پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1236 ارسال
  • LocationMashhad

رومئو آگرستی:

dlbh_1.png

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

پرز 150 میلیون میخواد !!

خیلی زیاده ! اگه کوتاه نیاد فکر کنم به هم بخوره معامله ! 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

پیر است و گران

این انتقال اگه قرار به انجامش بود باید سال 2012 انجام میشد نه حالا

اگه اومد با این خرجی که روی دستمون گذاشته و مثل نیم فصل اول سال قبلش فقط 4 گل زد اونم 2 تا پنالتی واکنش ها چه خواهد بود!؟

سرمایه گذاری عظیم رو باید روی یکی مثل ام باپه میکردیم

اگه اون بند 100 میلیونی به ریال نبود مشکلی نبود ولی اگه بتونن ضرر مالی این ترانسفر رو یچوری جبران کنن بد هم نیست به برند یووه کمک میشه از همه لحاظ

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

گران ؟!   من سیتی برای جوریجنو + ریاض محرض حدود 120 میلیون پول داده

پرز میخواد یه چیزی روی پول رونالدو بذاره بره SMS رو بخره.

خرید رونالدو چیزی برای چیزی بیشتر از کیفیت توی زمین شه.

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

برا رئال این عددا بزرگ نیستن.. الان کل کل بین دو تا مغروره.. پرز و رونالدو.. پرز میخواد رفتن رونالدو رو بندازه گردن خودش و رونالدو زیر بار نمیره.. بحث مراسم خداحافظی هم هست که نمیدونم دلیلش چیه.

اگه بزاره بره با همون 100 تا قبول میکنه. نزاره بره قیمتش همون 1000 تاست.. 150 تا دیگه مسخره ست..خودشو زیر سوال می بره با این حرف. 

---

اینجور که معلومه پرز کلن آدم دمدمی مزاجه.. برا همین ماروتا شون نرفتن اسپانیا. مندز که احتمالن بلده چطور باهاش حرف بزنه رو فرستادن ببینن فازش چطوریه بعد خودشون برن.. 

دیدید آدم وقتی بچه ست یه خرابکاری میکنه اول به مامانش میگه و رسوندن خبر به پدره رو می سپره به مامانه، چون میدونه مامانه چطوری باهاش حرف بزنه.. الان حکایت ماروتا (بچه) و مندز (مامان) و پرز (پدر) هست   :1:

• Aminvo, ace of glass, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یه سایت اسپانیایی نوشته رونالدو تو جنگ با پرز کوتاه اومده و قبول کرده بیاد مصاحبه کنه

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

منتقدان خرید رونالدو تماما ان را برای اعتبار لیگ ایتالیا خوب دانسته ولی 33 سال بودن او را نگته ای منفی می دانند.

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

ظاهرا به چیزی که توجه نمیکنی فاکتور سن توی ترانسفر هاست

یه زمانی شما میتونی 120 میلیون خرج کنی اولا از اون بازیکنایی که میخری چند سال استفاده میکنی ثانیا بعد از استفاده احتمالا میفروشی و یه مبلغی دست باشگاه میرسه

الان اون 120 130 تایی که به ریال میدیم که کلا میریزیم دور و برگشت نداره

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ظاهرا به چیزی که توجه نمیکنی فاکتور سن توی ترانسفر هاست

یه زمانی شما میتونی 120 میلیون خرج کنی اولا از اون بازیکنایی که میخری چند سال استفاده میکنی ثانیا بعد از استفاده احتمالا میفروشی و یه مبلغی دست باشگاه میرسه

الان اون 120 130 تایی که به ریال میدیم که کلا میریزیم دور و برگشت نداره

: استیکر شلیک تیر به مُخ :

تیم مدیریت که دیوانه نیست بیاد سالی 50 60 میلیون ( قبل کم کردن مالیات ) به رونالدو بده و پول ش رو دور بریزه.

یعنی واقعا فک میکنید شما چیزی میدونید که مدیران یووه نمیدونن ؟!

این یه بازی دو سر بُردـه ، یووه هم این هم از لحاظ فنی ، هم از لحاظ مارکتینک و برندیگ سود میکنه.

-----------------

تقریبا همه خبری گذاری ها میگن رونالدو سه شنبه به تورین میاد

• pezhman, Heypnotism, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

گرون؟! خرید رونالدوی 33 ساله هم  با 100 میلیون، فوق العاده ست. حتی 130

سنش؟ اگردر همین شرایط و کیفیت، 27 سالش می‌بود که دیگه رقم خیلی خیلی بالاتری هم می رزید. این قسمت برای ورژن 33 ساله اش هم خیلی پایینه.

یکی از دوستان اینتری به من می‌گفت که نکنه اینکه دارین با این قیمت میارینش هم کار دستای پشت پرده تونه  :1: قدر اون دستارو تو این مورد بدونید   :1:

+

این کمرنگ شدن اخبار هم نکته ی مثبیتیه و احتمالا مشکلی تو انتقالش نیست.

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
یخورده خبر ها خوابیدن و فعلا نشانه مثبتی نیست
امیدوارم دی مارتزیو امشب بترکونه
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
استیکر شلیک به مخ

طرف هنوز نیومده و معلوم نیست باید یا نه دویست میلیون سهام باشگاه رو افزایش داده
اونوقت شما میگین ۱۳۰ تا رو ریختیم تو جوب ؟
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
لایوچت رونالدو در فیسبوک. الان میاد رو سایت ها
  • Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رونالدو از نظر فیزیکی یک هیولاست ، نگاه نکنید 33 ساله ش شده.

بیشترین سرعت های  ثبت شده در ج ج 2018 :

1. Cristiano Ronaldo (Portugal) - 34km/h

=1. Ante Rebic (Croatia) - 34km/h

3. Luis Advincula (Peru) - 33.8km/h

4. Santiago Arias (Colombia) - 33.6km/h

5. Kyle Walker (England) - 33.5km/h

=5. Jesse Lingard (England) - 33.5km/h

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان
بارزالی هم اگه کسی یادش باشه 2 فصل قبل رکورد استارت 35 کیلومتر در ساعت رو زد. تو این سن ممکنه بازیکن در یک فصل خیلی افت کنه. امیدوارم بیاد و دو فصل رو فرم باشه
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
دستور توقف چاپ لباس های رئال با شماره رونالدو در مادرید
مدیاست - یوونتوس باید علاوه بر 100 میلیون حق کمسیون مندس که 20-25 میلیون است را نیز بپردازد. رونالدو حداقل 120 میلیون! پس از رایولا حالا هم مندس از یووه حق کمسیون سنگین می‌گیرد.
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
20 میلیون؟ چ خبره؟ فک کنم بیشترش بخاطر اون کامنت tecra بود ک مندز رو شوهر داد!

گذشته از شوخی انتقال بهترین بازیکن جهانه خیلی عجیب نیس وقتی 18 میلیون خرج ایجنتهای امره جان میشه و وقتی رایولا بخاطر "فروش" پوگبا اون همه پول میگیره پس مندز محق تره... ضمن اینکه بدون مندز شانسمون کمتر از 1 درصد بود... تمام مذاکرات هم ک ب عهده خودش بود...

همه این پولها برمیگرده جای نگرانی نیست...
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
جالبه که اومدن رونالدو مخالف داره
  • El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
باشگاه یوونتوس ویدیویی از 6 شماره 7 سابق یووه منتشر کرد و هفتمی را نشان نداد. حدس می‌زنید هفتمی کیه؟ :1:
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

@افشینز ثلتون فن

دوست من اگر قراره نظر هر کس به قول شما متلق به خودش باشه، چرا میاید نظر میدید؟؟ نه فقط شما ، من و بقیه اینجا چیکار میکنیم ؟؟ بنابر فرموده ی شما کل این مجموعه هم اشتباهی هست . نباید فروم وجود میداشت.

اگر جواب مستقیم نکاتی که دوستان گفته ند رو ندارید ، با این حرفها بحث رو نپیچونید. بذارید کسی که جوابش رو داره بیاد و بنویسه.

هرگز نه برای من نه برای هیچیک از کسانی که بالای 15 20 ساله با یووه هستن این اعداد مهم نبوده. بحث چیز دیگه اییه . چیزی که ربط مستقیم به تعداد سالهای طرفداری از یووه هم داره. هنر که نکردیم . تاریخ تولد کسی رو که ازش نمی پرسن قبل تولدش . پس به این چیزها نمی بالیم. مسئله اینه که کسی که سال 2006 با یووه نبوده جان به جانش هم کنی اون لحظات و روزهای تلخ رو درک نخواهد کرد. خانواده ای که یکی یکی خبر جدایی اعضاش توی دنیا پیچید . و بلافاصله معلوم شد که بعضی از اعضای اون خانواده نمی خوان بانوشون رو ول کنن. اون حس افتخار رو اگر تجربه نکرده باشی نخواهی فهمید بعضی سخنان رو.

اگر قراره کاری به بعضی مسائل نداشته باشید چرا میگید خداروشکر که اینتری نیستم ؟؟ پس یک سری مسائل رو نمیشه بیخیال شد. و اگر خودتون بیخیال مسائل نشده اید پس به دیگران سفارش کردنش هم مناسب و درست نباید باشه.

اگر قرار نیست اینجا حقایقی که باورشون داریم (در اون وحله ی زمانی حداقل) رو مطرح نکنیم پس چیکار کنیم ؟؟ یه قل دو قل بازی کنیم ؟؟ بشینیم به صورت مجازی همدیگه رو نگاه کنیم ؟؟

من به شخصه نوکر و چاکر شمام هستم . وجدانا عرایضم رو بی ادبی برداشت نکنید . چون به وجدانم قسم فقط هدفم شفاف سازی و انتقاد و پیشنهاده.

آرزوی موفقیت و سلامت برای همه مون و همه شون :53: :53: :53:

پست شما دوست عزیز رو  الان دیدم

ببین دوست عزیز از پست من اشتباه برداشت نکن من منظورم اینه هرکسی عقیده شخصیه خودش رو داره و قابل احترامه این معنی رو نمیده که هیچکس نباید بیاد از عاقید و نظرات خودش حرفی نزنه و بشینیم همدیگر رو تماشا کنیم و نه فروم اشتباست و نه حرف من اینه که نباید بیام نظر بدیم پس چیزی که من گفتم و چیزی که خودت ازش برداشت کردی رو جوری دیگه جلوه نده

اتفاقا فضای مجازی رو ساختن برا اینکه بیایم نظراتمون رو به اشتراک بزاریم اما هیچگونه به کرسی نشستن نظر و تلقینی نباید باشه و قضای مجازی همه ما پشت یه مانیتور و یه صفحه کلیدیم و این بستری که توشیم نه سیاه پوست نه سفید پوست نه پیر نه جوان نه بچه و نه طرفدار 30 ساله یوو و نه طرفدار دوروزه یوو تفاوت یا درجه ای که کسی رو بر کس دیگه ای ممتاز کنه واقعا وجود نداره همینطور که من حرف میزنم قطعا نظرات مخالف و موافقی داره

اما در اینکه میگی مثلا شما تو 2006 بودی و مثل اکثر یووه ایا از اتفاقات و داغ کالچ.پ.لی و تا رفتن بوفون دیروز رو  خب  همین که شما و بقیه که بودن درک کنن کافیه باز من متوجه نمیشم مشکلت چیه که یکی که تازه یوونتوسی میشه  و اون داغ سال های پیشین رو هیچوقت نمیتونه تصور کنه  (خب درست )  حال اینا چه گناهی دارن ؟

بزار یه مثالی بزنم تا بتونم منظورم رو بفهمونم

فرض کن من و شما و چند نفر هستیم سال هاست برای انقلاب کردن و ازادی کشورمون تلاش میکنیم و هدف اینه انقلاب کنیم و وضعیت بهتر بشه حالا اواخر که انتقلاب داره صورت میگیره یا انقلاب شد یه عده دیگه میان هم جبهه ما میشن

درسته اینای که تازه هم جبهه ما شدن مثل من شما سال ها عذاب نکشیدن مبارزه نکردن و یا درک نکنن ماها چه کارهای کردیم اما مهم اینجاست که انقلاب شده مهم اینه به هدف رسیده ایم

دقیقا با ورود امثال رونالدو یوونتوس میتونه سی ال رو فتح کنه و دوباره  برترین تیم قاره اروپا میشیم  این وسط بزار رونالدو فن ها یا یوونتوسی های جدید هم بیان در کنار ما خوشحالی کنن یا در روز های سخت و تنگ اصلا بحث کنن راجب عملکرد تیم و .. بله شاید اونا ندونن ونفهمن ما از کجا به اینجا رسیدیم اما مهم اینه خود تو و خود شخص تو برا خودت میدونی چه سال های که با نداری یوو و سری ب و نامردی ها و ظلم های که ب یوو شد با یووه موندی و طی کردی و به اینجا رسیدی اتفاقا لذت موفقیت یوونتوس برای امثال من و شما که از زمان های دورتر یوونتوسی بودیم و تو روزهای سیاه باشگاه هم هوادارش بودیم صدبرار بهتره و با ارزش تره تا یه هوادار جدید

درضمن قرار نیست هم ادم همیشه تو گذشته خودش بمونه و برای بهتر شدن یا بحث کردن درمورد یوو هم حتما نیازی نیست خاکبرسری های گذشته رو یاداوری کرد باید سرمون رو بالا گرفت و یه اینده نگاه کنیم

مقدار خیلی زیادی از این حرفت که میگی باید خیلی چیز ها رو به یاد داشته باشیم رو قبول دارم اما نه اونقدری که برای هر اتفاقی بخایم ازش فلش بک بگیریم و ..

در غیر اینصورت بخواهیم همش تو گذشته باشیم پس با میلانی های امروزه که همش تو 7 سی ال زمان بوق موندن هم هیچ تفاوتی نداریم

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی