در اين زمينه تصريح كرد: " از حضورم در نيوكمپ خشنودم و تمايلي به جدايي از بارسلونا ندارم. " وي افزود: " با انجام تمرينات فشرده و تلاش فراوان مي خواهم بهترين بازي ها را براي بارسا انجام دهم. " رونالدينيو درباره شايعه انتقالش به رئال مادريد گفت: " همانطوري كه گفتم از حضورم در بارسا رضايت دارم و شايعه انتقالم به رئال هرگز صحت ندارد؛ چراكه هيچ مشكلي با سران باشگاه ندارم. " وي ادامه داد: " به خاطر پاره ای مسايل شخصي، مدتي از بارسا دور بودم و به همين دليل مشكلات حاشيه اي زيادي برايم به وجود آمد، اما به صراحت اعلام مي كنم براي ادامه فعاليت در نيوكمپ خشنودم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
س باید منتظر پیوست او به رئال باشیم یادمه فیگو هم همین حرف رو میزد

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
عمرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لنگه کفش رونالدینهو رو هم تو رئال راه نمیدن. حالا ببین آقا نوید.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
رونالدینهو رو توی رئال راه نیمدند یا رونالدینهو نمیره رئال اگه اولیشه که باید بگم رئال همیشه دنبال این بازیکنا بوده و براش هیچ فرقی نمیکنه که بازیکن کیه و از کجا میاد رئال یه ستاره خوره واقعیه اگه دومیش هم هست که باید دید

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال

رونالدینهو رو توی رئال راه نیمدند یا رونالدینهو نمیره رئال
اگه اولیشه که باید بگم رئال همیشه دنبال این بازیکنا بوده و براش هیچ فرقی نمیکنه که بازیکن کیه و از کجا میاد
رئال یه ستاره خوره واقعیه
اگه دومیش هم هست که باید دید

اينو راست ميگه ؛ رئال چند بار اومد دنبال من (يه دفاع قوي ميخواست كه بزاره پيش Cannavaro
1. من نخواستم برم
2. بابام نذاشت ؛ گفت دوست ندارم براي تيم فاشيست بازي كن
من هم ديدم راست ميگه نرفتم رئال

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دكو، هافبك پرتغالى بارسلونا اعلام كرد كه قصد دارد فوتبالش را در پورتو پايان دهد. بازيساز خلاق نيوكمپ در اين خصوص اظهار داشت: رؤياى من اين است كه در پورتو پرتغال به فوتبالم پايان دهم. از دوران حضورم با اين باشگاه خاطرات خوش زيادى دارم و دوست دارم آن روزها مجدداً تكرار شوند. دكو ۵ سال را با پورتويى ها سپرى كرد و زير نظر خوزه مورينيو، سرمربى پرتغالى تيم موفق شد قهرمانى در پرتغال را در سال ۲۰۰۳ و قهرمانى در جام باشگاه هاى اروپا را در سال ۲۰۰۴ تجربه كند. اما خود وى معتقد است به رغم تمايل براى بازگشت به پرتغال هنوز كارهاى ناتمام زيادى در ليگ اسپانيا پيش روى دارد.دكو در پايان اذعان داشت: مى خواهم با آبى انارى ها عناوين مختلف ديگرى را كسب كنم. خصوصاً در سطح اروپا. خوشحالم كه با بارسلونا قهرمانى در ۳ جام را طى يك فصل تجربه كردم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به گفته فابيو كاپلو مربى ايتاليايى باشگاه فوتبال رئال مادريد اسپانيا، اگر بازيكنى به شدت مورد توجه سران اين تيم واقع شود، رئال در فصل آتى نقل و انتقالات (زمستان آينده) دست به خريد فوتباليست مورد نظر خود خواهد زد. كاپلو گفت: بى گمان بازار زمستانى خريد و فروش بازيكنان را از دست نمى دهيم و اگر احساس كنيم كسى به درد رئال مى خورد حتى با او وارد مذاكره خواهيم شد. تا آن موقع فرصت كافى داريم تا عملكرد بازيكنان را مد نظر قرار بدهيم و در صورتى كه چشممان بازيكنى را بگيرد بدون اتلاف وقت به سراغش خواهيم رفت.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
آقا نویدندود درسته رئال ستاره جذب میکنه ولی: 1 مثل اینکه ندیدی اینتر چند تا ستاره امسال جذب کرده! 2 اونهایی که از 7 سال پیش عاشق رئال بودن حرف زور تو کتشون نمیره! نتیجه: عمرا پای رونالدینهو به رئال نمیرسه!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
عزیز دلم mr juve من تو سایت خراب شده بارسا بودم اون مدیر احمقش هر چی خواست به من گفت بعد من جوابش و دادم بهش بر خورد پرتم کرد بیرون به خاطر همین تصمیم گرفتم همه بارساییا رو مثل اون ببینم پس خواهشن از اون کاتالون وحشیه شورشی دفاع نکن

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اونجا یوزرت چی بود ؟

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
juve 1897 اره قبول دارم اون دیگه مثل قبل نیست نمیدونم چرا ولی به نظرم میتونه باز برگرده قاسم جان مرسی راستی اگه تو سایت بارسا بودی باید منو بشناسی اونجا اسم کاربرم bahar بود اگه یادت باشه من همیشه از یووه حمایت میکردم حتی تو لینک یووه به سزای اعمالش رسید یوز juventus 29 فکر کنم اونجا alex بود اگه یادت باشه همیشه عکسای بزرگ از دلبیرو میزاشت نوید جان منم فکر نکنم اون هیچ وقت از بارسا بره اگه اینطوری بود قرار دادشو 1 سال بیش تا 210 تمدید نمیکرد البته خودش گفته بود من به هیچ جا جز بارسا فکر نمیکنم اخه دلیلیم نداره بره رئال چون فعلا که وضعیت بارسا از رئال بهتره اگرم به خاطر بول بود که سه سال بیش میرفت منچستر که هم بول بهتری میداد هم اون زمان از بارسا بهتر بود یا همین بارسال میرفت چلسی که حاضر بود هر چی رونی بخواد بده و در امدش از بارسا هم بیشتر میشد مالک جان قبلا گفته بودم جواب تو نمیدم زیاد سعی نکن عکستم که گزاشتی معلومه که چقدر بزرگ شدی juve 29 جواب تو رو هم به احترام بقیه نمیدم چون اگه بدم باید یه چیزی بد تر یا تو همون مایه های وحشی شورشی بدم که بر خلاف تو فکر نمیکنم اینجا درست باشه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
میگن شماره 10 میلان رو برای رونی کنار گذاشتن....

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
ها ها ها رئال تو لایگا هم شکست خورد...... اونم رو اشتباه کانای پول پرست..... رونالدو هم اخراج شد تا برای بازی با بارسا نباشه.....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من کلا که رونالدو رو تو ترکيب نميزاشت حالا ديگه اخراج شده بهرحال اميدوارم دربي بارسا رئال به خون کشيده بشه با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که ارزو میکنم مدافع های یووه که رفتن اونجا به خودشون گل بزنن.....

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال

مالک جان قبلا گفته بودم جواب تو نمیدم زیاد سعی نکن عکستم که گزاشتی معلومه که چقدر بزرگ شدی

Ronnie عزیزم...زمانی که من این عکس رو گرفتم
جلو روم داشتی شیر می خوردی اونم از شیشه...
مثل اینکه هنوزم بزرگ نشدی ... چون: گذاشتی درسته نه (گزاشتی)!!؟؟...

منم حال کردم ... این رئال با اون همه خائن به هیچ جا نمی رسه...

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
در نخستين‌ شب‌ از هفته‌ ششم‌ رقابتهاى‌ فوتبال‌ باشگاههاى‌ اسپانيا (لاليگا) دو ديدار حساس‌ پيگيرى‌ شدند که‌ طى‌ آنها رئال‌مادريد پرستاره‌ مقابل‌ ختافه‌ بى‌ستاره‌ تن‌ به‌ شکست‌ داد و اتلتيکومادريد مقابل‌ اوئلوا به‌ پيروزى‌ خانگى‌ دست‌ پيدا کرد.
اين‌ هم‌ از کاپلو! معلوم‌ شد که‌ اين‌ توتى‌ و يارانش‌ بودند که‌ رم‌ را قهرمان‌ کردند و ستارگان‌ يوونتوس‌ بودند که‌ از وى‌ يک‌ مربى‌ بزرگ‌ ساختند.
انديشه‌هاى‌ کاپلو مقابل‌ حيله‌هاى‌ ناب‌ برند شوستر زانو زد و شاگردان‌ اين‌ مربى‌ آلمانى‌ درس‌ خوبى‌ به‌ عروسک‌هاى‌ تبليغاتى‌ کالدرون‌ دادند.
جدال‌ رئال‌مادريد و ختافه‌ در ورزشگاه‌ آلفونسوپرس‌ به‌ قضاوت‌ برناردينيو گونسالس‌ واسکوئس‌ با پيروزى‌ يک‌ بر صفر ختافه‌ به‌ پايان‌ رسيد تا هواداران‌ رئال‌مادريد با خوشبينى‌ تمام، به‌ رقم‌ خوردن‌ سومين‌ سال‌ سياه‌ تيمشان‌ دل‌ ببندند و مثل‌ اين‌ که‌ اين‌ عدد تا به‌ 6 سال‌ بارسلونا نرسد، سر کوتاه‌ آمدن‌ ندارد.
آلکسيس‌ در دقيقه‌ 60 از نيمه‌ دوم‌ روى‌ سر روبرتو کارلوس‌ پرواز و با ضربه‌ سرى‌ رؤ‌يايى‌ دروازه‌ ناامن‌ ايکر کاسياس‌ را باز کرد.
بيش‌ از 13000 تماشاگر شاهد بازى‌ فوق‌العاده‌ زيباى‌ مردان‌ ختافه‌ و سرد و بى‌انگيزه‌ مردان‌ مادريد بودند و اتفاقات‌ ثبت‌شده‌ براى‌ رئال‌مادريد چيزى‌ به‌ جز کارتهاى‌ زرد براى‌ ديارا، روبينيو و فن‌نيستل‌روى‌ و کارت‌ قرمز براى‌ رونالدوى‌ خشن، چاق‌ و کم‌تحرک‌ نبود.
رئال‌مادريدى‌ها که‌ پس‌ از سه‌ تساوى‌ در کوليسم‌ آلفونسوپرس‌ قصد داشتند طلسم‌ را بشکنند، شکستند و شکست‌ خوردند تا رسم‌ هميشگى‌ تغيير کند و فابيو کاپلو بيش‌ از آنچه‌ شوستر وعده‌ داده‌ بود، تحقير شود.
کاپلو از ابتداى‌ بازى‌ تبعيدى‌هايى‌ چون‌ کاسانو، بکام‌ و الگه‌را مدافع‌ گوشه‌نشين‌ مادريد را وارد زمين‌ کرد اما وقتى‌ خيرى‌ از آنها نديد، در نيمه‌ دوم‌ رائول، رونالدو و روبينيو را وارد ميدان‌ نمود.
حرفهاى‌ کهکشانى‌ها پس‌ از شکست‌
* فابيو کاپلو مربى‌ عصبانى‌ رئال‌مادريد پس‌ از شکست‌ تيمش‌ مقابل‌ ختافه‌ گفت: آنها بهتر از ما بازى‌ کردند. ما خيلى‌ بد بازى‌ کرديم‌ و اين‌ ضرر بزرگ‌ تا مدتها گريبانگير ما خواهد بود. سرعت‌ ختافه‌ حداقل‌ دو برابر سرعت‌ تيم‌ من‌ بود. آنها چيزى‌ براى‌ از دست‌ دادن‌ نداشتند و مقابل‌ ما بمب‌ انگيزه‌ به‌ نظر مى‌رسيدند.
رونالدو 30ساله‌ که‌ قرار است‌ با 5 کيلوگرم‌ اضافه‌وزن‌ و اين‌ بازى‌ افتضاح‌ 30 گل‌ هم‌ بزند، وقتى‌ ديد که‌ کارى‌ از پيش‌ نمى‌برد، با اهانت‌ آشکارا به‌ داور و با دريافت‌ کارت‌ قرمز از زمين‌ اخراج‌ شد.
رونالدو پيش‌ از اين‌ سابقه‌ اخراج‌ نداشت‌ و آخرين‌ کارت‌ قرمز رونالدو به‌ دو فصل‌ پيش‌ مقابل‌ يوونتوس‌ و درگيرى‌ با آلسيو تاکيناردى‌ بازمى‌گشت.
او با اين‌ کارت‌ قرمز، بازى‌ مقابل‌ بارسلونا در برنابئو را نيز از دست‌ داد.
وى‌ گفت: من‌ نمى‌دانم‌ چرا داور اين‌ کار را کرد و کارت‌ زرد دوم‌ هيچ‌ دليلى‌ نداشت. او بدون‌ هيچ‌ دليلى‌ خطاى‌ رود را گرفت‌ و من‌ کنار داور رفتم‌ و گفتم: «چرا همينطورى‌ سوت‌ مى‌زني؟» داور سرش‌ را تکان‌ داد و من‌ فقط‌ گفتم‌ که‌ تو يک‌ پديده‌ هستي! آيا اين‌ يک‌ توهين‌ است؟! داور تحت‌ جو حاکم‌ بر فضاى‌ ورزشگاه‌ فقط‌ مخالف‌ ما رفتار مى‌کرد و به‌ چيز ديگرى‌ فکر نمى‌کرد!
اتلتيکومادريد -2 رکرتيوو يک‌
* ستارگان‌ خاوير آخيره‌ در ويسنته‌کالدرون‌ موفق‌ به‌ کسب‌ هر سه‌ امتياز خانگى‌ خود شدند.
در اين‌ ديدار خاوى‌ خره‌رو در دقيقه‌ 61 براى‌ رکرتيوواوئلوا گلزنى‌ کرد و تيم‌ پرهوادار مادريد عقب‌ افتاد اما فرناندو تورس‌ با ضربه‌ پنالتى‌ 71 و سرجيو آخرو در دقيقه‌ 77 دو گل‌ بسيار حساس‌ و تعيين‌کننده‌ براى‌ تيمشان‌ به‌ ثمر رساندند.
پرس‌ ليما، داور اين‌ ديدار قضاوتى‌ سخت‌ و پرحاشيه‌ داشت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی