پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من خودم از رئال خوشم میاومد ولی از اون موقع که خوائنین به این تیم اومدن حالم از این تیم به هم میخوره

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بابا بیخیال رئال چی داره که خوشت میومده ازش...؟ به نظر من از همون اول منفور بوده....... راستی شاید پویول به بازی نرسه چون یه خورده مصدومه..... از اون ورم رونالدو نیست........

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کل لیگا یه طرف <-----------------!------------------> کانیزارس یه طرف

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من بخاطر این خوشم می اومد که همیشه به یووه می باخت

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
مثل اینکه اینجا تاپیک دشمنان رئال مادریده نه لالیگا. بابا صحبتای مفید کنین من که میگم بازی فرداشب 1_1 میشه. شما چی میگین؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
طبق اخرین اخبار تورام فردا شب فیکسه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
من که خودم به شخصه از رئال از بچگی متنفر بودم . البت یه مدت از بارسا خوشم میومد اونم به خاطر اینکه بعضی وقتا رئال رو میبرد . یعنی کلا هر تیمی که رئال رو میبرد . با گل آفساید میاتوویچ تو سال 98 به ناحق جام باشگاهها رو بردن

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

طبق اخرین اخبار تورام فردا شب فیکسه

پویول هست و تورام مثل همیشه نیمکت نشین شد.........

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
نه اینجوری نیست فردا پویول,بکام و گوتی نمیتونن تیماشونو همراهی کنن.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
امیدوارم صد سال سیاه تورام ترکسب اصلی نشه تا قدر یووه رو بدونه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اگه این طور باشه که رئال میبازه..... من به ارزوم میرسم......... خیلی حال میده رئال ببین اون همه تماشاچی خودی ببازه...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نه من بیشتر از بارسا بدم میاد از ائن رونالدینیهو که تنفر دازم از پویولم حالم بهم میخوره دکو که نپرس دیگه ولی رئال قنیمت بودبودبود ولی الان هیچ کدوم فقط والنسیا

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
مگه بارسا چند تا بازیکن داره که تو از دکو و رونی و پویول بدت میاد...... از وقتی که خائنین رفتن اونجا دیگه هیچ کدوم بدرد نیمخورن....... ولی دوست دارم بارسا ببره تا پوز رئال بازم بخوره به زمین.....

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی من شک ندارم که رئال فردا شب میبره رئال واقعا الان تیم خوبی داره ولی بارسا خیلی افت کرده غیبت اتوئو نابودشون کرده

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نه من میگم مساوی میشن

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

ولی من شک ندارم که رئال فردا شب میبره
رئال واقعا الان تیم خوبی داره ولی بارسا خیلی افت کرده
غیبت اتوئو نابودشون کرده

نه بابا......
گوتی و رونالدو و بکهام که میگید نیستن در حالی گه از اون طرف فقط اتوئو نیست........
2-1 میزنه بارسا....

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
ويكتور والدس، دروازه بان و مرد شماره يك بارسلونا به منتقدين اين اطمينان را داد كه شكست چهارشنبه شب مقابل چلسي ابداً باعث تضعيف روحيه كاتالان‌ها نشده است و آبي‌ و اناري‌ها به انگيزه كسب 3 امتياز راهي سانتياگو برنابئو خواهد شد چراکه آنها قصد دارند موقعيت خود را در صدر جدول تثبيت كنند. به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ بنا به گفته‌هاي والدس اتحاد تيمي و انسجام در ميان نيوكمپي‌ حفظ شده و تكرار انتقادات از واقعه چهارشنبه شب تنها نمك پاشيدن به زخمي كهنه است. درست 4 روز از شكست بزرگ ميادين اروپايي بارسا مي‌گذرد و ويكتور با حمايت از هم قطارانش مي‌گويد: "طبيعي است كه پردراگ مياتوويچ با اعتماد به تيمي كه در فصل جديد گردآوري شده، از بارسا انتقاد كند و مدعي شود كه بارساي امسال بسيار ضعيف‌تر شده است. من هم در دفاع از قهرمانان لاليگا بايد بگويم كه همه ما در وضعيت خوبي هستيم و اين شبهه در اذهان نيايد كه آبي اناري‌ها دچار لغزش شده‌اند. درست است كه ال كلاسيكو در زمين برنابئوست، اما اين امر باعث نمي‌شود كه ما روحيه‌مان را ببازيم." ديديه دروگبا، مهاجم ساحل عاجي چلسي كه اتفاقاً در ديدار چهارشنبه شب از ناحيه صورت به شدت آسيب ديد، زننده تك گل آبي‌هاي لندن بود كه به نظر بارسايي‌ها آن گل هم شايد ارزش آنچناني در برنداشت. والدس در ادامه مي‌گويد: "نمي‌دانم چرا همه از شكست چهارشنبه كوهي از انتقاد ساخته‌اند. خوشبختانه ما تمام سعي‌مان را به كار گرفتيم، اما نتيجه به سود ما نبود." والدس همچنين حمايت خود را از رونالدينيو كه متحل انتقادات و فشارهاي فراواني است، اعلام كرد. وي در خصوص هم ‌تيمي‌ برزيلي‌اش گفت: "نمي‌دانم چرا اين همه به او فشار وارد مي‌كنند. او هنوز هم جزو بهترين‌هاي دنياي فوتبال است." همچنين ويكتور به تمجيد از ايكر كاسياس، همتاي خود در تيم رئال مادريد پرداخت و گفت: "او بارها دروازه كهكشاني‌ها را نجات داده و به عقيده من واقعاً خارق‌العاده عمل مي‌كند." دروازه بان بارسلونا در پايان در خصوص رونالدو، غايب كهكشاني‌ها در ال كلاسيكو عنوان داشت: "نمي‌دانم رئال چه اندازه متحمل ضرر و زيان مي‌شود، اما آنها گلزن خوبي چون نيستلروي را در اختيار دارند."

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
دكو، هافبك بازيساز بارسلونا در آستانه دربي بزرگ يكشنبه شب، پردراگ مياتوويچ را مورد انتقاد شديد قرار داد. به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ پردراگ مياتوويچ، مدير بخش ورزشي رئال مادريد اخيراً اعلام كرده بود كه بارسلونايي ها قدرت سابق را ندارند و فاتح ال كلاسيكو قطعاً رئال مادريد خواهد بود، چرا كه هيچ تيمي نمي‌تواند 3 يا 4 سال پشت سر هم در صدر بايستد. دكو كه از شنيدن اين سخنان به شدت عصباني شده بود، ترجيح داد لب به سخن گشوده و در پاسخ به مياتوويچ اين چنين گفت: "من طي 2 سال اخير شاهد رئال مادريدي بوده‌ام كه با مشكلات داخلي دست و پنجه نرم مي‌كرده چه در قسمت مديريت و چه در بحثمربيگري، اما مي‌خواهم به آقاي مياتوويچ اين را بگويم كه آيا طي اين مدت، بارسايي‌ها دست به انتقاد از رئالي‌ها زده‌‌اند؟ نيازي به گفتن ندارد. همه مي‌دانند كه بارسلونا بسيار قدرتمندتر از رئال مادريد است."

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
ميگوئل از حضور در والنسيا رضايت دارد. به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ اين ملي پوش پرتغالي كه از علاقه مندي رئال مادريد براي حضور وي در برنابئو مطلع شده، عنوان داشت: "مي‌خواهم تا ساليان سال در مستايا باشم. البته علاقه مندي باشگاه بزرگي چون رئال مادريد باعث خوشحالي است، اما من با والنسيا قرارداد دارم. مدير برنامه‌هايم در تماس مداوم با مقامات باشگاه است و سران والنسيا را از اوضاع و احوال من و علاقه مندي‌هايم مطلع مي‌كند. اين خبر كه من درخواست افزايش مبلغ قراردادم را داشته‌ام، كذب محض است."

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
زين الدين زيدان، اسطوره فوتبال فرانسه معتقد است پيروزي رئال مادريد برابر بارسلونا در ال كلاسيكو فصل جاري به معناي شروع واقعي فصل براي كهكشاني‌ها است. به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ زي‌زو كه براي تجزيه و تحليل رقابت‌هاي فوتبال با يک شبكه تلويزيوني قرارداد بسته، در خصوص رقابت‌هاي فصل رئال مادريد اين چنين گفت: "حقيقت را بگويم من حتي يك ديدار از رقابت‌هاي اين فصل رئال مادريد را تماشا نكرده‌ام. از طريق دوستانم نيز از اتفاقات درون باشگاه مطلع مي‌شوم. مي‌دانم كه رئال دچار ضعف و افت شده، اما پيروزي اين تيم مقابل بارسا مي‌تواند روحيه اعتماد به نفس را به آنها بازگرداند و اتفاقات چند سال اخير اين باشگاه را روز به روز كمرنگ‌تر كند."

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی