پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تو بارسا وقت پویول........... خیلی متعصب بازی میکنه... مثل تورام ما نیست....

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اصلا من کلا نسبت به بارسا حساس شدم ازش متنفرم

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
اقا فرزان منظور من بارسا بود من خودم حالم از هر چی مادریدی و اسبانیایی به هم میخوره اقای شینودا استدلالتون اصلا منطقی نیست دلبیرو جان میشه بگی چرا نسبت به بارسا حساس شدی؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من موافق نیستم که بارسا فقط روتالدینیوست.ولی رونالدینیو خیلی خیلی تاثر داره تو قدرت تیم.مشخصه. رونالدینیو هم خدا که نیست! بازی فینال چمپیون لیگ دیدید آرسنالی ها نزاشتن رونالدینیو نفس بکشه!؟ اونجا لارسن به دادشون رسید. البته منم حساس شدم نسبت به بارسلون!! آخه خیلی دوس داشتم آرسنال قهرمان شه! یه جورایی لجم میگیره!!!! الان توی بارسا از کسه خاصی خوشم نمیاد(البته زامبروتا رو دوس دارم هنوز!!!) ولی اون موقه ها که کلایورت تو بارسا بود باهاش حال میکردم.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
آقاي شينودا ;D: البته كل فوتبال منطقي نيست! اگه بود ديگه نه هيجان داشت نه نگاه كردن. نتيجه ها معلوم بود. بازيكنا هم مثل وينيگ الون 10 از يه نفر دستور ميگرفتن. بنظرت جالب ميشد؟ لارسن اوايل دوران بچگيم اونموقع كه هنوز موهاش بلند بود و ميبافت قهرمان فوتباليم بود. الآن ديگه نه! :'(

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
باهاتون موافقم اینطوری بهتر شد ;)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی جالبه که یه بارسایی (رونیه)تو فوروم ماس صبر کنین **** کاری لالیگا هم رو میشه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
در پى ابراز علاقه مقامات ميلان براى در اختيار داشتن رونالدينيو ستاره برزيلى بارسلونا، اين بازيكن عدم تمايل خود را جهت ترك آبى انارى پوشان اعلام كرد. رونالدينيو در مصاحبه اى در اين خصوص اظهار داشت: هيچ تمايلى براى ترك بارسا ندارم و قراردادم را با اين تيم اسپانيايى تا سال ۲۰۱۴ تمديد خواهم كرد. لازم به ذكر است؛ به نقل از مطبوعات برزيلى هم اكنون روبرتو دى آسيس مدير برنامه هاى رونالدينيو به همراه وى جهت انجام پاره اى مذاكرات و همچنين انجام مراحل نهايى تمديد قرارداد اين بازيكن با مسؤولان باشگاه در شهر بارسلونا حضور دارند.وى در تمام سال هاى اخير قراردادها و موارد شغلى مربوط به رونالدينيو را تنظيم و ارايه كرده و در ارتباط با فعاليت هاى شغلى او نقشى سرنوشت ساز داشته است. پس‌ از شکايت‌هاى‌ رسمى‌ ساير نامزدهاى‌ انتخابات‌ رئال‌مادريد از جمله‌ آرتور بالداسانو و ويارمير، دادگاه‌ عالى‌ مادريد اعلام‌ کرد: پس‌ از بررسى‌ کليه‌ شرايط‌ مشخص‌ شده‌ که‌ بيش‌ از 10600 رأى‌ پست‌شده‌ به‌ برنابئو شمارش‌ نشده‌ است، بنابراين‌ احتمال‌ تغيير رياست‌ و يا انتخابات‌ مجدد وجود دارد اما در اين‌ بين‌ کسى‌ مجرم‌ شناخته‌ نخواهد شد. پدراگ‌ مياتوويچ‌ نايب‌رئيس‌ رئال‌مادريد پس‌ از آن‌ که‌ کاپلو مربى‌ تيم‌ از رائول‌ مهاجم‌ سرشناسش‌ به‌ علت‌ کم‌کارى‌ و عدم‌ گلزنى‌ انتقاد کرد، گفت: همه‌ ما بايد بپذيريم‌ که‌ رائول‌ فرم‌ هميشگى‌ را ندارد و کم‌کم‌ به‌ روزهاى‌ آرمانى‌ خود بازخواهد گشت. رائول‌ بازيکن‌ بزرگى‌ است. او از ابتدا در ترکيب‌ بود چون‌ کاپلو به‌ وى‌ اعتقاد دارد و اين‌ اعتقاد پابرجاست.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خاک بر سرکاپلو .حالا تو یه تیم دیگه هم داره اسطورشون رو خراب میکنه.نمیدونم چرا با توتی این کارو نکرد.

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال

خیلی جالبه که یه بارسایی (رونیه)تو فوروم ماس صبر کنین **** کاری لالیگا هم رو میشه

ميتونين سر درسايت بزنين فقط اونايي كه با نظر هاي من موافقن ميتونن اينجا عضو بشن

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال

همچين كاري نميكنن.
ولي اين كاري رو كه ميگي فروم بارسا انجام داده!
تاپيك يوونتوس رو نوشته : يووه به سزاي عملش رسيد! >:(
اين يعني چي؟ تو جاي ما بودي در مورد بارسايي ها چي فكر ميكردي؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
از همان آغاز فصل كاملاً مشخص بود كه فرانك رايكارد قصد دارد فصل جارى را به تمام بازيكنان اختصاص دهد و هر كدام را به نوبت وارد مستطيل سبز نمايد، حال چه در لاليگا و چه در ليگ قهرمانان . يك سال پيش رو است . با توجه به تعداد بازيهاى بارسلونا، سربازان رايكارد بر حسب عادت قديمى موظفند در نهايت آمادگى باشند ، در اين ميان زامبروتا تازه وارد هم كاملاً با اين نظر موافق است . سرمربى هلندى كاتالان  ها براى ديدار نخست در ليگ قهرمانان ۶ تعويض انجام داد كه جان لوكا يكى از آنها بود . ستاره ايتاليايى رايكارد نيمكت نشين بود تا آبى و انارى  ها بدون او پذيراى وردربرمن باشند . زامبروتا براى ديدار امشب برابر راسينگ سانتاندر كاملاً استراحت كرده است . اين بازيكن معتقد است سيستم چرخشى در تيم قهرمان اسپانيا مثمرثمر واقع مى شود چرا كه نيوكمپى  ها در هر پست چند بازيكن دارند كه هر كدامشان بايد فرصتى براى عرض اندام بيابند . وى معتقد است كه بارسا در كل تيم قدرتمندى است . زامبروتا به خوبى مى داند كه پيش از دعوت به نيوكمپ، بلتى در پست وى بازى مى كرده، همان طور كه تورام، هم تيمى وى نيز از هم موقعيت بودنش با كارلوس پويول و ماركس مطلع بوده است ، اما با اين حال بدون هيچ مشكلى و با كمال ميل سفر به اسپانيا را در پيش مى گيرد . وى اوقات نيمكت نشينى را فرصت خوبى براى استراحت و تجديد قوا مى داند چرا كه فصلى طولانى براى كاتالان ها در راه است . جان لوكا زامبروتا از ايتاليا آمده، از فوتبالى كه مدافعانش وظيفه صرف دفاع را دارند نه تهاجم و به همين دليل به خوبى مى داند كه كمتر از بلتى راهى زمين مى شود  و دليلش اين است كه شيوه يك مدافع ايتاليايى با شيوه يك مدافع برزيلى كاملاً با هم متفاوتند . وى مى گويد : اگر مربى بخواهد كاملاً تدافعى يا تهاجمى وارد زمين مى شوم، اما به اين قضيه توجه دارند كه اصالت فوتبال شما در كجا ريشه دارد . البته نظر آخر به سرمربى تيم برمى گردد ، او تصميم گيرنده است و به شما خواهد گفت كه در خط حمله بايستد يا تدافعى عمل كنيد . در سيستم فوتبالى كه رايكارد آن را در پيش گرفته، زامبروتا نمى داند كه آيا امشب بازى مى كند يا سه شنبه، آيا در بازى حضور دارد يا نيمكت نشين خواهد بود؟ او در اين خصوص مى گويد : در ايتاليا شما از مدت ها قبل مى دانيد كه چه زمانى به بازى گرفته مى شويد . اين اولين بارى است كه من دقيقاً از حضور يا عدم حضورم بى اطلاع هستم، شايد ۲ يا ۳ روز قبل از بازى تيمى از اين خبر آگاهى پيدا كنم . سيستم عجيبى در بارسا پياده شده، اما فكر نمى كنم اين مسأله بهانه اى براى عدم آمادگى باشد، چرا كه ما تمرينات خود را به قصد حضور در ديدارهاى پيش رو انجام مى دهيم . رئال مادريد جايى كه چندتن از هم تيمى هاى سابق زامبروتا چون فابيو كاناوارو و امرسون و همين طور فابيو كاپلو، سرمربى سابقش در يووه حضور دارند، در هفته اى كه گذشت با نتيجه ۲ - صفر ديدار رفت مرحله گروهى ليگ قهرمانان برابر ليون را واگذار كردند، اما زامبروتا خود را چندان درگير اين مسأله نمى كند . وى در اين باره مى گويد : تيمى چون رئال مادريد هم مى تواند شكست بخورد . شكست جزيى از فوتبال هر باشگاهى است ، فرقى هم نمى كند كه بارسا باشد، منچستر يا ميلان . چه در ليگ محلى چه در ليگ اروپا  شكست تلخ است، اما نبايد عامل عقب نشينى رئال مادريد يا كاپلو باشد . آنها بايد بدانند كه هنوز راه زيادى در پيش دارند دو امتیاز بابت این پست به این کاربر داده شد

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال

همچين كاري نميكنن.
ولي اين كاري رو كه ميگي فروم بارسا انجام داده!
تاپيك يوونتوس رو نوشته : يووه به سزاي عملش رسيد! >:(
اين يعني چي؟ تو جاي ما بودي در مورد بارسايي ها چي فكر ميكردي؟

منكه از اول گفتم اونا رو قبول ندارم البته بعضياشون رو اونا خود خواهانه وتعصبي حرف ميزدن
البته مثل اينكه اينجا همدست كمي از اونجا نداره من از اول كه اومدم اينجاكفتم من يووه رو دوست دارم و بهش احترام ميزارم اما شما هر چي دلتون خواست به من گفتين

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
من از لالیگا بدم میاد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
جداّ؟ منم همچنین.... خیلی خرتوخره

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بارساییها یه سری احمق روانین که فقط به رونالدینیو متکین

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال

منكه از اول گفتم اونا رو قبول ندارم البته بعضياشون رو اونا خود خواهانه وتعصبي حرف ميزدن
البته مثل اينكه اينجا همدست كمي از اونجا نداره من از اول كه اومدم اينجاكفتم من يووه رو دوست دارم و بهش احترام ميزارم اما شما هر چي دلتون خواست به من گفتين

بابا حالا بدل نگير مگه كسي چيزي گفت؟ ;)
خب بارسا اينجا دشمن زياد داره همونطور كه اونجا يووه دشمن زياد داره!
چاكرتم هستيم. ;D

من از لالیگا بدم میاد

كي خوشش مياد؟
ولي با تمام اين اوصاف هي داره بهترين ليگ شناخته ميشه!
دليلش؟ ???

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها لطفن توهین نکنید Ronnie عزیز من به نمایندگی از بچه ها اگه به شما اهانتی شده عذر خواهی میکنم من اولش فکر کردم شما یوونتوسی هستی که بارسا رو هم دوست داری اما حالا دیدم بر عکسه به هر حال امیدوارم موفق باشی و عذر خواهی مارو بپذیری

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
خواهش ميكنم ;)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
رونیه عزیز حالا چه میکنید با مصدومیت اتوئوتون