پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
من فکر میکنم اگر اسم فروم عوض بشه و به الکــــــــــــــــس تغییر داده بشه خیلی عالـــــــــی میشه....!!!

در ضمن اگه یــــــــووه الکـــــــــس رو از دست بده باید باشگاه رو تعطیل کنه و چند روزی عزای عمومی اعلام کنه...!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مسلماً سید به این فکر نکرده که اون ستاره الکس هستش و از دست دادن ستاره با این وضع در واقع آسمون رو هم نابود میکنه جمله سید رو زیاد جدی نگیرید!رفته تو جو ادبیات و اینجور حرفا ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اصلا بحث مربوطه چه ربطی به جذب هوادار داره؟ بهتره بذارید راه های دفع هوادار: بیرون انداختن اسطوره افسانه ای تیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این رو هم در نظر بگیرین که آسمون هیچ وقت بدون ستاره زیبا نیست.آسمون وقتی زیبایی و معنا پیدا میکنه که ستاره داشته باشه. حتما هم میدونین که اگه خورشید بمیره چه به سر زمین و انسانها میاد .پس مرگ ستاره (خورشید)یعنی مرگ حیات و از هم پاشیدن کهکشان. امیدوارم منظورم رو درک کرده باشین.

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
ســـــــتاره ها هم به مــــــــرور زمان جــــــــای خود رو به یکی دیگه میدن .....

این اســـــمونه که ســــتاره ها رو تو دلــــــــش جا داده ........

اسمون نباشه ستاره نیست و ستاره نباشه صد در صد اسمون با ماهش هم زیباست .......

اگه ســــــــــــتاره هم باشه با نور کمـــــش می تونه جلـــــــب توجــــه کنه ..............

مـــــــــنتـها اســــــــــمـان/ مـاه / ســــــــــتـاره کنار هم زیبــــــــاتـر به چشـــــــــم مـــــــیان ........!!!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
شرمنده ها ولی خورشید 1 ستاره هستش و عامل روشنایی اسمون تو روز خورشیده و عامل مهتاب توی شب باز هم خورشیده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بحث بی خودی داره فلسفی و شاعارنه میشه ! ولی توی آسمون میلیون ها خورشید هست !! نه یدونه ! این خورشید و ستاره ها زیاد میان و میرن.ولی آسمون همیشه هست. برگردیم سر بحث فنی ! با این شعر ها به جایی نمی رسیم ! ;D

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اسمون و خورشید ماله 1 منظومه هست با از بین رفتن خورشید اون منظومه از بین میره چه برسه به اسمونش.

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
الکــــــــــــــــــــــسی حـــــــــــــمـایـــــــــتــــــــت می کنیـــــــــم ...........

الکســـــــــــــــــــــــــــــی امــــــید تیــــــــــــــــم مایــــــــــــــی ...........

الکســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بـپا کـم نـــــــــــــــــــیـاری........... ;)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
چرا همه گير دادين به الكس . بعضي از دوستان هم كه رفتن تو كار نجوم و ستاره شناسي .از موضوع دور نشيد لطفا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
بابا بی خیال این بحث های نجومی تمرکزتون روی بحث زیبایی که اقا سجاد باز کرده باشه واقعا خیلی بحث جالبی هست و ادم می تونه به نتایج جالبی برسه

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این بحث های نجومی به الکس هم بر می گرده. الکس= خورشید یا ستاره یوونتوس= اسمون ایتالیا=منظومه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خوشم میاد هر دو تاشون تا حالا افتخار کسی کردند هم یووه و هم الکس هر دوتاشون هم با کمک همدیگه و اگه فرض کنیم الکس از یووه جدا بشه اینطوری میشه نگاه کنید یوونتوس + تمامی افتخارات+ کالچو پولی= خیانت در حق هوادار الکس + افتخارات= ابروی هوادار پس مسلما هر هوادار احمقی هم میفهمه که الکس افتخارات رو به یوونتوس اورده نه یوونتوس برای الکس

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من فكر ميكردم از اين بحث بشه به يك نتايجي دست پيدا كرد اما مثل اينكه خيلي اشتباه كردم اگه من الكس رو در گزينه هام قراردادم بخاطر اين بود كه در حال حاضر محبوبترين بازيكن يوو است و ميشه اون رو بعنوان يك نمونه در آزمون سنجيد و از تفكر هوادار اطلاع پيدا كرد. متاسفانه دوستان بحث رو كمي عارفانه كردند و اگر نظراتشون رو بصورت روانتري ميگفتند ميشد بهتر متوجه شد هر چند همين اظهار نظرهاي احساسي هم بيان كننده خيلي از مسائل است چون اصولا" اين بحث ارتباط مستقيم به احساسات و علاقه مندي هاي انسان داره من فكر ميكنم از دست دادن ستاره ها بهر دليلي باعث نميشه كه كسي قيد باشگاه رو بزنه و بخواد اونو فراموش كنه ممكنه كه كمي دلخور بشه اما بي خيال باشگاه نميشه و با ظهور يك ستاره ديگه كاملا" ورق برميگرده البته دوستاني كه واقع بينانه به موضوع نگاه ميكنند قطعا" قبول دارند كه باشگاه و بازيكن ارتباط متقابلي دارند و به نوعي وام دار هم هستند اما در اين ميان بازيكن در ابتدا از اعتبار باشگاه خرج ميكنه و بعد اعتبار بدست امده رو به باشگاه پس ميده اميدوارم اين بحث منطقي تر و بدون افراط و تفريط ادامه پيدا كنه در مورد الكس هم من كماكان روي نظرا قبلي پا برجا هستم واين نظرات نه تنها درباره الكس بلكه در مورد زيدان و باجو و ويالي و زامبروتا و داويدز و كانا و بوفون ترزگه وخيلي هاي ديگه صدق ميكنه يعني اگه همه كساني كه رفتند و نرفتند كلا" يكبار ديگه بيان و برن بازهم من عاشق يوو هستم و ميدونم تيم هيچوقت ابهتش رو از دست نميده چون اين ابهت از عشق ما سرچشمه گرفته

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

در مورد الكس هم من كماكان روي نظرا قبلي پا برجا هستم واين نظرات نه تنها درباره الكس بلكه در مورد زيدان و باجو و ويالي و زامبروتا و داويدز و كانا و بوفون ترزگه وخيلي هاي ديگه صدق ميكنه يعني اگه همه كساني كه رفتند و نرفتند كلا" يكبار ديگه بيان و برن بازهم من عاشق يوو هستم و ميدونم تيم هيچوقت ابهتش رو از دست نميده چون اين ابهت از عشق ما سرچشمه گرفته

سجاد جان مشکل ما هم همین هست که چند تا از بچه های این رو به هیچ وجه قبول ندارند البته از روی امار نظر سنجی هم میشه فهمید امارشون زیاد نیست

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
از نظر من الکـــــــس یــــــــووه رو دوست داشته که چند سال تو این باشگاه تــــــــوپ زده ...........

و بعد از سقـــــــوط تیـــــــــــم باز یـــــــــووه رو تــــــــــرک نکرده و از این تیــــــــم حمایت کرده........

صد در صد الکــــــــس بعد یا قبل ســــــــقوط یـــــــووه بـــــــهترین پیشنها دها رو داشته ولی خود الکــــــــس طرفدار یــــــووه بوده که

نـــــخواسته دل از این باشــــــگاه بکنه....

من بــــشخصه خوشحال میشم که الکس این باشگاه رو ترک کنه چون بعضی از هوادارانش رو هم با خودش می بره

هوادارانی که عاشق سر و صورت و قیافه و تیپ( این بازیکن )هستند.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تو کی هستی که بخوای بگی الکس باشه یا نباشه ---------------------------------------------- نمیدونم چرا اینجا همه دوست دارن یه طوری بگن ما طرفدار واقعی یوونتوسیم طرفدار واقعی بودن به حرف نیست طرفدار واقعی اون کسیه که شب تا صبح نخوابه پس از اینکه تیمش ببازه و اصلا حرفهای تو این فروم بیشتر جنبه حرف {البته از نوع مفدش} داره تا عمل که خود شخص داره

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
پس حتما شما طرفدار یووه هستین که تا صبح می شینید ز ار/ زار گریه می کنید و زانوی غم بغل میکنید که خدایا چرا الکس گل نزد تو این بازی......

مسخره هست خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی.................................!!!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اره من موقعی از برد یوونتوس خوشحال میشم که یوونتوس با گل الکس ببره

حتی اگه تو یه بازی یوونتوس 10--1 ببازه و اون یه گل یوونتوس رو الکس زده باشه از خوشحالی بال در میارم واسه من الکس مهمه نه یوونتوس

و اصلا هم از ادم های که ادعای طرفداریشون میشه خوشم نمیاد نمونش هم هی و حاضره

==========================

ادعاهای شما برا من ارزشی ندارن .............

در ضمن قرار نیست شما از من خوشتون بیاد یا من از شما........

من اصلا شما رو نمی شناسم که بخوام با شما هم کلام بشم چه رسد که خوشم بیاد یا شما خوشتون بیاد.............

من از ادامای سطحی و ظاهر بین متنفرم...........

خودتو زیاد گرون حساب نکن پیشی هم نمی ارزی چقدر هم خودشو تحویل میگیره

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
ادعاهای شما برا من ارزشی ندارن .............

در ضمن قرار نیست شما از من خوشتون بیاد یا من از شما........

من اصلا شما رو نمی شناسم که بخوام با شما هم کلام بشم چه رسد که خوشم بیاد یا شما خوشتون بیاد.............

من از ادامای سطحی و ظاهر بین متنفرم...........

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی