پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

زیدان درسته که به درخواست یوونتوس رفت ولی تعصب نداشت و اینو با این حرف که * یوونتوسی ها وحشی هستند * ثابت کرد !

با این حرفت خیلی مخالف هستم
زیدان همیشه عشق به یوونتوس داشت هر چند که مدیران و مالکان یوونتوس هم به او بی مهری کردند مخصوصا وقتی از یوونتوس رفت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21189 ارسال
همون سالی که یوونتوس به فینال اروپا رفت قبل از دیدار رفت مصاحبه کرد و گفت باید مثل یوونتوسی ها وحشی بازی کنیم ! عجب عشق و علاقه ای !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اون بعد اون حرکت مدیران یوونتوس بود که وقتی زیدان به تورین امد حتی یکی از مدیران یوونتوس هم برای استقبال او نیامدند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس دو قرونی زیدان چقدر دیر افتاده که بعد از چند فصل فهمیده و تورین رو ترک کرده!!!!!! نه بابا!رفتن زیزو واسه یووه بد نشد.دیدید که چقدر پول گیرش اومد و چه بازیکنایی رو گرفت

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
واقعا زیدان ارزش یک خوش امید گوی به تورین را داشت نه برای یک دفعه بلکه برای چندین بار که اخریش سال2006 بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وقتی هم اومد دوباره تو تورین تماشاگرا هوش کردن.راست میگه بدهم نشد به جاش چندتا بازیکن خوب دیگه رو گرفتن.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

وقتی هم اومد دوباره تو تورین تماشاگرا هوش کردن.راست میگه بدهم نشد به جاش چندتا بازیکن خوب دیگه رو گرفتن.

نمیدونم ولی شاید شما درست میگید ولی تا من یادنم هست زیدان بعد از رفتن از یوونتوس دو بازی در تورین انجام داد تا من یادم هست به هیچ وج هو نشد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اگر ادم بود در اين دادگاه كه عليه يوو براي دوپينگ بود شهادت نميداد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

اگر ادم بود در اين دادگاه كه عليه يوو براي دوپينگ بود شهادت نميداد

اصلا شهادت نداد برای اینکه بعد از باشگاه پای خودش هم گیر بود

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
حق با احسانه.موقع بازي يووه با رئال هو شد.تو اون لحظه خيلي حال كردم.يادمه اول بازي گزارشگر(فكر كنم مزدك بود) گفت زيدان هو نميشه ولي تماشاگرا خوب تو ذوقش زدن.دمشون گرم.بعدشم رفتن زيدان براي يووه بد نشد.بوفون و ندود كه همي الان داريم از پول فروش زيدان بود. يه بازيكن يووه فروخت چنتا بازيكن ديگه گرفت.ندود بوفون تورام .به نظر من موجي خوب موقعي زيدان رو فروخت.

NEDVED

NEDVED

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
تو یوونتوس بازیکنان زیادی امدن و رفتن ولی هرگز خود یووه نمیره چه الکس یا الکس هارو داشته باشه چه نداشته باشه یووه همیشه یووه پس عشق است یوونتوس. و دروود بر افتخار آفرینانش

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان

تو یوونتوس بازیکنان زیادی امدن و رفتن ولی هرگز خود یووه نمیره

چه الکس یا الکس هارو داشته باشه چه نداشته باشه یووه همیشه یووه

اها - منظورت اینه که یووه اگه تیمی در حد کالیاری هم بود الان ما اینجا جمع میشدیم !!!
نخیر عزیز -بزرگیه یه تیم اول به بازیکناشه بعد به تاریخچشه
اگر حتی  500 تا هوادار در کل جهان بخاطر الکس عزیز یووه ای شده باشند -این هم میشه یه عامل جذب هوادار
چرا باید همه بازیکنا ارزویه بازی در رئال مادرید و بارسلونا رو داشته باشند - چون این دو تا تیم از سطح جهانی بالاترند
به دلیل داشتن بازیکنایه بزرگه که این دو تا تیم دارند اینقدر پیشرفت میکنن

حالا یه مثال ساده میزنم که شما هم میدونید

سالی که ویرا قصد جدایی از ارسنال رو داشت  -رئال -بارسا - میلان و یووه و چند تا تیم دیگه این بازیکن رو میخواستن -چزا این بازیکن به یووه اومد؟  زیرا یووه سال 2005-2004  قدرتمند ترین تیم ایتالیا و جزو سه تیم پرقدرت جهان بود

ولی امسال چی ؟ هر بازیکنی که ما خواستیم  -یا بارسا گرفتتش به راحتی یا رئال از چنگمون در اورده

پس  شعار یووه همیشه یووست رو  بدون دلیل از روی احساسات نگید - یووه زمانی یووست که هوادارن این تیم راضی باشند از این تیم

-----------
از نظر من  در حال حاضر که ما از داشتن بازیکنان بزرگ در چند نقطه محرومیم وجود - الکس -بوفون- پاول -کامو-دیوید  - این 5 بازیکن باعث شده که اسمه یووه دوباره زنده بشه ولی این 5 بازیکن نمیتونن تیمو به سویه قهرمانی ببرند بلکه این 5 بازیکن نیاز به مکمل دارند تا بتوانند در کنار این مکمل ها به راحتی بازی کنند

----------------------------------------
من کلا مخالفم که این قصدو دداشته باشیم که بزرگیه یووه رو به اسمش و تاریخش ربط بدیم

از نظر من بزرگیه یه تیم به بازیکناشه بعد به بقیه عوامل - در تیم یووه مهم ترین عامل جذب هوادار شخص الکس دلپیرو میباشد و بس

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من فكر ميكنم فقط يك عامل مشخص در جذب تماشاچي وجود نداشته باشه بلكه چندين عامل وجود داره والبته با اين حرف كه "مهمترين عامل جذب هوادار شخص الكس دلپيرو ميباشد و بس" هم بشدت مخالف هستم چون بيست سال پيش كه الكسي در كار نبود و اون موقع هم يوو يكي از پرطرفدارترين تيمهاي جهان بود و دليل افزايش طرفدارانش در حال حاضر در دنيا ميتونه عوامل رسانه ايي هم باشه اخه بيست سال پيش اطلاع رساني در دنيا كمتر از امروز بود و مردم فقط از تيمهايي كه جلوي چشمشون بودند خبر داشتند و دل ميبستند من فكر ميكنم مديريت قوي ،پشتوانه مالي بسيار عالي،داشتن امكانات مناسب،روحيه قهرماني،افتخارات عديده، بازيكنان عالي و ستارگان هركدوم سهمي دارند و اين نظر سنجي ها در حجم وسيعتر ميتونه خيلي چيزها رو مشخص كنه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
البته بعضي از اين عوامل پيش نياز عوامل ديگر هستند و نميتوان بعضي را نفي كرد مثلا" تا مديري ،مديريت قوي و اقتصادي نداشته باشد توان جذب سرمايه را ندارد و بدون جذب سرمايه تهيه امكانات مناسب مقدور نيست و بدون داشتن امكانات مناسب(كه شامل زمين،پول و مربي كارآمد است)امكان جذب ستاره وجود ندارد و بدون داشتن ستاره امكان كسب قهرماني كم است پس ميبينم يك عامل به تنهايي نميتواند تاثير گذار باشد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من فكر ميكنم فقط يك عامل مشخص در جذب تماشاچي وجود نداشته باشه بلكه چندين عامل وجود داره

حرف شما درسته سجاد جان به هیچ وجه نمی شه گفت یک عامل باعث شده یوونتوس این همه طرفدار داشته باشه
منظور ما هم از این نظر سنجی در شرایط فعلی بود که با توجه به جو حاکم بر باشگاه یوونتوس مهم ترین و اصلی ترین دلیل جذب این همه هوادار چی هست ؟؟؟

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
حسين جان بنده هم عرض كردم كه اين نظر سنجي ها هست كه ميتونه مشخص كنه چه عاملي مهمتره البته منظورم از حجم بزرگتر اينه كه مثلا" در كليه كشورهايي كه يوو طرفدار داره بايد يك همچين كاري بشه و اين نظر سنجي فقط ميتونه انعكاس دهدنه نظر ما طرفداران ايراني باشه در كل بعد از انجام اين نظر سنجي ها ميشه به يك جمع بندي كلي رسيد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من کاملا مخالفم که محبوبیت یووه به خاطره الکس هستش ! و واقعا برام خنده داره . به قول سجاد 20 یا 30 سال پیش که الکسی در کار نبود پس چه جوری اون زمان یووه جزو پرطرفدارترین تیمهای جهان بود ؟ شما میدونستید که شالکه و دورتمند جزو پرطرفدارترین تیمها و هوادارانشون جزو متعصبترینها در دنیا هستند ؟ مگه شالکه چند بار بوندسلیگا رو فتح کرده ؟! مگه چند بار تونسته رنگ 8 تیم نهای باشگاه های اروپا رو ببینه ؟! اصلا چند بار اومده لیگ قهرمانان ؟! پس چطور با بازیکنایی متوسط به این محبوبیت رسیده ؟...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
تمام عوامل نوشته شده جزء دلايل طرفداري هواداران از يووه است و اصولا نميشه گفت كه فقط يك دليل وجود داره. خيلي‌ها به دليل حضور بازيكنان تراز اولي مثل آلكس، بوفون و غيره طرفدار يووه شدن. من به دليل سبك بازي و مديريت يووه هوادار اين تيم هستم. خانواده آنيلي هم خيلي موثر هستن. من از موجي و اصولا مافيا در ايتاليا هم خوشم مياد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ببخشید من سوال نظر سنجی رو نفهمیدم نوشتید (مهمترین دقیقه علاقه مندی هواداران به یوونتوس ) من نفهمیدم منظورتون ( دقدقه ) است یا ( دلیله ) اگر میشه یکی که نظر سنجی رو زده بگه منظور سوال چیه یعنی چی مهمترین دقیقه علاقه مندی هواداران به یوونتوس چیه ؟ با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کمال تو هم همیشه سعی کن الکی گیر بدیا اخه همه فهمیدند دیگه دلیل هست حالا یه اشتباه املایی بوده به مسائل حاشيه‌اي توجه مي‌كني و جزئيات را بزرگ مي‌كني

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی