پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لالیگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2567 پاسخ برای این موضوع

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
هلالی جان بازم مرسی دوستان در مورد Ronnie باید بگم که ایشون اونموقعی که من تو فوروم هوادارای بارسا فعالیت میکردم به عنوان یه شخص کاملا بیطرف و منطقی ( که تو اون فوروم یه همچین شخصی غنیمته ) از یووه حمایت میکردن . حتی یادمه که گفتن برادر کوچکترشون یوونتوسیه و به خاطر همون به یووه هم علاقه دارن . یه بار گفتم بازم میگم دوستان اینجا ما نباید مثل ادمین بارسلونا دات آی آر فکر کنیم . ایشون تو یه پست جالب به من گفتن : (( یووه با تبانی قهرمان میشد و شما خوشحال میشدین حالا که رفته سری ب اشک بریزین که حقتونه )) یه همچین پستی از یه بچه 12 - 13 ساله هم بعیده چه برسه مدیر ارشد فوروم بارسا . در کل دوست دارم این دوستمون تو فوروم ما بتونه با ما رفاقت کنه . چیزی که من از بارساییها میخواستم اما مثل اینکه اونا ظرفیتشو نداشتن یا هنوز به اون سن نرسیده بوده که بخوان با یه نفر غیر بارسایی رفاقت کنن . Malek جان به عنوان یه دوست ازت میخوام شما هم ادامه ندی . هر چی باشه یوونتوسی هستی ;)

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
یه خبر جدید دیگه....... پویول به شدت مصدوم شده و بازی با رئال نمیرسه.... فکر کنم تورام پول پرست جاشو بگیره........ راستی سر تمرین رئال هم هرروز داره دعوا میشه....... دیارا و رائول کتک کاری کردن.....

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
خب ديگه آينم از هنرای مستر کاپلويه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
این طور که شنیدم و خوندم کاپلو و امرسون یاران دوقلوی افسانه ای رفتن اونا رو جدا کنن که مثل اینکه کتکم خوردن.....

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
کيف کردم ...حق نامردشونه

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
اره منم با گل به خوديه رئال موافقم مخصوصا كاناوارو چون اينجوري از دو طرف خوشحال ميشم(كمال جان تو كه املات خوبه اگه غلط املايي دارم بگير)

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
ای بابا شما چقدر نامردین!!!!!!!!!!!! حداقل بگین امرسون.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من از همه چیز خوشحالم واز دعوا و درگیری تو تمرین خیلی خیلی خوشحالم..... این دعوا بی لیااقتی کاپلو رو نشون میده.....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
رونیه و مالک خواهشا بس کنین اقا مالک تمام پستای منو بخون تا بفهمی افراط یعنی چی اون موقع که شما هنوز عضو فوروم نبودی خودم یه تاپیک به نام بارسلونا دات ای ار درست کرده بودم که بعدا به دلایلی پاک شد پس بسه

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
امیر جان اون تاپیک باید پاک میشد و امدوارم خودت هم قبول داشته باشی من بر خلاف همه بچه ها امیدوارم توی بازی بارسا و رئال کانا زامبروتا خوب کار کنند ولی اصلا با امرسون و تورام حال نمی کنم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
هیچ کدوم.... همه ی پول پرست ها یه روزی باید از فوتبال برن...... حالا نوبت به 3تاشون رسیده کانا و زامبوروتا و تورام.......... امرسونم که دوست کاپلو هست.......

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
نمی دونم این دوتا (امرسون و کاپلو) با هم چه صنمی دارن؟؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
هردو اخلاق شبیه به هم دارن یعنی عوضین

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
ای بابا من نمی دونم این juve 1897 با فابیو یه ما چی کا داره. اصلا می خوام بدونم مبلغ قرار دادش مگه چقدر بوده که مدام میگی پول پرست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :'(

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
پول پرسته چون قرار بود تو سری بی هم بمونه..... ولی تا فهمید مبلغ رئال چقدره استعفا کرد.....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از بس که بدبخت پول رسته

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
باشگاه رئال مادريد روز سه شنبه اعلام كرد : اين غول فوتبال اسپانيا(البته نویسنده اینجارو شوخی کرده) قرار است در مورد دريافت كارت قرمز از سوي رونالدو مهاجم ستاره خود در ديدار يكشنبه شب با تيم ختافه كه به شكست يك بر صفر رئال انجاميد فرجام خواهي كند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد ، يك دقيقه پيش از پايان اين ديدار، رونالدو گلزن برتر تاريخ جام جهاني به دليل ارتكاب دومين خطاي از زمين اخراج شد ولي رئال عقيده دارد كه نخستين كارت زرد وي توجيه ناپذير بود و اميدوار است كه بتواند ضمن پيروزي در فرجام خواهي بتواند در ديدار يكشنبه شب آينده با بارسلونا رقيب سرسخت رئال حضوريابد.

" پردراگ مياتوويچ " مدير ورزشي رئال در بخارست محل ديدار رئال با استوا بخارست در ليگ قهرمانان اروپا گفت :" ما قصد فرجام خواهي در مورد اخطار اول را داريم چرا كه ما آن را قدري غير منصفانه مي‌دانيم ." شكست از ختافه باعث شد تا رئال تيم تحت رهبري فابيو كاپلو با پنج‌امتياز اختلاف نسبت به بارسلونا صدرنشين لا ليگا در مكان پنجم جدول قرار گيرد .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
ادم به خاعنی کاپلو ندیدم و همچنین پول پرست به نظر من اصلا یووه نباید اون و می خرید مربی که سر پول از رم که با یووه همیشه مشکل داشته میاد یوونتوس معلوم بود 2 روز دیگه همون بلا رو سر یووه میاره

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
بعد میگن ما فوتبال بازی میکنیم ! آخه بابا حتی اگه داورم اشتباه کرده باشه اشتباه کرده تمومه فرجام خواهی برای کارت زرد مسخره ترین جوکیه که تا حالا شنیدم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بیچاره ها برای دربی الکلاسیو چیکارا که نمیکنن........ ولی فرجام خواهیشون رد میشه....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی