پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ex gf رونالدو گفته که رونالدو همیشه میگفت که روزی به ایتالیا خواهد رفت و فوتبال ش رو اونجا به پایان خواهد رساند 

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

اون دوست عزیز بارسایی که هرچند وقت یکبار تشریف میاره، خوب میشه بدونیم الان چه حس و حالی داره.. بهرحال سلطون، رقیب، و دژمن ( :eyebrows: ) فوتبالی مسی داره میاد یووه 

سلام :1:

خب از دید من که خارجی محسوب میشم و مسلما به انداره یووه ای ها از شرایط تیم اگاه نیستم،  اگه این انتقال صورت بگیره که فکر میکنم نزدیکه، بیشتر از همه به نفع ما بارسایی هاست .. چون رقیب اصلی بهترین تموم کنننده تمیش رو ( ما میگیم لاشخور :1: ) از دست میده .. مسلما مادرید ضعیف تر میشه .. اما پرز برای اینکه  از زیر این فشاربیرون بیاد مسلما چند خرید بزرگ میکنه و تیمی یکدست میسازه و این منو  بشدت نگران میکنه ...

اما از نظر من  این انتقال 3 طرف (بارسا - مادرید - یووه) بسیار سود میکنند و یه طرف که رونالدو باشه ضرر میکنه .. فکر میکنم با این انتقالش باید با جوایز فردیش خدافظی کنه .. چون یووه  با توجه به تیم و سبکی که داره، عمرا بتونه هر فصل 40.50 گل بزنه، و کفش طلای اروپا و یکی از معیار های توپ طلاس رو بدست بیاره ..

یووه هم با این انتقال اگه با این رقم صورت بگیره از همه لحاظ بسار سود میکنه .. و میتونه راه چندین ساله رو یه شبه بره .. اما یه سری معایب داره که میتونه تیم رو وارد حاشیه کنه و خودتون بهتر از من میدونید ...

مادرید هم از این انتقال سود میبره .. هم حواشیش کمتر میشه هم با 2 تا خرید بزرگ، تیمی رقابتی تر و یکدست میسازه و تیمی که همه برای هم بازی کنند ..

اما برای من با رفتن بوفون، و اومدن رونالدو، یوو ه به یکی از منفور ترین تیم هام تبدیل میشه .. فکر میکنم بعد از رسمی شدنش باید جول و پلاسم رو از اینجا جمع کنم  و برای همیشه برم خونمون :1:

• El rey leon, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بارسایی عزیز رفتن رونالدو به ضرر شما هم خواهد شد ، در بلند مدت به این موضوع پی میبرید

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

بارسایی عزیز رفتن رونالدو به ضرر شما هم خواهد شد ، در بلند مدت به این موضوع پی میبرید

قطعا .. کوتاه مدت هم میتونه به ضررمون باشه .. عامل عدم قهرمانی امسال مادرید تو لالیگا رونالدو بود..  باید ببینیم پرز در ادامه چه میکنه ..

• Aminvo, tecra, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بحث من بحث فقط بحث فنی نیست.

تمام این رقابت مسی-رونالدو یی تموم میشه ، الکلاسیکو جذابیت ش رو از دست میده و ...

مث اینه فیلم تام و جری ببینی ، اما  یکی از این دو تا دیگه نباشن

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

بحث من بحث فقط بحث فنی نیست.

تمام این رقابت مسی-رونالدو یی تموم میشه ، الکلاسیکو جذابیت ش رو از دست میده و ...

مث اینه فیلم تام و جری ببینی ، اما  یکی از این دو تا دیگه نباشن

کاملا درسته ..

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

سلام :1:

خب از دید من که خارجی محسوب میشم و مسلما به انداره یووه ای ها از شرایط تیم اگاه نیستم،  اگه این انتقال صورت بگیره که فکر میکنم نزدیکه، بیشتر از همه به نفع ما بارسایی هاست .. چون رقیب اصلی بهترین تموم کنننده تمیش رو ( ما میگیم لاشخور :1: ) از دست میده .. مسلما مادرید ضعیف تر میشه .. اما پرز برای اینکه  از زیر این فشاربیرون بیاد مسلما چند خرید بزرگ میکنه و تیمی یکدست میسازه و این منو  بشدت نگران میکنه ...

اما از نظر من  این انتقال 3 طرف (بارسا - مادرید - یووه) بسیار سود میکنند و یه طرف که رونالدو باشه ضرر میکنه .. فکر میکنم با این انتقالش باید با جوایز فردیش خدافظی کنه .. چون یووه  با توجه به تیم و سبکی که داره، عمرا بتونه هر فصل 40.50 گل بزنه، و کفش طلای اروپا و یکی از معیار های توپ طلاس رو بدست بیاره ..

یووه هم با این انتقال اگه با این رقم صورت بگیره از همه لحاظ بسار سود میکنه .. و میتونه راه چندین ساله رو یه شبه بره .. اما یه سری معایب داره که میتونه تیم رو وارد حاشیه کنه و خودتون بهتر از من میدونید ...

مادرید هم از این انتقال سود میبره .. هم حواشیش کمتر میشه هم با 2 تا خرید بزرگ، تیمی رقابتی تر و یکدست میسازه و تیمی که همه برای هم بازی کنند ..

اما برای من با رفتن بوفون، و اومدن رونالدو، یوو ه به یکی از منفور ترین تیم هام تبدیل میشه .. فکر میکنم بعد از رسمی شدنش باید جول و پلاسم رو از اینجا جمع کنم  و برای همیشه برم خونمون :1:

شما میگید لاشخور، ما به GOAT میگیم سلطون  :1:

---

تا جایی که میدونم رئال سه تا گزینه جایگزینی داره: نیمار- ام باپه- هازارد. دوتای اولی رو بعیده بتونن از ناصر جدا کنن (ام باپه بهترینه ولی انگار اولویت نیمار هست).. هازارد در دسترس ترینه.  بنظرت هازارد میتونه دردی از دردهای رئال کم کنه؟ بنظرم یه مهاجم نوک تاپ هم میخوان چون کریم تمام کننده خوبی نیست. 

• Aminvo, Gin, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ماروتا : به زودی اخباری خواهید شنید  :pep: :65yytgts6rouhope1x2s:

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

خبرش این نباشه که نمیاد رونالدو. افسرده میشم. الان یووه را با رونالدو تصور میکنم.

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دارمیان به یوونتوس پیوست !! :nish:  :pep:  :pep:

قشنگ پتانسیلش رو داره یه جا رو هدف بگیره یه جا دیگه رو بزنه !  :fp:  :1:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رونالدو که میاد اما بعید نیست دارمیان رو جای ساندرو بیاره :marotta:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

جناب رونالدوی لعنتی زودتر یه خبری از خودت بده! یا بگو میام یا میمونم! دکمه وسط موسم ترکید از بس صفحه خبرا رو اسکرول کردم! :14:  :14: 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

آنیلی در راه یونان - (در واقع الان به یونان رسیده)

DhvIPmuWsAAuws5.jpg

• Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3862 ارسال
  • LocationAhWaS
تا ساعتاتی دیگر جلسه پرز و مندس اغاز میشه و به احتمال زیاد خروج رونالدو نهایی میشه
انیلی هم که هم اکنون در اغوش کریس تو بونان داره رو اخرین مسایل انتقال کاربحث می کنن
ممکنه جت اختصاصی تا ساعاتی دیگر به مقصد فرودگاه خصوصی تورین که میگن امروز رو صرفا برا یک پرواز رزو شده فرود بیاد و حاوی کریس رونالدو و انیلی باشه
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

صرف نظر از تمام فاز منفی هایی که بعضی دوستان میدن، من به شخصه هم خوشحالم هم ناراحت از اومدن رونالدو (البته با فرض اینکه مسلما بیاد :/) ناراحت میشم چون تمامیت تیم تحت الشعاع حضور رونالدو قرار میگیره و یووه از اون تیم یک دست خارج میشه. همچنین خوشحالم چون با رونالدو ما قشنگ یه پله تو مباحث مارکتینگ، پیشرفت می کنیم. فکر نمی کنم کسی بتونه این مساله رو انکار کنه. پول ترانسفر و حقوقش رو هم که برادران در هلدینگ آکسور تا حدودی تقبل کردن (حداقل حقوق رو). من به شخصه بعید می دونم رونالدو بیشتر از 2 سال تو یووه بمونه. البته به این مساله هم بستگی داره که چقدر بهش خوش بگذره اینجا :))

پ.ن: چرا صفحه ناقص لود میشه، فقط من اینطوریم یا کس دیگه ای هم اینطوریه؟؟؟ 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

شما میگید لاشخور، ما به GOAT میگیم سلطون  :1:

---

تا جایی که میدونم رئال سه تا گزینه جایگزینی داره: نیمار- ام باپه- هازارد. دوتای اولی رو بعیده بتونن از ناصر جدا کنن (ام باپه بهترینه ولی انگار اولویت نیمار هست).. هازارد در دسترس ترینه.  بنظرت هازارد میتونه دردی از دردهای رئال کم کنه؟ بنظرم یه مهاجم نوک تاپ هم میخوان چون کریم تمام کننده خوبی نیست. 

:1:

منم بعید میدونم پرز بتونه از ناصر نیمارو ام باپه رو بگیره .. میمونه هازارد که اخیرا هم مصاحبه کرده بود حضور در ریال ارزوی هر بازیکنی و ... و هری کینی که تا چند وقت پیش شایعاتی زیادی دورش وجود داشت( الان کمتر شده)..

مادرید چند ساله خرید بزرگ نداشته .. پرز با فروش رونالدو بیکار نمیشینه .. از این پرز همه چی بر میاد .. :fp:

به نظرم اگه پرز بخواد میتونه هازارد و هری کین رو با هم همین تابستان جذب کنه .. و اگه این کارو بکنه .. مادرید بشدت تقویت میشه ..

خلاصه تا پایان تابستون باید استرس تیم های رقیب هم داشته باشیم :22:

• Aminvo, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

https://www.football...-juventus-offer

ظاهرا تموم شده قضیه

• mory, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

احتمالا مندز هم با یک جت شخصی میخواد بره یونان برای دیدار با رونالدو و آنیلی. ظاهرا رونالدو هم تمایل به جدایی از رئال را در پیام ویدوئویی خواهد فرستاد و تمام. 

• mory, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
تمومه. تبریک
  • mory, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا