Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
302 replies to this topic

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
اينكه رضا ميگه من فلاني رو دوست داشتم و تا زماني كه در اون تيم بود دوست داشتم ببره ولي وقتي رفت ديگه هيچ حسي نسبت به اون ندارم صدق ميكنه در صورتي كه اين بازيكن به اون تيم هيچ تعصبي نداشته منم تا زماني كه باجو برشا بود تمام بازي هاي برشا رو دنبال ميكردم پاتيگول تا زماني كه فيورنتينا بود همين طور ولي هيچ كدوم به تيمشون تعصب خاصي نداشتند كه ما انها رو قسمتي از تاريخ باشگاه بدونيم ولي اين درباره الكس صدق نميكنه چون الكس يه تعصب وحشتناكي به يوو داره و همين كاري ميكنه كسي كه الكسي رو دوست داره با تمام وجود عاشق يوو ميشه. ولي زماني كه خود بازيكن محبوبمون براش مهم نيست در چه تيمي باشه طرفي كه دوستش هم داره همينجور ميشه . در هر تيمي بازيكن محبوبش بود تا اون زمان برد همون تيم رو ميخواد ولي بعد رفتن اون ديگه براي اون فرقي نميكنه ببره يا ببازه!!

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 posts
اول خواهش ميكنم در مورد ستاره هاي تيممون كمي مودبانه تر صحبت كنيم دوم اينكه البته ما اينجا در مورد استثناها صحبت نميكنيم بلكه در مورد افرادي ميگيم كه طرفدار يك تيم ميشن نه بازيكن و قطعا"تعداد اونها خيلي بيشتره چون بعضي افراد بواسطه حضور يك بازيكن طرفدار يك تيم ميشن وبعد از رفتن اون باز هم طرفدار همون تيم ميمونند ولي چند تا سئوال براي من پيش اومد :1- وقتي الكس خداحافظي كرد ميخواهيد طرفدار چه تيم و بازيكني شويد؟2-فكر نميكنيد طرفدار كس ديگه ايي شدن خيانت به الكس باشد ؟؟3- ..........................................

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
اگه کسی این سوالات رو از من بپرسه اینطوری جواب میدم

1- وقتي الكس خداحافظي كرد ميخواهيد طرفدار چه تيم و بازيكني شويد؟

تا الکس نره مشخص نیست که طرفدار چه تیمی میشم یا نه اما میدونم این 4 ساله طرفدار یوونتوسم و 3 سال دیگه هم انشاالله جا دارم پس فعلا نظری نمیدم چون ممکنه خود الکس بشه مدیر یوونتوس

2-فكر نميكنيد طرفدار كس ديگه ايي شدن خيانت به الكس باشد ؟

نه چون عشق تو یه لحظه میاد اونموقع هم مشخص نیست دنیا دست کیه ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts

اگه کسی این سوالات رو از من بپرسه اینطوری جواب میدم

1- وقتي الكس خداحافظي كرد ميخواهيد طرفدار چه تيم و بازيكني شويد؟

تا الکس نره مشخص نیست که طرفدار چه تیمی میشم یا نه اما میدونم این 4 ساله طرفدار یوونتوسم و 3 سال دیگه هم انشاالله جا دارم پس فعلا نظری نمیدم چون ممکنه خود الکس بشه مدیر یوونتوس

پس به نظر تو يوو اصلا مهم نيست و يوو رو ميخواي چون الكس در يووست ديگه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟

اين نتيجه بدست مياد كه تو مجتبي طرفدار يوو نيستي و طرفدار الكسي هستي

خوب اين هم نظريه و علاقه خاصيه كه تو داري

پس نگو من بخاطر الكس هوادار يوو شدم چون به اين هواداري نميگويند چون تو ميگي معلوم نيست
بعد خدافظي الكس هوادار چي و كجا باشي
هوادار به كسي ميگويند كه تا ابد عاشق تيمش باشه و با دو تا نتيجه نگرفتن يا خدافظي دو بازيكن خيلي راحت اين تيم رو بزاره كنار
اگر هم دوست داري يو به جايي برسه تنها دليلش اينه كه ميخواهي يبا اين براي الكس افتخاري باشه
منم هوادار دو اتيشه الكسم ولي اين طرز تفكر اصلا قابل قبول براي من كه به شخصه اصلا نيست

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 posts
خوب مجتبي خيلي صادقانه مشخص كرد كه هوادار يوو نيست و هوادار الكسه و حالا ديگه ميشه درستي تجزيه و تحيليل هايي كه دوستان در مورد بازيكنان يوو ميكنند رو تشخيص داد و ديگه اينكه من فكر ميكنم آدم بايد فقط عاشق يك چيز و يا يك نفر باشه و جمع اضداد نباشه يعني اينكه امروز الكس و يوو و فردا مثلا" مسي و بارسا چون اين رو ديگه نميگن عاشق ميگن ادم دم دمي مزاج يعني هر لحظه يك نفر و اينطور اصلا" خوب نيست

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
دیگه از این بحث خسته شدم

عزیزان چرا عادت کردید همیشه الکسو مقابل یووه قرار بدید

چرا شما به قضیه چپه نگاه میکنید

اولا من با حرف اقا سجاد مخالفم  .. من خودم به شخصه گفتم که بعد از خداحافظی الکس با خاطراتش زندگی میکنم

ولی چرا همه عادت کردید هواداران الکسو اینقدر بی تعصب جلوه بدید  - چون ما طرفدار الکس هستیم گناه کردیم که هرجا نظر میدیم هزار نفر میریزن سرمون و شاکی میشن  -من نسبت به این طرز فکر بعضی دوستان به شدت اعتراض دارم
چرا هر بحثی میشه و یکی از هوادران الکس نظر میده بهش میگید  که (شما طرفدار الکس هستید و فقط منافع الکسو دنبال میکنید) این حرف از صد تا فحش هم بدتره یعنی یه جورایی میگید لطفا ساکت باشید و حرف نزنید اگه این طرز فکر اصلاح نشه اینده دچار مشکل میشیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
اگه ماطرفدار یوونتوس نبودیم و صرفا طرفدار الکس بودیم اون موقع که قراردادشو تمدید نمیکردن اینقدر عصبی و دلخور نمیشیدیم... یا اون موقع که گفتن یووونتوس رفته سری بی دنیا رو سرمون خراب نمیشد... یا اینطور از اینتر و دیگر رقبای یوونتوس متنفر نبودیم... یا اینقدر به افتخارات گذشته یوونتوس احساس غرور نمیکردیم... اینا یعنی چی یعنی اینکه ما بشدت به یوونتوس علاقه داریم... اما این علاقه از کجا شروع شد؟ از الکس ما به خاطر الکس یوونتوسی شدیم.و کم کم این علاقه در ما تقویت شد و بیشتر مجذوب الکس ویوونتوس شدیم.اینکه ما میگیم دیوونه وار عاشق الکسیم کجا این معنی رو میده که به یوونتوس علاقه نداریم؟! این کسایی هم که میگن با رفتن بازیکن محبوبمون دیگه به تیم سابقش علاقه نداریم به نظر من معنای واقعی فوتبال رو درک نکردن؟ مقایسه الکس با بازیکنانی نظیر باتیستوتا و بکام قابل قبول نیست چون اونها عاملی فوقالعاده مهمی به نام عشق به تیمشون رو نداشتن.اونا صرفا بدنبال جایی بودن که بتونن بازی کنن و پول دربیارن.در حالی که الکس اینطوری نیست. چند ساله که الکس در یوونتوس نیمکت نشین شده اما ذره ای از علاقش به یوونتوس کم نشده.ذره ای از انگیزش برای بازی در یوونتوس کم نشده.اینا چیزی نیست که هر بازیکنی داشته باشه.طبیعتا کسی هم که طرفدار یه همچین بازیکنی میشه نمیتونه به این راحتی که بعضی از دوستان میگن از اون تیم دل بکنه. حالا یه سوال ازتون دارم:آیا به نظر شما باتیستوتا اسطورست یا بکام اسطورست ؟ اگه اسطورست ،اسطوره چه تیمیه؟ مسلما بازیکن اینطوری اسطوره شناخته نمیشه. بازیکنای اینطوری صرفا معروف میشن و در دوره خودشون محبوب اما این محبوبیت بعد از پایان دوره بازیگریشون ادامه پیدا نمیکنه به جز در موارد اندکی.اما مسلما هواداران یوونتوس تا سالها بعداز الکس به اون وفادارن و دوستش دارن چون فقط در این تیم بازی کرده و هرگز فکر پوشیدن لباسی غیر از بیانکونری رو در سر نداشته.از اول تا آخر فوتبالش رو در این تیم با تمام عشق و علاقه و بدون چشمداشت برای تیمش بازی کرده و افتخار آفرینی کرده.اینطوری میشه که طرفدارهای این بازیکن هم تا آخر به تیمشون وفادار میمونن .اینطوری میشه که حتی بعد از پایان فوتبال بازیکن مورد علاقشون بازی هم طرفدار یووه یا ... میمونن.چون میدونن دل عشقشون با این تیمه.آره اینجور بازیکنان باعث جذب هوادار میشن اونم نه هر هواداری، هوادار متعصب و تیفوسی.کمتر بازیکنی تو دنیا میتونه اینوطر حتی بعد از خودش برای تیمش هوادار جذب کنه. چر الان فیورنتینا به جز طرفدارای شهر خودش هواداری نداره؟ مگه باتیستوتا در این تیم بازی نکرده؟ دیدن بازیهای یه تیم با طرفداری از یه تیم خیلی تفاوت داره... این دو مورد رو هیچوقت باهم یکی ندونین...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
احسان جان با حرفات به شدت موافقم این حرفایی که احسان زد حرفه تمامه ما تیفوسی هایه الکس و یوونتوس بود امیدوارم در رفتار بعضی از دوستان در مورد طرفداران الکس تجدید نظر بشه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 posts
ما در اين مباحث دنبال متهم كردن كسي نيستيم و تفكر خاصي هم نسبت به كسي نداريم اما بازتاب حرفهاي دوستان باعث ايجاد ذهنيتهايي ميشه مثلا" اينكه هميشه همين طرفداران تيفوسي الكس!!!اول اسم الكس رو ميارن و بعد يوو ديگه اينكه اونها يوو رو به اين خاطر دوست دارن كه الكس يوو رو دوست داشته يعني اينكه اگه الكس يا هر كس ديگه ايي از يوو بره هواداراش هم باهاش ميرن همه ميدونيم كه نگرش ما نسبت به الكس و يوو چيه و ميدونيم كه الكس رو چرا دوست داريم و يوو رو چرا دوست داريم ما الكس رو دوست داريم چون براي يوو بازي ميكنه و براي اون افتخار كسب ميكنه و هواداران الكس يوو رو چون الكس براش بازي ميكنه دوست دارند همه ما ميدونيم كه رم تيم منفور ماست حالا براي اينكه ما رو از اشتباه در بياريد به اين سئوال جواب بديد تا ما هم طرز فكرمون رو اصلاح كنيم اگه الكس (به فرض محال)به رم پيوست آيا براي الكس آرزوي موفقيت ميكنيد و دوست داريد كه باز هم گل بزنه ؟؟ جوابتون براي من يكي كه تعيين كننده است و بعد از جوابي كه داديد (حالا هر جوابي كه باشه)ديگه اين بحث رو ادامه نميدم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
100% برای الکس ارزویه موفقیت میکنم الکس هر جا باهش من براش ارزویه موفقیت میکنم- اگه به فرض محال الکس رفت رم من همچنان هوادار الکس هستم - بازی هایه یوونتوسو هم نیگاه میکنم خوب اصلا جور در نمیاد که من برای بازیکنی که 8-9 سال به عشقش فوتبال نگاه میکردم ارزویه موفقیت نکنم حالا میخواد هر تیمی باشه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 posts
من قول دادم ادامه ندم پس ديگه حرفي نميزنم و قضاوت رو ميگذارم به عهده افراد عادل و بي طرف

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
حالا من یه سوال از شما میکنم اقا سجاد اگر شما 10 سال با بازی هایه الکس زندگی کرده باشید با خنده هاش خنده و با گریه هاش گریه کرده باشید دلتون میاد دل بکنید ازش؟

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
به نظر من اول یووه بعد بازیکناش .حالا میخواد هر کی باشه.همیشه اول باید تیم رو در نظر گرفت بعد بازیکن. من خودم وقتی طرفدار یووه شدم به خاطر خود یووه بود نه الکس و نه بوفون و نه ...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اگه دلیل شما بازیکناش نبودند محسن جان شما چرا طرفدار خوده یووه شدید ؟ میخوام دلیلشو بدونم اگه محبت کنی بگی ممنون میشم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
میدونی احسان جون.من قبلا دلیل خودم رو تو تا÷یک چگونه و چرا گفتم ولی الان خلاصه میگم. من نمیدونم چجوری شد یه دفعه اسم یووه اومد تو دهنم کلاس 4 ابتدایی بودم اون موقع نمیدونستم یووه چه تیمی هستش ولی ار همون موقع طرفدارش شدم.شاید باورش به نظر شما مشکل باشه ولی برای من اینجوری÷یش اومد. این بود دلیلش احسان جان.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
حرف هاي (احسان الكس )خيي درست بود يجورايي حرف من رو زد من خودم يوو رو خيلي دوست دارم با اينكه الكس رو هم خيلي دوست دارم و هيچ يك از اين دو براي دوست داشتن من در تناقض ننيستند و با هم منافاتي ندارند زماني كه قرارداد الكس به مشكل خوردذ هم من يوو رو مشكل نميديدم بلكه اين مديران بودند كه در چشم من مقصر بودند نه خود يوو . در حال حاضر هم از مديران اصلا خوشم نمياد با اينكه از روز اول كه به يوو امدند هم خوشم نميومد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
مثل اینکه دوستان سعی میکنن یه جورایی به ما بقبولن که ما طرفدار الکسیم و نه یووه و یووه اصلا برامون مهم نیست!! چطور کسی که اینقدر یه بازیکن رو دوست داره و سالها به عشقش زندگی کرده وقتی از تیم محبوبش رفت میتونه به راحتی ازش دل بکنه؟!شما اگه یه تکه چوب خشک و بی جون رو 7،8 سال با خودتون نگه دارین بعداز 8 سال دلت نمیاد دورش بندازین حالا چطور توقع دارین اگه الکس میرفت میذاشتیمش کنار.درضمن الکس که نرفت و هیچوقت هم نمیره به خاطر همینه که ما دیوونه وار عاشق الکس و یوونتوسیم .چون میدونیم از هم جدایی ناپذیرن... پس فهمیدین دلیل تعصب بی اندازه ما به الکس و یوونتوس چیه: آلساندرو دلپیرو و یوونتوس جدایی ناپذیرن،گذشت زمان هم این مسئله رو ثابت کرده... پس فکر نکنم دیگه جای شبهه ای باقی مونده باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,262 posts
  • LocationDeutschland

ما در اين مباحث دنبال متهم كردن كسي نيستيم و تفكر خاصي هم نسبت به كسي نداريم اما بازتاب حرفهاي دوستان باعث ايجاد ذهنيتهايي ميشه مثلا" اينكه هميشه همين طرفداران تيفوسي الكس!!!اول اسم الكس رو ميارن و بعد يوو
ديگه اينكه اونها يوو رو به اين خاطر دوست دارن كه الكس يوو رو دوست داشته يعني اينكه اگه الكس يا هر كس ديگه ايي از يوو بره هواداراش هم باهاش ميرن
همه ميدونيم كه نگرش ما نسبت به الكس و يوو چيه و ميدونيم كه الكس رو چرا دوست داريم و يوو رو چرا دوست داريم
ما الكس رو دوست داريم چون براي يوو بازي ميكنه و براي اون افتخار كسب ميكنه و هواداران الكس يوو رو چون الكس براش بازي ميكنه دوست دارند
همه ما ميدونيم كه رم تيم منفور ماست حالا براي اينكه ما رو از اشتباه در بياريد به اين سئوال جواب بديد تا ما هم طرز فكرمون رو اصلاح كنيم
اگه الكس (به فرض محال)به رم پيوست آيا براي الكس آرزوي موفقيت ميكنيد و دوست داريد كه باز هم گل بزنه ؟؟
جوابتون براي من يكي كه تعيين كننده است و بعد از جوابي كه داديد (حالا هر جوابي كه باشه)ديگه اين بحث رو ادامه نميدم

با صحبت های سجاد یه جورایی موافقم و همینطور احسان
منم قبول دارم که وقتی یک نفر چندین سال طرفدار یک بازیکن هست نمیتونه به راحتی ولش کنه .
من خودم از بازی های الکس در تیم ملی کلا به فوتبال اومدم !
یعنی من فوتبالی شدن خودم رو مدیون الکسم اما یووه رو انتخاب کردم !
و الکس رو در کنار یووه دوست دارم .
با یه جاهایی از صحبت های سجاد موافقم . اون جا که میگه اول اسم الکس رو میارید بعد یووه .
اینو به وضوح دیدیم و لطفا انکار نکنید .
حافطه من هم خوب کار میکنه .
وقتی که الکس 2 دقیقه دیر بازی میکنه ، رانیری ، یووه ، مدیران و .... بد و منفور میشن !
و خدا نکنه خوب بازی کنه ، دیگه تو سر بقیه میزنید !!!
ببخشید که دارم رک میگم ولی فکر کنم بایدی ها باید گفته بشه !
یادتونه تره زگه وقتی که یاکوئینتا اومد یووه چی گفت ؟ از اومدن یاکوئینتا خوشحالم چون بازی رو به گردش در میاره و پاس میده و بهترین بازیکن برای بازی کردن در کنار منه و بر عکس الکس هست !
این به این معنی نیست که یاکوئینتا همیشه پاس میده و الکس نه .خیلی جاها خلاف این حرف رو دیدیم .
خیلی از پاس گل های تره زگه رو الکس داده . یعنی بهترین زوج خط حمله یووه دراین چند سال الکس-تره زگه بوده .
اما در بعضی از بازی های خودخواهی های الکس رو ندیدید ؟ در حالی که میتونه پاس بده اینکارو نمیکنه و ...
بازیکن جوون و بی تجربه ای هم نیست که بگیم از جوونی این کارو کرده .
بازیکن کوچیکی هم نیست که بگیم برای خود بزرگی بوده !

اصلا نمیخوام الکس رو متهم کنم . یه وقتی برداشت بد نکنید . اما میخوام از نظرهای مختلف به این موضوع بپردازم .
ازنظر غیر یوونتوسی ها ! متاسفانه در کنار من حتی یک یوونتوسی هم نیست ! همه ضد یووه و این نظر اون هاست .
گاهی به حق و گاهی چرت و پرت !!!

دوستان من
سعی کنید کلی نگر باشید . این مثل اینه که وقتی یووه بد بازی میکنه بگیم نه ، خوب بود !
من اصلا نمیگم که شما طرفدار یووه نیستید و کاملا برعکس معتقدم طرفدار یووه هستید .
اما چیزی که عذاب میده و باعث سوء تفاهماتی میشه اینه که اول میگید الکس بعد یووه !

و البته یک چیز دیگه که واقعا منو ناراحت کرد !
رفتار بعضی از بچه ها و یه جوایی افراطی گری اونا تیفوسی های الکس رو ازش رنجونده !
یعنی نظرشون نسبت به الکس تا حدودی حتی برای مقاطعی عوض شده و این جالب نیست !

نمیدونم ، نظر با شما !

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بهمن جان به این حرفایی که ما میزنیم نمیگن افراطی به اون حرکت زیباییه طرفدارانش در ایتالیا که واسه تمدید قراردادش 10 میلیون یورو جمع کردن میگن افراطی اگه منظور این حرکت اونا رو نفهمیدی بزارید بگم که : این حرکت اینا یه جور تحقیر کردن یووه بود نمیتونسن واسه قرارداد الکس پول جور کنن این حرکت اینا باعث بفهمیم که الان الکس محبوب ترین بازیکن حال حاضر جهانه پس بیخودی شلوغش نکنید الیته ببخشید یکم تند رفتم ولی حرفایه بهمن خان دیگه بیش از حد توحین بود بازم ببخشید

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
اگه الکس طرفدار افراطی داره یوونتوس هم داره که کارهای خیلی عجیبی میکنن.پس طرفدار افراطی عیب نیست یا چیز بدی نیست. طرفدار افراطی همونطور که احسان گفت به حرفهای ما نمیگن به اونایی میگن که وقتی کاپلو الکس رو نیمکت نشین کرد 16 ساعت جلو خونش تجمع کردن و نذاشتن پاشو بذاره بیرون... اونایی که وقتی میخوان وارد کلوپشون بشن میگن "به نام خدایی که الکس رو خلق کرد" میدونی برای یه باشگاه چقدر تحقیر آمیزه که طرفداراش بیان پول جمع کنن که بتونن بازیکن محبوبشون رو نگه دارن؟ اون مبرای تیمی مثل یوونتوس که اینهمه ثروت داره؟! کجای اینکه اول اسم الکس رو میاریم عذاب آوره؟ این به این دلیله که ما اول طرفدار الکس شدیم بعد یووه... هر کی برای خودش یه جور عقیده ای داره،یه جور ارزشهایی داره که بهشون پایبنده ... چرا باید ارزش های دیگران رو خراب کنیم؟! اینکه ما خیلی الکس رو دوست داریم کجاش بده؟ چه ضرری برای شما که بقول خودتون تیفوسی یوونتوس هستین و میگین ما نیستیم داره...(قبلا دلایل تیفوسی بودن خودمون رو گفتم) در ضمن ما کجا وقتی الکس درخشیده تو سر بقیه زدیم... مگه درخشیدن الکس به نفع کیه؟ جز اینکه به نفع یوونتوس و هواداراشه... وقتی الکس در حالی که تیم بهش احتیاج داره دیر به بازی فرستاده میشه چرا ناراحت نشیم؟! انتظار داری در شرایطی که اگه زودتر می اومد میتونست تیم رو به موفقیت برسونه بشینیم و خوشحال باشیم که دیر اومده؟! من خودم چون از غیر یوونتوسی ها پرسیدم میگم: از نظر اونا تیفوسی های یوونتوس و الکس یکی هستن اصلا اونها رو جدا از هم نمیدونن... نمیدونم شما در ذهن خودتون چه جور برادشتی میکنین که تیفوسی های الکس رو از تیفوسی های یوونتوس جدا میدونین.!!! ما تیفوسی دلپیرو هستیم چون تیفوسی یوونتوس هستیم... تیفوسی یونتوس هستیم چون تیفوسی دلپیرو هستیم این دوتا اصلا ازهم جدا شدنی نیستن...حتی در بین غیر یوونتوسی ها هم این مسئله شناخته شده هست.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users