پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
نظر من اينه كه يووه همه چيش خاصه يازيكناش.مديريتش.لوگوش.رنگ پيراهن و حتي اسمش... باور كنيد من از اسم يوونتوس واقعا لذت ميبرم. نكته ديگرش هم هواداراي باحالش مثل خودم!!!!دور و اطرافمو همه يوونتوسي كردم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ما باید در ایران هم هواداران یوونتوس رو زیاد کنیم دیگه تا سالیان اینده توی کشور خودمون پر از بیانکونری باشه من خودم به شخصه این کار رو شروع کردم و هر کسی رو ببنیم طرفدار تیم خاصی نیست و یا هنوز سنش پایین هست و میشه روی مخش رفت با دلیل و منطق یوونتوسیش می کنم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من هم با بچه داداشم كه 4 سالشه اين كار رو كردم هر روز رو مخش كار ميكنم. از 3 سالگي عكس الكس رو توي اتقم به اون نشون دادم و حالا الكس رو ميشناسه كلا ميششنه با من با يوو تو كامپيوتر بازي ميكنه و حالا هميشه ميگه يوونتوس كي بازي داره . درسته خوب نميفهمه ولي يه يوونتوسي خواهد بود و هست

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی من یه عقیده ای دارم که با عرض معذرت باید عرض کنم : افرادی که بخاطر دل پیرو طرفدار یووه هستن بهتر نگن ما طرفدار یوونتوس هستیم چون به نظرم بی ارزشه ... ( این پستم هیچ ربطی به پست بقیه دوستان نداشت و همینجوری گفتم پس امیدوارم ناراحت نشین ) .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من هم کاملا با بابک هم نظر هستم یک سری هستند اینجوری حرف می زنند : یوونتوس یعنی الکس و اگه الکس نباشه یوونتوس هم دیگه وجود نداره اخه این طرز تفکر خیلی مسخره است به خدا اصلا خنده داره امین هم که یکی از طرفداران متعصب و سرسخت الکس هم این نظر رو قبول کرد و واقعا نامردی هست بخواهیم یوونتوس رو با الکس برابر بدونیم البته به قول بابک و سجاد امیدوارم تعداد اندکی از بچه ها جنبه این بحث ها رو داشته باشند و باعث ناراحتی نشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا طرف نمیدونه یووه تو جدول چندمه یا چند امتیاز داره ! بعد میگه من طرفدار یووه هستم !!! بعدشم که میبینه داره ضایع میشه میگه من طرفدار الکسم ! کسی که طرفدار یه فرد خاص هستش نباید ادعا کنه من طرفدار تیم هستم , کسی که همه موفقیت تیم رو بخواد به خاطر یه نفر زیر پا بزاره بهتره نگه من طرفدار یووه هستم چون یووه بدون الکس هم یووه هستش همونطور که بدون زوف - پلاتینی - باجو - شیرآ - بونیپرتی و خیلی های دیگه یووه موند .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولي اين رو هم بايد در نظگرفت كه بعضي مواقع حرمت و شخصت الكس رو مديران به زير سوال ميبرند و حرف هايي كه بعضي از ما ها ميزنيم درباره يووه ميزنيم در اصل به ماهيت اصل يوو برنميگرده و بيشتر طرف صحبت مديران هستند تا يوو اين كه يوو هميشه يووست شكي نيست و اين رو به راحتي در خود الكس هم ميشه ديد چون بار ها بارها روي نيمكت نشسته بدون اينكه حرفي بزنه و اين ميگه كه الكس يوو رو از خودش بيشتر دوست داره كه اين نيمكت نشيني ها رو تحمل ميكنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
تعداد قهرمانی های یووه تا قبل از حضور آنیلی در باشگاه : 2 تعداد قهرمانی های یووه بعد از حضور آنیلی ها در باشگاه : 25 ( 27 ) در تاریخ یووه که برید و ببینید میبینید که وقتی رئیس یووه یکی از افراد آنیلی بوده یووه درخشان ترین دوران خودش رو پشت سر گذاشته . درود بر آنیلی ها

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان

من هم کاملا با بابک هم نظر هستم
یک سری هستند اینجوری حرف می زنند : یوونتوس یعنی الکس و اگه الکس نباشه یوونتوس هم دیگه وجود نداره
اخه این طرز تفکر خیلی مسخره است به خدا اصلا خنده داره
امین هم که یکی از طرفداران متعصب و سرسخت الکس هم این نظر رو قبول کرد و واقعا نامردی هست بخواهیم یوونتوس رو با الکس برابر بدونیم

البته به قول بابک و سجاد امیدوارم تعداد اندکی از بچه ها جنبه این بحث ها رو داشته باشند و باعث ناراحتی نشه

حیسن اقا حرف شما متین

ولی وقتی من به داداشم میگم بیا طرفدار یووه بشو -اون میگه چرا بشم ؟

من باید بگم چون یووه یووست -یوونتوس بزرگه -یوونتوس قدرتمنده -یوونتوس کلی قهرمانی داره

بعد داداشم ازم میپرسه یووه چرا بزرگه چرا قویه ؟

چون ما در سال 2007 قرار داریم
من باید بگم

چون یووه الکس رو داره - چون یووه بوفون داره- چون یووه ندود داره

و مطمئن باشید که اسم الکس تاثیرش خیلی بیشتره روی ذهنه یه بچه - وقتی گلایه الکسو نشونش میدم با اشتیاق نیگاه میکنه

نمیدونم شما به این چی میگید و لی من اسمشو میزارم مهم ترین عامل جذب هوادار

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خوب اين راهي كه شما ميگيد يكي از راههاي رسيدنه به خداست!!ببخشيد اشتباهي رفتم تو فاز مارمولك !!! اين يكي از راههاي معرفيه تيمه اما حتم بدونيد تا دوسال ديگه و يا بيشتر شما مجبوريد از كس ديگه ايي اسم ببريد چون اونموقع ديگه الكس نيست و شما مجبوريد كه از بوفون يا ترزگه براي ترغيب و جذب طرفداران اسم ببريد اسم ببريد هر چند كه همين الان هم اين بازيكنان گاها" كشش بيشتري دارند مثلا" داداش كوچيكم (كه 9 سالشه) ديشب به من ميگفت داداش اگه حتي قرار باشه به جاي بوفون ،رونالدينهو رو هم به ما بدن ،من راضي نميشم كه بره. و اين نشون دهنده تفاوت علائق انسانهاست .شايد براي بعضي الكس و براي بعضي بوفون و يا.... جذابيت بيشتري داشته باشند و اين دليل نميشه كه چون براي شما الكس محرك بوده پس اون مهمترينه .هرچند كه بايد قبول كرد جذابيت الكس بيشتر از سايرين بوده اما گذشت زمان تغييرات زيادي ايجاد ميكنه پس بهتر بود جملتون رو به اين ترتيب كامل ميكرديد :بازيكنان يكي از اصلي ترين عوامل جذب طرفدار هستند نميدونم اين حرف رو قبول داريد يا نه ؟؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ببینید اقا سجاد من قبول دارم که بازیکنان یکی از اصلی ترین عاملان هستند -ولی این جمله شما در مورد زبینا هم درسته بلکه باید بگیم بازیکنانی نظیر الکس -بوفون-ندود  هستند که عامل جذب هوادار هستند ولی هر وقت حرف از یووه میاد کلا تو خانوادمون یا حتی دوستام که هیچی از فوتبال نمیدونن میگن الکس چیکار کرد - الکس گل زد وقتی به داداشم- پسر داییم و حتی دختر داییم میگم  کامپیوتر بازی کنیم یا گلایه الکسو ببینیم میگن گلایه الکسو ببینیم .... ولی من هنوزم مهم ترین عمل جذب هوادار در تیم یووه رو حضور الکس میدونم چون دارم با چشمام میبینم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
منم کاملا با احسان موافقم... من خودم وقتی به دوستام مثلا میگم دیدی یوونتوس چند گل به فلان تیم زد میگه الکس که گل نزد چه فایده!!! یه روز به یه نفر که زیاد هم از فوتبال سر در نمی اورد عکس الکس رو نشون دادم گفتم میشناسیش؟گفت اره دلپیرو ایتالیا و یوونتوس... یعنی همه جا این دو نام یعنی یوونتوس و دلپیرو رو باهم میارن همونطور که قبلا هم گفتم محبوبیت و بزرگی یک باشگاه مدیون ستارگان بزرگش هست.شما فرض کنید نام دلپیرو ،پلاتینی،باجو،ویالی،بونیپرتی،زوف و... رو از یوونتوس حذف کنید با اون افتخارتی که براش اوردن به چی میرسین؟ به هیچ ...به نام خالی یوونتوس که دیگه نشانی از اون اقتدار و گذشته ی پر افتخار و محبوبش نداره.... یعنی این بازیکنان بزرگ هستن که هویت و افتخارات یک باشگاه رو رقم میزنن اگه غیر از اینه چرا تیمهایی مثل اسکولی و کالیاری و... محبوب و پر افتخار نیستن... چون هیچوقت ستاره محبوب و جهانی نداشتن .... و اگه انصافا خوب دقت کنین بیشترین سهم از محبوبیت یوونتوس رو پلاتینی و دلپیرو دارن... البته پشتوانه مالی قوی باشگاه رو هم نباید نادیده گرفت...

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خوب من هم همين رو ميگم .يعني اينكه بازيكنان در جذب هوادار نقش دارند و نقش زيادي هم دارند اما همه اين نقش متعلق به يك بازيكن نيست و به نظر من حتي همون زبينا هم در جذب هوادار نقش داره يك مثال ميزنم تا بيشتر متوجه بشيد :تيم بايرن مونيخ در زمان جذب علي دايي ياهاشميان هزاران هوادار ايراني را متوجه خودش كرد و چه بسا افرادي كه تا انزمان از بايرن متنفر بودند اما به خاطر جذب علي دايي طرفدار اين تيم شدند (البته هواداران ايراني)در حاليكه علي دايي جزء 4 گزينه اول خط حمله اين تيم هم نبود و چه بسا با حضور اون در زمين تماشاچيان آلماني بسار هم ناراحت ميشدند ( بخاطر تصوري كه از بازي ضعيف اون داشتنددو اون رو با مثلا" البر مقايسه ميكردند)همون حالتي كه ما از زبينا يا بعضي ديگر داريم در حاليكه همينها هم باعث جذب هوادار در برخي نقاط ميشوند. پس ما نبايد اون چيزي كه براي خودمون اتفاق ميفته رو تعميم بديم به تمام نقاط دنيا و بگيم فقط فلاني و دليلمون هم اين باشه كه ما در اطرافمون فقط اسم اونو ميشنويم و همه از اون ميپرسن ديگه اينكه بازيكنان بزرگ جذب تيمهاي بزرگ ميشوند .من قبول دارم كه اگر پلاتيني يا دل پيرو رو از باشگاه بگيرند قسمتي از تاريخچه باشگاه خالي ميشه اما چند نكته وجود داره :1- در صورتيكه اين بازيكنانم جذب يوو نميشدند ،يوو هم بيكار نمي نشست و بازيكنان بزرگ ديگري را جذب ميكرد تا برايش افتخار بياورند و هيچكس نميتواند تضمين بدهد كه افراد ديگر نميتوانستند اينكار را تكرار كنند 2- شما چرا شق ديگر مسئله رو نگاه نميكنيد يعني چرا اين بازيكنان جذب تيمهاييي مثل كالياري،آتالانتاو يا ديگه نشدند ؟؟چون اونها هم ميدونستند كه يوو تيم بزرگيه پس بازيكنانم بزرگ هم جذب تيمهاي بزرگ ميشن واين به اين معنا نيست كه اين تيم بزرگيش رو از اونها داره چون حتما" تيم قبلش هم بزرگ بوده كه اين بازيكن حاضر شده به اون تيم بره در كل من باز هم فكر ميكنم بازيكنان (چه بزرگ و چه كوچك)در جذب هوادار موثر هستند و اين مسئوليت ممكنه براي بعضي بيشتر و براي بعضي كمتر باشه اما منحصر به يك بازيكن تنها نيست

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
چرا اصلا راه دوری بریم بچه هایه فروم خودمون یکی که برای اولین بار وارد فروم میشه و میخواد عضو بشه - دنبال یه اسم کاربری میگرده اولین اسمی که به خاطرش میاد مثلا: الکس دلیپیرو- الکس-الکسی ...... یا اصلا شما به اواتور دوستان هم توجه کنید -کسی که بخواد یه اواتور انتخاب کنه اولین گزینش الکسه من اینو میگم -نه این بقیه بازیکنان هیچ نقشی نداشته باشند بلکه در حال حاضر الکس بیشترین نقشو ایفا میکنه و شاید هم در اینده یه بازیکن دیگه بیاد جایه الکسو بگیره ولی چیزی که ما الان میبینیم -اینه که الکس بیشترین محبوبیت رو داره در بین بچه ها یا مثلا همین جریان تمدید قرارداد الکس مگه هواداران پول جمع نکردن تا بدن به باشگاه تا باشگاه مبلغ پیشنهادی الکس موافقت کنه مگه کلی اعتراض نکردند واسه همین مگه کلی از انسانهایه بزرگ ابراز ناراحتی نکردند --------------------- شما فکر میکنید اگه این مسئاله واسه بازیکنه دیگه پیش میومد همچین کاری میکردند من به شما قول شرف میدم برای هیچ بازیکنی در سطح اروپا همچین کاری نمیکردن دیگه نیمدونم چی بگم از این واضح تر - هر چند حرف شما هم کاملا صحیحه ولی با کمی اصلاحات ممنون

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من و شما يك حرف مشابه رو ميزنيم با يك تفاوت!!شما تاكيد خيلي بيشتري روي الكس داري و با تعصب بيشتري ازش حرف ميزني اما من كمتر. يعني هر دوي ما قبول داريم ابزيكنان در جذب هوادار موثرند و قبول داريم كه بعضي ها نقش بيشتري دارند ولي اختلافمون در اينه كه شما قاطعانه مطمئنيد كه هيچكس در سطح اروپا مثل الكس نيست اما من معتقدم در همين تيم يوو هم هستند بازيكناني كه ممكنه بتونن با الكس برابري كنند و يا حداقل شايد تا يكي دو سال ديگه،بازيكناني مثل بوفون در كل من بازهم مطمئنم كه يك بازيكن به تنهايي نميتونه باعث جذب اكثر هواداران يك تيم بشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
منم با شما موافقم که یه بازیکن نمیتونه عمل جذب هوادار باشه ولی اگه بازیکنا رو تفکیک کنیم از نظر عوامل جذب هوادار الکس مطمئنن در این 16 سال شاید اماری شگفت انگیز از خودش به جا گذاشته باشه در زمینه جذب هوادار منم مطمئنم که بعد از این که الکس کفشاشو اویزون کرد بازیکنایه جدیدی میان و الکس این وظیفه رو به شخصه دیگه میده در کل نتیجه گیری کنیم -به یه جواب کلی برسیم  - اول شما نتیجه گیریتونو بگید ;D

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خداییش دیگه هر کسی هم میدونه که یوونتوس رو با دلپیرو میشناسن البته تو این 6 سال گذشته مثل همین جریان جام باشگاه های جهان که میلان رو با کاکا و مالدینی و اینزاگی میشناسن ولی یوونتوس رو فقط با الکس میشناسن البته یوونتوس خیلی بزرگه حتی بزرگتر از الکس ولی این یه واقیعت هست و نمیشه ازش به اسونی گذشت حالا هر کی موافقه که هیچ ولی هر کی مخالفه اونم به هیچ

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پس ندود و بوفون و ترزگه بوق اند ؟! اگر بحث چند سال پیش حتی زامبروتا هم میشه مثال زد؟ یکم درست نگاه کنید،مثال زدن آسونه ! یکی از دوست های منم نمی دونه فوتبال چیه ولی توی فوتبال فقط میدونه بوفون یوونتوسیه ! اگر من یه هوادارا یوونتوس ام قبلا بارها گفتم دلیل یوونتوسی بودن من علاقه ام به بوفون بود !!!(توی تاپیک چگونه و چرا نوشتم) و بعد به خود یووه علاقه مند شدم ! و توی مصاحبه صندلی داغ ام گفتم اون موقعی که یوونتوسی شدم هیچ حسی به الکس نداشتم(هرچند که الان خیلی دوسش دارم) و توی همین فروم هم داریم که طرف توی یووه عاشق کیه لینی و وقتی میاد فروم فقط میره توی تاپیک کیه لینی !! منم حرفای سجاد رو تایید میکنم،مجموعه تیم یووه باعث جذب میشه.و بازیکن های دیگه هم "در این زمینه" با دلپیرو برابری میکنند. آقا مگه بکهام کم عاشق داره ؟! الان همه عشاق بکهام صفت و سخت نشستند پای بازی های گالاکسی ؟!؟! به نظر من 1 بازیکن به اون شکل تاثیر نداره. یه چیز دیگه. من بازم این رو گفتم توی همین فروم، من به خاطر علاقه ام به اشمایکل زمانی که توی منچستر بود بازی های این تیم رو دنبال میکردم، به خاطر علاقه ام به باتیتسوتا بازی های رم رو دنبال میکردم. به عنوان کسی که مثلا دوست داشت منچستر بازی هاش رو ببره،و رم بازی هاش رو ببره ! ولی اشمایکل رفت،باتیستوتا رفت،الان از منچستر متنفرم و به رم هیچ احساسی ندارم !!! طرفدار یک بازیکن شدن،و طرفدار یک تیم شدن هم تفاوت هایی داره !!!! شاید اگر به من اون موقع میگفتند طرفدار کجایی میگفتند منچستر،میگفتم رم(که واقعا می گفتم!!!) ولی من واقعا طرفدار اون تیم ها نبودم. یعنی خیلی وقتها افراد عاشق بازیکن میشند و به تبعیت ازون طرفداری تیم هم میکنند.اونها رو نباید جزو هوادارهای اصلی این تیم حساب کرد و بازیکن رو عامل جذب هوادار ! (این عقیده منه البته)

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
نتيجه گيري كه من كردم اينه كه :بازيكنان از اهرمهاي اصلي جذب هوادار هستند و در مقاطع مختلف بازيكناني هستند كه براي تماشاگران گيرايي بيشتري نسبت به بقيه دارند و درصد تاثير گذاريشان در دوره خودشان نسبت به سايرين بيشتر است اما فاتح مطلق نيستند و شراكت ديگران را نيز بايد پذيرفت و تنها يك نفر را نميتوان تك عامل دانست بلكه ميشود براي او سهم بيشتري در نظر گرفت

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
پس ندود و بوفون و ترزگه بوق اند ؟! نسبت به الکس عددی نیستند ولی در کل منم خودم به خاطر دیوید بکهام طرفدار منچستر شدم و حالا هم هستم چرا چون اون موقع بکهام منو کشوند به منچستر و بعدش هم گه رفت رئال و من ارزوی دیدن بازی هاشو دارم و حالا هم که رفته کالکسی بازی هاش رو از شبکه ی الجزیره اسپورت نگاه میکنم و لی فعلا لیگشون تعطیله و بی صبرانه منتظر حضورش در هالیوود هستم حالا من در کل طرفدار این 3 تیم هستم فقط به خاطر بکهام و خاطراتش و یه موقعی من جون میدادم واسه همین عشق شما یعنی گابریل عمر باتیستوتا ملقب به باتی گل تو اتاقم هم به اندازه دلپیرو از باتی گل هم پوستر دارم و زدم تو دیوار ولی اون موقع که از رم رفت اینتر من دیگه به شخصه کور شدم و از تیمی که متنفر بودم به یکباره عاشق اون تیم شدم یعنی اینتر حالا چی اون بازیش تموم شد و منم از این دو تیم متنفرم و یادمه یه روزی میخواست بره بارسلونا که از شدت خوشحالی منفجر شدم ولی لاپورتا گفت اونو نمیخواهیم و واسه همینه که از بارسلونا متنفرم البته اینم نظر منه حالا خودم نمیدونم منظورم از این حرفها چی بود ؟؟؟!! ولی میدونم در بیشتر مواقع یه بازیکن میتونه یک رو به یه تیم ببره و انو همیشه وفادار به اون تیم بکنه مثل بکهام و یک بازیکن هم میتونه یکی رو به سمت خودش بکشه فقط به خاطر خودش نه تمیش مثل باتیستوتا و حالا هم که من نمیدونم اگه الکس رفت ایا از یوونتوس متنفر میشم یا نه ولی میدونم تا الکس هست من عاشق یوونتوسم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی