پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بچه ها لطفا ً بحث رو منحرف نكنيد ما مي خوايم به نتيجه برسيم هميشه وقت و مكان واسه دعواهاي كلامي هست

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اي كاش ميشد قبل از اينكه مشكل الكس حل بشه مشكل اين فروم حل ميشد مشكل فروم اينه كه هر كسي فقط نظر خودشو قبول داره و مطمئنه كه خودش درست فكر ميكنه و هيچ احترامي براي نظر ديگران قائل نيست دوستان كمي حرمت هم ديگه رو نگه داريد الكس حتي اگه نره هم دو يا نهايتا" سه فصل ديگه در يوو ميمونه و بعدش بايد خداحافظي كنه اما بيش از اين مقدار ميخوايم با هم دوست باشيم كاري نكنيد نتونيم توي روي هم نگاه كنيم روز اول كه ما دور هم جمع شديم بخاطر عشق مشتركمون كه همون يوونتوس بود دور هم جمع شديم و براي اين عشق مشترك و علاقه منديهاي ديگمون احترام قائل باشيم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الکس هم میره دیر یا زود اما با رفتن الکس عشقش حتی ذره ای کم نمیشه ،حتی بیشتر هم میشه.اما بین این رفتن و اون رفتن تفاوت زیادی وجود داره.به نظر خود شما که ادعای منطق و واقع بینیتون پیش خداست کدوم رفتن بهتره؟ با افتخار رفتن الکس و اینکه خودش با میل خودش از فوتبال خداحافظی کنه و مثل یک اسطوره واقعی با شکوه هر چه تمام تر و با احترام تمام بازی کردن رو کنار بذاره وبه کار مدیریت در باشگاهی بپردازه که سالها براش افتخار آفرینی کرده یا بیرون انداختش و بی اعتنایی و بی حرمتی بهش و تمدید نکردن قرار داد به خاطر دستمزدی که ارزش چندانی هم نداره.اینکه بهش بگن سنت رفته بالا ما بازیکنان جوونتری داریم پس برو بسلامت دیگه نمیخوایمت. اگه اینطور باشه که نهایت بی شرمی و نمک نشناسیه .الکس با یووه شروع کرد و میخواد با یووه هم تمام کنه.به این تیم عشق میورزه اما عکس العملش رو از باشگاه دریافت نمیکنه.این بدیهی که ما که عاشق الکس هستیم از این رفتار باشگاه ناراحت و دلخور باشیم.شاید ما صبرمون به اندازه الکس نباشه. اصلا خود شما بگو که به چه دلیلی یوونتوسی شدی؟بگو تا معلوم بشه چرا یوونتوسی شدی؟ در ضمن ما تو بحث هامون هم هیچوقت به دوستان توهینی نکردیم .هر چی بوده طرفداری از الکس بوده.اگه هم حرف تندی بوده در رابطه با مسئولان یووه بوده که وظیفشون رو خوب انجام ندادن.نه با دوستان توی فروم .

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
دوست من شما يكبار ديگه ارسالت رو بخون متوجه ميشي توهين يعني چي؟اما در خصوص اينكه الكس هم دوست داره با يوو تموم كنه كاملا" با شما موافقم اما يك سئوال دارم :الكس هميشه در يوو جزو پر درآمدترين بازيكنان بوده و دستمزدش جزء سه تاي اول بوده پس حالا كه ميبينه باشگاه مشكل مالي داره چرا اون به باشگاه تخفيف نميده تا بتونه توي تيمش بمونه؟؟مگه پيشنهاد باشگاه براي اون بد بوده؟؟ مگه به بازيكني توي سن الكس در هر جاي دنيا چقدر دستمزد ميدن؟؟درست كه الكس اسطوره باشگاه است و در اين شكي نيست اما هميشه دستمزد مناسبي گرفته و حالا نوبت اونه كه علاقشو ثابت كنه در ضمن باشگاه هيچوقت نگفته بخاطر سن بالات بايد بري و اصلا" از اون نخواسته كه بره بلكه خود الكس بخاطر كاهش دستمزدش كه طبيعي هم هست زمزمه رفتن رو راه انداخته باشگاه بازهم براي نشون دادن حسن نيتش پيشنهادش رو افزايش داده حالا ميمونه الكس كه بايد اونهم يك تخفيف بده تا بتونه به همكاريشون ادامه بدن و اميدوارم كه اين دستمزدها و جار وجنجالها ختم بخير بشه و بتونن براي هم مفيد باشند .................................................................. اينها هم صحبتهايي كه توي دلم ميزارم چون دوست ندارم حالا بيان كنم هرچند الانم ميشه گفت اما آخر فصل بهتره ،خدا كنه اشتباه كرده باشم يه چيزي رو يادم رفت من از زمان پلاتيني و بنيك و تاكوني طرفدار يوو بودم و الكس چندين نسل بعد به اين ستارگان اضاف شد اما شايد براتون جالب باشه كه بدونيد من بخاطر زيكو طرفدار يوو شدم !! بله زيكو درسته كه اون هيچوقت بازيكن يوو نشد اما يك اشتباه باعث شد من بازي يوو رو به جاي اودينزه پيگيري كنم و بعد عاشق اين تيم شدم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

دوست من شما يكبار ديگه ارسالت رو بخون متوجه ميشي توهين يعني چي؟اما در خصوص اينكه الكس هم دوست داره با يوو تموم كنه كاملا" با شما موافقم اما يك سئوال دارم :الكس هميشه در يوو جزو پر درآمدترين بازيكنان بوده و دستمزدش جزء سه تاي اول بوده پس حالا كه ميبينه باشگاه مشكل مالي داره چرا اون به باشگاه تخفيف نميده تا بتونه توي تيمش بمونه

یوونتوس العا جز 3 تیم برتر جهانه از درامد چطور میگی شرایط مالیش بده اگه اطلاعات فوتبالی نداری پست نده

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ولي تا اونجايي كه همه ما ميدونيم سهام باشگاه افت كرده در ضمن نداشتن اطلاعات دليلخوبي براي اينكه كسي پست نده نيست بلكه نداشتن بعضي چيزها دليل مهمتري براي ندادن پسته

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
در این مورد نه حتما باید اطلاعات داشته باشی بعد بپستی

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یوونتوس هیچ وقت مشکل مالی نداشته .در ضمن در مورد تمدید قرارداد و میزان دستمزد هم بدونین الکس بیش از اون چیزی که از باشگاه گرفته برای باشگاه در آمد داشته از طریق درامدهای تبلیغاتی و تازه همه تیمها هم مبلغی از قرارداد بازیکنانشون رو از طریق حامیان مالیشون پرداخت میکنن.اصلا مسئله پول مهم نیست.الان مهمترین مسئله بی اعتنایی و بی احترامی مدیران یووه به الکسه.وگرنه الکس هیچوقت به خاطر پول برای یوونتوس بازی نکرده.الکس از این ناراحته که قرارداد همه رو بخوبی تمدید کردن و دستمزد همه رو هم افزایش دادن اما نوبت به خودش که کاپیتان و اسطوره باشگاهه و همه روش حساب میکنن و در بدترین شرایط کنار یووه موند و ترکش نکرد این جور بازی درمیارن و یه روز میگن بیشتر یه سال نمی بندیم بعد راضی میشن دوساله ببندن بعد میگن باید دستمزدت رو کم کنی.آخه شما خودت بگو خودت بودی تو این شرایط چیکار میکردی؟ در ضمن الکس هم اینقدر بزرگوار و متینه که هیچوقت حرفی از رفتن نزد و هر وقت میگفتن میخوای بری یا میگفتن تیمهای دیگه دنبالتن فقط میگفت چندتا تیم بهم پیشنهاد کردن اما مهمترین مسئله تولد پسرمه .یعنی چی؟یعنی الکس هیچوقت به فکر ترک یووه نبوده. بلکه این مدیرا ها بودن که با رفتارشون طوری وانمود میکردن که انگار الکسه که نمیخواد تمدیدکنه یا میخواد بره.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مديرا اگه قصد و غرضي داشتن توي اين موقعيت با فيات 500 ازش قدرداني نمي كردن مي دوني توليد يه اتومبيل اختصاصي با حك شماره 10 يعني چي ؟ من مطمئنم مشكلي وجود نداره تازه الكس داره برنامه ريزي مي كنه كه پسرش راهش رو توي يوونتوس ادامه بده به اميد ظهور 10 كوچولو

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

به اميد ظهور 10 كوچولو

مانی جان مطمئن باش 10 نه ، 1 میپوشه ;) . قراره گلر بشه :D :D ;D .

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال

الكس داره برنامه ريزي مي كنه كه پسرش راهش رو توي يوونتوس ادامه بده ...
به اميد ظهور 10 كوچولو

ها ؟!؟!؟ چی شد؟ الکس می خواد با مالدینی کل کل کنه؟ ;D ... البته اگه بچه ش یه بوفون یا یه زوف بشه به اندازه ی اونا یا پدرش به فوتبال ایتالیا خدمت کنه اشکالی نداره :D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
عموقاسم توبياس عزيز طي يك خبر خوب اعلام كرد برادرزاده اش راه وي را در دروازه باني پيش مي گيرد... همين عمومي بودن و عزيز بودن پسر الكس هم يكي از دلايل محبوبيت تيمه ها...فكر كنم بچه‌ي الكس باعث بالا رفتن سهام باشگاه هم بشه.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بهتر نیست رای گیری رو بردارین؟؟!! ؟؟؟؟؟!!!

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
از نـظــــــــــــر بنـــــــده هــیـچ کـدوم از گــــــــــزیـنــــــــه ها ......... :)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

از نـظــــــــــــر بنـــــــده هــیـچ کـدوم از گــــــــــزیـنــــــــه ها ......... :)

خوب شما گزینه مورد نظرت رو بگو اگه منطقی بود اضافه می کنیم دیگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
به نظر من گزینه اول نیست ! چون یوونتوس سالهایی بوده که هیچ بازیکن مشهوری نداشته ولی طرفدار های خودش رو داشته ! خانواده آنیلی صد در صد هست . هنوز که هنوزه خیلی ها یوونتوس رو به اسم آنیلی میشناسن ! مدیران و حامیان یوونتوس نیز اکثرا همون آنیلی ها هستند و فرق چندانی نمیکنند . حضور الکس دل پیرو یکی از عوامل مهم هست ولی یادمون نره که این بازیکن در یوونتوس پرورش یافته . ارائه بازیکن به سبک ایتالیایی و البته بازیکنان ایتالیایی که قطعا هست ! تنها تیم بزرگ ایتالیایی که همواره به بازیکنان ایتالیایی دلبسته همین یوونتوس بوده .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
گزینه اول و چهارم از همه مهمتر هستن از نظر من

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
گزينه آخر به نظر من از همه پر رنگ تر ميتونه باشه مديران و الكس هم در اولويت بعدي

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من گزينه آخر ميتونه باشه.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اگه در نظر داشته باشیم تا بدون جانب داری بررسی کنیم به ترتیب اولویت : 1-حضور بازیکنان بزرگ 2-حضور الکس 3-خانواده انیلی 4-مدیران 4-بازی به سبک ایتالیایی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی