پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

گفتی کدوم یکی از بازیکنای ناپولی رو حاضری تو یووه بازی بدی؛ بذار منم یه سوال بپرسم ازت، تو کدوم یکی از هافبکای فعلی تیم رو حاضری جای پیرلو/مارکیزیو/پوگبا/ویدال بذاری ؟

خب اگه قرار به خاطره بازی باشه خب من خط دفاع تورام، کاناوارو و زامبروتا رو ترجیح میدم! نه بونوچ و نه حتی کیه لینی در حد اون خط دفاع نیستن. دلیخت و این بچه مچه ها که بمانن
بحث حال حاضر و موجودی هافبک تو بین تمام تیمای اروپاییه. خط هافبک درخشان رئال پیر شده، ژاوی و اینیستا دیگه نیستن، همون ویدال که گفتی شبهی هم از اون ویدال فصل اول و دوم یووه ش نیست
خلاصه که قحط الرجال عجیبیه بازار اروپا و شرایط هافبک همه تیما همینه. ولی با همین هافبکای داغون تیمای کلوپ، پپ و پوچ زیبا بازی می کنن. پس اگر ما بد بازی میکنیم مقصر ۱۰۰٪ش مربیه نه بازیکنا
+ در مورد هافبکای ناپولی گفتی یاد یه نکته ای افتادم. اون خط هافبکی که اسم بردی تو اروپا توفیقی نداشت ولی خط هافبک داغون (از نظر تو) تیم ما رو برد فینال اروپا. بعضی اسما قشنگن ولی در همون حد پایین دومی سومی ایتالیا. من یه زمانی عاشق هافبک راستای استقلال (خذیراوی و نوازی) بودم ولی بنظرت اگه میومدن مثلا یووه در حد تیم بی یووه هم بودن؟
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

علیرضا کدوم یک از هافبک های فعلی تیم ما به غیر از پیانیچ میتونن در یک تیم درجه یک اروپایی بازی کنند ؟ .

ئه مرتضی تعجب می کنم این حرفو میزنی. ما ربیو و متویدی رو از psg خریدیم (شایداز نظرت psg یه تیم درپیته)، چان رو از لیور خریدیم، برنای چپول همین تابستون از بارسا پیشنهاد داشت. فقط خدیرا سنش چون بالاست احتمالا باید بره لیگ امریکا
شایعات فروش بنتا هم که همیشه زیاد بوده
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

خب اگه قرار به خاطره بازی باشه خب من خط دفاع تورام، کاناوارو و زامبروتا رو ترجیح میدم! نه بونوچ و نه حتی کیه لینی در حد اون خط دفاع نیستن. دلیخت و این بچه مچه ها که بمانن
بحث حال حاضر و موجودی هافبک تو بین تمام تیمای اروپاییه. خط هافبک درخشان رئال پیر شده، ژاوی و اینیستا دیگه نیستن، همون ویدال که گفتی شبهی هم از اون ویدال فصل اول و دوم یووه ش نیست
خلاصه که قحط الرجال عجیبیه بازار اروپا و شرایط هافبک همه تیما همینه. ولی با همین هافبکای داغون تیمای کلوپ، پپ و پوچ زیبا بازی می کنن. پس اگر ما بد بازی میکنیم مقصر ۱۰۰٪ش مربیه نه بازیکنا
+ در مورد هافبکای ناپولی گفتی یاد یه نکته ای افتادم. اون خط هافبکی که اسم بردی تو اروپا توفیقی نداشت ولی خط هافبک داغون (از نظر تو) تیم ما رو برد فینال اروپا. بعضی اسما قشنگن ولی در همون حد پایین دومی سومی ایتالیا. من یه زمانی عاشق هافبک راستای استقلال (خذیراوی و نوازی) بودم ولی بنظرت اگه میومدن مثلا یووه در حد تیم بی یووه هم بودن؟

پاسخ بلندت رو " معلومه همچین کاری نمیکنم " می گیرم :1:
خط ناپولی توفیق نداشت ولی خط هافبک رم که توفیق داشت، تا آستانه رسیدن به فینال بودن و از نظر من تلاشی که به خرج دادن هم شایستگی حضور در فینال رو داشت.

خودتم میدونی فینال رفتن با یووه کار هر کس نبود :1:
ولی انصافا تو همون فینال ندیدی زمین عرصه جولان هافبکای رئال شده بود و پیانیچ و خدیرا مات و مبهوت قدرت رئال فقط این ور و اون ور میرفتن ...
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ربیو و متوییدی بازیکنای شاخ پی اس جی نبودن و ناصر ب زودی فروختتشون  اما نحوه بازی ساری طوریه ک خودش نمیخواد ساری بال بشه شما با متوییدی تخم بال هم نمیتونین بازی کنین ...اگر هافبک پیانیچ کواد رمزی باشه یا حتی بنتانکور و حمله برناردسکی نباشه واقعا میشه راحت بفووتبال کرد اما ساری میخواد گل نخوره و متوییدی رو میاره اما نتیجه عکس میده چون کلا دفاع کردن بلد نیست ....گواردیولا قانون اولش حفظ توپه بازیکنه ساری باید اجرا کنه ....امیدوارم همزمان از دیبی و هیگی ورونالدو استفاده کنه . من مطمئنم تیم خوبی میسازه اما خوب یه سری ضعف ب یووه اضافه میشه مثل حمله های تیم های مقابل از دفاع و سانتر از جناحین و عدم گل روی سرزنی

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

- نمیدونم چرا این تیکه از حرفاش بعد لاتزیو 3-1 یووه زیاد دیده نشد! خودم شوکه شدم خوندمش! یعنی بهمین زودی نسخه ش پیچیده شده یا این آغاز یک پایانه؟ :39:  :

« بعضی بازیکنا دستورات منو اجرا نکردن؛ دیبالا مأمور رفتن به کناره ها و برناردسکی مأمور رفتن به مرکز زمین بود.. اما در زمین عکسشو اجرا کردن! »

- در حال حاضر تنها راه حلمون برای بازیای قفل شده، آوردن دیبالا از روی نیمکته! قطعاً تیمای بزرگتر متوجه شدن و هی بُرندگیِ این 'شُعبده' ، سختتر و سختتر میشه...

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فراز اون امار اروپایی ساری دقیقا چی هستش ؟

رکورد کی رو زد ؟

21 بازی دقیقا چیه و رکورد چه کسی بوده؟

اطلاعاتی داری؟

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

محمد جان ساری 22 بازی پیاپی هست که تو رقابتهای اروپایی نباخته و تنها مربی ایتالیایی تاریخه که به این رکورد میرسه! البته وقتی به 19 رسید هم باز اولین بود... رکورد اصلی دست فرگوسن ـه با 25 بازی بدون شکست و ساری فقط یه تساوی/پیروزی با برابری کردن با رکوردِ 23 بازی سون یوران اریکسون فاصله داره! اگه اشتباه نکنم، تمام بازیای بدون شکست فرگوسن، در UCL بوده و طبیعتاً ارزش بیشتری داره... البته ساری تو مصاحبۀ قبل بازی لورکوزن 0-2 یووه گفت که فکر میکنه جایی خونده که طولانی ترین زنجیره در اروپا 22 بازیه که خب در اشتباه بوده... :25:

+ بچه ها نظرتون دربارۀ این ترکیب چیه؟ :

دمیرال - بونوچی - دلیخت

ساندرو - پیانیست - بنتانکور/ماتوییدی - کوآد

دیبالا

رونالدو - هگوان

هم سوتیای دلیخت رو پوشش میده، هم مجبور نیستیم وقتی هافبک باکس [خوب] نداریم 3 هافبکه بازی کنیم، هم به دیبالا و رونالدو و هگوآن همزمان بازی میرسه... blushsmiley.gif

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فراز

3.5.2 رو خیلی دوست دارم 

توی اروپا بتونیم موفق بشیم خوبه

بنظرم دفاعهامون هرکدوم یه ایرادی دارن که اینجوری مشکل همشون حل میشه

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

محمد جان ساری 22 بازی پیاپی هست که تو رقابتهای اروپایی نباخته و تنها مربی ایتالیایی تاریخه که به این رکورد میرسه! البته وقتی به 19 رسید هم باز اولین بود... رکورد اصلی دست فرگوسن ـه با 25 بازی بدون شکست و ساری فقط یه تساوی/پیروزی با برابری کردن با رکوردِ 23 بازی سون یوران اریکسون فاصله داره! اگه اشتباه نکنم، تمام بازیای بدون شکست فرگوسن، در UCL بوده و طبیعتاً ارزش بیشتری داره... البته ساری تو مصاحبۀ قبل بازی لورکوزن 0-2 یووه گفت که فکر میکنه جایی خونده که طولانی ترین زنجیره در اروپا 22 بازیه که خب در اشتباه بوده... :25:

+ بچه ها نظرتون دربارۀ این ترکیب چیه؟ :

دمیرال - بونوچی - دلیخت

ساندرو - پیانیست - بنتانکور/ماتوییدی - کوآد

دیبالا

رونالدو - هگوان

هم سوتیای دلیخت رو پوشش میده، هم مجبور نیستیم وقتی هافبک باکس [خوب] نداریم 3 هافبکه بازی کنیم، هم به دیبالا و رونالدو و هگوآن همزمان بازی میرسه... blushsmiley.gif

من قبلا تو این تاپیک دقیقا همین سبک خط دفاعی رو گفتم . اگه اجرا بشه بهترین خط دفاعی جهان میتونه بشه .

http://bianconeri.ir...

%88%D8%A7%D8%B2%D9%87/page-22#entry522431

ولی باید اینجا تاسف خورد برای ساری که گفته نمیتونم دفاع سه نفره بچینم و بازی کنم باهاش . واقعا متاسفم برای همچین مربی ایتالیایی.

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اون نظر سنجی تموم شد 

66درصد از حضور ساری راضی هستند و مخالف برگشت الگرین

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3778 ارسال

فراز کلا با حضور دلیخت موافق نیستم .

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
فراز سه دفاعه نیاز به مدافعای سریع داره و با لاکپشتای ما قابل اجرا نیست و اگر هم باشه عین اینتر همش از جناحین ضربه میخوریم.

در ضمن به یه خط حمله داینامیک تر نیاز داریم، مثلا به جای رونالدو داگلاس تو ترکیب باشه و بره سمت چپ یا یه نقش تقریبا آزاد بگیره تا دیبالا مهاجم تر بازی کنه.

دیگه تقریبا یقین پیدا کردم که واسه بازی گرفتن از رونالدو هیچ راهی جز اون چهار چهار دو لوزی زیدان نیست ...
تازه همونم باید انتظار یه داگلاس کاستای آماده و اینکه از بین رمزی و ربیوت یکیشون رو فرم بیاد رو داشته باشیم.

اون نیمه اول بازی با ناپولی، چقدر خوب بودیم تو حمله !
دیگه انصافا تقصیر ساری نیست داگلاس سالم نموند تا از اون بازیا بیشتر ببینیم ...
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

متاسفانه زولا هم تایید کرده ک ساری هم خیلی ب تاکتیک های خودش پایبنده و نمیشه نظرشو تغییر داد ک اقا سه مهاجمه بچین یا از فلانی استفاده کن این خیلی بده شاید در کوتاه مدت جواب بده اما خیلی بده 

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4006 ارسال

فرمودند که با توجه به این که مثلث دیبالا هیگواین رونالدو جواب داده تو دو بازی، همچنان اعتقاد دارم ترکیب برناردسکی به همراه دو تا از رونالدو و هیگواین و دیبالا بهتره . و چون شرایط خاص بوده این مثلث جواب داده .
ولی نفرمودند چرا با بیرون رفتن دیبالا دوباره همه چی فروپاشید !!.

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
همزمان بازی دادن به این سه نفر احتیاج به چیزی داره که این آقا بین پاهاش نداره!
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

بهش حق میدم. نمیشه به سه تا مهاجمی بازی داد که هیچکدومشون در فاز دفاعی مشارکتی ندارن. برناردسکی در دفاع و دوندگی موثره هرچند در حمله چیزی ارائه نمیده. 

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

اگر ما سه هافبک دفاغا قوی پشت این سه مهاجم داشته باشیم که نداریم حرف ساری اشتباه است.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

بهش حق میدم. نمیشه به سه تا مهاجمی بازی داد که هیچکدومشون در فاز دفاعی مشارکتی ندارن. برناردسکی در دفاع و دوندگی موثره هرچند در حمله چیزی ارائه نمیده. 

تو دفاع موثره ؟؟؟؟؟ دیروز برناردسکی پاس گل داد به بازیکن تیم مقابل !! لطفا یه نگاهی به صحنه گل دوم بندازید .

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

برخی بازیکنان که خود را مهاجمی می دانند و در تهاجم عددی نیستن میگن که برای ما عار داره که بریم دفاع کنیم

اقای برنارچی هم از جمله این قماش هست..

شاید شما هم در فوتبال با دوستانتون اینطور بازیکنهایی برخورد کرده باشید.

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4006 ارسال

مفهوم پشت حرفتو میفهمما  :nish:  :1:  . ولی یه بار به برگشت های دیبالا دقت کن و یک بارم به برگشت های برناردسکی ، دیبالا حتی توپ گیری تو دفاع داره و بعضی اوقات تکل های خوبی میزنه ولی برناردسکی فقط میدوئه .
بازی با لورکوزن بود فکر کنم که دیبالا تو محوطه جریمه خودمون داشت دفاع میکرد

از اون ور هیگواین هم زمان آلگری تو دروازه خودمون بازی میکرد و با پرس کردن و دفاع آشناست :1:  .
یه رونالدو رو فقط به ساری حق میدم که دفاع نمیکنه

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی