Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• Please log in to reply
1514 replies to this topic

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,492 posts
عادت بدی‌ است دُمِ ماجرایی که انتها ندارد را گرفتن و متأسفانه به این درد که هم باعث آزار خود است و هم دیگران مبتلایم. امید که به نوشته‌ی زیرین خود را از شرِ این دندانِ لق رها سازم.

آرش عزیز! پیشاپیش از این‌که پست شما را نقل قول کرده‌ام عذر می‌خواهم. کثیری از خطابم به شما نیست ولی محملی بهتر پیدا نکردم. امید که سعه‌ی صدرتان شاملِ حالِ حقیر بشود :53:  :53:  :53:

نمیدونم چرا بعضی دوستان اینطوری علیه رونالدو گارد گرفتن! و متاسفانه کام بقیه ک خوشحال هستن رو هم تلخ میکنن و ی برچسب هایی هم میزنن! من خودمو مثال میزنم ب عنوان کسی ک احتمالا جز کم سن ترین های فرومه خب من نوعی قهرمانی یووه تو رو اروپا رو ک ندیدم دوران اوج الکس و بوفون و ندود و ترزگه رو ک ندیدم الان حق ندارم خوشحال باشم از ورود ی سوپراستار؟ اگه رونالدو میتونه ما رو قهرمان اروپا کنه چرا ن؟ یوونتوسی جماعت کم رنج و سختی نکشیده رنج سقوط ب دسته پایین رو جز ما کدوم هوادارای بقیه تیمها تجربه کردن؟ تهمت و توهین و نفرت بقیه تیمها؟ ناکامی های زنجیره ای تو اروپا؟ والا ما بچه بودیم تو کلوپی یوونتوس رو نمیتونستیم برداریم چون ب علت سقوط جزو لیست تیمهای بازی نبود! تمسخرها ب کنار... بعدشم ک دوران هفتم شدن و اینا بعدش رفتن ناجوانمردانه اسطوره ها و بعدترش اشکهای بوفون و... کم تراژدی نداشتیم پس ما بیشتر از هر تیم دیگه ای لایق روزهای خوب هستیم و فعلا این با رونالدو میتونه تحقق پیدا کنه...

اگه رونالدو بیاد خواه ناخواه جزئی از تاریخ این باشگاه میشه پس بهتره با تاریخ باشگاه نجنگید... جنگی ک هیچ دلیل منطقی نداره من خودم از رونالدو بدم میومد ب علت زدن گلهای متعدد ب تیمم اما الان قراره واسه تیم خودم بجنگه پس دلیلی برای تنفر نیست.. خواهشا با پنالدو و دایویانو و اینا خطابش نکنید چون دشمن ما نیست خلاصه هر گلی بزنین ب سر تیمتون زدین!

تنها نگرانی من از این انتقال سن و ترس از ندرخشیدن بازیکن هست وگرنه دلیل دیگه ای وجود نداره...

آرش جان! عزیزِ دل! اندکی تأمل :53:

پیش‌تر جایی گفته بودم که کشتیِ من از 1985 و آن فینال تلخ در دریای سیاه و سفید لنگر انداخت و این‌قدر خوش‌اقبال بودم که قهرمانی اول را کم و بیش ببینم و قهرمانی دوم تیمم را تقریباً به‌تمام، با جست‌وجویی در دنیای بی‌کران اینترنت هرکس می‌تواند این خاطراتِ محوِ بنده را بسیار روشن‌تر و واضح‌تر ببیند، تنها تفاوتْ تجربه در لحظه است که آن هم فقط یک حسِ شخصی است و به هیچ کار خصوصاً فخرفروشی نمی‌آید. غرض؟ از آن وقت دقیقاً 33 سال گذشته است؛ چه عددِ غریبِ آشنایی! 33!

آرش جان! لذت بردن حق شماست و شادی شما آرزوی من. این دوره‌ی شماست و دنیای شما، با قواعد، لذات و معیارهای شما.
الزامات و قواعدِ دنیای مدرن اگر بر معیارهای شخصیِ من منطبق نباشد جایشان سطل زباله است، برای شما هم لابد این‌طور است. درست است که هزینه دارد، هزینه‌اش را هم پرداخته‌ام و خواهم پرداخت. نه تعداد دنبال کنندگانِ شبکه‌های اجتماعیِ بازیکنان و باشگاه را به چیزی می‌گیرم و نه قدرتِ مالی مجموعه اگر به مابه‌ازای معنویِ خوشایندِ من نینجامد برایم اهمیتی دارد. طبیعی است این عینک من است و تمایلی هم ندارم که به زور بر چشم دیگرانش ببینم، در عوض دوست ندارم و نمی‌توانم به زور چیزی مخالف معیارهایِ خودم را بپذیرم. البته که شاید اجباری از جانب کسی نباشد ولی الزامات حضور در جمع برای کسی که دوست ندارد دیگران را بیازارد خود بار سنگینی است.

دیر نمی‌شود، قدری دندان بر جگر بگذارید. شاید این، آن تلخی ابتدای شراب باشد که بعداً مستی فزاید. به دیگرانی که چون شما با این تجربه‌ی سیاه و سفیدِ مشترک زندگی کرده‌اند و اکنون مسیرشان را جدا می‌بینند حق و فرصتِ اظهار ناراحتی بدهید، چه بسا غم آن‌ها پایدارتر باشد و مستحق هم‌دردی نه شماتت :53:  آن که در عروسی شما می‌گرید شاید از مرگ عزیزش باخبر شده است و خودداری نتواند.

آرش عزیز! قدری تحمل بفرمایید تا ان‌شاالله به مراد برسید. من نیز بر مرادِ شما دعاگویم. شد آن‌چه نمی‌خواستم و تاب نمی‌یارستم. بر من علی‌السویه است زین پس، پس چرا به شادی دوستان دست به دعا نباشم.

خود نیز احساسِ وصله‌ی ناجور بودن دارم ناجور، و از آن روی که آزردن دوستان جهل است یکسر از حیطه‌ی اظهارِنظر در موضوعاتِ این‌چنینی پای بیرون خواهم کشید.
 چند اسطوره و یار را به طاقِ نسیان نتوانم سپرد و دلم گـه‌گاه به درگاهشان رهنمون می‌سازد، لحظاتی برایم ساخته‌اند وصف‌ناشدنی، گاه تجلّیِ پررنگ‌ترِ سویه‌ی دوست‌داشتنیِ شخصیت خودم بوده‌اند، گاه تجسمِ آن سویه‌ی نداشته‌ی دلخواهِ دست‌نیافتنی و گاه موجدِ تجربه‌های شخصیِ ناب. دل کندن از این چند کس نتوانم، جز این سعی بلیغ خواهم نمود تا زمانی نامعلوم حتی‌الامکان در اطراف و اکنافِ موضوعاتِ توپ لگدکنی مرتبط با این تیم آفتابی نشوم، سعی هم که نباشد دل و دماغی نیست دیگر؛ به هر روی خداوند توفیق دهاد :53:

تتمه را هم مختصر عرض کنم تا تلخ‌کامی یک‌باره باشد و به یک شیرینی زدودنی، و بعداً مصدع اوقات دوستان نشوم. طبیعتاً کلی است:

+ سال گذشته در فصل نقل و انتقالات تیم دیگری قهرمان شد.

+ مسیرِ چرتکه انداختنِ صرف در یکی از بهترین حالاتش، ممکن است تنها به قدرتِ مالی ختم ‌شود نه به ویترینِ افتخارات اروپایی.

+حضرت مولانا در حکایتی می‌فرمایند: شادی آمد غصه از خاطر برفت.....

+ امید که ضرب‌المثلی با کلاغ و کبک ایضاً دیگری با کج و منزل و بار در ناصیه نباشد.

یا حق :53:  :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 12 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

آخرین آپدیت:

پرز قیمت را بالا برده یووه هم پرداخت خواهد کرد :1: . واقعا با این پیگیری آنیلی و دوستان فکر میکنم رونالدو تمام توانش رو برای یووه بذاره

• Aminvo, tecra, ace of glass and 1 other like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

رسمی شد

sbzw_capture.jpg

با  کمی فتوشاپ اما چن منبع اعلامش کردن

• Aminvo, tecra and amirali2001 like this

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

عزیزان امروز روز تعطیله تو ایتالیا .

حتی اگر به توافق رسیده بودند ( که هنوز نرسیدند) هم امروز رسمی ش نمیکردن ، باید صبر کنن تا بازار بورس باز بشه تا سهام باشگاه تحت تاثیر خبر رسمی بالا بکشه.

زودتر از سه شنبه بعیده خبر رسمی رو بشنویم

• Aminvo, tecra, Georgia and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,603 posts

فارغ از کیفیت بازیش که یک مقدار کم شده باید بگم که دوستان منتظر تک به تک خراب کردن و ... باشند. چون این دوستم در لیگ اسپانیا هم از این کارها کرده ولی در لیگ قهرمانان مخصوصا مرحل حذفی یک قاتل بالفطره هست و در استفاده از موقعیت به تیمی رحم نخواهد کرد.

باید این تیکه را بولد بگم، اگر چند سال پیش می گفتیم کسی ازم می پرسید "چرا خانواده آنیلی با این ثروت  کیریست رونالدو را به تورین نمیارند"  به شخصه پاسخ می دادم عزیزم اوین توی فیفا و پس هست که شما میتونی رونالدو و مسی بخری، در واقعیت این قدر کشکی و آبکی نیست. ظاهرا کادر مدیریت دارند واقعیت را فیفا برای ما تبدیل می کنند و ترنسفر های بزرگی انجام میدن.

واقعا دست مریزاد دارند.

• mory, El rey leon, tecra and 2 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

کرده است که برای تمامی دوست داران فوتبال و همینطور طرفداران خودش بسیار هیجان انگیز است.

باشگاهی / فردی

گلزن ترین بازیکن در مسابقات باشگاهی یوفا : 123 گل
گلزن ترین بازیکن در لیگ قهرمانان اروپا : 120 گل
گلزن ترین بازیکن در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا : 17 (14-2013)
بیشترین برد در فینال های لیگ قهرمانان اروپا : 5 فینال
تنها بازیکنی که در سه فینال لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است.
تنها بازیکنی که در تمام 6 بازی مرحله گروهی لیک قهرمانان اروپا گلزنی کرده است.
تنها بازیکنی که در رقابت های اروپایی به یک باشگاه 10 گل زده است(یوونتوس).
بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید : 450 گل
بازیکنی که بیشترین جایزه توپ طلا فیفا را برنده شده است : 5 بار ( برابر با لیونل مسی )
بازیکنی که بیشترین جایزه بهترین بازیکن اروپا را برنده شده است : 4 بار
بیشترین حضور در تیم سال در سایت یوفا ( منتخب کاربران) : 12 بار (2004, 2007–2017)

تیم ملی

بیشترین حضور در مسابقات قهرمانی اروپا : 21 بار
گلزن ترین بازیکن مسابقات قهرمانی اروپا : 9 گل ( برابر با میشل پلاتینی)
تنها بازیکنی که توانسته است در دو دوره یورو سه گل بزند
گلزن ترین بازیکن در مسابقات قهرمانی اروپا (شامل مرحله مقدماتی) : 29 گل
گلزن ترین بازیکن در مسابقات مقدماتی جام جهانی و قهرمانی اروپا : 50 گل
بیشترین حضور در تیم ملی پرتغال : 154 بازی

گلزن ترین بازیگنان در تورنمنت های یوفا

1-کریستیانو رونالدو : 158 گل
2-رائول گونزالز : 107 گل
3-لیونل مسی : 103 گل
4-کلاس یان هونتلار : 91 گل
5-اندره شوچنکو: 90 گل
6-زلاتان ایبراهیموویچ : 87 گل
7-فیلیپو اینزاگی : 86 گل
8-تیری هانری : 81 گل

منبع: UEFA.com

اومنش و نیومدنش برا من فرقی نمیکنه امیدوارم مث گریزمان نشه ک دیقه نود گفت نمیرم بارسا ولی  اگر بیاد از نظر مهره و اسپانسر خیلیا جذبمون میشن 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 posts
  • LocationTehran

باشگاه یوونتوس ویدیویی از 6 شماره 7 سابق یووه منتشر کرد و هفتمی را نشان نداد. حدس می‌زنید هفتمی کیه؟ :1:

یه لینک از این کلیپ میتونید بفرستید ؟

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

• مهمان

https://twitter.com/...764057385660416

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

رونالدو که میاد بحثی روش نیست اما این کلیپ میتونه تصادفی باشه چون دیروز روز هفتم از ماه هفتم  7/7 بود

• Aminvo, tecra, Georgia and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان

2 تا نکته داره ! اول اینکه اسم 6 بازیکن نشون داده میشه و دوم اینکه کلیپ رو سریع پاک کردند و فقط هم تو شبکه اجتماعی چینی پخش شده. 

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 posts
@افشینز ثلتون فن

من هم قصد جسارت نداشتم داداشم ، ولی اینجا :

((( عقاید و علایق شخصی هرکس متلغ به خودش هست و فقط مصرف داخلی برا خود همون شخص داره )))  و در مفهوم متنتون فرمودید که خودمون و وقتمون رو صرف بحث جدی نکنیم.

با اینکه در کل فرموده ی شما رو قبول دارم که این مدل بحثها به ندرت (تاکید می کنم : به ندرت) تاثیر داشته و داره ، پس باهاتون موافقم. اما مطرح کردن این چیزها ، وقتی که خب فروم وجود داره و همه ی ما حرفها و نظراتمون رو نوشته ایم، جنبه ی درستی نخواهد داشت.  عرض کردم که اگر اینجاییم باید نظراتمون رو بی پرده بگیم. اگر قراره سانسـور کنیم چون یک سری خوششون نمیاد یا مخالفن ، یا رونالدو فن هستن، یا قدیمی هستن یا نیستن یا هرچی، این دیگه بی فایده ترین کار دنیا خواهد بود. من یا حرف نمی زنم یا حرف بزنم بی پرده و بدون سانسـور حرفم رو خواهم زد. اگر قراره اینجا صرفا اسباب راحتی و خوشگذرونی باشه که فکرهای دیگه ای هم میشه کرد ، میشه به فروم طنز یا باقی چیزهایی که میشه باهاشون اعصابمون خرد نشه تبدیلش کرد. پس همه ی ما اینجاییم که بدون سانسـور، نظرمون رو مطرح کنیم.

هرگز فکر نکنید الان که اعتراض نمی کنید ، طرف درست ماجرا قرار دارید. به نظرم افرادی مثل شما باید دیگر اعضاء تازه وارد رو آگاه کنن. حالا اگر آنها مایل نبودن که شما راهنمایی کنید، مسئله نقض میشه.

به همون اندازه که دوستان تعجب می کنن که آمدن رونالدو، مخالف داره ، من هم از موافقت با آمدنش، تعجب میکنم. این که کدوممون درست میگیم رو باید با حضور چندین فرد بی طرف و آگاه به فوتبال، به بررسی و قضاوت گذاشت. تا اون موقع 50 50 یم و جای تعجب و نصیحت برای هیچ کدوم از طرفین نخواهد بود. مگر اینکه هر کس نظرش رو بگه تا شاید کسانی واقعا با اون نظرات، راهنمایی شدند و چیزی یاد گرفتند.

راجع به مثال جالبی که فرمودید، در مثال شما هر دو طرف هم جهت بودن، و تناقضی که الان هست در مثال شما وجود نداشت. بذارید من یک مثال دیگه عرض کنم :

فرض کنید پدران ما کلی زحمت کشیده ن و عرق ریخته ن تا آبرومندانه زندگی کنن و در این راه ، هرچند اندک، ولی اندوخته هایی ذخیره کرده اند. من و شما درسته که عرق نریخته ایم ولی حداقل می تونیم همون راه رو با شیوه ی دیگه ای پی بگیریم. اگر ما هم مثل اونها کشاورز و باغدار و دامدار و باقی شغلهای قدیمی رو نداشتیم، مهم نیست. هر شغلی داشتیم ، هر شرایطی داشتیم، هر جایی بودیم ، آبرو و عزت و شرافت رو نگه داریم. این کار رو برای اونها انجام نمی دیم. همون طور که اونها هم برای پدرانشون انجام نداده ند. برای خودشون بوده و ما هم برای خودمون خواهد بود.

یه سوال : فرض کنید رونالدو اومد یوونتوس و کل این مجموعه شکل گرفت. یکهو ما رو دیپورت می کنن باز هم به سری B ، به نظرتون چه تعداد از این مجموعه باهامون خواهند موند؟؟ و آیا مثل سال 2006، ستاره های تیم (که تیمهای خارجی به شدت خواهانشون باشند) در تیم خواهند ماند؟؟   رونالدو با اینکه بیشتر از 33 سالش خواهد بود - پیانیچ - دیبالا - داگلاس - بن عطیه - کانسلو - امره جان - برناردسکی - شزنی - کوادرادو - و بقیه ........ .

بحث بنده سر مسائلی که انتخابشون با خود ما نبوده، نیست و این مسئله رو هم به صورت برجسته در عرایض قبلیم نوشته بودم.

اما شفاف سازی مسئله ی اصلی : :53: :53: :53:

من به طرفداران جدید یوونتوس و رونالدو فن ها خرده نمی گیرم. چون دست خودشون نبوده و نیست که اون مسائل رو درک نکنن. وقتی عرض کردم حال و هوای تیم و هوادارانش در آینده چه خواهد بود ، منظورم این بود که مدیران باشگاه می تونند سیاستی در پیش بگیرند که اون عزت و افتخار برای همیشه بمونه و کاری کنند که هواداران تا یه حدی درک کنند که از کجا به این رسیدیم. رونالدو هم یک بازیکنه که درسته با تبلیغات فراوان به اینجا رسیده و بعضی از قمپزهاش باده و توخالیه ، ولی خب بهرحال یک آدمه و یک بازیکن. من این رو کتمان نمی کنم که سودهای مالی و برجسته شدن مجموعه رو بهمراه خواهد داشت و اگر بیاد یوونتوس میگم خوش اومد. بحث ریشه ای تره ، اینکه آیا ما با این همه ادعامون نمی تونیم خودمون بازیکن سازی کنیم ؟؟ بازیکنی که به همه چیزش افتخار کنیم- یا حداقل استعدادها رو شناسایی کنیم و بیاریم تو مجموعه . درسته ، اگر همین الان دست به کار شیم، رشد اقتصادی و برند شدنمون و جام UCL و ... ، چند سال عقب می افته ، اما اون موقع می تونیم بگیم که ما خودمون جام رو گرفتیم و در کنارش بازیکنای اسطوره ای رو هم به دنیای فوتبال معرفی کردیم. الان چند ساله داریم هی بازیکنهای ستاره شده رو تقریبا می خریم. کسانی که واقعا هم تاثیر داشته ند. ولی خیلی کوتاه و گذرا : پیرلو ، توز، مانژو، کاستا و بقیه.

حس خوبی نبود وقتی "مویس کین" به تیم اصلی اومد و الان داره کم کم به دنیا معرفی میشه ؟؟؟ می تونیم با سرمایه گذاری روی اینها ازشون ستاره و اسطوره بسازیم. ولی شدیم مث شرایطی که لقمه مون رو بدیم دیگران بجوون و خودمون فقط قورتش بدیم. "کیلیان امباپه" تقریبا همسن "مویس کین" ه. چرا سطحشون باید تا این حد متفاوت باشه در حالی که "کین" واقعا بازیکن خوبیه و "امباپه" فقط بلده تمارض کنه؟؟

عرایض بنده، تو گذشته موندن نیست، حفظ عزت و طی کردن مسیر منطقی (پرورش بازیکن های خوب توسط آکادمی) یک مسئله ی بدیهیست و هیچ ربطی به ادعاهای میلانی ها نداره . برای مثال کافیه به وضعیت PSG (که فقط با پول کار میکنه) و تیمی مثل (مثلا) لاتزیو (که چند بازیکن خوب رو اخیرا شناسانده : parolo-SMS-Imobile-LuisAlberto) دقت کنید.

رونالدو چند سال می خواد برامون بدرخشه و UCL بیاره ؟؟ بعد رونالدو هم باید بریم 200 300 تا بدیم یکی دیگه مث رونالدو رو از مناطق فرازمینی بگیریم ؟؟ مگر نمی دونستیم که یک روز "بوفون" دیگه بازی نخواهد کرد ؟؟؟ چرا از پریماورا و آکادمی و نوجوانان و ... تلاش نکردیم جانشینش رو پرورش بدیم ؟؟ که کلی استرس و دغدغه برای جانشینیش نداشته باشیم.

جوابش فقط اینه : سیاست مدیران تیم فقط پول پارو کردنه . دور اندیشیشون هم فقط به پول و شهرت ربط داره. باقی مسائل براشون حکم پشه ی هرساله ، میاد و میره و یه جوری حل میشه.

ممنون که متن طولانیم رو خوندی :53: :53: :53:

• Aminvo, tecra, L'Avvocato and 2 others like this

.

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 posts
  • Locationurmia

جوووون من چن وقته نبودم تاپیک جیگرم زدید رفت؟؟

بهترین خریدمون!!

من میرم از تابستون لذت ببرم با کریس!!

• Aminvo, tecra, ace of glass and 2 others like this

• مهمان
Mendes has had a new contact with Juventus this morning to confirm Ronaldo’s desire to move to the Allianz Stadium.

Juventus’ chiefs are patiently waiting for Florentino and Ronaldo’s decision with the role of Mendes that I crucial for a positive end of negotiations.

Ronaldo has already agreed to have a ‘Champions League bonus’ included his contract while Juventus’ chiefs are ready to fly to Madrid to finalize the deal.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

Mendes has had a new contact with Juventus this morning to confirm Ronaldo’s desire to move to the Allianz Stadium.

Juventus’ chiefs are patiently waiting for Florentino and Ronaldo’s decision with the role of Mendes that I crucial for a positive end of negotiations.

Ronaldo has already agreed to have a ‘Champions League bonus’ included his contract while Juventus’ chiefs are ready to fly to Madrid to finalize the deal.

مندس امروز صبح با یوونتوس تماس جدیدی برقرار کرده است تا نشان دهد آرزو رونالدو برای رفتن به ورزشگاه Allianz است.

سران یوونتوس بی صبرانه منتظر تصمیم فلورنتینو و رونالدو با نقش مندس هستند که من برای پایان مثبت مذاکرات بسیار مهم است.

رونالدو در حال حاضر موافقت کرد که جایزه لیگ قهرمانان را شامل قراردادش کند، در حالی که مدیران یوونتوس آماده پرواز به مادرید برای نهایی شدن قرارداد هستند
  • Aminvo, tecra, ace of glass and 6 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

ESPN ( به شخصه خیلی بهش اعتماد ندارم)  :  رونالدو تا48 ساعت دیگه به تورین میاد

• Aminvo, tecra, Georgia and 2 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان

آخرین خبر: مندس رسما پیشنهاد رو به پرز اعلام کرده و حالا پرز دو گزینه داره یا قبول کنه و یا رد کنه. در صورتی که سریع قبول کنه رونالدو فردا میتونه بیاد تورین و انتقال انجام بشه اما انتظار میره چند روزی طول بکشه ! رونالدو با الگری هم صحبت کرده به گفته منابع خبری !

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra and 2 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

فردا ( که میشه امروز)  معلوم میشه پرز بالاخره اجازه خروج رونالدو رو میده یا نه

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

دی مارتزیو گفته فردا جلسه نهایی پرز با مندز برگزار میشه ویوونتوس امادست مبلغ 100 تا 120 میلیون یوروی که پرز درخواست خواهد کرد رو سریعا پرداخت کنه

انتظار میره فردا توافقات صورت بگیره

از الان تا فردا دست به دعا میشویم :nish: :pray 1:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

@افشینز ثلتون فن

من هم قصد جسارت نداشتم داداشم ، ولی اینجا :

((( عقاید و علایق شخصی هرکس متلغ به خودش هست و فقط مصرف داخلی برا خود همون شخص داره )))  و در مفهوم متنتون فرمودید که خودمون و وقتمون رو صرف بحث جدی نکنیم.

با اینکه در کل فرموده ی شما رو قبول دارم که این مدل بحثها به ندرت (تاکید می کنم : به ندرت) تاثیر داشته و داره ، پس باهاتون موافقم. اما مطرح کردن این چیزها ، وقتی که خب فروم وجود داره و همه ی ما حرفها و نظراتمون رو نوشته ایم، جنبه ی درستی نخواهد داشت.  عرض کردم که اگر اینجاییم باید نظراتمون رو بی پرده بگیم. اگر قراره سانسـور کنیم چون یک سری خوششون نمیاد یا مخالفن ، یا رونالدو فن هستن، یا قدیمی هستن یا نیستن یا هرچی، این دیگه بی فایده ترین کار دنیا خواهد بود. من یا حرف نمی زنم یا حرف بزنم بی پرده و بدون سانسـور حرفم رو خواهم زد. اگر قراره اینجا صرفا اسباب راحتی و خوشگذرونی باشه که فکرهای دیگه ای هم میشه کرد ، میشه به فروم طنز یا باقی چیزهایی که میشه باهاشون اعصابمون خرد نشه تبدیلش کرد. پس همه ی ما اینجاییم که بدون سانسـور، نظرمون رو مطرح کنیم.

هرگز فکر نکنید الان که اعتراض نمی کنید ، طرف درست ماجرا قرار دارید. به نظرم افرادی مثل شما باید دیگر اعضاء تازه وارد رو آگاه کنن. حالا اگر آنها مایل نبودن که شما راهنمایی کنید، مسئله نقض میشه.

به همون اندازه که دوستان تعجب می کنن که آمدن رونالدو، مخالف داره ، من هم از موافقت با آمدنش، تعجب میکنم. این که کدوممون درست میگیم رو باید با حضور چندین فرد بی طرف و آگاه به فوتبال، به بررسی و قضاوت گذاشت. تا اون موقع 50 50 یم و جای تعجب و نصیحت برای هیچ کدوم از طرفین نخواهد بود. مگر اینکه هر کس نظرش رو بگه تا شاید کسانی واقعا با اون نظرات، راهنمایی شدند و چیزی یاد گرفتند.

راجع به مثال جالبی که فرمودید، در مثال شما هر دو طرف هم جهت بودن، و تناقضی که الان هست در مثال شما وجود نداشت. بذارید من یک مثال دیگه عرض کنم :

فرض کنید پدران ما کلی زحمت کشیده ن و عرق ریخته ن تا آبرومندانه زندگی کنن و در این راه ، هرچند اندک، ولی اندوخته هایی ذخیره کرده اند. من و شما درسته که عرق نریخته ایم ولی حداقل می تونیم همون راه رو با شیوه ی دیگه ای پی بگیریم. اگر ما هم مثل اونها کشاورز و باغدار و دامدار و باقی شغلهای قدیمی رو نداشتیم، مهم نیست. هر شغلی داشتیم ، هر شرایطی داشتیم، هر جایی بودیم ، آبرو و عزت و شرافت رو نگه داریم. این کار رو برای اونها انجام نمی دیم. همون طور که اونها هم برای پدرانشون انجام نداده ند. برای خودشون بوده و ما هم برای خودمون خواهد بود.

یه سوال : فرض کنید رونالدو اومد یوونتوس و کل این مجموعه شکل گرفت. یکهو ما رو دیپورت می کنن باز هم به سری B ، به نظرتون چه تعداد از این مجموعه باهامون خواهند موند؟؟ و آیا مثل سال 2006، ستاره های تیم (که تیمهای خارجی به شدت خواهانشون باشند) در تیم خواهند ماند؟؟   رونالدو با اینکه بیشتر از 33 سالش خواهد بود - پیانیچ - دیبالا - داگلاس - بن عطیه - کانسلو - امره جان - برناردسکی - شزنی - کوادرادو - و بقیه ........ .

بحث بنده سر مسائلی که انتخابشون با خود ما نبوده، نیست و این مسئله رو هم به صورت برجسته در عرایض قبلیم نوشته بودم.

اما شفاف سازی مسئله ی اصلی : :53: :53: :53:

من به طرفداران جدید یوونتوس و رونالدو فن ها خرده نمی گیرم. چون دست خودشون نبوده و نیست که اون مسائل رو درک نکنن. وقتی عرض کردم حال و هوای تیم و هوادارانش در آینده چه خواهد بود ، منظورم این بود که مدیران باشگاه می تونند سیاستی در پیش بگیرند که اون عزت و افتخار برای همیشه بمونه و کاری کنند که هواداران تا یه حدی درک کنند که از کجا به این رسیدیم. رونالدو هم یک بازیکنه که درسته با تبلیغات فراوان به اینجا رسیده و بعضی از قمپزهاش باده و توخالیه ، ولی خب بهرحال یک آدمه و یک بازیکن. من این رو کتمان نمی کنم که سودهای مالی و برجسته شدن مجموعه رو بهمراه خواهد داشت و اگر بیاد یوونتوس میگم خوش اومد. بحث ریشه ای تره ، اینکه آیا ما با این همه ادعامون نمی تونیم خودمون بازیکن سازی کنیم ؟؟ بازیکنی که به همه چیزش افتخار کنیم- یا حداقل استعدادها رو شناسایی کنیم و بیاریم تو مجموعه . درسته ، اگر همین الان دست به کار شیم، رشد اقتصادی و برند شدنمون و جام UCL و ... ، چند سال عقب می افته ، اما اون موقع می تونیم بگیم که ما خودمون جام رو گرفتیم و در کنارش بازیکنای اسطوره ای رو هم به دنیای فوتبال معرفی کردیم. الان چند ساله داریم هی بازیکنهای ستاره شده رو تقریبا می خریم. کسانی که واقعا هم تاثیر داشته ند. ولی خیلی کوتاه و گذرا : پیرلو ، توز، مانژو، کاستا و بقیه.

حس خوبی نبود وقتی "مویس کین" به تیم اصلی اومد و الان داره کم کم به دنیا معرفی میشه ؟؟؟ می تونیم با سرمایه گذاری روی اینها ازشون ستاره و اسطوره بسازیم. ولی شدیم مث شرایطی که لقمه مون رو بدیم دیگران بجوون و خودمون فقط قورتش بدیم. "کیلیان امباپه" تقریبا همسن "مویس کین" ه. چرا سطحشون باید تا این حد متفاوت باشه در حالی که "کین" واقعا بازیکن خوبیه و "امباپه" فقط بلده تمارض کنه؟؟

عرایض بنده، تو گذشته موندن نیست، حفظ عزت و طی کردن مسیر منطقی (پرورش بازیکن های خوب توسط آکادمی) یک مسئله ی بدیهیست و هیچ ربطی به ادعاهای میلانی ها نداره . برای مثال کافیه به وضعیت PSG (که فقط با پول کار میکنه) و تیمی مثل (مثلا) لاتزیو (که چند بازیکن خوب رو اخیرا شناسانده : parolo-SMS-Imobile-LuisAlberto) دقت کنید.

رونالدو چند سال می خواد برامون بدرخشه و UCL بیاره ؟؟ بعد رونالدو هم باید بریم 200 300 تا بدیم یکی دیگه مث رونالدو رو از مناطق فرازمینی بگیریم ؟؟ مگر نمی دونستیم که یک روز "بوفون" دیگه بازی نخواهد کرد ؟؟؟ چرا از پریماورا و آکادمی و نوجوانان و ... تلاش نکردیم جانشینش رو پرورش بدیم ؟؟ که کلی استرس و دغدغه برای جانشینیش نداشته باشیم.

جوابش فقط اینه : سیاست مدیران تیم فقط پول پارو کردنه . دور اندیشیشون هم فقط به پول و شهرت ربط داره. باقی مسائل براشون حکم پشه ی هرساله ، میاد و میره و یه جوری حل میشه.

ممنون که متن طولانیم رو خوندی :53: :53: :53:

در مورد خط اول باز میگم منظور من این نبوده که کسی حق نظر نداره و باید تو دل خودمون خفش کنیم حداقلش به این تاکید نکردم اما اگر واقععا فانع نیستی من اصلاح میکنیم هرکسی نظریات و اعتقادات خودش رو داره و تو فروم همه ازادان نظریاتشون رو به اشتراک بزارن اما به کسی مدال نمیدن یوونتوسی قدیم باشه یا جدید یا نوع دیدگاه ها و تفکرات کاربرا نباید موضوع بحثی باشه که توش منجر به برتری نظر یا عقیده بشه

در مورد مثالت منم خوشم اومد و قبول دارم اما عجیبش اینه مگه قراره چه راهی الان طی بشه که زحمات و ابروی پذشته از بین بره هم من هم جنبعالی میدونیم مدیرای ما یه تفکراتی دارن که زمین تا اسمون با تمام مدیرای دنیا فرق دارن از چونه زدن ماروتا سر چندین هزار یورو برا یه ستاره تا این همه هزینه کردن برا رونالدو خب قطعا پش این تصمیماتشون یه ملاک و منطقی هم هست من و شما و سایر یوونتوسی ها با چشم خودمون دیدم چه بی احترامی های که به یوونتوس و اسطوره ها و هواداراش نشد اما خب من بعضی از این ها رو  فدا کردن یا یه جور تلفات میدونم

در پی رو همون مثالی که زدم برا انقلاب ما برا انقلاب ممکن چندین ندا ها و  جوان های که خونشون ریخته شد داریم که فدا بشن حالا برای پیشرفت یوونتوس و اومدن به اوج  از دلپیرو تا بوفون با بی رحمی شاید برسیم به جای که تو 10 سال اینده چندین سی ال بگیریم

درسته خیلی دل ما چرکین میشه اما نتیجه داشته باشه و باشگاه موفق باشه پس میشه کنار اومد باهاش

. در اینکه مخالفان رونالدو به یوونتوس هم نظرشون باید احترام گذاشته بشه شکی نیست و من همه جوره نظر همه برام قابل احترامه

• Aminvo, tecra, amirali2001 and 1 other like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

لوپتگی تلاش زیادی برای متقاعد کردن رونالدو به موندن کرده ، اما موفق نشده

• Aminvo, tecra, Georgia and 4 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users