پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

یه نکته..

هرچقد الگری رو دوست دارم ولی شاید مقایسه ش با ساری درست نباشه. ساری مثل گواردیولا همیشه یه سبک بازی میکنه و جلوی تیم های منسجم در دفاع ضدحمله میخوره. سبکش رو هم حاضر نیست تغییر بده. این یه سری مزایا داره و یه سری معایب. 

تو اروپا که تیم های بزرگ در دفاع کمتر متمرکز هستن (بجز اتلتیکو) این به سود ساری هست ولی در ایتالیا یخرده کار مشکله. اینزاگی هم همون کاری با ساری کرد که الگری با یووه جلوی ناپلیِ ساری. 

الگری شاید از اینزاگی رو دست نمیخورد ولی نداشتن یه سبک غالب باعث شد از آژاکس ببازیم.

اشتباه ساری ولی تعویض ها و 11 نفر اصلی بود. محض رضای خدا چرا باید دی سیگلیه اصلی بازی کنه؟! این بشر خیلی بی کیفیته.. 

اینم مثل الگری یاد گرفته چند تا بازیکن بزاره برا روز مبادا (کوادرادو-کاستا).. 70 دقیقه رو فدای وقتی میکنه که جریان بازی مشخص شده.. 

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من خیلی وقت پیش ایده اخراج ساری و آوردن پوچتینو رو مطرح کردم، بچه ها گفتن نه، یووه از اون تیم ها نیست که مربی اخراج کنه.

زن که نمیخوایم طلاق بدیم که میگید از اوناش نیستیم :1:  ، مربی ـیه، حتما باید دودمان و  میراث تیم رو به باد بده تا بفهمیم اینکاره نیست؟

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2637 ارسال
تموم انتقادهایی که به ساری میکنید درستن ولی هیچکدوم در زمینه این بازی دیشب بنظر من درست نیست.
مثلا اینکه دو بازی رو با یه نتیجه باختیم دلیل بر این نیست دو بازی رو مو به مو‌ عین هم کرده باشیم یا اینکه ساری مربی با ابهتی محسوب نمیشه چندان دلیل منطقی ای واسه باخت دیشب نیست.

اولا که مشکل از تفکرات تهاجمی ساری که مناسب تاریخچه یووه نیستن نیست. دوما ساری با همین سبک بازی یکنواخت نتایجش با ناپولی جلوی همین لاتزیو کاملا مشخصه و موجود ...

من حس میکنم مشکل اصلی اینه که نه تیمی که میسازیم مناسب سبک سرمربیمون هست و نه اگه سرمربی ای میاریم مناسب ترکیب تیممونه ...
کجای این تیمی که بسته شده مناسب بازی با 3 هافبک مدنظر ساری هست ؟ زمان الگری هم اگه یادتون باشه نبود ...
حالا دوست عزیزی میگفت ما آماتور نظر میدیم و اینا موانع اجتناب ناپذیری هست که باشگاه مجبوره بازیکنا رو بفروشه و بازیکن آزاد بگیره. وارد سومین سال پی در پی میشیم که تیم داره با 3 هافبک بازی میکنه ولی هنوز 3 هافبک مناسب سیستم 4-3-3 رو پیدا نکردیم ...

بعدشم بنظرم باخت دیشب اونقدرا هم مساله فنی غالب نبود و مساله اصلی بحث انگیزه و اراده تیم بود. عمرا اگه ما 2-1 جلو بودیم و گل سوم رو میزدیم بازیکنا و کادر تیم اونجوری میریختن تو زمین ...
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من حس میکنم مشکل اصلی اینه که نه تیمی که میسازیم مناسب سبک سرمربیمون هست و نه اگه سرمربی ای میاریم مناسب ترکیب تیممونه ...

خیلی قشنگ بود این جمله

واقعا حرف منم هست

کلا دیوونه خونه داریم

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دیگه کارمون به کجا رسیده که هواداره لاتزیو برامون از فوتبال حرف میزنه 

و هوادار لاتزیو از سرمربیش تعریف میکنه!!! :1:

کاش اونجا بودم پشت صحنه یه حالی میدادم بهشون :nish: 

قیامت گرچه دیر آید بیاید

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
@ال کاپیتانو

الان با باختن سوپرکاپ دودمان تیم ب باد رفته؟ از 8 تا سوپرکاپ اخیر فقط 4 تاشو گرفتیم اونقدم اتفاق غیرمنتظره ای نیفتاده! من ب این خاطر گفتم اخراج ساری منطقی نیس ک اولا پوچتینو الان بیاد تیم بدتر سرگیجه میگیره پوچتینو تا بخواد بفهمه چی ب چیه فصل تموم شده... دوما آخر فصل گزینه های بهتری در دسترس خواهند بود مثل گواردیولا. اگه پوچتینو بیاد ب فرض اسکودتو رو هم بگیره و موندگار بشه حسرت نمیخوریم ک چرا واسه پپ صبر نکردیم؟

هنوزم میگم یووه باشگاهی نیس شتاب زده سرمربیشو اخراج کنه این ی واقعیته گفته شخص من نیس...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

پس از اتمام فصل شاید : #SarriOut

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@ال کاپیتانو

الان با باختن سوپرکاپ دودمان تیم ب باد رفته؟ از 8 تا سوپرکاپ اخیر فقط 4 تاشو گرفتیم اونقدم اتفاق غیرمنتظره ای نیفتاده! من ب این خاطر گفتم اخراج ساری منطقی نیس ک اولا پوچتینو الان بیاد تیم بدتر سرگیجه میگیره پوچتینو تا بخواد بفهمه چی ب چیه فصل تموم شده... دوما آخر فصل گزینه های بهتری در دسترس خواهند بود مثل گواردیولا. اگه پوچتینو بیاد ب فرض اسکودتو رو هم بگیره و موندگار بشه حسرت نمیخوریم ک چرا واسه پپ صبر نکردیم؟

@Dreamer

نگفتم به باد داده، گفتم "حتما باید به باد بده تا اخراجش کنیم؟"   مسیری که داریم به با ساری میریم روشن به نظر نمیرسه.

منم نظر این نیست یووه این کار رو میکنه. بلکه میگم این کار رو باید بکنه، نظر من ـه.

معلومه که گوردیولا بهتره، گواردیولا احتمالا بهترین مربی دنیا ست. ولی از کجا معلوم اخر فصل از سیتی جدا میشه و حتی اگر جدا بشه حتما به یووه میاد؟

من تقریبا مطمئن بود زیدان به یووه میاد. اما با یووه توافق ش نشد یا هر چی، که در نهایت نیومد.
راجع گواردیولا هم همینه، هیچ تضمینی نیست که گواردیولا بیاد. در واقع احتمال اومدن اینزاگی بیشتر از گوادیولا ست.

این سری آ ، رو هم کم ارزش ندونید، سری آ رو از دست بدیم، به معنی تمرکز و قهرمانی تو CL نیست.

بایدِ باید، به ده قهرمانی متوالی برسیم، من میخوام که یک دهه سلطه یووه در ایتالیا رو ببینم و همیشه تو تاریخ به این یک دهه سلطه رفرنس بدیم.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو پیج های یووه واینستا ب شدت بهش حمله شده ... مربی ک ندونه بعد باخت چ مصاحبه ای کنه واقعا اسفناکه .  البته  واکنش یووه بعد باخت دوم باید دیده بشه ببینیم چ پیش خواهد اومد اما امیدوارم ب انیلی ثابت بشه ک مربی ک مثلا تو ناپل یا اینتر نتیجه گرفته بدرد یووه نمیخوره یووه مربی با قهرمانی بین المللی میخواد مربی ک کار کشته باشه نه سیگاری حد اقل سیگار میکشی سیگار برگ بکش ابهت داشته باش لوله خودکار یا ته سیگار گاز زدنت چیه؟؟ 

اگر درس بگیره واقعا میتونیم ب همین مربی هم کمی امید داشته باشیم و الا  همون پپ اخر فصل بیاد یا پوچتینو کافیه . در ضمن رونالدو اولین فینالی بود ک باخت و اون هم تو یووه بود

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب سینا ب قول خودت تضمینی نیس پوچتینو هم بیاد بتونه اسکودتو رو ببره اگه اشتباه نکنم فقط 1 بار اونم بعد لستر تونسته دوم بشه تو لیگ! سابقه قهرمانی نداره مثل ساریه فقط جوونتره میشه گفت ساری تو لیگ رتبه های بهتری نسبت ب پوچ گرفته ساری ایتالیاییه ب جو یووه و سری آ آشناست بر خلاف پوچ... پایان فصل شانسمونو واسه پپ امتحان میکنیم نشد میریم سراغ پوچتینو! بایرن هم سرمربی نداره ی دستیارو سرمربی کردن با اینکه پوچتینو در دسترسه اما عجله نکردن تا پایان فصل با آرامش تصمیم بگیرن... الان آلگری هنوز با یووه قرارداد داره ساری هم اخراج بشه قوز بالا قوز میشه! الان با ساری در کورس با اینتر کم نیاوردیم حداقل، تا پوچتینو یا هر سرمربی دیگه ای ترکیب و سیستمشو پیدا کنه 7 8 امتیاز از اینتر عقب افتادیم بعدش دیگه جبران اختلاف با اینتر سمج کونته غیرممکن میشه...

----

علیرضا رونالدو با منچستر فینال سی ال رو باخته بود زیاد باخته بگردی هست ی فینالم با رئال ب اتلتیکو باخته
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ساری تا به این لحظه از فصل از لحاظ نتیجه گیری بد کار نکرده با اینکه بیشتر بردهامون جون به لبمون اومد تا بردیم ولی به هر حال نتیجه گرفتیم. باید قبول کنیم تا این لحظه از فصل اینتر و لاتزیو هم حداقل تو سری آ خوب نتیجه گرفتن و برای همین ما الان دومیم و اختلاف سه تیم اول کمه. ولی با همه اینها این حرف های ساری منو یه کم ناامید کرد. متاسفانه ساری هم مثل الگری بعضی وقتا مصاحبه های نامناسب میکنه وهمونطور که قبلا هم اشاره کردم صحبتها و بعضی کارهاش از لحاظ روانشناسانه مناسب یه مجموعه گروهی نیست. خیر سرش الان یه جورایی حکم رهبر تیم رو داره بجای اینکه با حرف های منطقی و شجاعانه و تحریک کننده روحیه و انگیزه به بازیکنهاش تزریق کنه میره میگه لاتزیو یه تیم جادوییه. خب بازیکنها با چه انگیزه ای بجنگند وقتی این حرف بچه گانه رو از مربیشون میشنوند. به هر حال با اینکه تا این لحظه بد نتیجه نگرفته و امیدوارم در ادامه هم خوب نتیجه بگیره ولی من نگرانم که باز هم با همچین حرف ها و مصاحبه هایی گند بزنه به همه چیز. به هر حال منم جزو اون دسته طرفدارها هستم که امسال بیشتر لیگ قهرمانان واسم مهمه و منتظر میشم تا ببینم ساری این جامو میگیره یا نه تا بعدا به طور کامل دربارش نظر بدم

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

nsrf_oc-the-journey-of-maurizio-sarri-i-

انیلی ریسکی که سر کنته کرد رو سر ساری انجام داد ....همه ما جز نوید موافق اومدنش بودیم چون 4-3-3  و شناور بازی میکرد اما الان ب قدری مرکز گراست ک انگار وینگر نداریم بلکه بهترین وینگر دنیا رو خنثی کرده ... با شروع فوتبال  الکس کریر مربیگریش رو شروع کرده  و تا خداحافظی الکس هیچ پخی نبوده  تو ناپل خوب جواب داد و تو چلسی لیگ اروپا ک اونقدی مال نییست گرفت اما تا الان نشون داده بازی های اروپاییش خوبه یعنی جلو تیم های اروپایی چون دفاعی نیستن خوبه.

میترسم از از دست دادن لیگ چون زیبا بازی کردن خوبه اما وقتی نبری و تیم قهرمان رو بهت بدن قهرمان نکنی خیلی زشته  جالب بماند ما هنوز بازی زیبا جز دوتا بازی تو این فصل ندیدیم . واقعا ساری با 4-3-3 رو دوس داشتم . نمیدونم چرا این همه قد تشریف دارن مربیان ایتالی . 

تعداد پاس های بالا و گل کم قانع کننده نیس  گواردیولا همین کارو با گل زیاد با مهاجمای ضعیف تر میزنه امیدوارم تغییر سیستم بدیم هنوز دیر نشده ......در چلسی سوم شد و فاصلش با صدر 25 امتیاز بود!!!!!!!!!!!! و گل زده اون با صدر اختلافش 30 گل بود!!!!!!!!  وطوری شد هازارد هم علیه اون شد وزمینه ساز رفتنش ب رئال

اما تو ناپل تاکتیکاش متفاوت بود چون قد ناپلی ها کوتاه بود توپ رو ب کناره ها میبردن و برمیگشتن و رو ب داخل سانتر میکردن و تیر دو مرتنز و کایخون گل میزدن یا رو کرنر تاکتیک های دیگه اما اینجا هیچ خبری نیس!!!!!  خودم غافلگیر شدم بازی با اینتر گفتم خوب داریم یاد میگیریم اما پسرفت کردیم!! خیلی بده ما با مربی قبلی حد اقل تا اخر فصل بهتر میشدیم اینجا ساری تو ارنجش هم اشتباه میکنه بعد دقیقه 50 خودش دس میزنه ب ارنجش . هیگی تو ناپل اقای گل شد اینجا هیچ پخی نیس  اینها انتقاداتیه ک واقعا منو مجاب کرده ک ساری مربی بلند مدتی نیست و واقعا امیدوارم اخر فصل گواردیولا بیاد مربی ک میتونه چند فصل بمونه و ساری زمینه سازش شده  و اما پوچتینو و امثالهم هم ب نظرم اونقدر مناسب یووه نیستن

تا اینجا ساری بهترین امار مربی گریش رو در یووه داره با 75 درصد برد اما خدایی میدونیم از داخل چ مشکلاتی هست 

a62757_.png

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

ظاهرا سالها پیش به ساری گفتند:

A friend said to me, if you two are coaches, anyone can be.

یک دوست بهم گفت ، اگر شما دو تا سرمربی هستید ( آلکری و ساری ) ، هر کسی میتونه سرمربی بشه . :1:

از نظر من هر کسی بوده ، درک عمیقی از فوتبال داشته :دی

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ظاهرا سالها پیش به ساری گفتند:

A friend said to me, if you two are coaches, anyone can be.

یک دوست بهم گفت ، اگر شما دو تا سرمربی هستید ( آلکری و ساری ) ، هر کسی میتونه سرمربی بشه . :1:

از نظر من هر کسی بوده ، درک عمیقی از فوتبال داشته :دی

وقتی دو تا شل مغز میتونن مربی بشن چرا بقیه نتونن  :1:  

انصافا ساری از اون چیزی که فکر میکردیم بدتره. فقط خوبیش اینه  میشه راحت اخراجش کرد  :1:

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

وقتی دو تا شل مغز میتونن مربی بشن چرا بقیه نتونن  :1:  

انصافا ساری از اون چیزی که فکر میکردیم بدتره. فقط خوبیش اینه  میشه راحت اخراجش کرد  :1:

سال ۲۰۰۳ ، آلگری و سای به عنوان مربی روبروی هم قرار گرفتند و بازی صفر - صفر شده و دو تیم هیچ شوت در چارچوب نداشتند :1:

و دوست ساری اون جمله رو بهش گفته :1:

البته این نشون میده دو مربی چقد تو دفاع خوب کار کردند و همدیگر و خنثی کردند و به همون اندازه در حمله ضعیف ظاهر شدند.

در مورد ساری ، یکم زوده به نظرم ولی واقعا اون تاثیری که انتظار داشتم رو یووه رو نذاشته و بعید هم هست بتونه یووه رو متحول کنه .

ولی آلگری واقعا در حمله ضعیف بود و همین باعث شد یووه تو بازی های مهم کم بیاره .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

در تاپیک لیگ برتر بودم که دیدم بعد از بازی منچستری سیتی و چلسی ساری یک پست گذاشتم.  یادم اومد که چلسی ساری هم ظاهرا در خلق موقعیت مشکل داشته!!!  جالبه که نظرم در مورد ساری هیچ تغییری نکرده.  ولی در مورد پپ گواردیولا چرا!   برداشت فعلیم این هست  که  پپ اون چیزی را که یووه به دنبالش هست را نمی تونه به تیم بده. تیم ایتالیایی به مربی ایتالیایی با تفکر ایتالیایی نیاز داره.   

به نظرم ساری نیاز به کسب تجربه بیشتری داره تا بتونه موفق بشه ضمن اینکه بد تیمی را انتخاب کرده توی لیگ جزیره، چلسی مشکل داخلی داره و یک مربی با تجربه و با جذبه می خواد که توانایی مدیریت بالایی داشته باشه.

ولی چیزی که خیلی متعجبم کرد بازی فوق العاده با کیفیت منسیتی بود، پپ  گواردیولا به بلوغ بسیار زیادی در مربی گری رسیده، با مفهوم دفاع ارتباط بسیار خوبی بازی کرده و تیمش در موقعیت های لازم یک یا دو خط عقب تر دفاع و پرسینگ را شروع میکنه و دیگه مثل قبل همیشه از جلو پرس نمی کنه. ضمن اینکه فضا ها را به خوبی در دفاع پوشش میداد. چلسی با داشتن بازیکنانی مثل هازارد و پدرو و ... در خط حمله توانایی خلق موقعیت نداشت.

زمانی که بارسلون بود و حتی بایرن خیلی از نحوه بازی تیمش خوشم نمیومد، ولی چند بازی که از تیمش توی این فصل دیدم، از نوع بازی تیمش لذت بردم. البته بازیکن محور هست و حرکات تیمیش بدودن حرکات انفرادی بازیکنانش نتیجه نخواهد داد.

دارم به این فکر می کنم که اگر قرار هست آلگری روزی از کادر فنی  یوونتوس کنار بره، گواردیولا با ادامه این روند میتونه بهترین گزینه برای جانشینی باشه، ضمن اینکه تجربه مربی گری در ایتالیا هم در کارنامش خالی هست. 

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بعضی چیز ها از بیرون قشنگهخ از داخل خراب شدست ...

تیم اخر فصل الگریی همین بود از بیرون ما لیگو گرفتیم و سوپر کاپ اما از داخل تیم نابود بود ...تیم های ساری هم همین یه بازی خوب بودن ما میدیدیم اما اون بازی ک نمیدیدیم ب بدترین نحو بودن و ما به به چه چه میکردیم اما نمیدونستیم اینقدر مرکز گراس . 

گواردیولا هم ک بایرنی ها اصلا دل خوشی ازش ندارن و میگن تیم از بیرون خوب بود اما داخل تیم پر شد از اسپانیش و خیلی بد 

چرا؟؟؟ چون فلسفه یووه انصافا با امثال تراپ و لیپی و الگری و کنته میخونه اما با پپ و ساری نمیدونم فوتبال امروزی باید جواب بده باید تا اخر فصل صبر کنیم و ببینیم  نظر خود من اینه ک مربی ک ب فکر ضد حمله نباشه و فقط مالکیت رو مدنظر قرار بده بدرد یووه نمیخوره ما تاریخمون متفاوته . هم چنان منتظرم ساری 433 خودشو بچینه و ببینیم چچی ب تیم اضافه میکنه اما با سیستم فعلی همه زجر میبینن تا یه گل بزنن

• D E L P I E R O, amirali2001, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مصاحبه کاسانو یادمون باشه 1398/10/11

از اینکه زمان بازی یووه نخریدش خیلی عقده ای شده 

آنتونیو کاسانو مدعی شد مائوریتسیو ساری یک مربی معمولی بوده و بسیاری از امتیازات یوونتوس به لطف ستاره های این تیم کسب شده است.

آنتونیو کاسانو گفت: "ساری در سالهای اخیر عملکرد خوبی داشته، اما قبل از آن همیشه در سری B یا C حضور پیدا کرده بود و من او را چیزی غیر از یک سرمربی معمولی نمی دانم.

یوونتوس تا اینجای فصل به لطف درخشش بازیکنانی چون پائولو دیبالا و گونسالو ایگواین، 10 امتیاز بیشتر دارد و نباید فراموش کرد هر دو بازیکنی بودند که یوونتوس سعی در فروش آنها در طول بازار نقل و انتقالات تابستانی داشت. اگر دیبالا و ایگواین از یوونتوس جدا شده بودند، آنها امروز امتیازی مساوی با اینتر نداشتند.

مشکل یوونتوس این است که آنها انگار نمی خواهند فوتبال خوبی بازی کنند و آنها فقط می خواهند پیروز شوند و من نمی دانم آیا ساری توانایی چنین کاری را دارد یا نه. من از اواخر ماه آگوست گفته بودم که اینتر فاتح اسکودتو خواهد بود. آنتونیو کونته کسی است که به خودی خود 15 الی 20 امتیاز اضافی برای شما به ارمغان می آورد. کونته یک مربی در کلاس جهانی است که به بازیکنانش انگیزه می دهد."

ویرایش شده توسط مائوریتزیو ساری 02 January 2020 - 11:11 AM.

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

در اینکه کاسانو یک عوضی به تمام معناست شکی ندارم اما ...

مشکل یوونتوس این است که آنها انگار نمی خواهند فوتبال خوبی بازی کنند و آنها فقط می خواهند پیروز شوند و من نمی دانم آیا ساری توانایی چنین کاری را دارد یا نه.

اما این گرفتاری و معضل بزرگ رو چندین فصله دارم به عینه در یوونتوس می بینم .

امیدوارم این مشکل بزرگ و آزار دهنده به شکلی هر چه زودتر کمرنگ و رفع  بشه ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تولد مربی تک بعدیمون مبارک ...جان مادرت بشو ساری ناپولی ...امیدوارم سال اول بری فینال سی ال و اونچا بتونی قهرمان شی و امسال لیگ خیلی مهمه و امیدواارم بگیریش

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی