پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- ساری به رکورد 100 برد به عنوان سرمربی در سری آ رسید.

از بین مربیانی که از فصل 94/95 کارشون رو شروع کردند سریع ترین مربی بوده که به این رکورد رسیده.

آمار مربیان :

مائوریتزیو ساری 100/169

کارلو آنجلوتی 100/185

روبرتو مانچینی 100/197

ماسیمیلیانو آلگری 100/203

آلبرتو زاکرونی 100/220

- الان میشه درک کرد چرا ساری زیاد مایل نیست به بازی دادن هم زمان دیبالا - هیگواین - رونالدو.

چون واقعا دستش روی نیمکت خالی میشه.

کاستا و رمزی نمیتونند توی پست این 3 نفر و با این کیفیت البته بازی کنند چون تخصصشون چیز دیگه ای ـه.

اما امیدوارم به این ترکیب و سیستم ادامه بده، چون تا به الان که جواب داده.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
آمار جالبیه واسه کسی که اولین بازیش تو سری آ رو تو 55 سالگی مربیگری کرده ...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مائوریتسیو ساری سرمربی بیانکونری در پایان بازی گفت نمی‌داند درباره گل استثنایی رونالدو چه باید بگوید و فقط می‌تواند بگوید که از این گل آنچنان حیرت زده شده که به نظرش توصیف آن غیرممکن است.

ساری همچنین از گل زیبای دیبالا که با یک والی تماشایی به ثمر رسید هم تمجید کرد و گفت با استفاده از کلمه تعجب و حیرت نمی‌توان زیبایی و استثنایی بودن این دو گل را توصیف کرد.

ساری در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتی رونالدو گل زد من همان حسی را داشتم که بعد از گل دیبالا داشتم. گفتم وای، لعنتی. ولی این تعجب و حیرت نمی‌تواند آن گلهای زیبا را توصیف کند. هر دو گل واقعا استثنایی بودند".

سرمربی بیانکونری در ادامه گفت:" دیبالا با یک ضربه والی پای چپ در موقعیتی توپ را گل کرد که 99 درصد فوتبالیست‌ها در آن موقعیت حتما اول توپ را استوپ کرده و بعد شوت می‌کردند. اما درباره گل رونالدو به نظرم مدت زمانی که قبل از زدن ضربه سر به توپ روی هوا بود واقعا خیلی طولانی بود. حرکت او هم از نظر فیزیکی و هم از نظر تکنیکی استثنایی بود".

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

لعنت بهت.

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دوستان خیلی ب ساری امید داشتن و الگری رو چس ناله و البته گرفتن لیگ رو خیلی راحت میدونستن امشب مانجوکیچ بود بازی رو میبردیم ...

ساری جان دقیقه هشتاد بازیکن خوباتو داخل میاری؟؟؟؟
  • saeed-nedved, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
وقتمون رو داریم الکی با این مربی تلف میکنیم . با این به هیچ جا نمیرسیم
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

مربی که قهرمانی نیازه چه سودی داره؟

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

د اخه چه مربی بوده دفاع راستو تعویض کنه ؟؟؟؟ یعنی اینقد نفهمانه ترکیب ریختی که مجبور شدی بخاطر گندای بازیکنت تعویضش کنی ؟؟؟؟ اینقد لجبازی که هنوز دیشیلیو بهترین دفاع گوشه ایه برات ؟ ؟؟؟ حاجی مربیگری گفتن سختگیر باشه ولی اینکه وقتی سره تیم رفت به هوش بیاد که چی ب چیه !

====== Update

انتظار داشتم اخر بازی امروز رابیوت بیاد نه کاستا ، اخه وقتی ما مشکل داریم توپو نمیتونیم برسونیم چرا مهاجمی بیاریم که تو دفاع هم کمکی نمیکنه !!

کجا بوده دوتا هافبک دفاعی با سبکای شبیه با یه هافبک وسط بازی کنن !!! یه ادم احمق هم میتونه بفهمه بنتانکور و پیانیچ همزمان خنثی میشن و هیچ اثری ندارن !!!

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نسبت به زمان آلگری فقط بیشتر پاس میدیم 

از آلگری راحت شدیم دیری نباشد که از ساری هم راحت شیم 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

من از ساری انتظار داشتم که نسبت به بازی لیگ با لاتزیو تغییرات مثبتی رو در تاکتیک و چیدمان تیم اعمال کنه تا نقاط ضعف تیم پوشش داده بشن و روند بهتری رو از یووه شاهد باشیم حالا ممکن بود این تغییرات به نتیجه هم منتج نشه ولی متوجه میشدم که ساری آدم تک بعدی و دست و پا بسته ای نیست ...

ولی متاسفانه ما با همون شکل و همون سبک که باهاش در لیگ به لاتزیو باختیم در همین بازی حاضر شدیم .

این یک نکته ی بسیار منفی در کارنامه ی مربی یوونتوس هست .

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

توی 2 هفته 6-2 از لاتزیو باخته و میتونیم به ضرس قاطع بگیم که ضد تاکتیکش پیدا شده و از اینجای فصل به بعدش مهمه...

بهرحال اینکه اینزاگی 4 سال مربیگری کرده و 3 جام برده و ساری 29/30 سالهای مربیگریش بدون جام بوده هم قابل تأمله!

ولی بشخصه اگه تیمو قهرمان UCL کنه، این جام از دست رفته واسم مهم نیست... تو ایتالیا همۀ تیما بازی زندگیشونو جلو ما انجام میدن و لاتزیو که تاریخ غنی هم داره جای خود!

مطمئن هم نیستم اینزاگی به درد یووه بخوره؛ تیمش مبتنی بر ضد حمله ست و 5 نفره دفاع میکنه که شاید به درد ایتالیا بخوره ولی مقابل متوسطترین تیمای اروپایی هم کم میاره همونطور که در فصول اخیر نشون داده. برای حفظ زنجیرۀ قهرمانیا نیاز به مربی امتحان پس داده تر داریم ولی از اونطرف تیم جوونتری میخوایم. اینزاگی بهتره فعلاً تجربه کسب کنه برای یووه و در حد کراش نگهش داریم...

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دقیقا میخواستم همین ک مرتضی عزیز گفت رو بگم.. فرق این بازی با بازی لیگ چی بود؟ هیچی! حتی نتیجه هم همون بود... اینکه ساری کمتر از 1 ماه 2 بار توسط ی سرمربی متوسط کیش و مات میشه بسیار نگران کنندست... حالا شایدم درست نباشه همش با آلگری مقایسش کنیم اما با اون آقا جلوی هیچ تیمی دبل نشدیم...

قبل از اومدن ساری اکثرا میگفتن ایشون با سانتر بیگانس اما امسال هر وقت ب گل احتیاج داشتیم رو آوردیم ب سانترای بی ثمر. خب اگه تاکتیک سانتره چرا مانژو رو مورد غضب قرار داد؟!

چرا نیمه دوم رو با دفاع کردن شروع کردیم اصن؟ فک کنم برنامه اینه فقط وقتی عقبیم شروع ب حمله کنیم! آخه تیمی دفاع میکنه ک دفاع خوبی داشته باشه ما ک از هر تیم درپیتی گل میخوریم دفاع ب کجامون اومده؟!

از اول فصل هرچی جلوتر رفتیم بدتر شدیم! سرمربی تک بعدی خیلی زود دستش رو میشه... نیم فصل گذشت و هنوز پیشرفتی نداشتیم با این اوصاف دیگه نمیشه امید داشت بعد از این معجزه شه...
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نمیگم الان قضاوت میکنم میدونم زوده اصلا شاید ساری خیلی بهترمون کنه اما یادم نمیرع دوستان میگفتن جام نمیخوایم پاسکاری میخوایم بازی زیبا میخوایم ....الگری یه نیم فصل رفته همه دلتنگش شدن  :2laugh:

ساری انتظار تغییر عقل ازش داشتم الان رو شد برایس انیلی و همه ما ک خیلی تک بعدیه و اشتباهاتی ک داره درس نمیگیره ما با الگری جلوی اتلتیک دوتا خوردیم برگشت 3 تا زدیم انتظار همینو جلو لاتزیو داشتم اما نشد حتی از رونالدو بازی نمیگیره من امیدوارم  اگر سیستم عوض نمیکنه جان مادرش حد اقل چینش درست داشته باشه 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
این انگار همون سرمربی سابق ناپولی نیست . هیچ نشونی از اون مربی تهاجمی با فوتبال زیبا در این تتیم یووه پیدا نمیشه

به شخصه فقط لیگ قهرمانان برام مهمه که با این مربی امیدی ندارم امسال هم به موفقیت برسیم
  • mory, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
تنها امیدی ک ب رفتن علگری و اومدن ساری داشتم شوت کردت امثال متیوودی خنگ اله و دی اسکلیو بود نه تنها نگهشون داشت بلکع فیکسم میزارشون
ساری اینقدری عقلش کم داره ک اگه ب امار نگاه کنه بازی های ک متیوودی داخل زمین نبوده رو ببینع هم بردیم هم با صلابت هم زیبا بازی کردیم و بردیم
اخه خدا این احمق چه ویروسیه افتاده ب جونمون
بخدا متیوودی کاری کرده انگیزه دیدن بازی های یو رو نداشته باشم و حتی فرمم نیام
نیم فصل گذشت و ساری هنوز کاری نکرده
اگه تا ماه اینده کار خاصی نکرد بهتره همین دی زربی یا اینزاگی رو بیاریم بجاش
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

چطور ممکنه ما هوادارا متوجه بشیم و روش به مدت 3 سال تأکید کنیم که امثال دشیلیو و ماتوییدی متوسطن و دردیو از تیم دوا نمیکنن و با اینحال مدیریت/مربی همچین چیزِ بولدیو نبینن؟ چطور همچین چیزی ممکنه؟ باز خدیرا که میدونم خیلیاتون دل خوشی ازش ندارید ( :1:) یه چیزی، که آمار میگه وقتایی که نیست تو دفاع تیمی ضعیفتریم...

+ اینو الان دیدم و مربوط میشه به 19 آبان 94 وقتی سرمربی ناپولی بود : « توپای جدید نایک بخوبی بقیۀ توپا قِل نمیخورن و این رو [بازی] ما تاثیر میذاره و باعث میشه کمتر گُل بزنیم! » :22:

• mory, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

به مصاحبه های این عزیز دقت کردید ؟؟
انگار داره به عنوان سرمربی ساسولو با خبرنگارا صحبت میکنه !!
کاریزمای مربیگری یووه رو نداره و به نظرم تاریخ انقضاش نهایت یه فصله .
لاتزیو فرم جادویی داره ؟؟ مگه داری درباره بارسا و رئال مصاحبه میکنی ؟؟ تیم اینزاگی هر چقدر هم خوب باشه جایگاهش و رتبه اش معلومه و اون جایگاه چند لول پایین تر از یووه است

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
روزی ک ساری مربی شد گفتم ک این مربی از جنس ما نیست و واقعا یووه تیمی نیست مثل بارسا یا تیمهای هجومی فوتبال پاس پاس بازی کنه من همون فوتبال ایتالیایی رو ترجیح میدم به دادن پاس پاسای مزخرف ولی خب هممون میدونستم قرار نیست یه شبه سبک بازی مون عوض بشه ساری رو اصلا نباید میاوردن مدیرا ولی خب الان که اوردن باید بهش فرصت بدن تا بتونه تفکراتش رو پیاده کنه مم نظرم تغییر مربی نیست ساری از اول نباید میومد ولی الان ک اومده باید بهش فرصت داد حداقل دو فصل
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدا کنه همین یه فصل باشه و مدیرا با پپ صحبتایی کرده باشن و مومبلانو رو سفید کنه مارو ......واقعا نمیشه روش بلند مدت بست چون خیلی نمیدونه کجا داره مربی گری میکنه سهل از شکستا میگذره و درس نگرفته فرم لاتزیو فضایی نیس اینا از اروپا حذف شدن از سلتیک تو خونشون باختن ....اقای ساری باز تر بازی کن خیلی جمعیم حد اقل رابیو رو بازی بده ...تو دفاع خیلی بدیم ......

خیلی منتظر پپ هستم

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اولا که خاک بر سرتون ساری و بازیکنا حیف نون

دوما اگه ساری نتیجه نمیگیره و بده ، دلیل نمیشه که الگری خوب بوده

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است