پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
در تمامي دنيا ابزاري براي معرفي تيمها و جذب هوادار وجود دارد كه ساده ترين آنها حضور ستارگان مورد علاقه مردم است بازيكناني كه با هنر فوتبال خود چشمها را خيره و قلبها را تسخير ميكنند و هزاران نفر عاشقانه در استاديومها حضور مي يابند و نام آنها را فرياد ميزنند و ناخوداگاه بعد از گذشت زماني كم دل در گرو تيم نيز ميبندند نمونه هاي فراواني از اين دست وجود دارد جهت اطلاع از وجود چنين اماري كافيست بعنوان اولين تحقيق به قلب خود و يادآوري چگونگي طرفداري خود رجوع كنيد قطعا" در پس پرده اين هواداري ،ستاره يا ستارگاني وجود دارند .اما سوال مهم اينجاست كه آيا هواداران بعد از گذشت ساليان و دل بستن به تيم و مجموع كماكان حضور ان ستاره در دلبستگيهايشان تاثير دارد ؟و براستي در صورتيكه ستاره محبوبي خواسته يا ناخواسته مجبور به جدايي گردد خيل طرفداران را با خود بدنبال خواهد داشت ؟يا اينكه هوادار همچون ساير اموري كه انسان در طول ساليان آموخته ،بازهم مسائل جمعي را ترجيح ميدهد؟براستي اگر هوادار،صرفا" به عشق يك بازيكن تيمي را دوست دارد چرا در سايت بازيكن فعاليت نميكند ؟ و چرا پيگير تيم و مسائل تيم است؟؟ شايد با پايان يافتن نظرسنجي فوق بتوان به نتايجي دست يافت منتظر نظرات شما دوستان هستم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اوایل که یوونتوسی ها همه یکی یکی داشتند میرفتند با خودم می گفتم من می تونم بعد از این بازم یووه رو دوست داشته باشم !؟ وقتی زامبروتا رفت به خودم گفتم ؟ مگر ممکنه ؟! زامبروتا ؟! بره ؟! تا چند روز اول حس خیلی بد و سرخوردگی ناجوری داشتیم که فکر میکردم علاقه ام به یووه کم شده.ولی بعد از چند روز که باورم شد یووه همینی که باقی مونده باز دوباره احساستم مثل قبل شد.فهمیدم که یوونتوس خیلی بیشتر از بازیکن هاش برام ارزش داره. وقتی شایعه شد که یووه می خواد بوفون رو بفروشه و این شایعه هم خیلی قوت گرفت با با خودم گفتم یووه رو بدون بوفون چطوری تحمل کنم(قبلا گفتم که توی یووه بوفون رو بیشتر از همه دوست دارم) چند روز گذشت و به خودم گفتم نه.درست رفتن بوفون خیلی سخت خواهد بود ولی یووه همیشه یووست.شاید شوقی که برای دیدن بوفون داشتم دیگه موقع بازی های یووه نباشه.ولی یووه یووست. (فکر کنم اکثرا بدونید من آرسنال هم خیلی دوست دارم) وقتی همه سایت ها از رفتن هانری به بارسا می نوشتند من به هیچ وجه باورم نمیشد.همش به خودم میگفتم شایعه است.هانری از آرسنال بره !؟ هانری ؟!؟! امکان نداره. تا وقتی که ندیدم هانری پاش رو گذاشت توی بارسلون و مراسم استقبالش رو ندیدم هنوز باورم نشده بود که هانری رفته. تا چند روز حس میکردم دیگه به فوتبال علاقه ای ندارم.فکر میکردم چه ورزش کثیف و بی ارزشیه.منم یه خل ام که نشستم طرفداری این و اون رو میکنم.ولی بعد بازم گذشت و هانری هم از ذهنم رفت بیرون ولی آرسنال مثل قبول موند و تکون نخورد !! شاید واقعا خل ام که میشینم طرفداری این و اون رو میکنم ! ولی خیالی نیست ! یووه همیشه یووست !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من نمیتونم بعد از رفتن احتمالی الکس یووه ای نباشم!!! یعنی مگه میشه طرفدار یه تیم باشی و برای پیروزی هاش خوشحالی کنی و با باخت هاش گریه کنی  اما یه دفعه بگی دیگه حسی بهش ندارم؟!؟! اگه یه روز خدایی نکرده الکس با ناراحتی از یووه بره و به خصوص بخواد تو تیم دیگه ای بازی کنه تحملش برام خیلی خیلی خیلی سخته و بدون شک در کنار بازی های یووه بازی های الکس رو هم نگاه خواهم کرد(همین الان که دارم این رو مینویسم حس بدی بهم دست داد.الکس با پیراهن یه تیم دیگه؟!؟!؟!) واقعا دوست ندارم الکس از یووه جدا بشه و فکرش رو هم نمیکنم.حتی سر این قضیه فکر کنم یه چند نفری هم عصبانیت های من رو دیدن چون واقعا وقتی بحث میشه در این مورد بی اختیار عصبی میشم. به هر حال از دست دادن یه بازیکن هایی که بین 6-10 سال باهاشون خاطره داری و یه جورایی با اونا و مسائل پیرامونشون زندگی کردی فوق العاده سخته اما حرف رضا رو فکر کنم همه طرفدار های واقعی قبول دارن : یووه همیشه یووست !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
من به بازیکنان تیم یوونتوس علاقه دارم . مثل هر کس دیگه ای . کلا یک چیز عادی و طبیعی هست که در هر تیمی چند نفر محبوبیت خاصی داشته باشن . الکس . ندود . بوفون . کامو و تره زگه میتونه مثالهای خوبی باشن . در حالی که محبوبیت بین همین 5 نفر هم تفاوت داره . من شبفته بازی های الکس شدم و بعدش با یوونتوس آشنا شدم . اما الان یوونتوس برام خیلی مهم تره ، خیلی . من فکر نمیکنم کسی که چند سال طرفدار یوونتوس هست بتونه به راحتی از این تیم دل بکنه . یوونتوس رفت سری ب ، اسما از ابهتش کم شد ولی در پشت پرده این ماجرا شخصیت یوونتوس بالا رفت . یوونتوس بی ستاره هم یک تیم محبوبه .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
برام عجیبه مدیران یوونتوس سال قبل همشون اونقدر از دل پیرو حمایت میکردند که انگار دل پیرو همه کاره باشگاه هست که من خودم از این رفتارهای اماتور مدیران یوونتوس ناراحت شدم اما حالا چی دیگه راهی را ندارند و گرنه دل پیرو را همین حالا اخراج میکردند واقعا یوونتوس از نظر مدیریتی خیلی ضعیف و اماتور و دروغگو هستند یک مثلا میگفتند بدون شک فوق ستاره برای این فصل به یوونتوس خواهند اورد ولی اخرش با اینکه این همه بازکن را فروختند و پول خوبی هم به دست اوردند گفتند همین تیم عالی هست و نیاز به بازکن جدید نداریم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من هم يووه همش يووه هستش.منم وقتي زامبروتا تو يووه بود خيلي دوستش داشتم ديوونش بودم ولي وقتي خيانت كرد ديگه وقتي بازيهاش رو مي بينم برام فرقي نميكنه من از همون اول طرفدار يووه بودم و يووه رو به خاطر خودش دوست دارم نه به خاطر بازيكناش.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
نظر سنجیتون ناقصه.جواب من تو هیچکدوم از گزینه ها نبود. من اگه الکس بره واقعا گیج میشم چیکار کنم. من همه ی بازی های یووه رو به عشق الکس نگاه می کردم.با رفتنش نمیدونم باید چیکار کنم.سر در گمم. جوابی برای این سوال هنوز نتونستم پیدا کنم چون داریم در مورد دو تا عشق بزرگ حرف میزنیم 1کی الکس 1کیم یووه. هر کدومش و ول کنی بالاخره 1 شکست می خوری تو عشقت.فعلا جوابی ندارم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من گزينه اول و آخر با هم ادغام بشه خوب ميشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من ميگم حتي اگه مالكان يووه حتي اگه مديران يووه و هر عامل ديگه اي باعث جدايي الكس بشه نمي تونم يوونتوس رو رها كنم تمام عوامل بالا عوامل وابسته به يوونتوس هستن پس نام عزيز يوونتوس چه گناهي داره ؟ من نمي تونم ناتواني احتمالي اشخاص در اداره كردن يوونتوس رو به پاي تيم محبوبم بنويسم يوونتوس هميشه يوونتوسه اميدوارم اين همفته خبراي خوشي به گوش برسه زنده باد الكس و هر كسي كه واسه سرفرازي و موفقيت يوونتوس تلاش مي كنه زنده باد يوونتوس

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
عوامل جذب هوادار 1- نام تیم باشگاهی 2-وجود بازیکنان نخبه 3-وجود تیم یک دست وقدرتمند 4-وجود کادر فنی قدرتمند 5-وجود ورزشگاه مناسب 6-طرز برخورد کانون هواداریه تیم با هواداران 7-ثبات در تیم مدیریتی وباشگاه 8-حفظ کردن بازیکنان استثنائی 9-... که فعلا یووه در شمره های 1-2-4  موفق بوده که با حفظ الکس شماره ی 8 نیز به این موارد اضلفه خواهد شد توضیح3- یوونتوس تیم قدرتمندیه ولی مثل همیشه یک دست و نقاط قوت تیم در تمام  نقلط زمین پخش نشده توضیح5- اینم که توضیحش مشخصه ورزشگاه دل الپی زیاد تماشاگر نداشت که با باسسازی بهتر خواهد شد توضیح7-دو نوع ثبات وجو داره یکی ثبات گفتاری با عمل  یکی ثبات مدیریتی  که مدیران یووه در ثبات گفتاری افتضاحه  ولی در ثبات مدیریتی اتصافا تاریخچه ی خوبی داره  به غیر از مورد اخر --------------===--------------------------------

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
خداییش نهایت بی انصافی هست ادم بخواهد کم کاری و بی معرفتی بعضی ها یوونتوس رو بی خیال بشه یعنی مطمئن باشید اگه کسی این کار رو کرد اصلا یوونتوسی نبوده واقعا ادم گیج می شه اگه الکسی رو با پیراهن تیم دیگه ای ببنه و اعصابش هم خرد می شه و خیلی اثرات منفی دیگه اما یوونتوس همیشه یوونتوسه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

به نظر من هم يووه همش يووه هستش.منم وقتي زامبروتا تو يووه بود خيلي دوستش داشتم ديوونش بودم ولي وقتي خيانت كرد ديگه وقتي
بازيهاش رو مي بينم برام فرقي نميكنه من از همون اول طرفدار يووه بودم و يووه رو به خاطر خودش دوست دارم نه به خاطر بازيكناش.

ولی چرا بازکنانی مثل زامبرتا باید به راحتی یوونتوس را ترک کنند و مدیران هم هیچ کاری نکنند ما داریم دل پیرو هم مثل زامبرتا مفت از دست میدهیم بازکنانی که در جذب هوادار خیلی مناسب هستند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به خاطر مدیریت ضعیف یوونتوسه.البته این جور موارد قبلا هم وجود داشته ولی کم اتفاق می افتاده.اما متاسفانه این یکی دو ساله این اتفاق به صورت وحشتناکی افزایش پیدا کرده و حتی بازیکنی در همون سطح که ضرر ناشی از رفتن اون ستاره رو جبران کنه به تیم وارد نشده. در گذشته اگه بازیکنی میرفت به جاش بازیکنان در سطح بالاتری وجود داشتن اما الان وضع طور دیگه ای شده که اگه این وضع ادامه پیدا کنه باید شاهد افت شدید تیم و کاهش طرفدارها باشیم . در گذشته مدیریت عالی نقطه قوت یوونتوس بود .مثلت طلایی موجی بتگا و جیرادئو بسیار عالی و موفق بود و همیشه خریدهای عالی رو انجام میدادن و هر فصل قدرت یوونتوس بیشتر میشد .که با رفتن اونها الان تیم با مدیریت ضعیفی هدایت میشه که در شان تیمی مثل یووه نیست.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته هيچ وقت از تعداد هوادار كم نميشه استقبال كمتر ميشه مگه ميشه وقتي يه هوادار يوونتوس ضعف مديريت رو ببينه بگه فايده نداره من برم طرفدار فروزينونه بشم ؟ البته شايد هم شدني باشه ولي خيلي ناچيزه

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
از نظره بنده تنها بازیکن یـــووه الکـــــــس نیست ما داریم از یک تیم صحبت میکنیم .

و اینکه اگه وجود الکـــــس باعث شده که شما طرفدار یـــــووه بشید جای تاسف داره.

عشــق فقط باشگاه یوونتوس نه بازیــــکنانش........

hot-biyankonery

hot-biyankonery

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
یووه با الکس رنگ و رو گرفت اما باید توجه داشت که یک نقاشی با رفتن نقاشش رنگشو از دست نمیده بلکه هرجا میره نام نقاشش رو با خودش یدک میکشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
کلا یوونتوس بدون الکس رو نمیشه تحمل کرد فقط الکس

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یوونتوس به خاطر بازیکنان بزرگش .یوونتوس شد.همه تیمهای بزرگ اینطورین.تیمهایی که بازیکنان بزرگ و محبوب داشته باشن قدرت بیشتری دارن خودبخود تعداد طرفدارهشون هم بیشتر میشه.اگه تو یه تیمی بازیکن بزرگ و ستاره محبوبی نباشه میشه یه تیم معمولی مثل فروزینونه که شما گفتی.تمام تاریخچه و افتخارات یوونتوس وابسته به ستارگان و بازیکنان بزرگش بوده .اگه بزرگانی مثل پلاتینی،شیره آ ،بونی پرتی ،دینوزوف،دلپیرو ،ویالی و... نبودن یوونتوس الان این تیمی نبود که ما به خاطرش داریم سر و دست میشکنیم.این بازیکنا بودن که به یوونتوس ابهت و بزرگی بخشیدن .با درخشش و وفاداریشون.اگه این بازیکنان رو از تاریخ یوونتوس کنار بذارین و فکر کنین که این بازیکنان اصلا وجو نداشتن به چه چیزی میرسین؟به هیچ.به یه نام یوونتوس خالی و تنها .بدون افتخار و اعتبار.یوونتوس تنها یه نامه .یه اسمه که با به خدمت گرفتن بازیکنان بزرگ و محبوب دنیای فوتبال افتخارات زیادی رو کسب کرد.در طول دورانش اعتبار یافت و به عظمت رسید.بدون شک اگر این بازیکنان نبودن یوونتوس الان اینی نبود که ما طرفدارشیم.یوونتوس مدیون ستارگانش هست.اما اگه قرار باشه وقتی ستاره ها سنشون رفت بالا دیگه بهشون بی اعتنایی کنه و بهشون بگه دیگه برین پی کارتون و براشون ارزشی قائل نشه دیگه بازیکنان بزرگ و ستاره ها رغبتی ندارن که به این تیم بیان.میرن یه تیمی که با ستاره هاش بهتر تا کنه. اما ضعف مدیریت.یکی از ارکان اصلی موفقیت یه تیم مدیریت قدرتمند اون تیمه اگه یک تیم مدیریت ضعیفی داشته باشه احتمال موفقیتش هم ضعیف میشه .تیم در راه کسب عناوین و افتخاراتش با مشکل روبرو میشه که طبیعتا طرفدارهای کمتری می تونه جذب کنه.چون به طور طبیعی مردم طرفدار تیم هایی میشن که از بقیه قویتر هستن و حرف اول رو میزنن.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من به بچه ها توصیه می کنم امضای کمال رو یه بار بخونن . همین ;) ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
من به خاطر اینکه بچه ها اذیت نشوند جمله رو کپی کردم و از دوستان تقاضا دارم با دقت بخونند يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان است ، پس يووه هميشه زنده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی