پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرجیو آلمیرون

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حالا مونده تا جا بيفته.مطمئنا وقتي جا بيفته با كامو مي شن تاپ اسيسترس تيم ليگ سري آ.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من که به سرجیو خیلی امید دارم میتونه میانه میدان رو ماله خودش بکنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اون پاس مشکوک به افساید که ترزگه گلش کرد مقابل تورینو المیرون ارسال کرد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
راستی یه چیزی در مورد گل.ربطی نداره اما چون وحید گفت منم همین جا میگم.Italia 1 یه برنامه تحلیلی داره که هر هفته پخش میشه.تو اون برنامه بعد از بازی Novellino با کارشناس ها بحث میکنه و نوولینو رو قانع میکنند که آفساید نبوده!!!خیالتون راحت ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پاس كه نبود.فكر كنم سرجيو بيشتر قصد داشت گل بزنه.من اولش فكر كردم ندوده ولي بعد ديدم موهاش طلايي نيست بلكه بي رنگ هستش... ولي بهرحال اضلا آفسايد نبود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
به نظر من نقش عمده ای میتونه داشته باشه در موفقیت یوونتوس مقابل فیورنتینا . بازیکنی هست که هم میتونه حفظ توپ کنه و هم میتونه توپ رو به نقاط مختلف زمین پخش کنه . دقیقا چیزی که یوونتوس نیاز داره . امیدوارم یکی از روزهای خوب آلمیرون رو ببینیم .

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من يك سوال برام پيش اومد توي گزارش بازي خيلي تعريف و تمجيد از آلميرون نوشته شده اما در انتها بهش نمره 5.5 داده شده.اونوقت اين يعني چي؟؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
جالبه... بعضي وقتا امتيازات اينجوري سوتي دارند ولي اين يكي رو واقعا عجيب مي دونم.توي گزارش بازي آلميرون از بهترين هاي تيمه اما...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این آلمیرون جیگر منه توی بدترین بازیش هم یه کارایی میکنه ادم حال میاد به خدا خیلی رو پا بازی میکنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نوشته Tuttosport ممکنه این بازیکن تو ژانویه از یووه جدا بشه.انگار تاتنهام و وست هم زمانی که سکو تو انگلستان بوده اعلام آمادگی کردن برای خرید آلمیرون.خود آلمیرون هنوز حرفی در این مورد نزده راستی دیروز هم تولدش بوده.مبارکش باشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نمیدونم اینها چه ترنسفر مزخرفی بودن که مدیرا انجام دادن!!!! خیلی هاشون کلا 2بازی برای یووه انجام ندادن و حالا هر روز میشنویم که فلانی داره میره!فلانی قصد داره از یووه جدا شه. عینه آدم دو تا بازیکن درست حسابی بخرید که بشه نگاه بازیشون کرد و از همه مهمتر مفید واقع بشن واسه تیم نه اینکه همش ضرر باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
آلمیرون خوب بازی میکرد اما درخشش بیش از حد نوچرینو و نقش انکار ناپذیر زانتی در یووه آلمیرون رو به نیمکت قفل و زنجیر کرد ! اینا هم همش شایعه هست و فکر نمیکنم بره . خیلی بازیکن خوبی هست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

آلمیرون خوب بازی میکرد اما درخشش بیش از حد نوچرینو و نقش انکار ناپذیر زانتی در یووه آلمیرون رو به نیمکت قفل و زنجیر کرد !

اینا هم همش شایعه هست و فکر نمیکنم بره . خیلی بازیکن خوبی هست .

درسته که اینها شایعه است ولی باید قبول کرد یووه ترانسفر خوبی نداشت.
البته،چون یووه نمی تونست ستاره های بزرگی بخره روزنامه ها و حواشی همین خرید ها رو هم بزرگ کردند و انتظارات از کسایی مثل المیرون و تیاگو خیلی بالا رفت.اینها هم هیچوقت در حد کسایی مثل کامورانزی نبودند.واقعا وقتی کامورانزی میاد توی زمین تفاوت کلاس یه هافبک ستاره با یک هافبک فقط خوب مشخص میشه.

المیرون بد نبود توی بازی هایی که کرد.ولی تو این 10 هفته دیدیم که یووه به هافبک های خیلی بهتری نیاز داره.من فکر میکنم المیرون به عنوان یک بازیکن جانشین می تونه توی یووه بمونه.ولی نه به عنوان یک بازیکن ثابت و بازیکنی که بشه روش حساب باز کرد برای یک فصل.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
افرین رضا دقیقا المیرونن فعلی نمی تونه بازیکن ثابت یوونتوس باشه و به نظر من اگه به عنوان جانشین به میدان باید واقعا خیلی بهتر می تونه جواب بده البته در شرایط فعلی رانیری اون رو بیشتر از تیاگو قبول داره دیگه و نظرش هم محترم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دوباره یه چیز هایی مبنی بر جدا شدنش شنیده میشه.AEK Athens حاضره برای خریدن این هافبک 27 ساله 8 میلیون تو ژانویه بپردازه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من با اين مبلغ موافق فروشش هستم چون فكركنم تابستون مبلغش كمتر هم ميشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اوایل که به یووه اومده بود خیلی مورد استفاده قرار گرفت و اصلا همه زوج آلمیرون و تیاگو رو در مرکز زمین پیش بینی میکردن که واقعا نتونست کیفیت بالایی از خودش نشون بده و زانتی و نوسرینو خیلی عالی جایگزین شدن و کار کردن . در کل اگر وضعیت همینجوری باشه احتمال اینکه در پایان فصل از تورین بره زیاده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره،اصلا محو شد ! دیگه حتی به عنوان ذخیره هم رانیری بازیش نمیده! اتفاقا من قبل از بازی که به مهره های یووه فکر میکردم تعجب کردم که چی شد المیرون که اول فصل این همه به کار گرفته میشد الان اینقدر بهش بی محلی میشه. هافبک پدیده فصل قبل چرا اینطوری شد !؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واسه من هم سواله که چرا آلمیرون به یکباره به نیمکت دوخته شد ! مگه چقدر افت میتونه کرده باشه یا چقدر سطح بازیش از زانتی یا نوسرینو کمتره ! در کل نه اینکه زانتی و نوسرینو بد کار کردن نه ولی نیمکت نشینی و عدم استفاده از برناردو که به قول رضا از بهترینهای فصل پیش بود یکم تعجب آور هستش . البته یه مقطعی مصدوم بود ولی اونقدر هم مصدومیتش حاد نبود . امیدوارم باز به فورم اصلی برگرده و بتونه برای تیم مفید باشه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
منم خیلی تعجب کردم ! واقعا ازش خوشم میاد ولی نیست ! تو بعضی از بازی ها هم حتی رو نیمکت هم نبود . امیدوارم زودتر خودش رو پیدا کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی