پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نامه های هتریکی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
141 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ای بابا ! ابرمو بردی که !! تازه اول اول هم دو تا خبر رو جا به جا زده بودم خودم فهمیدم درستش کردم !!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خیلی مخلصیم رضا جان! ;D ;D
:-* :-*
تازه شانس اوردی رو بقیه خبرها زیاد زوم نکردم ;D ;D :P

-----
بچه ها رضا سایت رو آپدیت کرد:

WwW.HtbC.DoM.IR

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
ولی جدا خسته نباشی این چیزا هم عادیه بخدا . آخه کدوم عقل کلی میاد ساعت 3 شب سایت آپ کنه ؟ باز خیلی با ارزشه که میای این همه مینویسی و ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان نمیدونم کسی پرسیده یا نه ولی برای من سواله که HTBC مخففه چیه ؟ با تشکر

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
البته منم نمیدونم ولی شاید این باشه ;)

Hattrick Team Bianconeri Club

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
HT هتتریکه.و BC هم Bianconeri Chanel . اگر فکر میکنید مشکل داره میشه عوضش کرد.ولی خوب اچ تی بی سی هم باحاله ! HBC هم می تونه باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland

HT هتتریکه.و BC هم Bianconeri Chanel .
اگر فکر میکنید مشکل داره میشه عوضش کرد.ولی خوب اچ تی بی سی هم باحاله !
HBC هم می تونه باشه.

به نظر من همین HTBC باحال تره !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

HT هتتریکه.و BC هم Bianconeri Chanel .
اگر فکر میکنید مشکل داره میشه عوضش کرد.ولی خوب اچ تی بی سی هم باحاله !
HBC هم می تونه باشه.

سلام رضا جان
نه خیلی هم قشنگ هست
البته چیزی که مجتبی گفت بیشتر شبیه بود تا این چیزی که رضا گفت ;D
با تشکر

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا جون دستت در نكنه .فقط يه سوال داشتم.اگه ما مطالب تيم خودمون رو برات بفرستيم ديگه مجله براي ما جذابيت نداره نظر خودت چيه؟ در مورد اسمش همين عاليه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب منم همین رو میگن.برای همین گفتم مطلب نفرستید.تیتر نفرستید.فقط اگر چیزی دارید که من بتونیم ازش استفاده کنم مثل یک جمله از مربی یا یک بازیکن باعث اگر لازم شد کمکم کنه. اگر شما خودتون بفرستید خبر رو و بدونید خبرتون چی خواهد بود جذابیتی نخواهد داشت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت هم آپدیت شد !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان چه عجب من تعجب کردم که بعد از دو هفته آپدیت شد ، فکر کردم میخوای بزاری بعد از تموم شدنه لیگ با تشکر

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
البته رضا آپ كرد دستشم درد نكنه ولي نميدونم چرا اينقدر تو خبر بازي فينال تيم خودشو برتر دونست آقا رضا شما نوشتي همه حمله مال تو بود ولي من اينو رد ميكنم اينقد خالي نبند تو 5تا موقعيت داشتي منم 5تا تازه تو جلو بودي بيشتر بايد حمله ميكردي ولي نكردي پس ديگه تيم خودتو گنده نكن كه خاليت در مياد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اتفاقا من سعی کردم بی طرف باشم ! مشخصه تیمی که 37 ستاره گرفته از تیمی که 29 ستاره گرفته خیلی سرتر بوده. اون چیزا هم از گزارش بازی نوشتم برای مهیج تر شدن خبر ! همینجا رسما اعلام میکنم تیم محمدخیلی بهتر بازی کرد.خیلی قوی تر بود ! کاملا هم حقش بود ! =-=-=-=-= هفته پیش آپ کردم ولی خبرهای مرحله دوم کاپ بعد از آپ کردن بود.

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
نه رضا جان نميگم تيم من خيلي قويتر بود و از اين حرفا ولي ميگم اگه ميخاستي پيازداغشو زياد كني موقعيتاي جفتمونرو مينوشتي دستتم درد نكنه يه پيشنهادم دارم براي سايت يكي اينكه آخر فصل همه ورزشگاه ها رو از نظر اسم و تعداد درست كن چون خيلي تغيير كرده دومي اينكه يكم امكانات سايت رو بيشتر كن سوميشم اينه كه وقتي خبرهارو باز ميكني از نظر طراحي صفحه اي كه توش خبرها است يه كم ضعيف هستش اگه اين كارهارو بكني سايتت خيلي جذاب ميشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باشه برای فصل جدید سعی میکنم اینکارا رو کنم. 1-صفحه خبر ها رو بهتر میکنم 2-ورزشگاه ها هم خودم توی ذهنم بود که درست کنم. 3-اما امکانات سایت رو نمیشه بیشتر کرد.چون سایت تحت Googlepages و امکانات رو اونا باید عرضه کنند که نمی کنند ! مثل من سیستم کامنت دوست داشتم که در یک صورت میشه اونم تحت میزبانی یک سایت دیگه باید باشه که خوبشو رو پیدا نکردم. پیشنهاد بدید که چه کارایی میشه کرد برای سایت ؟! کمال که دیگه لگو درست نکرد.یه لگوی خوب و باکلاس کی می تونه درست کنه ؟! یه چیز دیگه اگر هرکسی برای تیمش لگو داشته باشه توی صفحه معرفی تیم ها هم تغیراتیی میدم با لگو و این حرفا درستش میکنم.

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
خوب لوگوي منو بنداز من دارم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال که دیگه لگو درست نکرد.یه لگوی خوب و باکلاس کی می تونه درست کنه ؟!

سلام رضا جان
لوگویی که درست کردم با کلی شورو اشتیاق درست کردم و از نظر خودم خیلی قشنگ شده بود
ولی خوب فکر کنم این یکی لوگویی که شما گذاشتی خیلی قشنگ تر هست که به لوگویی که درست کردم ایراد گرفتی
با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این لوگو که الان هست خوب نیست.قبلا هم گفتم. ولی اون لگو هم ایراد داشت ! یکی دیگه درست کن هرچی بچه ها گفتند.من اصلا دخالت نمی کنم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

سایت هم آپدیت شد !

سلام دوستان من
حسرت دیدنه این پست از رضا به دلم موند
بابا تیمها صعود کردند کلی کارها شد ، چرا این سایت آپدیت نمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه
نگاه کنتصویر اعصاب منه
خوب رضا جان اگر نمیتونی آپدیت کنی ، مسئولیتشو به یکی دیگه بسپر
با تشکر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی