پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مگه تاریخچه هواداری من و شما برای کسی مهمه ؟ اصلا من از ۲۰۱۴ طرفدار یوونتوس شدم یکی که از ۱۹۹۳ داره بازی های یووه رو میبینه چه برتری به من داره ؟ کی گفته اون از من خفن تره یا بهتره ؟ اصلا کی گفته منی که از ۲۰۱۴ دارم فوتبال میبینم بهتر از اونی هستم که بخاطر رونالدو طرفدار یووه شده
دوگم نباشید تو اعتقاداتتون ناموسا :1: هرکس دلیلی واس زندگی خودش داره ، اصلا یارو بازیکن فن باشه چه اشکالی داره اقا جان .. زندگی خودشه دوس داره این سبکش باشه اینجوری لذت میبره ما که واس بقیه تعیین تکلیف نمیکنیم هرکی ی جوریه دیگه ..
شما ی عکس فوتوشاپ کن رو کله وراتی ۱۲ ساله که لباس یوونتوس پوشیده [همون عکس کذاییه معروف که هرسال بچه ها میذارن اینجا و میگن وراتی میاد یووه ] سر خودتو بذار جاش بگو از ۱۹۹۰ لباس یوونتوس میپوشیدم کی به کیه :1:
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

منم هرگز کامنت نمی خونم - اینام اگر دقت کنین آخریان که نمیشه مخفیش کرد .

مهم نیست کی هستن و کجان. حرفشون رو بسنجید. اگر انتقال رونالدو، اسطوره دزدی نیست چیه پس ؟ حالا بماند که خودش هم تو اسپانیا مشکل داره. و اگر یووه نمی اومد یه جا دیگه می رفت بالاخره. منم حرفش رو کاملا قبول ندارم. اما قراره که با این طرفداران ، دیگه یکی بشیم. کسایی که همچین نظراتی دارند قطعا فقط این چند تا نیستن و فقط ایرانی هم نیستن و همه جای دنیا اینها رو خواهند گفت. منم عین خیالم نیست. ولی آیا نظرات و کامنتها هرگز هیچ تاثیری روی هیچ تیم و بازیکنی نداشته ؟؟

من فکر نکنم گفته باشم گذشته رو می تونم یا میشه تغییر داد داداش. همین حال رو هم نمی تونیم ما تغییر بدیم. اصلا هیچ چی رو نمی تونیم تو هیچ زمانی ما چند نفر تغییر بدیم. داریم حقایق رو اینجا برای خودمون و آیندگانمون ثبت می کنیم.

لحن چند جمله تون رو اصلا قبول ندارم. طوری برخورد میکنید که کلا همه چیز رو زیر سوال ببرید. من هم کاملا با مطرح کردن زندگی شخصی افراد مخالفم . بخصوص توسط رسانه ها و جراید. اگر فقط خودتونید و خودتون چرا اینجا فعالیت می کنید؟؟ چرا نظراتتون رو مطرح می کنید و جواب نظرات دیگران رو میدید؟؟ نباید به هر قیمتی مخالفت کرد. یعنی منطق همچین چیزی میگه و الا من یکی چاکر شمام هستم . هر کس هر جور که می خواد باید زندگی کنه .

می دونم حرفامون اینجاست و به هیچ کسی نمی رسه. که اگر هم به خود آنیلی ها و الکانها هم برسه و فرض کنیم حتی با دقت هم بخونن قطعا عکس العملی نشون نخواهند داد و راهشون رو عوض نخواهند کرد. روی صحبت من با شماست. برای من شماهایین که مهمین . مسائلی رو که احساس میکنم شاید مفید باشه رو می نویسم تا شاید تونسته باشم تاثیر مثبتی بگذارم. من خودم نکات خیلی خوبی از اعضا یاد گرفته م . چند بار تصمیم گرفتم دیگه پست نذارم. ولی قبول کنید که نمیشه . شاید بعضی دوستان واقعا یه جور متفاوت یوونتوسی باشن ، ولی هستند کسانی که هم حرف من ، هم حرف شما رو بفهمن. :53: :53: :53:

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بوفون میتونس یک سال دیگه بمونه حتی دو سال ولی خوب 40 سالش شده بود و اومدن رونالدو حتی با نبود جیجی بهتره چون حوصله حرفایی رو ندارم ک رونالدو اومد ب جیجی جام رسید اصلا خوشم نمیاد و... بوفون ب اواخر دورانش از نظر خودش رسیده و عشق کنه هر جا دوس داره بازی کنه ....یووه و سران یووه دوس دارند هر قماری کنن هر چن سال یکبار این ریسک رو خواهند کرد هیگواین و الان رونالدو اون ریسک جواب داد این هم جواب میده 

اما اگر نیومد هم چیزی عوض نمیشه ولی اومدنش ب رشد دیبالا ب شدت کمک خواهد کرد اوزیل رو تصور کنین در رئال چی بود  الان دیبالا همون قدری ک تلاش میکنه یکی مثل رونالدو بلده چطور استفاده کنه 

یووه داره جوون میشه این جوون شدن با قربانی هایی همراهه دوسال بعد جورجو هم میره و واقعا تلخه 

اما الان انیلی و شرکا باید بددونن وقتی قهرمانی مثل جیجی دورانش تموم شد یووه از نظر تبلیغات و بودن یک قهرمان و اوردن رونالدو تونسته نبود جیجی رو جبران کنه 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

پول و فالوور رو جبران می کنه - نبود بوفون رو جبران نمی کنه .

• alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اسطوره دزدی ؟؟ :22: فوتبال حرفه ای بسکتبال حرفه ای رو دنبال کنید میشه دریافت کرد که اینها اسمش دزدی نیست .. اسطوره دزدی چیه ؟؟ لبران جیمز بعد این همه سال بازی تو کلیولند کاوالیرز ترجیح داد بره به کنفرانس غرب و تو لیکرز بازی کنه .. شاید اونجا حالش بهتره بیشتر حال میکنه با زندگیش
الان پی اس جی بوفون رو دزدیده یا اینکه یوونتوس بوفون رو نخواسته یا هیچکدوم توافقی باهم کات کردن ؟ :1: این حرفا تو دوره حرفه ای معنی نداره دیگه اون ۳۰ سال پیش بود الان ازین خبرا نیست
من لحن صحبت هام درست نیست شما به بزرگی خودتون ببخشید

راجبه حضورم تو فوروم و فعالیتم هم قبلا گفتم ؛ یوونتوس بخش مهمی از زندگی من هست و من نیاز دارم راجبش با بقیه صحبت کنم حتی اگر اونها حرفای منو نخونن یا براشون مهم نباشه من نمیتونم با خانواده از رفتن بوفون صحبت کنم اگر اینجا عنوانش نکنم تو دلم میمونه ، من واسه خالی شدن خودم اینجا کامنت میدم و دروغ نگم بازخورد حرفام از جانب بقیه دوستان زیاد روم تاثیر نمیذاره .. اینجا نسبت به هرجای دیگه اشتراکات بیشتری دارم و ازین بابت لذت میبرم با دوستام صحبت کنم ، چون فوروم محدوده و دوستای اینترنتیم رو میشناسم از دورادور ..
شما بزرگواری من هم‌ نیت ندارم خاطر کسی رو مغشوش کنم اگر فکر میکنید که حرفام درست نیست ایگنورش کنید و توجهی به خرج ندید نسبت بهش ..

حضور بوفون تو بحث رو نمیفهمم ؟ رفتن بوفون چه ربطی به اومدن رونالدو داره اینها بحث های جدایی هستن کاملا بی ربط و جدا از هم
  • Heypnotism, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@Camel Blue

مقصودم رو درست برداشت نکردید. لحن فرمایشاتتون رو که عرض کردم منظورم این نبود که من یا کسی رو رنجونده .منظورم این بود که یه جورایی یک طرفه و با پیچش بودن که چیزی رو نقض کنن.

خب اونهایی که من عکس کامنتشون رو کپی کرده م هم آدمن مث من و شما . اونهام نمی تونن اون حرفها رو با خانواده شون در میون بذارن. و اومدن اونجا کامنت گذاشته ن. من هم عرض کرده م که توجهی به حرفهای بی منطق ندارم . هرگز وقتی یکی از اعضاء فروم باهام موافق بوده اسمش یا آیدیش رو بخاطر نسپرده م تا مثلا همه ی پستهاش رو لایک کنم. حرفهاتون کاملا مصلحت آمیز و مناسب بود :53: . ولی صرفنظر از واژه ی "دزدی" ، بقیه ی مقصودی که میشه از اون ترکیب "اسطوره دزدی" برداشت کرد رو خیلی بیراه هم نمی دونم.

ما در پریماورامون بازیکنایی داشتیم که میشد ازشون استفاده کرد و چند سال بعد، به پیشرفتشون افتخار کرد. الان "مویس کین" 17 18 سالشه . به نظرتون "رونالدو" از بدو تولدش فرازمینی :22:  بوده ؟

من مخالف اینم که یک سری باشگاهها فقط پول پارو کنن و یه "کچل" استخدام کنن برا پیدا کردن گیلاس روی کیک. بقیه ی تیمها کشف استعداد کنن و یهو تیم مایه دار، خریداریش کنن. این چیزیه که ما داریم بهش تبدیل میشیم. مثلا کلمنزا رو با حق خرید میدیم یه تیم سری ب، یا یه تیم ضعیف. بعد که اون تیم ازش یک بازیکن ساخت ، از بند خرید دوباره ش استفاده می کنیم و به زور برش میگردونیم (الکی و برای مثال عرض کردم)

اگر بیراه و چرت میگم وجدانا بگید. حالا "رونالدو" رو مثلا خریدیم. مبارک کسانی که خوشحالن. چه یوونتوسی چه طرفداران بازیکن. فوق فوقش ، آخر قضیه اینه که دو سه سال تا رونالدو هست ، مخالفانش بازیهای تیم رو نمی بینن. بعدش دوباره پیگیر میشن . این دیگه آخرشه دیگه . پس خیالی نیست. ارزشهایی که من در یوونتوس و مجموعه ش دیده م هرگز با هیچ چیزی کم رنگ نخواهد شد.

راجع به نقل و انتقالات هم قبلا قرض کرده م . بوفون و آلکس حق دارند و داشته ن که هرجا دلشون می خواد بازی کنن. حتی اگر هردوشون می رفتن اینترمیلان هم برای من مهم نبود و بازیهاشون رو با لذت نگاه می کردم. چون اصلا (برعکس خیلی از شماها) از اینتر متنفر نیستم و لقب جام دزد بهشون نمی دم. جامی بوده که از ما گرفتن و به تیم بعدی دادن. تموم شد و رفت . پس من نه تو گذشته مونده م ، نه سنتی و مثل 30 سال قبل فکر میکنم. بلکه سخن من بنابر صلاح یوونتوس هست. به جای خرید هیگواین و رونالدو و امثالهم ، می تونیم خودمون از آکادمیمون استفاده کنیم.

توی جام جهانی دیدید که نام ها، ماهیچه ها، توپ طلاها، و باقی مضخرفات، آبروی تیم رو نگه نمی دارن و نداشته ن . بلکه کار تیمی تیمهایی مثل کرواسی، بلژیک، سوئد، اروگوئه، کره جنوبی، ژاپن و بعضیای دیگه آبرو و اعتبار رو خواهد خرید. لذت بردم از بازی تیمهای نه چندان مطرح. لذت بردم از حذف مدعی ها. لذت بردم از این جام جهانی ، هرچند ایتالیا نبود . که اگر بود و یکم دقت می کردیم راحت قهرمان بودیم.

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

یه چیزی یادم رفت عرض کنم:

قبل از اسم و رسم گرفتن مسی و رونالدو و شکسته شدن بسیاری از آمار فوتبال توسط اینها ، اگر همه به همون رونالدو نازاریو و رونالدینیو و پله و مارادونا و پلاتینی و باقی اسطوره های ایتالیا و آلمان و برزیل و آرژانتین و غیره اکتفا می کردن ، آیا هرگز مسی و رونالدویی به وجود می اومد؟؟

قطعا خیر . پارما روی بوفون سرمایه گذاری کرد. لاتزیو روی ندود. پادووا روی آلکس ، بارسا روی مسی ، منچستر روی رونالدو و..... .

این پولی که قراره خرج کنیم رو چرا خرج آکادمی نمی کنیم که چند بازیکن خوب رو پرورش بدیم !!؟؟ که سالها بعد بتونیم از وفاداری چندین و چند ساله شون بهره ببریم. نه اینکه با کلی منت و حاشیه و پول و دردسر و غیره ، سعی کنیم برای 2 3 سال رونالدو و مسی خریداری کنیم .

بحث اصلی من اینه . دلیل مخالفتم اینه . و الا من هرگز توجهی به رونالدو و هیگواین نداشته م و نخواهم داشت. دشمنم که نیستن . من تو یک شهرستان کوچیک توی جنوب غربی آسیا کجا و اینها کجا . بیاد . قطعا هیچ تاثیری در زندگی من نخواهد داشت. شاید، شاید، شاید خیلی جزئی در دیدن و ندیدن بازیهای یووه تو این 3 4 سال.

سخنان شما که در کل قواعد بحث و بررسی مسائل رو شامل بود . اگر عرایض بنده باعث رنجش کسانی میشه معذرت می خوام و ممنون که تحمل میکنید. بهرحال اینجا مال همه ست. حداقل همه ی یوونتوسی ها. خیلی از چیزایی که احساس می کنم باید مطرح می شد رو نوشته م. نوشتن اینها خیلی تو روحیه ی آدم تاثیر می ذاره. کسانی که معمولا می نویسن درک می کنن عرایض بنده رو. ممنون از همگی :53: :53: :53:

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
شما نگاه کنید تو کل ایتالیا یه مهاجم در حد نیمکت یوونتوس هم نیست. روی کی سرمایه گذاری کنیم؟
اکادمی یووه اصلا خروجی نداشته. ستاره ای هم اگه تو تیم پیدا بشه مثل پوگبا خیلی راحت بخاطر پول میذاره میره پس باید برند یووه تقویت بشه. رونالدو برای این کار خرید خوبیه
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
با رونالدو هم اون CL کوفتی رو نمیگیریم
  • Delle Alpi, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
مندس اوکی را گرفت. ترانسفر قرن
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال
@C.G.Buffon

حدها رو نمیشه تعیین کرد داداش. خیلی از طرفدارای رونالدو قبلا بهش میگفتن پنالدو و الان طرفدارش شده ن. بر چه اساسی حدها رو تعیین کنیم وقتی بازیکن تغییر می کنه. محمد صلاح رفت لیورپول و واقعا بازیش پیشرفت کرد. فقط باید اعتماد به نفس داد و پرورش داد بازیکنها رو.

نسل بعدی انسانها هنوز متولد نشده ن . ما بازیکنای خوبی توی آکادمی داریم. اگر شما می فرمائید فروخته نشده ن، پس کجان ؟ چرا ما تو این چند سال جذب خوب و جوان و آینده داری نداشته ایم؟ چرا خریدی مثل آلکس و بوفون و ندود و سایرین نداشته ایم؟ همه ش پیر پاتال میگیریم که UCL ببریم و باز هم نبردیم. بیان فکر کنن این 2 3 یا 4 5 سال رو ریختیم تو دریا مث این چند سالی که سپری شد. ولی به جاش تلاش کنن از دیبالا بازیکن فرازمینی خودمون رو تولید کنن. قابلیتش رو نداره به نظرتون؟؟

به نکته ی جالبی اشاره کردید ، پوگبا به خاطر پول رفت. اون موقع چرا یه کم از جیب مبارکشون یا گاوصندوق جیپ و فیات و فراری و ... برداشت نکرده ن؟ پوگبا واقعا ارزشش رو داشت که نگهش داریم. عیب ما وجود یا عدم وجود بازیکن خاصی نیست. شاید بخندید ولی استورارو رو هم میشد ابزار گرفتن جام کرد (یه جورایی با مقداری مبالغه ، که منظورم دقیقا استورارو نیست). به شرط مدیریت درست و دقت و هوش کافی.

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

• مهمان
این رو ببینید جالبه. سایت رسمی لباس زیر رونالدو با یک گراند سیاه و سفید اضافه شدن زبان ایتالیایی و تصویر ورزشگاه یوونتوس :1:
https://www.cr-underwear.com
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

ویلای سابق زیدان در تورین رونالدو توش زندگی خاهد کرد

• eⁿzº, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

غیر رسمی : کریستین رونالدو به یوونتوس پیوست

طبق صحبت های اگریستی و دی مارتزیو همه کارها انجام شده الی کار های اداری و فرستادن مدارک از سوی  مندس به باشگاه یوونتوس و چون شنبه و یک شنبه تعطیل هست به مناسبت رحلت امام :1: دوشنبه کاراش انجام میشه و سه شنبه قراره به هواداران معرفی بشه

برید و حالش رو ببرید

img_5390.jpg

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا من الان برگشتم پست ها رو خوندم هرچند کلا ادمی نیستیم بیام خط به خط و پارگراف به پارگراف تحلیل کنم و حرفی بزنم

فقط چون قبلن ثابت کردم سجات فن هستم میخوام کمی راجبش بگم

راستیش خودتون دیگه بودید بعد رفتن ویدال و پیرلو و شیر شاه  چه بحث های اینجا شد مخصوصا ورود مانزو وقیمت 19 میلیون یورویش که اینجا با سجات و پژمان سرکله میزدیم

من یکی بعد رفتن الکس واقعا به ویدال دل خوش کرده بودم ورفتنش بسیار منو کور کرده بود که خرید مانزوگیچ برا من یه آشغال و پسمانده به حساب میومد و تا میتونستم انتقاد میکردم و کوری و ندیدن من این بود که در های بسته رو تماشا میکردم و اما حاضر نبودم اینده و جلو باشگاه یوو رو ببینم و دلم میخاست یوو نتیجه نگیره و بیام هی بگم حالا شد حالا که باشگاه رو داغون کردن و کیا مقصرن و باید برن

کلا یاس نا امید شده بودم از طرفداری یوو

اینقدر از ماروتا و تصمیمات انیلی گلایه میکردم و دری و ری میگفتم انگار اخر زمان شده اما خدایی میگم تو بحث کردن با سجاد نگاه و منش من به هوادارای از یوونتوس عوض شد برا همینه که فنش هستم همه جوره (الیته چند وقته ساقی خوب بهم معرفی نکرده :1:  ) و از این بابت ازش متشکرم چون با مرور زمان  منی که از مانزو متنفر بودم عاشقش شدم

خدیرای که جسد الله خطابش میکردم سالی 12 15 تای پل و پاس گل میده تیم درسته سی ال نگرفت اما دوبار فینال رفت هفت سال پیاپی قهرمان شدیم کلی هزینه کردیم رکورد زدیم خوب  یا بد هیگایین رو گرفتی ولی عوضش اینقدر حساب شده بود که دچار بدبخی اینتر و اث میلان وسایر تیم های که به خاطر بدخرج کردن فرپلی مالی نابدشون کرد نیفتادیم

نمیتونم از این پست های امروز یکی یکی نقل قول کنم و حرف بزنم فقط یه نکته مهمی هست میخوام بگم و سجاد هم یه حدودی بهش اشاره کرد

اینکه من چقدر زمان هست که یوونتوسی هستم یا اینکه دیروز یوونتوسی شدم یا اینکه رئالی دیروز امروز یوونتوسیه هیچ ربطی به من و نگرش من نه درباره یوو نه کریستین رونالدو نداره و قرار نیست به کسی جایزه بدن

اعقاید و علایق شخصی هرکس متلغ به خودش هست و فقط مصرف داخلی برا خود همون شخص داره

از امروز به عنوان به دوست میگم ممکنه کاربر های زیادی که به اطلاخ فن رونالدو هستن هم اینجا بیان و فعالیت کنن مواظب باشید حالا که اینقدر ما خودمون فرهنگ یووونتوسیمون رو بالا میدونیم و اعتقاد داریم مکتب خاصی داریم و خداشکر هیچوقت اینتری نبودیم بیایم در عمل هم همینگونه باشیم

هرکسی از امروز بیاد فروم اینجا برا من با بقیه هیچ فرقی نداره چه رونالدو فن باشه چه یکی مثل نوید که صرفا علگری فنه :1:  پس بیاید مثل خیلی از رئالی ها اوقاتمون رو صرف این نکنیم هی بگیم ما اصلیم و یووه ای اصیلیم و سالهاست بیانکوری هستیم و شما بچه اید و رونالدو فنید و .. و هیچوقت نزارید وقت و اوقات خودمون رو صرف همچنین مباحث بی گانه ای کنیم

میدونم که خوب بلد نیستم منظورم رو برسونم و شلخته حرف زدم

اما گرفتید چه میگم

این امیر شیخ ما هم دلش گرفتش فردا با دوتا ایستگاهی از رونالدو میاد بشکن میزنه اینجا :1:

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

هفتمین توپ طلاش، ایشالله با پیراهن یوونتوس :nish: 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

هي ييييي    يادش بخير

همين سه چهار سال پيش كه يكم حال و حوصله بيشتري داشتم و كل كل ميكردم با مخالفين ماروتا   يادمه كه گفتم شماها اگه طرف كريس رونالدو رو هم برداره بياره اينجا بازم يه عده تون مخالفت ميكنين

اون روز به شوخي گفتم . ولي باورم نميشه  اينقدر زود حرفم به واقعيت تبديل شه  (تازه اون موقع هنوز طرف 4 تا توپ نداشت)

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@افشینز ثلتون فن

دوست من اگر قراره نظر هر کس به قول شما متلق به خودش باشه، چرا میاید نظر میدید؟؟ نه فقط شما ، من و بقیه اینجا چیکار میکنیم ؟؟ بنابر فرموده ی شما کل این مجموعه هم اشتباهی هست . نباید فروم وجود میداشت.

اگر جواب مستقیم نکاتی که دوستان گفته ند رو ندارید ، با این حرفها بحث رو نپیچونید. بذارید کسی که جوابش رو داره بیاد و بنویسه.

هرگز نه برای من نه برای هیچیک از کسانی که بالای 15 20 ساله با یووه هستن این اعداد مهم نبوده. بحث چیز دیگه اییه . چیزی که ربط مستقیم به تعداد سالهای طرفداری از یووه هم داره. هنر که نکردیم . تاریخ تولد کسی رو که ازش نمی پرسن قبل تولدش . پس به این چیزها نمی بالیم. مسئله اینه که کسی که سال 2006 با یووه نبوده جان به جانش هم کنی اون لحظات و روزهای تلخ رو درک نخواهد کرد. خانواده ای که یکی یکی خبر جدایی اعضاش توی دنیا پیچید . و بلافاصله معلوم شد که بعضی از اعضای اون خانواده نمی خوان بانوشون رو ول کنن. اون حس افتخار رو اگر تجربه نکرده باشی نخواهی فهمید بعضی سخنان رو.

اگر قراره کاری به بعضی مسائل نداشته باشید چرا میگید خداروشکر که اینتری نیستم ؟؟ پس یک سری مسائل رو نمیشه بیخیال شد. و اگر خودتون بیخیال مسائل نشده اید پس به دیگران سفارش کردنش هم مناسب و درست نباید باشه.

اگر قرار نیست اینجا حقایقی که باورشون داریم (در اون وحله ی زمانی حداقل) رو مطرح نکنیم پس چیکار کنیم ؟؟ یه قل دو قل بازی کنیم ؟؟ بشینیم به صورت مجازی همدیگه رو نگاه کنیم ؟؟

من به شخصه نوکر و چاکر شمام هستم . وجدانا عرایضم رو بی ادبی برداشت نکنید . چون به وجدانم قسم فقط هدفم شفاف سازی و انتقاد و پیشنهاده.

در جواب آقا پژمان عزیز هم باید گفت : اگر می بینید پیش بینیتون درست از آب در اومده تعجب نکنید . شک کنید . باور کنید یه چیزی هست. دیوانه که نیستیم که الکی از یارو با این کارهاش انتقاد می کنیم. اگر امکانش بود از دید ما هم به قضیه نگاه کنید و بررسیش کنید. باور کنید ما هم می دونیم که چندین انتقال حرفه ای رو انجام داده و .... . اینها چیزهای بدیهی و مشخص هستند. بحث ما چیز دیگریست که یک درجه از اینها دورتره . باید یکم دورتر بیاید . عمیق تر شید تا بتونید از اون جنبه ها هم مسائل رو بررسی کنید.

اولویت توجه و طرفداری من به جام و کاپ و فینال رفتن و رکوردشکنی ها نیست. اگر با اینها طرفدار یوونتوس باشم ، قطعا با چند سال دور بودن یووه از اینها من هم یا رنگ عوض می کنم یا طرفداریم کمرنگ میشه. من بازیکن (چه آمائوری ، چه هیگواین ، چه رونالدو و چه هر کس دیگه) بیاد توی تیمم براش آرزوی موفقیت می کنم. تازه اومده و نمیشه کاریش کرد. ولی بیاید به من و امثال من هم حق بدید که اعتراض کنم. یوونتوس الان داره میشه مثل خانواده ای که آبروشون براشون مهم نیست و فقط دنبال فریب کاری و مال مردم خوری اند (منظورم پول پرستیه).

من نمی گم یوونتوس پاکترین و بدون لکه ترین تیم تاریخ بوده یا چیزی شبیه این. کلی اشتباهات و خلافکاریها ما هم مثل همه ی تیمهای دنیا داشتیم. ولی کنار اونها یه خاصیت ایتالیایی مانند هم داشتیم . یه جور حس متفاوت . و همون حس ، همون چیز بود که بچه ها رو سال 2006 در تیم نگه داشت. کم چیزی نبود. یادمه بوفون از انگلیس و اسپانیا و ... پیشنهاد داشت. پیشنهاداتی که فکر کنم الان هم رکوردش شکسته نشده بود. به نظرم بالای 100 تا به بوفون دادن ، ولی نرفت. (به یکی این مسئله رو گفتم ، جواب داد : خاک تو سرش باید می رفت :22: :1: ).

من که دیگه به قول دوستمون ، نق نمی زنم. از ته دل امیدوارم هشتمین اسکودتو و 5مین کوپا و 3ومین UCL رو هم بگیریم. حتی امیدوارم 2 3 تا پشت سر هم بگیریم. رونالدو هم توپ طلاش و 7 تا کنه تو همین یووه. بر حسودانش لعنت.

اما مسائلی که عرض کردم رو نمیشه با این دید جام و مقام طلبانه درک کرد.

آرزوی موفقیت و سلامت برای همه مون و همه شون :53: :53: :53:

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

اگه با اومدنش هیگواین بره میشه با قضیه کنار اومد البته اگر خطری جایگاه  ثابت مانژو را تهدید نکنه

فقط مسئله توپ طلاست این برامون مشکل ساز میشه  این توپ طلا کل تیمو میریزه به هم

زیر نظر جناب الگری دفاع کردنو میتونه یاد بگیره؟ تحملشو داره که طبق معمول به یک تیم ته جدول هم یک گل زدیم با کل تیم بکشه  عقب و  بیاد دفاع کنه یا میخاد واسه توپ طلا بجنگه و حمله کنه ؟

اعصاب سیستم چرخشی را داره ؟

البته باید تحمل این را داشته باشه یه نیم فصل رو نیمکت بشینه و طبق سیاست الگری آروم آروم به بازی گرفته بشه :1: و از فکر تلاش واسه توپ طلا بیاد بیرون چون رو نیمکت کاری نمیتونه بکنه

من بیشتر نگران اتحاد و همدلی تیم هستم چون با وجود بوفون هم این چند سال کم مورد نداشتیم الان که تازه نیست و حس میکنم با احترام به کیلینی تیم بزرگتر و کسی که همه ازش حرف شنوی داشته باشند نداره که به این یارو اگر دور برداشت بگه هووووو.... وقتی اومد کل یووه باید برای توپ طلای ایشون بسیج بشوند!! اعصابشو داریم ؟

ضربه آزاد هارو کی بزنه ؟ الان داغیم رونالدو بیاد این بابا توپ طلا میخاد از خیر یک ضربه آزاد بدجا هم نمی گذره گذشت اون زمان که پاینیچ و دیبالا به هم تعارف میکردند ، کی میخاد کوتاه بیاد ؟

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
افزایش تردیدها. پرز خواسته رونالدو ازش تشکر کنه و جدایی از رئال رو تصمیم کاملا شخصی عنوان کنه. رونالدو قبول نکرده. پرز هم گفته پس 100 میلیون کمه.(آخرین خبر کالچومرکاتو)

بیانیه باشگاه.

Upon Consob’s request, following recent media coverage, Juventus Football Club S.p.A. clarifies that, during the transfer window, the Company evaluates many market opportunities and, if any agreement should be reached, a press release will be issued in compliance with the regulations.

اگر خرید رونالدو باعث بشه رئال بند خرید ایکاردی رو فعال کنه عالی میشه :1:
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی