پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

تموم نیم فصلهای یووه از زمان رُنسانسش :

Spoiler

« بلحاظ امتیازی و با در نظر گرفتن استانداردهای خودمون، فصل نُرمالی رو داشتیم و خیلی تغییر تحت هدایت ساری حادث نشده. این سومین نیم فصل برترمون (مشترکاً با 2016-17) در سری آ، تو 9 سال اخیره و بهترین عملکرد گروهیمون در سی ال. در کل این دومین نیم فصل برترمونه! » به این مسئله هم توجه کنید که بدون کیه لینی و کوستا و برآورده نشدن انتظارات توسط رابیوت، رمزی و دلیخت حاصل شده....

البته همۀ اینا با توجه به اصل قرار دادن نتیجه ست وگرنه اینکه میگن بعضی تصمیمات ساری گیج کننده ست هم پر بیراه نیست! ؛ مثلاً ارضاء شدن بعدِ 2 گل و منتظر گل دومِ قابل پیش بینی و پیش گیری رم شدن یا انجام دو تعویض بصورت همزمان و بیرون کشیدن دیبالا وقتی بهترین بازیکن زمینه در کنار مدافعین... :hang:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
تا میایم یه خورده به تیم امیدوار بشیم رئیس با ایده های جدیدش تمام آمال و آرزوهای ما رو بر باد میده !!!!!

امروز کسی نفهمید چرا رابیوت از اول بازی نکرد . یا چرا وفتی تیم عقبه برناردسکی باید بیاد تو زمین

ماتیودی و ساندرو هم که طبق معمول گیج میزدن
کواد هم که اون سمت رو درست کرده بود اتوبان !!!!
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

outcoach شدن توسط گتوزو شاهکاری بود که فقط یه ایتالیایی میتونست ازش سربلند بیرون بیاد! ناپولی 4 بازی پیاپی بود که تو خونه شکست خورده بود! گتوزو فقط اومد اتوبوس پارک کرد، ذخیرۀ انرژی کرد،  بازیکناشو تهییج کرد و مترصد ضدحملات شد و ساری هم هیچ پاسخی در برابر این تاکتیک نبوغ آمیز نداشت... تعویض دیبالا با برنایی که چند برابر تدافعی تر بازی میکنه چه توجیهی داره؟ آیا وقتی تیم در نیاز به گل لَه لَه میزنه، باز باید به توازن و این موهوماتی که مربیان ایتالیایی بهش باور دارن اهمیت داد؟

کوچینگ کنار زمینِ ساری، وجود خارجی نداره! یعنی اگه از بازی محرومم بشه تاثیری نمیذاره رو عملکرد تیم. برای ما که کنته و حتی آلگری رو کنار زمین دیدیم، شکنجه ست... ضمناً برای اولین بار در این فصل، حتی یه شوت داخل چهارچوبم نیمۀ اول نداشتیم!

• saeed-nedved, mory, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
اخه بی خاصیت الهی اون کسی ک مدرک مربی گری ب تو داد جد ابادش ترور بشن اخه تو پیش خودت فکر میکنی کی هستی و چی هستی ک متیودی میزاری تو ترکیب
یعنی اگه از یه الاغ بپرسن بزگترین ضعف یوونتوس چیه برمیگرده انچنان زار میزنه و از ماییودی میگه ک ادم متحییر میشه الاغ ها هم فهمیدن بی مصرف ترین و صعیف ترین و اماتور ترین بازیکن جهان هستی متییودیه
اخه تو چه میفهمی ؟؟؟
بخدا دردی ک امشب من از ترکیب ساری و حضور متیودی تو ترکیب کشیدم بدتر از درد فینال برلین و مادرید نبود
یکی نیست بگه خدا ما چ گناهی کردیم ک این بی مغز باید فیکس یوو باشه

تمام ضد حملات ما ب خاطر کد ذهنی متییودی خراب میشن تمام کارای ترکیبی و تک صرب های ما ب خاطر متییودی نابود میشن
تمام حملات ما ب خاطر حماقت متتیودی خنثی میشن

این خدا لعنتش کنه با اون پاس گلی ک ب ناپولی داد کمر تیم رو شکست
این از خدا خیر ندیده اینتر دزد و کنته گربه ثفت رو ب قهرمانی امیدوار کرد

از همه بیشتر این ساری بیخود چقدر باید بی مخ باشه ک کنددهن ترین هفبک دنیا رو میزاره جلو هافبک های تیز پا و با هوش و سرعتی ناپولی

اقا بقران دارم اتیش میگیرم بخدا بمیرم راضی تر از اینم ک ساری،و متتیودی تحمل کنم
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یک سوال دارم ، این فصل جلوی کدوم تیم بزرگ خوب بازی کردیم ؟؟
فقط اینتر ؟؟ که اونم خوب بازی نکردیم و صرفا بر اساس توانایی فردی دیبالا بردیم !!

شدیدا نگران چمپونز لیگم !!!

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اینم نشون داد سرمربی نمیشه واسه ما. هیگواین هر بازی گند میزنه و هر دفعه نود دقیقه بازی میکنه اینور دیبالا یا رو نیمکته یا دقایق 60. 70 تعویض میشه... بازی دادن مداوم ب ماتویدی ک هیچ سودی واسه تیم نداره نشون از هوش سرشاره ایشونه.. تعویضاش خیلی بی برنامه و بی اثره...
  • Orphée, mory, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
من ففط این فصل ارزو میکنم تو سری ا قهرمان بشیم و نزاریم اینتر دزد و کونته و ماروتا ب ریش ما بخندن وگرنه همین امشب بهم ثابت شد تو یو سی ال انچنان راحت میباخیم ک نفهمیدیم از کجا خوردین
پس واقعا سی ال رو فراموش کنید
از ساری بی مخ تر انیلی ندود و پارتیچین ک حقوق های نجومی ثرف متیودی امره جان برناردسکی هیگوایین خدسرت دیشیلیو می کنن اما حاضر نیستن تو این ده سال ی هافبک خلاق برا تیم بخرن
اینتر برا اسکودتو 5 بازیکن دیگه گرفته داره بهترین هافبک بازیساز دنیا رو مفتی از تات میخره اونوقت پارتیچی و ساری و مدیرا فقط دلخوش ب ی رونالدو و هستن
  • GG.B1, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

« بد نیست از تعویض های پیاپی بازیکنی که در 5 ماه اخیر شغلت رو برات حفظ کرده دست برداری! (دیبالا) »

نیکوتین کمتر بمک و مردونگی که دیبالا بخرج داد و برا اینکه چند ثانیه هم وقت تلف نشه (با اینکه 20 دقیقه به پایان هنوز مونده بود!) از اونور زمین رفت بیرون رو بکن تو حلقت...

• saeed-nedved, mory, GG.B1 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تو چت باکس به شوخی گفتم که ترکیب رو جوری چیده بود که تیم محبوبش ببره ولی ظاهرا شوخی نبوده !!!!
این تیکه مصاحبشه

" برای بازیکنان ناپولی خوشحالم چون همیشه آن‌ها را دوست خواهم داشت. اگر مجبور به باختن در یک بازی بودم، ترجیح می‌دادم به همین ناپولی ببازم تا آن‌ها بتوانند از مشکلات کنونی خود رهایی یابند. دوست دارم از هفته آینده آن‌ها در مسابقات خود پیروز شوند. توهین اولتراهای ناپولی؟ این تیم نمایانگر لحظه ای خاص در زندگی من است و بازگشت به سن پائولو همیشه برایم احساسی و خوشایند است."

از طرفداراش معذرت میخوام ولی ایشون نه یوونتوسیه و نه علاقه ای به موفقیت در یووه داره ، این صحبتا ذهنیت یه آدم برنده نیست این صحبتای برای کسیه که اومده یه حقوقی بگیره و اگه هم موفق شد چه بهتر .
هر چی زود تر شرشون رو از تیم ما کم کنند روح یوونتوس زنده تر میمونه .

مرتیکه حتی آبروداری هم نمیکنه !!!! علنا داره میگه !!!!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
واقعا چرا متوییدی باید تو باشه اقاقی ساری میخوای یکی بیاد ازسن متوییدی دفاع کنه ......دلیلی نداره ...تو یه هو دوتا بازی سازو بیرون میکشی خو از لوب ب این چلاق بازی نده ...
  • Aminvo, tecra, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

تو چت باکس به شوخی گفتم که ترکیب رو جوری چیده بود که تیم محبوبش ببره ولی ظاهرا شوخی نبوده !!!!
این تیکه مصاحبشه

" برای بازیکنان ناپولی خوشحالم چون همیشه آن‌ها را دوست خواهم داشت. اگر مجبور به باختن در یک بازی بودم، ترجیح می‌دادم به همین ناپولی ببازم تا آن‌ها بتوانند از مشکلات کنونی خود رهایی یابند. دوست دارم از هفته آینده آن‌ها در مسابقات خود پیروز شوند. توهین اولتراهای ناپولی؟ این تیم نمایانگر لحظه ای خاص در زندگی من است و بازگشت به سن پائولو همیشه برایم احساسی و خوشایند است."

از طرفداراش معذرت میخوام ولی ایشون نه یوونتوسیه و نه علاقه ای به موفقیت در یووه داره ، این صحبتا ذهنیت یه آدم برنده نیست این صحبتای برای کسیه که اومده یه حقوقی بگیره و اگه هم موفق شد چه بهتر .
هر چی زود تر شرشون رو از تیم ما کم کنند روح یوونتوس زنده تر میمونه .

مرتیکه حتی آبروداری هم نمیکنه !!!! علنا داره میگه !!!!

- البته مربی قبلی هم همینطور بود، مصاحبه های توهین آمیزش رو که یادتون نرفته ؟!

یا فراموش کار شدی نوید و یا دوست نداری یادت بیاد ! و البته شاید اون حرفها رو توهین نمیدونستی که این حالت، بدترین حالت ـه !

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من حافظم که داغون شده . واقعا یادم نمیاد آلگری زمان مربی گریش تو یووه این سبک مصاحبه کرده باشه . تو میلانش رو یادمه ولی تو یووه رو یادم نمیاد خدایی .

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تنها امید من برای قهرمانی تو CL این توجیه که قبلا مربیان درجه دوم دیگه ای مثل دی متئو هم تونستن قهرمانش بشن و شاید راجع ساری هم اتفاق بیوفته.

وگرنه این آدم مربی نیست که بخواهیم باهاش به هیچ جامی برسیم، شاید حتی سری آ رو هم باهاش از دست بدیم 

و آخرش هم همون توجیه های احمقانه ای رو بکنه همیشه میگه، تیم حریف بسیار آمده بود، ما بد بودیم، دوم شدن در لیگ هم خوبه، به حریف خوبی باختیم و ...

شما از یک مربی که یک عمر تو تیم های درجه سه و چهار مربیگری کرده، نمیتونی انتظار ذهنیت سلطه گونه ای که از مربی یووه انتظاری داری رو ببینی

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

- البته مربی قبلی هم همینطور بود، مصاحبه های توهین آمیزش رو که یادتون نرفته ؟!
یا فراموش کار شدی نوید و یا دوست نداری یادت بیاد ! و البته شاید اون حرفها رو توهین نمیدونستی که این حالت، بدترین حالت ـه !

نوید ب حق خوب گداشتش daret تو بهترین زمان و مکان مناسب
در کل با حرفای نوید موافقم این معتاد داره روح یوو رو خراب می کنه اما یادمونم نرفته الگری ما رو از مالمو کمتر میدونست
  • Aminvo و Donnie از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

چرا باید در این بازی با سه مهاجم که یکیشون هم کاملا از شرایط مناسب به دوره بازی کنیم ؟...

به نظرم با انتخاب 433 و حضور هیگواین کلا تیم دچار مشکلات عدیده در روند بازی شد که قابل رفع هم نبودند .

این همه احتیاط و ترس از تیم درب و داغون ناپل واقعا نوبر بود ... ترکیب پیانیچ و بنتاکور و رابیو که داشت جا می افتاد رو با اضافه کردن متوئیدی و ترس بی دلیل تخریب کردیم .

واقعا موقعیتی نداشتیم و این فاجعه بود .

دیبالا گوشت قربانی ...هیگواین هم اصلا به درد این بازی نمی خورد .

این همه قربون و صدقه ناپولی رفتن هم در مصاحبه بعد بازی نهایت نداشتن رفتار حرفه ای از جانب ساری بود .

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

واسم جالبه که ایراد به حرف پیدا نمکنید میاد ترور شخصیت میکنید !!!
مثلا اگه آلگری یه کاری کرده باشه و ساری هم همون کارو بکنه با این استدلال شما اون کار درست میشه یا غلط ؟؟ ( در ضمن من هنوز نمیدونم کدوم قضیه رو درباره آلگری میگید !!)
الان باز مثلا اون آقای کونته که یوونتوسی ترین آدم تاریخ بشیریته و منجی یوونتوسیان در تمام عالمه!! اون مصاحبه هاش تو سری بی بر علیه یووه درسته ؟؟
تورو خدا ول کنید این حرفا رو .

با این که امیدم به این تیم صفره ولی آخر فصل باید مقایسه کرد ، این حرف روبا توجه به این که تو هیچ جایی واسمون آبرو نمونده هنوز بهش اعتقاد دارم . باید حداقل یک فصل به یک مربی تایم داد که توانایی هاش مشخض بشه. 
بعد از یک فصل اگر غیاثی هم بخواهد بین کونته ،ساری، لیپی و آلگری و هر کس دیگه ای انجام بشه تمام متر و معیاراش مشخصه و اون متر و معیار میزان موفقیت های اون مربیه ، میزان جام هایی که اورده، درصد برداش، تعداد گلای خورده و تعداد گلای زده و از این دست آمارها .

• Orphée, mory, GG.B1 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
نوید کنته اون زمان سرمربی ما نبود فرقش،در اینه دلبندم.
مسیله اینه ن ساری ن علگری انچنان دسیبلنی تو مصاحبه هاشون نیست.
الگری بجز اینکه همیشه قبل بازی ترکیب رو لوح میداد هر کاهی یک بار صحبت از ارزوی یوو برای بردن مالمو سوئد میکرد و میگفت یوونتوس قبل من از بازی کردن با مالمو میترسیده این یه مثال از حرفای علگریه نوید دلبندم.
برا کسی ک سرمربی یوو هست این حرفا غیر حرفه ایع
کاش تعصبی ک نوید ب علگری داره یک دهمش ب خود باشگاه یوو بود.

ساری یه گزینه موقت برا پیشالورد پپ هست پس انچنان توقع زیادی نباس داشت تنها ارزوی ممکن این فصل اینه حداقل سری ا رو بگیریم
  • GioVanni Agnelli, GG.B1, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

اگر فرض رو بر این بگیریم که ساری اومده بستری برای اومدن مربی بزرگتری تو سبک توتال فوتبال اماده کنه که 100 درصد تو این پروژه ناکام بوده (تیم مدیریت یووه)

هنوزم همون سبک قدیمی شلخته و فاقد خلاقیت تیمی و متکی به خلاقیت فردی ستاره ها

ولی دیگه این حجم از نا امیدی و از اون بدتر دخیل بستن به امامزاده علی گری هم تعجب اوره

تیم 21 بازی سری ا داشته فقط 5 تا سه امتیاز کامل رو از دست داده (درصد ناکامی =23 درصد )

تیم 6 بازی اروپایی داشته فقط 1 سه امتیاز کامل رو از دست داده(درصد ناکامی =16 درصد)

تیم 1 بازی حذفی و 1 برد داشته (درصد ناکامی=0)

این که از نظر اماری تیم هنوز تو وضعیت زرد هم نیست رو بذاریم کنار برای شخص من هنوزبا شخصیت مزخرف علی گری شدن میلیون ها کیلومتر فاصله داره

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
یه نکته ای که واسه من عجیبه اینه که با وجود عوض کردن یه مربی با تفکرات الگری با یه مربی تهاجمی و البته از تهاجمی ترین مربیای اروپا بازم ساختار تیم مثل قبله. تنها تفاوتش با تیم فصل قبل اینه که خدیرا مصدوم شده و به جای مانژوکیچ، هیگواین اومده.

یه خط حمله خشک و ایستا، خط هافبک زمخت و مالکیت ناگزیر به دلیل اتوبوس گذاشتن حریف ...
حتی بنظرم تیم الگری با کانسلویی که از راست جلو میزد و خطوط حریف رو بهم میریخت، از این تیم فعلی جذاب تر بود !

اوایل فصل فکر میکردم ساری قدرت اینو نداشته که تیمو دگرگون کنه و صرفا واسه نتیجه گرفتن مجبور شده انفعال پیشه کنه ولی هر چی از فصل گذشت دیدم این بنده خدا اگه بخواد هم نمیتونه کاری کنه. من تعویضای ساری رو هر بازی چک میکنم و مطمئنم هیچکدوم اینا مطابق فکر ساری نیست. ساری ای که تو ناپولی میدیدم هیچوقت آرایش تیمش رو با تعویض عوض نمیکرد و یکی از شاخصه های اصلیش بود، ولی اینجا میبینیم ناچار دست به تعویض بازیکنای غیر هم پست میزنه و چیدمان تیم رو تغییر میده.
نفرات تیم باکیفیت هستن و ترکیبمون به لحاظ بازیکنایی که داریم عالیه ولی متناسب نیست و از همه مهمتر به کار تفکرات تهاجمی ساری نمیاد. آخرین بار یادم نمیاد کدوم تیم تهاجمی با ترکیب 4-3-1-2 بازی کرده ! شما اگه یادتونه بهم یادآوری کنید.

خلاصه به این نتیجه رسیدم که تا وقتی وینگرای فانتزی نداریم، مدافعین overlap نداریم، خط هافبکمون مثه خط هافبک الانمون زمخته، نباید از آدمی مثه ساری انتظار معجزه داشت. تو این پنجره هم کار مهمی نکردیم. یبار دی لورنتیس به شوخی یا شایدم جدی گفته بود ساری هیچوقت نمیگه کدوم بازیکنو میخوام کدومو نمیخوام، چون کمونیسته و با بازار (market) مشکل داره !
بنظرم انیلی اگه یکم نگران امپراتوریشه و پاراتیچی اگه یکم نگران شغلشه باید ضریب کمونیستی ساری رو لحاظ کنن !
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه نکته ای که واسه من عجیبه اینه که با وجود عوض کردن یه مربی با تفکرات الگری با یه مربی تهاجمی و البته از تهاجمی ترین مربیای اروپا بازم ساختار تیم مثل قبله. تنها تفاوتش با تیم فصل قبل اینه که خدیرا مصدوم شده و به جای مانژوکیچ، هیگواین اومده.

یه خط حمله خشک و ایستا، خط هافبک زمخت و مالکیت ناگزیر به دلیل اتوبوس گذاشتن حریف ...
حتی بنظرم تیم الگری با کانسلویی که از راست جلو میزد و خطوط حریف رو بهم میریخت، از این تیم فعلی جذاب تر بود !

اوایل فصل فکر میکردم ساری قدرت اینو نداشته که تیمو دگرگون کنه و صرفا واسه نتیجه گرفتن مجبور شده انفعال پیشه کنه ولی هر چی از فصل گذشت دیدم این بنده خدا اگه بخواد هم نمیتونه کاری کنه. من تعویضای ساری رو هر بازی چک میکنم و مطمئنم هیچکدوم اینا مطابق فکر ساری نیست. ساری ای که تو ناپولی میدیدم هیچوقت آرایش تیمش رو با تعویض عوض نمیکرد و یکی از شاخصه های اصلیش بود، ولی اینجا میبینیم ناچار دست به تعویض بازیکنای غیر هم پست میزنه و چیدمان تیم رو تغییر میده.
نفرات تیم باکیفیت هستن و ترکیبمون به لحاظ بازیکنایی که داریم عالیه ولی متناسب نیست و از همه مهمتر به کار تفکرات تهاجمی ساری نمیاد. آخرین بار یادم نمیاد کدوم تیم تهاجمی با ترکیب 4-3-1-2 بازی کرده ! شما اگه یادتونه بهم یادآوری کنید.

خلاصه به این نتیجه رسیدم که تا وقتی وینگرای فانتزی نداریم، مدافعین overlap نداریم، خط هافبکمون مثه خط هافبک الانمون زمخته، نباید از آدمی مثه ساری انتظار معجزه داشت. تو این پنجره هم کار مهمی نکردیم. یبار دی لورنتیس به شوخی یا شایدم جدی گفته بود ساری هیچوقت نمیگه کدوم بازیکنو میخوام کدومو نمیخوام، چون کمونیسته و با بازار (market) مشکل داره !
بنظرم انیلی اگه یکم نگران امپراتوریشه و پاراتیچی اگه یکم نگران شغلشه باید ضریب کمونیستی ساری رو لحاظ کنن !

میخواستم تایید کنم حرفتو اما ببین ساری بین این همه هافبک داره ب متوییدی بازی میده ایا متوییدی هافبک مورد نظر ساریه؟ با این ک میبینیم بد بازی میکنه ...پس بدون ک خود ساری بد استفاده میکنه از بازیکناش چرا از کاستا استفاده نمیکنه  وینگر خوبیه یا کوادرادو رو وینگر نمیذاره مشخصه ک خودش این سیستم و چینش رو قبول داره .

تا تایستون نیاد و برنامه تیم رو ندونیم چیه نمیشه نظر داد در مورد پاراتیچی و انیلی و اهدافشون . 

• Orphée, tecra, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی