پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نامه های هتریکی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
141 پاسخ برای این موضوع

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
اين که نشد نظر سنجی؟ من اگه همشو 1 بدم که خیلی بد ميشه؟ ولی نشد. ارور داد گفت : You cannot vote repeatedly. ديدی سایتت کمبد امکانات داره؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول ! فکر کردم میشه چند بار رای داد !! دمش گرم پس !! --- دارم دنبال سیستم کامنت می گردم پیدا نمی کنم. یکی پیدا کردم همه می تونن کامنت های همدیگرو پاک کنند !!!

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
از طرف دست اندر کاران هفته نامه بی نام به تمام دوستان عزیز.

با توجه به سفر ابدار چی هفته نامه (نیکولای) و در نظر گرفتن اين موضوع که کليد های دفتر هم دست اون بود هفته نامه تا پایان تابستان تعطيل میباشد تا آقا بيژن برگرده و اين جانب از همه دوستان که تيتر فرستادن و همه دوستانی که فقط در نقشه خواننده ظاهر شدن عذر می خوام.
موفق باشید. و بنده رو ببخشید . :-*

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بیخوددددددددددددددددد! ما اینجا پول مفت نداریم به کسی بدیم! گاهنامه ما رو زود به چاپ برسون!!! (یکی یه چیزی در گوش من گفت!البته لحنش هم زیاد دوستانه نبود :-\) هااا!!! چشم هرچی آبدارچیتون بگه. خوب اونم آدمه باید بره یه آب و هوایی عوض کنه.تعطیلات بهش خوش بگذره! خوش باشید آقای آبدارچی.جای ما رو هم خالی کنید اگه امکان داره!! :( :-\

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم این هفته مسافرت بودم سایت نداشتیم ! هفته دیگه دوباره سایت اپ میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اخبار سایت رو تا حدودی نشوتم فردا تکمیل میشه و آپدیت ! به خاطر تاخیر شرمنده !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت آپ شد ! شرمنده اگر بعضی ها نیستند ! خوب تیمشون خبر خاصی نداشته. مثلا نیک همش تیمش میبره ! چی بنویسم من !! با توجه به نبود مجله خواستید برای من تیتر جدی بفرستید.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا رضا اگه موافقي من سعي ميكنم مطالب تيم خودمو هر هفته براي شما بفرستم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اره اگر دوست دارید صحبت های مربیان و مسئولان رو بفرستید من استفاده میکنم.اگر این هفته حرفی دارید الان بفرستید چون دارم سایت رو آپ می کنم !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بگو به به چه چه! تو سالاره همه تیم های یوونتوسی هستی ;D ولی نه!بهت حق میدم اما فقط این یکبار رو :P وگرنه منم مصاحبه بهت میدم تا برام بذاری.مرسی بی زحمت تو قسمت ورزشگاه ها ظرفایت ماله منو 14650 بذار. ;D چیزه جالب این که سایتمون به انددازه خودش خوب ویزیتور داره ها ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت آپ شد !! منم کور شدم بسکه نوشتم !! احتمالا غلط املایی زیاد داره !! به کوریه خودتون ببخشید !!!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اسم سایت چیه؟؟؟؟!!!! ما تو باغ نیستیم یکی بگه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اینم سایت:
http://www.htbc.dom.ir

--------------

دست گل رضا درد نکنه. با این همه مشغله باز سایت رو آپ میکنه. :-*
خدا قوت!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جدا ً دستت درد نكنه ايشالا بچه ها بيشتر همكاري كنيم تيتر بفرستيم زحمت رضا كمتر بشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رضا ! واسه تیتر دادن در مورد دور اول کاپ کی باید اقدام کنیم؟! یک زمانی رو مشخص کن تا هم ما بازنده های دور اول و هم تیم های صعود کننده تیترهاشونو یکجا بهت بدن!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هروقت خواستید. ببینید تیتر نمی خواد بدید ! اگر مربیتون صحبتی داره.بازیکنی صحبتی داره. تیتر پیشنهادی هم بدید اگر دسوت دارید. می خوام خبر گذاری مستقل باشه ولی خوب صحبت های مربیان هم کمک میکنه به تنوع خبرها. هروقت خواستید بفرستید.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت اپدیتید !!

WwW.HtbC.DoM.IR

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
چرا الکی آبرو ریزی میکنی رضا!؟؟؟ جای تیم من و محسن رو جابجا نوشتی. من با اس تق لال بوشهر بازی داشتیم و 4 - 1 باختم! در ضمن تو اون بازی من سواره بر بازی بودم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راست میگی ؟!؟ بسکه خوابم میاد !! از صبح تا عصر دانشگاه بود.از عصر تا حالا هم گیر بودم !! الان درستش میکنم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تیم یوونتوس 1985 در هفته یازدهم به میدان نرفت و 5-0 بازنده اعلام شد. در این تصمیم عجیب تیم یوونتوس جنوب این تیم با شرکت نکردن در بازی از سوی کمیته هتتریک 5-0 بازنده اعلام شد. ----- آره کاملا مشخصه که خوابت میاد!!!!! :دی دستت درد نکنه همچنان.همیشه ممنون زحماتت هستیم رضا جان

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی