پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بابا این عزیزمون(رونیه)چه دل نازکه...

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
کسى‌ فکرش‌ را نمى‌کرد اما ديويدبکام‌ به‌ يکباره‌ از صحنه‌ فوتبال‌ بريتانيا محو شد و مردم‌ همان‌ کسانى‌ که‌ او را بت‌ خود ساخته‌ بودند خيلى‌ زود اين‌ ابرستاره‌ را فراموش‌ کردند، آنها که‌ در مورد اطلاق‌ لقب‌ ابر ستاره‌ به‌ بکام‌ مخالف‌ هستند، يادآورى‌ کنيد که‌ او روزگارى‌ هم‌ عضو منچستريونايتد بوده‌ و در آرشيو اين‌ باشگاه‌ هنوز هم‌ شانس‌ تماشاى‌ بازيهاى‌ وى‌ وجود دارد. روز جمعه‌ روز خوبى‌ براى‌ خانواده‌ بکام‌ نبود، در حالى‌ که‌ اين‌ ثروتمند بريتانيايى‌ با حقارتى‌ که‌ در تصاوير کاملاً‌ رؤ‌يت‌ مى‌شد بروکلين‌ بيمار را به‌ کلينيک‌ مرکزى‌ مادريد، پايتخت‌ اسپانيا مى‌برد، وکيلش‌ با وى‌ تماس‌ گرفت‌ و او را از دعوت‌ نشدن‌ دوباره‌ به‌ تيم‌ملى‌ انگلستان‌ باخبر کرد. وقتى‌ از اين‌ ماجرا باخبر شدم، دلم‌ براى‌ ديويد سوخت، او مستحق‌ چنين‌ برخوردى‌ نبود اما مگر با رائول، مورينتس، فن‌بومل‌ يا نيستل‌روى‌ چه‌ کرده‌اند؟! ديويدبکام‌ با اين‌ ترتيب‌ مقابل‌ مقدونيه‌ و کرواسى‌ به‌ ميدان‌ نخواهد آمد. اين‌ در حالى‌ است‌ که‌ با مصدوميت‌ هارگريوز و آرون‌ لنون، همه‌ تصور مى‌کردند که‌ مک‌کلارن‌ ديويد را به‌ طور قطع‌ به‌ تيم‌ملى‌ دعوت‌ خواهد کرد. در روز بعد متوجه‌ شدم‌ که‌ ديويدبکام‌ در ليست‌ نيمکت‌نشينان‌ رئال‌مادريد قرار گرفته، اين‌ يکى‌ را ديگر باور نمى‌کردم‌ اما درکشور اسپانيا هم‌ غريب‌ است‌ و اين‌ براى‌ آنهايى‌ که‌ روزگارى‌ براى‌ خريد پوستر تمام‌ قدش‌ صف‌ مى‌کشيدند، قابل‌ تحمل‌ و باور کردنى‌ نيست. نيمکت‌نشينى‌ ديويدبکام‌ در ترکيب‌ رئال‌مادريد به‌ خاطر يک‌ تصميم‌ جالب‌ از طرف‌ فابيوکاپلوست‌ و از اين‌ بابت‌ مى‌شود آن‌ را تا حدودى‌ هضم‌ کرد، به‌ اين‌ صورت‌ که‌ رائول‌ به‌ جناح‌ راست‌ خط‌ مياني، نفوذى‌ منتقل‌ شد. همين‌ مسأله‌ مدافعين‌ اتلتيکومادريد را بهت‌زده‌ ساخت‌ و رائول‌ با همين‌ تاکتيک‌ گل‌تساوى‌بخش‌ رئال‌مادريد را به‌ ثمر رساند اما آيا رئال‌مادريد در طول‌ دربى‌ پايتخت‌ به‌ حضور پررنگ‌ و ديويدبکام‌ نياز نداشت؟! کاپيتان‌ سابق‌ تيم‌ملى‌ انگلستان‌ به‌ پايان‌ راه‌ نزديک‌ مى‌شود و خود نيز اين‌ حقيقت‌ را به‌ خوبى‌ مى‌داند. داستان‌ تماس‌هاى‌ بکام‌ با مقامات‌MLS يا همان‌ ليگ‌ تمام‌ حرفه‌اى‌ ايالات‌ متحده‌ آمريکا را همه‌ شما به‌ خوبى‌ مى‌دانيد و نيازى‌ به‌ تکرار آن‌ نيست. ديويد باسياستى‌ ستودنى‌ کارى‌ کرده‌ که‌ کسى‌ به‌ او شک‌ نکند و هر شايعه‌اى‌ رابه‌ خاطر سرزدن‌ به‌ يکى‌ از آکادمى‌هاى‌ خودتکذيب‌ مى‌نمايد. شايعات‌ رامى‌شود تکذيب‌ کرد اما مدرک‌ مستند يا صداى‌ ضبط‌ شده‌ را نه‌ و با تمام‌ احترامى‌ که‌ براى‌ ديويد قائل‌ هستم‌ به‌ خاطر طبيعت‌ شغلم‌ مجبور به‌ افشاى‌ اين‌ حقيقت‌ خواهم‌ بود، حقيقتى‌ که‌ از غريب‌ بودن‌ بکام‌ در مادريد براى‌ مردم‌ بريتانيا تلخ‌تر نيست، هر چه‌ باشد نيويورک‌ بهتر از مادريد است! ديويد رابرت‌ جوزف‌ بکام، سرمايه‌گذارى‌ کلانى‌ در سطح‌MLS کرده‌ و قرار است‌ در پايان‌ فصل‌ راهى‌ ليگ‌ حرفه‌اى‌ آمريکا شود با همه‌ چيز همسر و فرزندان‌ و سهام‌ مادريد و بورس‌ هنگ‌کنگ‌ و ثروت‌ فاش‌ شده‌ و فاش‌ نشده‌ خود! درست‌ است‌ که‌ دوست‌ عزيزم‌ ميشل‌ رابينسون‌ و بازيکن‌ اسبق‌ ليورپول‌ در تلويزيون‌ ملى‌ اسپانيا ادعا مى‌کند که‌ آينده‌ بکام‌ با برنابئو گره‌ خورده‌ اما اگر من‌ هم‌ جاى‌ او بودم، همينطور حرفهاى‌ ديکته‌ شده‌ را تکرار مى‌کردم. هر چه‌ باشد ديويدبکام‌ اينها را از من‌ خواسته‌ و بايد به‌ او احترام‌ بگذارم. ديويدبکام‌ حالا يک‌ مرد فراموش‌ شده‌ است‌ و همه‌ اين‌ را خيلى‌ خوب‌ مى‌دانند. اگر نايک، آديداس، پپسى‌ و چندين‌ کمپانى‌ کوچک‌ و بزرگ‌ ديگر متوجه‌ شوند که‌ ديويد رفتنى‌ است‌ و راهى‌ آمريکا خواهد شد به‌ سرعت‌ سرمايه‌ خود را از لاليگا لااقل‌ تا بخش‌ زيادى‌ بيرون‌ خواهند کشيد و اين‌ پايان‌ خوشى‌ براى‌ فعاليت‌هاى‌ تبليغاتي، اقتصادى‌ ديويد نيست، من‌ هم‌ قبلاً‌ به‌ خاطر افشاى‌ اين‌ حقايق‌ عذرخواهى‌ مى‌کنم‌ و اميدوارم‌ ديويد به‌ اين‌ خاطر مرا ببخشد. کاپلو نيازى‌ به‌ بکام‌ ندارد، اين‌ را خود بکام‌ هم‌ مى‌داند و سانترهاى‌ او که‌ روزگارى‌ پرس‌ را به‌ وجد مى‌آورد حالا در فوتبال‌ بسته‌ و پيچيده‌ فابيو هيچ‌ جايى‌ ندارند، کاپلو از فوتبال‌ انگليسى‌ بکام‌ متنفر است‌ و از او يک‌ بازى‌ تمام‌ ايتاليايى‌ آميخته‌ با رگه‌هايى‌ از فوتبالى‌ ناب‌ اسپانيايى‌ مى‌خواهد چيزى‌ که‌ هرگز در پاهاى‌ خسته‌ اين‌ کاپيتان‌ 31 ساله‌ يافت‌ نمى‌شود.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اصلا چه معنی داره 1 کاتالونه شورشی بیاد تو این سایت

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
تیفوسیای عزیز فکر کنم صحبت کردن در مورد لیگهای غیر از کالچو برازنده شخصیت شخیص شما نباشه...

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال

رونیه عزیز حالا چه میکنید با مصدومیت اتوئوتون

هيچي از لاليگا انصراف ميدن

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
ببینین خودتون دارین شروع میکنین حالا خوبه من گفتم از یووه خوشم میاد اقای متشخص همه رو با خودت قاطی نکن اره خوب شاید تو برازنده ی شخصیت من نباشی مسعود جان مثل اینکه خیلی دوست داری بارسا از لیگا انصراف بده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يکبار براي هميشه از توهين به همديگه خودداري کنيد با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کسی به کسی توهین نکرد بعدشم برای اولین بار تو عمرم حق رو به یه بارسایی میدم

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
هیچ وقت حق با یه بارسایی نیست!!! برای کسب اطلاعات بیشتر به منفورترین تیم از نظر من مراجعه کنید.

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
excellent gigi joon.....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من اشتباه کردم معذرت

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
دم همتون گرم .... که به این راحتی اجازه میدید یه بارسایی تو سایت ما ...تو سایت یووه ی عزیز, حرفای گنده تر از دهنش بزنه......

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
صد بار گفتم کسی گوش نکرد که........

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
گناه داره بابا چند نفر به یه نفر؟ برید پستای قبلی منو بخونید ببینید افراط یعنی چی ولی واقعا رو حرفای اقا کمال فکر کردم اگه ما این جوری حرف بزنیم چه فرقی با بارسایی ها داریم

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
داش امیر داری جاده خاکی می زنی ... خیلی بپا...

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
خواهشان به كسي توهين نشه حتي اگز شوخي ؛ خوشمزه بازي و ............ اين مسخره بازي ها رو برين تو خيابون پياده كنيد

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
جواب جیجی رو به احترام اسم کاربرش نمیدم جواب مالک رو هم نمیدم چون به جایی نمیرسه جواب یوه رو قبلا دادم با امیرم که مشکلی ندارم راجع به مسعودم بگم باهات موافقم بالاخره یه نفر بیدا شد حرف حق بزنه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من متحول شدم...... شرمندتون دیگه من سربه سر این دوست بارسایی نمیذارم.... ولی خدایی رونالدینیو امسال رو فرم نیست.....

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
رونی عزیز حستو قشنگ درک میکنم . وقتی میری تو فوروم یه تیم دیگه و دوست داری به اسم تیم خودت باهاشون دوستی کنی اما اونا مثل تو فکر نمیکنم . البته اینجا فوروم یوونتوسه و یوونتوسی ها هم کلا بچه های منطقی هستن دیدی که اولش یه کمی از روی تعصب پست دادن اما خب آخرش همه به این نتیجه رسیدیم که تو هم دوست مایی . تنها فرقتم اینه که با هم اختلاف سلیقه داریم وگرنه تو بقیه مسائل مشترکیم . ببین همه ما ایرانیم . هممونم عاشق فوتبالیم حالا شما بارسا رو دوست داری ما یووه رو . این آخریه زیاد مهم نیست اما دوستای بارساییمون اینطوری نبودن . اونا متاسفانه هر چی تونستن گفتن . خود من تو اون فوروم تو هیچکدوم از ارسالام توهین نکردم و فقط از یووه حمایت کردم اما اونا ... . متاسفم . وقتی مدیر سایتشون که اونطوری حرف میزنه دیگه وای به حال بقیه . خیلی دوست دارم شما هم به عنوان یه دست اینجا فعالیت کنی

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
ما هم منتظر نشستیم که ببینیم آقا چی جواب مارو میده ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی