پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نامه های هتریکی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
141 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میشه یه نفر از صفحه ی سایت عکس بگیره به من هم نوشن بده !؟ بهمن تو می دونی چه کار کنی !

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
با تشکر از همه دوستان که همکاری کردن.

هفته نامه بینام(شماره1)
http://img.majidonli.../109156/1_5.jpg

ص 2
http://img.majidonli...ic/109157/2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
بیژن جان خیلی ممنون فقط اگر میشه لینک اینا رو هم بده . یه ذره تاره نوشته ها

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من هم سایت رو دیدم ! نمی دونم چرا برای من درسته !!!! سعی یکنم درستش کنم اما موضوع اینه که نی دونم چرا اینطوریه !!!! -------------- صفحه ی دومش توپه خیلی خوبه. اما صفحه اول معلوم نیست هر جمله ماله کیه !! تیتر ها با اسم باشند بهتره ! مربی تیم.مدیر تیم.کاپیتان تیم.... خیلی بهتر شده.داره یه هفته نامه ی واقعی میشه !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اسمي از تيم من هم نبود. مگه نبايد مطالب خودمون رو به صورت پيغام خصوصي به آقا رضا يا بيژن جان مي داديم. من كه اين كار رو كردم ولي دوستان بهم ضد حال زدن.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دست گلت درد نکنه آقا بیژن هفته به هفته داره عالی تر میشه هفته نامه مفقودالنام مون! محسن جان تو صفحه دوم که از گولدن یووه هم گفته شد ------------- بهمن جان شما عکسو سیو کن و بعد زوم کن.اینجوری دیگه تار نیست در ضمن اگه لینک میخوای properties از عکس بگیر.لینکش موجود هست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با اینکه صفحات به قشنگی طراحی شدند ولی صفحه اول یک جوریه ، تو دل برو نیست با تشکر

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
از همه دوستان ممنونم. و تاییدی هم بر گفته های نيک عزیز میکنم. با زوم و در مورد گولدن یووه هم نوشتم. در مورد صفحه اول هم میخواست همه نشانه های تیم یووه رو قرار بدم واسه همین اين شکلی ساختم. اگه طرحی واسه صفحه اول دارین بهم بگین. مرسی.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي با نمك بود بيژن دستت درد نكنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فهمیدم سایت چشه ! ولی نمی دونم چکار کنم !!! کمی شعور HTML نیاز داریم ! کسی سراغ ندار ه!؟ دارم میرم سراغ سایت های سایت سازی ! شاید بتونم اونجاها کاری کنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کلا از اول طراحی کردم سایت رو توی چند روز اخیر که رسما دهنم آسفالت شد !

نظرتون چیه :

www.htbc.dom.ir

----------
راستی سایت یه لوگو کم داره.من که کار گزافیکی بلد نیستم.اگر بیژنی کسی طرح یه لگوی رسمی و سنگین رو بکشه ممنونم !
منظورم از لوگو بنر بالای سایت که جاشم خالی گذاشتم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي عالي شده رضا واقعا ً آبرومنده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
من الان دیدم واقعا بی نظیره رضا دمت گرم ! آدم برای بنر و لوگو هم زیاد داریم ! بگرد پیدا کن !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فعلا بنر فروم رو گذاشت تا بعد ببینیم چی میشه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا جون عاليه .خيلي با حال شده . فقط اين سري نتيجه من نبود.در مورد مطلب تيم من راست گفتي؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آها ببخشید ! چون توی Favarite ام ادد میکنم تیم ها رو چون مال تورو اخیرا ادد کردم زیر همه ی لینک ها بود ندیدمش.شرمنده. آره خوب.خوبی داری پیشرفت میکنی ولی هنوز چند فصلی کار داری.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
نتیجه تیم منم نبود ! یعنی تیم منو هم فراموش کرده بودی رضا ؟؟!!! واقعا که بابا !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من
نمیدونم چرا پست قبلیم که گفته بودم این بنر خوبی برای سایت نیست و من سعی میکنم یک بنر بسازم پاک شد
بهرحال من سعی کردم یک بنر خوب بسازم و ساختم ، امیدوارم لذت ببرید و مورد استفاده ی دوستان واقع بشه
http://friendi.persi...g.com/Kamal.jpg
با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نتیجه تیم منم نبود !
یعنی تیم منو هم فراموش کرده بودی رضا ؟؟!!!
واقعا که بابا !

اونم مشکل فیوریته بود ! حالا بگم باور نمی کنی!!!!!!!!!!!
باشه بابا.حالا یه هفته بردی ها :D

سلام دوستان من
نمیدونم چرا پست قبلیم که گفته بودم این بنر خوبی برای سایت نیست و من سعی میکنم یک بنر بسازم پاک شد
بهرحال من سعی کردم یک بنر خوب بسازم و ساختم ، امیدوارم لذت ببرید و مورد استفاده ی دوستان واقع بشه
http://friendi.persi...g.com/Kamal.jpg
با تشکر

بنر خوبیه.فقط یکی دو اشکال کوچولو داره.اونا رو بهت میگم بعد میزاریمش.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دست کمال درد نکنه.(بوس) واقعاً عالی کار کرده رو بنر.سید این چیزا را رو ، رو کن واسه ما هم :دی ولی یه اشکال کوچولو داره.حاشبه لوگوی یووه و حاشیه لوگوی هتتریک نقطه نقطه های سفید دیده میشه. ما که میدونیم این خلاقیت سید بوده و اگه هم اون design رو هم برداره هیچ اتفاق خاصی نمیفته و ما منکر کار زیبای کمال نمیشیم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی