پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نامه های هتریکی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
141 پاسخ برای این موضوع

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
با سلام خدمت تمامی دوستان این بخشو ساختم تا هفته نامه های خودتون رو توش قرار بدیم و از راهنمایی ها و پیشنهادات شما دوستان هم در همین جا استفاده کنیم. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تاپیک جدید رو تبریک میگم. استقبال و حمایت فراوان خودمو از این طرح اعلام می کنم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اينجا دقيقا بايد چيكار كنيم؟

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
کار خاصی قرار نیست انجام بدین. فقط بعد از انجام کارها نظر بدین.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از نظر طراحی خیلی خوبه. ولی خیلی جاهاش ناخواناست.غلط املایی هم زیاد داره. در کل من فکر می کنم چیز توپی بشه !! اون پاین به جای یه مصاحبه کامل میشه حرفای مربی همه تیم ها رو گذاشت.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
یه چیز دیگه سعی کن از حرف های همه مربی ها یه چیزی بزاری . یعنی یک سوال و جواب از هر مربی . جالب تر میشه .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تیترهای جنجالی هم میدیم! علیه تیم های همدیگه شایعه می سازیم! جنگ و درگیری بپا می کنیم! چمن ورزشگاه های همدیگه رو آتیش میزنیم خلاصه همه کار می کنیم!

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
دوستان خیلی ببخشید.خودم متوجه تمام این ایرادات شدم به همین دلیل روزنامه رو برداشتم .ولی در مورد گفتگوی انجام شده با مربی یوونتوس 2 دلیل وجود داشت . 1) پارتی بازی. 2) به روز بودن مطلب. ولی چشم حتما برای این هفته بهترش میکنم و خوانا ترش هم میکنم.اول سایز آ4 بود که فکر کنم به دلیل حجم بالاش 1 ساعت باید واسه آپلودش صبر میکردم.واسه همین مجبور شدم.ولی این هفته در چند صفحه چاپ میکنیم. مرسی از کمک های شما و مطالبی که قراره بفرستید ;) :D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ما که چیزی ندیدیم!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفته بعد یادتو باشه تیترهاتون رو به موقع برای بیژن بفرستید. هرکسی نفرستاد بعد گله نکنه که چرا اینطوری شد ! خود من به عنوان خبرنگار و بیژن به عنوان سردبیر سعی میکنیم مصاحبه کنیم و گزارش تهیه کنیم و این حرفا ! مثلا اگر باز حساسی هست با مربی یا بازیکن های تیمی مصاحبه میکنیم. ایول بچه ها همکاری کنید چیز توپی میشه این هفته نامه ی بدون اسم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول چیز خوبی شد ! آقا از حالا از مصاحبه مربی ها می فهمیم که توی تیم ها چی میگذره و طبق اونا سوژه مصاحبه پیدا میکنیم. فکر کنم لازم بشه روزنامه رو دو صفحه کنیم.در 2 لینک.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بیژن تیتر ها و مصاحبه ها رو باید کی به دستت برسونیم؟؟ یک زمان مشخصی رو اعلام کن تا همه چیز یکدست باشه و آشفتگی به وجود نیاد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
از شنبه تا 3 شنبه باید تیترهای خودتون رو بفرستید . البته باید طبق اون 5 تا مورد باشه .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مرسی بهمن جان! فکر کنم خوده بیژن بگه بهتره! باید شرایط بیژن رو هم در نظر گرفت که چه زمان هایی واسه این کار وقت داره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
این رو خود بیژن بهم گفته دیگه من که از این چیزا سر در نمیارم اصلا به من چه ! بیژن بیا !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا!چرا همچین می کنی تو؟چرا دلخور میشی؟ اصلا قصد جسارت نداشتم. بیژن و رضا لطفاً همه بچه ها رو از جزئیات باخبر کنید. اینجا کامنت هایی می نویسید که مفاهیم گنگی داره! با همدیگه حرف میزنید تصمیم می گیرید بعد میایید اینجا در موردش بحث می کنید و هیچ کس هم هیچی متوجه نمیشه بهمن جان عذر میخوام ازت اگه ناراحت شدی

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
ببخشید اگه گنگ توضیح دادیم .ولی به صورت کلی برنامه ریزی که بین من و آقا رضا انجام شده تصمیم این شد که : 1شنبه ،2شنبه و 3 شنبه شما دوستان مطالبتون رو برام بفرستید . ما هم 5 شنبه یا جمعه براتون به شکل مجله تحویل میدیم. ولی برای جذاب تر شدن خودمون در مورد همون بازی که انجام دادین نظر میدیم و یه سری کار دیگه هم میکنیم تا واسه خودتونم تازه گی داشته باشه. مصاحبه های مربی ها هم به صورت گلچین شده و نکات جالبشو قرار میدیم. بازی های مهم هم که جنجالی ترش میکنیم و کلی برنامه که در آینده قراره بهش فکر کنیم. ولی از این هفته 1 شنبه تا 3 شنبه شما تیر بازی بعدی که دارین رو بدین.( مثلا این هفته برام تیتر بازی که هفته پنجم دارین رو باید بدی و ما در مورد بازی که در هفته 4 روم انجام دادین + مطالبتون مطلب مینویسیم.

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
http://img.majidonli...ic/107299/1.jpg

http://img.majidonli...ic/107297/2.jpg

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مرسی بیژن هفته نامه 4 خیلی قشنگ شده.دستت درد نکنه. ایشالله قشنگ تر تر هم میشه.کافیه یه کم راه بیفتیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بسمه تعالی از : مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی پیرونتوس به : مدیر مسئول هفته نامه ی بینام با سلام احتراما ، شادی و مصرت خود را نسبت به افتتاح هفته نامه ی تماما یوونتوسی به شما اعلام میداریم امیدواریم در سایه نعمات الهی این هفته نامه سالیان سال به کار خود ادامه دهد و دست مفاسید جامعه از این هفته نامه کوتاه گردد ، آمی یا رب العالمین کمال بیستم مرداد ماه 86 ( soheil tehrani ©)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی