پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نامه های هتریکی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
141 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اشکال که حتما داره ولی خوب به نظرم اگر فعلا این قرار بگیره بهتر از بنر الان هست که نوشته شده انجمن یوونتوس با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
با این حرفه کمال موافقم. هرچی اولاد پیغمبر بگه درسته

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
به لطف بعضی از دوستان اين هفته هم هفته نامه رو ساختيم.(بعضی ديگه هم دمشون گم که همکاری کردن).

ص1 : http://img.majidonli.../Untitled-1.jpg

ص 2 : http://img.majidonli...ic/111197/2.jpg

دوستان اگه فکر ميکنن هفته نامه رو ديگه تعطيل کنيم لطفا بگن چون اين طوری چندان جالب نيست.ممنون ميشم نظراتتون رو بدونم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
با اینکه اسمی از تیم منم نبود ولی من حتما بعد از بازی این هفته تیمم تیتر خودم رو میدم . و اصلا دوست ندارم این هفته نامه نیمه کاره گذاشته بشه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مي خواستم بگم كم لطفي اگه از كار بيژن جان تشكر نكنم.مرسي بيژن جان كارت عاليه و نميدونم چرا مي خواي هفته نامه به اين خوبي رو تعطيل كني؟ در مورد مطالبي كه در باره تيم من نوشتي ممنون خيلي با حال بود.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم موافق بودن این هفته نامه هستم با اینکه تا حالا تیتر ندادم ولی از این هفته حتما میدم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفته نامه باید باشه و هست !
خیلی هم خوبه !!! هفته نامه باید جنجالی تر بشه ! بچه تیتر بدید بحث کنید.و... !

سایت هم آپ شد
www.htbc.dom.ir

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اسمی از تیم من برده نمیشه که پس فرقی به حال من نمی کنه. این روزها هم بد ریختم بهم.حوصله هیچی رو ندارم. از تیم من ننویسید چون حوصله تیتر دادن ندارم. فعلا

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با چه ذوق و شوقی بنر درست کردیم که بگیم بنر وب یوونتوسی ها قشنگه ولی انگار نه انگار ، اشکال نداره اسمی هم که از تیم ما دیگه برده نمیشه ، انگار نه انگار کمالی بوده و هست اشکال نداره بازم اشکال نداره با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا من که نمی تونم هر هفته از همه خبر بزنم ! خودتون فکر کنید من چی بنویسم از تیمی که خیلی عادی داره میبره ! خبر زدم که داره له میکنه میره جلو ! نمیشه که هر هفته بگم ! دارم روی سایت کار میکنم.می خوام اگر بتونم یه سری امکانات بهش اضافه کنم. و بنرهم تغییر میدم. --------- کمال گفتم اون بنر ایراد داره.خوب اول اینکه سیاهش دو رنگی شده،زیر نوشته با بقیه جاها فرق میکنه. اون لوگوی هتتریک-یوونتوس هم صاف باشه بهتره. بعد من تاحالا ندیدم توی سایتی زیر بنر نوشته باشه Designed by folani !!

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
هفته نامه بی نام چاپ شد.
هفته 6شم.

صفحه 1 : http://img.majidonli...c/113267/N1.jpg

صفحه 2 : http://img.majidonli...ic/113268/2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland
اووووووووووووووووووف ایول بیژن خیلی باحال بود . جدا کارت درسته . معلومه خیلی وقت میزاری واقعا خسته نباشی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول خیلی عالیه ! توپه ! کلی حال داد !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بیژن جان حرف نداره ، امیدوارم به زودی سایت هم درست بشه در مورد دلایل رضا باید بگم من هیچ کدومو ندیدم ( بیخیال من اسراری بر گذاشتن بنر ندارم ، همین که هست باشه بهتر از اینه ) با تشکر

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا هفته نامه اين سري خيلي با حال بود.بيژن جان دمت گرم. ولي به نظر من بايد يه كم جنجاليش كنم تيم هاي همو مسخره كنيم ! خلاصه از اين جور كارها.بچه ها نظر شما چيه؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
این هفته نیز تمامی کادر تیمیه یوونتوس1985 ممنوع المصاحبه هستن!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت آپدیتید !

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
مرسی رضا جان. دستت درد نکنه مخصوصا واسه نظر سنجی. اميدوارم ترتيب اثر بدی!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شما هم نامردی نکنید ! نفری یدونه رای بدید! چون می تونید هرچند تا خواستید رای بدید !! :D ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مرسی رضا واقعا سایت توپیه همیشه بیانکونری باشی انشاالله

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی