پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
حسين جان بنظرم گزينه هاي خوبي رو انتخاب كرديد اما شايدگزينه ايي تحت عنوان ((وجود شخصيت و روحيه قهرماني و عناوين قهرماني ))هم ميتوانست مورد نظر باشد چون بهر حال اين پيروزي و روند رو به جلو هست كه تماشاگر رو جذب ميكنه و يك تيم حتي اگر سرشاراز ستاره باشه ولي نتيجه نگيره حتم بدون روز به روز از تعداد تماشاگران و هوادارانش كم ميشه چون انسانها ذاتا" عاشق پيروزي و موفقيت هستند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

انسانها ذاتا" عاشق پيروزي و موفقيت هستند

پس نراتزوری های بدبخت چیکار کنن؟؟؟ ;D :D

------------
احسان چیزه خوبی گفت.پس منم اولیت هامو به ترتیب میگم:

1-حضور الکسی
2-حضور بازیکنان بزرگ
3-بازی به سبک ایتالیایی
4-آنیلی ها
5-مدیران

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه از من بپرسن که میگم : 1-حضور الکس 2-حضور الکس 3-داشتن بازیکنان ایتالیایی 4-مدیریت و پشتوانه قوی 5.حضور بازیکنان و مربیان سطح اول جهانی 6-رنگ قشنگ و با ابهت پیراهنش *7-نام زیبا و با شکوه یوونتوس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اونموقع که من عاشق یووه شدم سبک بازی دفاعی رو دوست داشتم.یه جورایی رکوردهای خط دفاع یووه برام جذاب بود. ولی کلا فکر کنم به خاطر بوفون یوونتوسی شدم چون دروازه بان ها هم دوست دارم. از بچگی اشمایکل و دروازه بان پرتقال ویکتور بایا رو دوست داشتم. بوفون یکی از عوامل اصلی یوونتوسی شدن من بود.و خوب مطمئنا بقیه ستاره ها مثل ندود،الکس و تزرگه هم نقش مهمی داشتند. فکر میکنم برای جذب هوادار ستاره خیلی مهمه.ولی برای نگه داشتن هواداران اونقدر ها اهمیت نداره.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
برای نگه داشتن هوادارها ثبات لازمه تو تیم! یک ثبات و پایستگی تداوم دار گروهی! که برنامه ریزی های بلند مدت رو می طلبه! نمونه کوچیکش حفظ اسطوره های تیم و یادآوری دوران درخشان گذشته به وسیله ستارگان و بزرگان قدیمی! که این خودش میشه تاریخ یک باشگاه! پس نتیحه گیری میشه که گذشته و تاریخ باشگاه مهمترین عامل هستش ؛ که البته این یک نگاه کلی است

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين مهم ترين دقيقه علاقه مندي يعني چي ؟ منظور مهم ترين دليل بوده ؟ ----------------------------------- گزينه مورد نظر من نبود اسم يوونتوس واسه من كافيه كه بهش علاقمند باشم اتفاقات زيادي ممكنه توي باشگاه رخ بده كه منو دلگير كنه ولي مطمئنا ً هيچ وقت نمي تونه از علاقه م بهش كم كنه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
يعني صرفا" چون اسم باشگاه ((يوونتوس )) است دوستش داري؟؟يعني اگه اسمش رو ميگذاشتند سنتاني يا چيز ديگه طرفدارش نبود؟/ من منظورت رو متوجه نشدم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه ديگه منظورم اينه كه به خاطر خود يوونتوس طرفدارشم و هيچ چيز ديگه اي نمي تونه درش دخيل باشه من از سوال اينطور برداشت كردم كه چرا در حال حاضر طرفدار يوونتوسم چون مطمئنا ً سوال اين نبود كه چرا طرفدار يوونتوس شديد

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خوب اين درسته ،اگه از اول همينطور شفاف ميگفتي خيلي كمك بيشتري ميكرد چون اين به مت ثابت ميكنه كه مهم يوو است هر چند بنظر ميادكه يوو فقط يك اسمه اما واقعيت اينه كه يوو يك عشق و يك فرهنگ است فرهنگ تلاش و عشق به بالاترين و زيباترينها

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هر باشگاه یه هویت داره،اون هویت هم خیلی هار و جذب میکنه،مثل مانی که میگه عشق خود یوونتوس شدم. مثلا بین همین اینتر و میلان.کاری ندارم هر دو رقیب و باشگاه های دشمن ما هستند. ولی میلان یه باشگاهی که حتی در این شرایط بد و عجیبش من به عنوان یه باشگاه با شخصیت بهش احترام میزارم. ولی اینتر رو حتی در این شرایط خوبش یه باشگاه بزرگ و در سطح میلان نمی دونم.ربطی هم به حس من نسبت به این تیم ها نداره. من از بارسا متنفرم و رئال رو توی اسپانیا ترجیح میدم.ولی همیشه توی ذهنم بارسا باشگاه با هویت تر و با شخصیت تری بوده. شاید خیلی هم ربطی به قهرمانی ها و موفقیت ها و کارای که یه باشگاه کرده نداشته باشه. همین الان شما پارما رو یه باشگاه با شخصیت و قابل احترام نمی دونید !؟ با اینکه افتخاراتش خیلی کمتر از تیمهای بزرگه. من یه همچین چیزایی هم میبینم و حس میکنم. و این یکی از عوامل جذب هوادار میتونه باشه.(که البته برای من همون بازیکن و ستاره بود،ولی فکر میکنم مثلا مانی همچین حالتی داشته براش)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی از مردم به خاطر یه ستاره و بازیکن خاص بازیهای یه تیم رو دنبال میکنن تا بازیهای اون بازیکن رو ببینن .اما کم کم به صورت ناخوداگاه عاشق اون تیم میشن و بهش دل می بندن.با بردهاش خوشحال میشن و با باختهاش ناراحت.این حس کم کم تو وجودشون تقویت میشه به طوری که حتی اگه بازیکن محبوبشون هم تو اون تیم بازی نکنه دلشون نمیاد از اون تیم دل بکنن و بازهم به اون تیم وفادار باقی میمونن.مثلا خیلی ها اون سالها به خاطر باجو یا زیدان طرفدار یووه شدن اما با رفتن اونها از یوونتوس همچنان عاشقش موندن یعنی نتونستن ازش دل بکنن.چون هر چی جلوتر میرن بیشتر به عظمت و شکوه تیم پی میبرن.یعنی داشتن ستارگان محبوب و بازیکنان بزرگ برای جذب هوادار ضروریه . شخصیت تیمی و ابهت وثبات تیم هم میتونه در مرحله بعد قرار بگیره .مردم بیشتر طرفدار تیمی میشن که در راه موفقیتها و قهرمانی هاش ثبات داشته باشه و همیشه مدعی درجه یک باشه. سبک بازی هم خیلی مهمه.مثلا 2 سال پیش بارسا بهترین فوتبال رو سطح جهان بازی میکرد و واقعا تماشاگر پسند بود و خود من وقتی بازیهاشو می دیدم کیف میکردم.تو همین دوسال هم تعداد طرفداراش خیلی زیاد شد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
من وجود ستاره ها رو خیلی قبول ندارم ، البته تا حدی ! یوونتوس تو سری ب بود . یادمه تو یکی دو بازی نه بوفون بود ، نه الکس ، نه کامو و نه تره زگه و ندود هم کامل بازی نکرد . کل 11 نفر رو بازیکنان جوان و کم اسم و نام دار گرفته بودن . واقعا شگفت زده شدم ! حس کردم که بهترین تیم جهانه . منم با نظر رضا موافق هستم . شخصیت یک باشگاه خیلی مهمه . یادمه یه بار برلوسکنی گفت : میلان و یوونتوس همیشه دو رقیب بودن ولی با هم دشمن نبود ( این حرفش رو هم با انتقال قرضی ابیاتی به یوونتوس ثابت کرد ) . همواره در خارج از ایتالیا اسم این دو تیم رو زیاد میشنوید ولی اون چیزی که مسلم هست اینه که یوونتوس افتخار ایتالیاست ! ماتراتزی رو که دیگه میشناسید !؟ وقتی یوونتوس رفت سری گفت از اینکه یوونتوس مجازات شد ناراحت نیستم ولی از اینکه رفت سری ب ناراحتم ! در شان یوونتوس ، سری ب نیست ! در کل من با شخصیت باشگاه یوونتوس و حمایت چندین و چند ساله خاندان بزرگ و سلطنتی آنیلی موافق هستم .

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
با حرفهاي Ehsan-alex  دربست موافقم و قبولش دارم البته اين به اين معنا نيست كه بقيه حرف دوستان رو قبول ندارم بلكه منظورم اينه كه حرفهاي احسان نظرات من هم هست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آخه خودم تو همچین موقعیتی گیر کردم شاید خیلی های دیگه مثل من .اون موقع که همه میگفتن الکس از یووه میره.نشستم با خودم فکر کردم .گفتم اگه الکس بره چیکار کنم؟ طرفدار یوونتوس میمونم؟نمی مونم؟واقعا چی میشه؟ خوب فکر کردم دیدم بدون الکس بازهم یه چیزی منو به طرف یووه جذب میکنه .یه حسی در درونم میگه نمیتونم طرفدار تیمی غیر از یوونتوس بشم.اما چه کسی این حس رو بهم داد؟ الکس شاید اگه الکس نبود من هیچ وقت طرفدار یووه نمیشدم.پس وجود ستاره ها برای جذب هوادار الزامیه. وقتی فکر میکنم که الکس تا چه اندازه یووه رو دوست داره و حاضره به خاطرش همه کار بکنه و از خیلی چیزها بگذره خوب پس منم که عاشق الکسم چرا نباید یه همچین حسی بهش داشته باشم. در ضمن طرفداری از یووه هیچ ربطی به اسم آنیلی نداره.چون خیلی ها هستن که حتی نمیدونن مالک یوونتوس آنیلی هست.اصلا تا حالا اسمشو هم نشنیدن ولی عاشق یووه هستن.اینو که میگم خودم سراغ دارم.بیشترین چیزی که باعث جذب هوادار میشه همون بازیکنان بزرگ و ثبات تیمی هست.مثلا چلسی وقتی بازیکنان بزرگ به این تیم اومدن و قهرمان شد طرفدار پیدا کرد.و تا قبل از اون یه تیمی معمولی و کم طرفدار بود که حتی بازیهاشو هم پخش نمیکردن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

در ضمن طرفداری از یووه هیچ ربطی به اسم آنیلی نداره.چون خیلی ها هستن که حتی نمیدونن مالک یوونتوس آنیلی هست.اصلا تا حالا اسمشو هم نشنیدن ولی عاشق یووه هستن.اینو که میگم خودم سراغ دارم.بیشترین چیزی که باعث جذب هوادار میشه همون بازیکنان بزرگ و ثبات تیمی هست.مثلا چلسی وقتی بازیکنان بزرگ به این تیم اومدن و قهرمان شد طرفدار پیدا کرد.و تا قبل از اون یه تیمی معمولی و کم طرفدار بود که حتی بازیهاشو هم پخش نمیکردن.

اگر از منظر ایران نگاه کنیم درسته ، من قبول دارم چون کمتر کسی میاد ریشه و تاریخ یوونتوس رو در بیاره و اصلا براش مهم باشه !
ولی همون جوری که گفتم تو ایتالیا و اروپا خیلی ها یوونتوس رو به اسم آنیلی و کارهای انیلی میشناسن .
از نظر محبوبیت هم هیچی کم ندارن . پینتوریکو رو کی به الکس نسبت داد ؟ جیووانی آنیلی .

من خیال کردم این سوال کلی هست فکر نمیکردم فقط باید ایران رو ببینم !

در ضمن
هر کسی نظرش رو میگه و قرار نیست نظر خودش رو بر کسی تحمیل کنه یا نظر دیگران رو به زور عوض کنه .
این نظر من هست . قرار نیست همه قبول داشته باشن !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
هوادارا رو فقط نباید از ایتالیا و یا حتی اروپا دونست.کل دنیا مهم هستش!نمونه اش تورهای تابستونی که تو شرق آسیا بپا میشه. ملت واسه چی به ورزشگاه میان تو این تورهای تیم های بزرگ اروپایی!؟ واسه اینکه بازیکنا و ستاره های تیم رو از نزدیک ببینن و ازشون امضا بگیرن. گفتم تیم های بزرگ اروپایی.یعنی تیمی مثله جنوا و امپولی پاشن برن اینجور جاها عمرا کسی بره تیمش رو از نزدیک ببینه.حالا اگه ناپولی با فابیو کاناوارو پاشه بره اونجا مطمئن باشید به نسبت همین یک ستاره هواداره بیشتری دور تیم رو میگیره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
درسته مردم بیشتر طرفدار تیمی میشن که ستاره بیشتری داره.به نظر من فقط کسایی که تو خود ایتالیا هستن میدونن که خانواده آنیلی چه خصوصیاتی دارن و بهشون احترام میذارن.ما هم بهشون احترام میذاریم چون یوونتوس رو اونا به وجود اوردن و این رو بعد از اینکه طرفدار یووه شدیم فهمیدیم و میگم که اگه ما یوونتوسی نمیشدیم شاید عمرا نمی فهمیدیم که آنیلی ها چه کسانی بودن و هستن.کل منظورم اینه که اونقدر که یه تیم به خاطر مالکانش طرفدار جذب میکنه به اندازه طرفدارهایی که به خاطر ستاره ها و پیروزیهاش جذب میکنه نمیشه.البته باید این رو هم گفت که اگه این خانواده آنیلی نبودن یوونتوسی هم وجود نداشت که ما بخوایم طرفدارش باشیم.یوونتوس رو هم نباید منحصر به اروپا دونست. جهان خیلی بزرگه و کسانی که در خارج اروپا زندگی میکنن شاید90% شون مالکان تیمهای محبوبشن رو نمیشناسن.اما همشون ستاره ها و اسطوره های تیم محبوبشون رو بیشتر میشناسن. مثلا همین طور که نیک گفت اگه یووه بیاد ایران درحالی که هیچ کدوم از ستاره هاشو نداشته باشه و با ذخیره هاش بیاد شاید تعداد کمی برن ورزشگاه حتی اگه همین خاندان آنیلی هم بیان تو ورزشگاه. برای طرفدارها ستاره ها از اهمیت بیشتری برخوردارن. جایگاه خاندان آنیلی ثابت و مشخصه .یعنی نباید اونا رو به بازیکنا مقایسه کرد.شاید از هر 100 نفر یوونتوسی بپرسی یه نفر به خاطر آنیلی ها طرفدار یووه شد.در اصل آنیلی ها به خاطر تاسیس یووه و حمایتشون از اون محبوب و قابل احترامن.ولی نمیتونن عامل زیاد تاثیر گذاری برای جذب هوادار باشن. البته میدونم بهمن جان عاشق آنیلی ها هستی و شاید از این حرفهل ناراحت بشی .اما همین جا بهت میگم که من براشون احترام خاصی قائل هستم و بهشون هم احترام میذارم و اصلا هم نمیخوام ارزش و اعتبارشون رو پایین بیارم.ولی هر چقدر فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که عامل چندان تاثیر گذاری در جذب هوادار باشن.در هر صورت من افتخار میکنم که طرفدار تیمی هستم که متعلق به این خاندان هست.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اين كه به نظر من كاملا درسته كه ستاره ها باعث اين ميشوند كه هوادار جذب تيم بشه يعني درصد خيلي زيادي اينه خود من شايد در اين روز ها اگر باجو در يوو نبود و باجو رو نميديدم هرگز هوادار يوو نميشدم خيلي زود رفت ولي همين جور كه احسان گفت يه چيزي در وجودم نميگذاشت كه من هم بي خيال يوو بشم چون ديگه يوو رو از ته دل ميخواستم همون جور كه باجو رو ميخواستم همين چند وقت پيش در باره قضيه الكس واقعا از يوو دلگير شدم و حتي بعضي جاها ميگفتم كه ديگه طرفدار يوو نخواهم بود اگر الكس بره ولي خودم ميدونستم اين حرف از ته دل نيست و نميتونم بي خيال يوو بشم شخصيت هم خيلي مهمه حرف هاي رضا رو قبول دارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
ولی اینو باید قبول کرد که یوونتوس در مقایسه با دیگر تیمهای بزرگ اروپا کمتر طرفداری داره که بخاطر یکی دو بازیکن طرفدارشه . مثال میزنم ، رئال . خیلی از طرفداراشون فقط بخاطر بکهام بودن و وقتی بکهام رفت طرفدار گالاکسی شدن !!! اما یوونتوس اینگونه نیست ، چون شخصیت و روح بزرگی داره . مثل رئال هر ساله 10 تا ستاره نمیخره و خودش ستاره میسازه و محبوبشون میکنه از این نظر یوونتوس خیلی متفاوت هست با دیگر تیمها . اگر هم کسی بخاطر بازیکنی طرفدار یوونتوس شده بعد از اون بازیکن بازم طرفدار یوونتوس مونده و این فقط به خود یوونتوس برمیگرده . چون اگر کسی بیاد به یوونتوس و به این تیم تعصب نداشته باشه خیلی زود از تیم میره و یا وقتی که میره نفرین ها و ناسزاهای بسیاری رو نثارش میکنند ! چون یوونتوس بازیکن با تعصب میخواد ! برای همینه که الان الکس ، بوفون ، ندود و ... اسطوره شدن . برای همینه که پلاتینی فرانسوی در باشگاه ایتالیایی یوونتوس یک اسطوره هست . چون همیشه یک بیانکونری بوده . شاید خیلی ها بگن که یوونتوس در حق باجو ، ویری ، اینزاگی و ... بد کرد اما اینا به یوونتوس تعصب نداشتند ! زیدان درسته که به درخواست یوونتوس رفت ولی تعصب نداشت و اینو با این حرف که * یوونتوسی ها وحشی هستند * ثابت کرد ! در مورد یوونتوس قضیه فرق میکنه ، از همه لحاظ !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با تمام حرفهای بهمن موافقم.صددرصد. واقعا طرفدارهای یوونتوس به نظر من بالاترین سطح درک و فهم رو از فوتبال و تعصب به تیم دارن.همیشه از رئال متنفر بودم به خاطر همین دلایلی که بهمن گفت.یا چلسی . به خاطر همینه که طرفدارهای یووه با رفتنش به سری بی نه تنها یووه رو ول نکردن بلکه بیشتر هم عاشقش شدن.شاید اگر این اتفاق برای یه تیم دیگه می افتاد طرفدارهاش به نصف میرسید. یه چیزی در یوونتوس وجود داره که هر کی طرفش بره دیگه محاله دست از این تیم برداره.یه حسی که در وجود همه یوونتوسی ها وجود داره. به خاطر همینه که تیفوسی های یوونتوس خفن هستن.من خودم یکی از دوستای رمیم که خیلی هم از یوونتوس بدش میاد جلو رو خودم اعتراف کرد که تیفوسی های یوونتوس با بقیه تیمها فرق میکنن.خیلی خفنی هستن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی