پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرجیو آلمیرون

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
زسکا مسکو هم یه پیشنهاد 6 میلیونی ارائه داده برای این بازیکن.فیورنتینا و لاتزیو و پالرمو هم برای به خدمت گرفتن این بازیکن اظهار تمایل کردن.البته این طور که پیداست یووه دوست داره این بازیکن رو به یکی از 3 تیم ایتالیایی بده تا بتونه به عنوان بخشی از قرارداد بازیکنانی مثل بارزاگلی یا مائوری یا پاسکواله رو به یووه بیاره. این در حالیه که هر روز شنیده میشه یووه تو ژانویه هیچ بازیکنی از دست نمیده و هیچ بازیکنی هم نمیگیره.حالا باید ببینیم چی میشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره در تایید صحبت های امین باید یگم همه جا بحث از رفتن این بنده خدا هست و به نظر من هم رفتنی هست از یوونتوس البته به نظر من قرضی بره خیلی بهتره که اون هم احتمالش خیلی کم هست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی بی انگیزه بود ! من واقعا اشتیاقی باری بازی کردن ندیدم توی بازی هاش. تا وقتی اینطوری باشه به درد یووه نمی خوره.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بايد از يوو بره چيزي نداره كه بخواهيم دلمون رو براش خوش كنيم . يه پولي سر بديم با فندرفارت عوض كنيم خيلي خوب ميشه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
رفتنش بهتر از موندنشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آره.نظر من و فکر کنم اکثر طرفدار ها هم همینه.اما دیروز کوبولی گفت : در زانویه ممکنه بازیکنی تیم ما رو ترک کنه اما مطمئنا این بازیکن آلمیرون یا تیاگو نیست

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خوب با اين حساب،بعيد نيست تياگو و آلميرون فروخته نشن اما نوسرينو يا ترزگه و يا حتي بوفون فروخته بشن تا خودشون باشن كه دفعه ديگه خوب بازي نكن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كاش سرجيو رو قرضي بدن به يه تيم كه توش بهش بازي برسه و براي فصل بعدي كه قراره توي سه جام بازي كنيم داشته باشيمش.اون موقع بيشتر به دردمون مي خوره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آلمیرون امروز تو مصاحبه ای گفته : اون چیزی که برای من مهمه بازی کردن هست به این معنی که یا برای بازی در یووه تلاش بکنم و یا در باشگاه دیگه ای در صورت وجود پیشنهاد بازی کنم. از طرفی هم به پیوشتن به ریور پلاته اشاره ای کرده و گفته : سیمونه (مربی ریور پلاته) الگو من هست و همیشه استیل بازی و شخصیتش رو تحسین کرده ام و برای من قابل احترامه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

سرجیو برناردو المیرون در روزاریو سنتاف ارژانتین در 7 نوامبر سال 1980 متولد شد. مادرش میریم ترزا خانه دار و پدرش سرجیو عمر است ، فوتبالیستی که قهرمانی جام 1986 همراه مارادونا به دست اورده بود ، او یک مهاجم مرکزی در تیم نیکاسل اولد بویز که یک باشگاه بسیار بزرگ در ارژانتین است بود. یک برادر به نام پابلواندری که در نقش یک مربی بدن ساز در تیم نیکاسل اولدبویز را به عهده دارد و و خواهرش سینتینا یانینا که کارمند است . او با گیلدی ازدواج کرد و صاحب سه فرزند به نام های فلورسلتیسته ، کینور و روزاریو است.

سرجیو بیشتر وقت ازاد خود را همراه خانواده می گذراند، به همسرش بسیار کمک می کند و با کمال میل در خدمت همسر و سه فرزندش است. او عاشق موسیقی های امریکای جنوبی است ، به تماشای تلویزیون علاقه چندانی ندارد. بیشتر زمان ازاد او را این سه کودک دوست داشتنی صرف خود می کنند. اگر فیلم خوبی باشد ترجیح می دهد تماشا کند و زمان هایی که به کشورش ارژانتین سفر می کند شدیدا به ماهی گیری و شکار علاقه دارد .

او را باید عاشق واقعی غذاهای ایتالیایی دانست، اما هر چه باشد او یک ارژانتینی است و غذاهای این کشور برای او لذت بخش تر خواهد بود.
همواره بر تن او البسه ورشی و اسپورت می بینید، او علاقه خاصی به لباس های مد روز و شیک دارد و عصرهایی که به دوستانش به رستوران می رود حتما او را با لباس های بسیار شیک خواهید دید. او به گوشواره علاقه شدید دارد و عاشق جمع اوری کلکسیون گوشواره است.

خیلی به سایر رشته های ورزشی توجه ای نمی کند، اما از تنیس لذت می برد و راجر فدرر را یک قهرمان بزرگی می داند. و دوست دارد با دوستانش والیبال بازی کند.

6 ساله بود که فوتبال را اغاز کرد به تیمی پیوست ، از زمانی که یادش می اید در تمام پست های بازی کرده حتی درون دروازه ایستاده ، از کودکی عاشق بازی پدرش بوده و او قهرمان سرجیو است و قهرمانی در جام جهانی 1986 برای او یک خاطره دوست داشتنی است. 15 سال داشت که در تمرینات به پست هافبک منتقل شد و از ان زمان به بعد یک هافبک حرفه شد. خاطره زیبایی که در ذهن دارد به اولین حضور حرفه اش در میادین فوتبال باز می گردد به زمانی که پدرش او را در اغوش گرفت و در چشمانش شور و ذوق وصف ناپذیری را می دید. پدرش همواره در قلب سرجیو جای دارد. رویای بزرگ او کسب اولین اسکودتو همراه بیانکونری هاست ، ایکاش که این ارزو همین فصل به حقیقت بپیوندد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مدیر برنامه های این بازیکن دریافت پیشنهاد از المپیاکو رو تایید کرده و گفته باشگاه های دیگری مثل ریور پلاته هم برای به خدمت گرفتن آلمیرون به طور رسمی پیشنهاداتی رو داده اند. در ادامه هم گفته که در چند روز آینده با مدیران یووه ملاقاتی رو خواهند داشت و خودش به شخصه از آلمیرون انتظار داره در یووه بمونه و نظر باشگاه هم این هست که تا پایان فصل به تیم دیگه ای نره.اما این رو هم گفته که ممکنه همه چیز در یک دقیقه عوض بشه!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نوشته مطبوعات یونان المپیاکو موفق شده با یووه برای به خدمت گرفتن این بازیکن به توافق برسه. با اینکه کوبولی و سکو اعلام کرده بودند دوست دارن آلمیرون تا پایان فصل با یووه بمونه با این حال شایعه پیوستن این بازیکن به المپیاکو هر روز قوت میگیره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
موندن آميرون براي يووه فايده اي نداره. بهتره آگه به قيمت نسبتا خوبي ميخرن، ردش كنن بره. چون با گذشت زمان ارزشش كم ميشه و ممكنه مجاني بشه.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
فکر کنم تا چند روز دیگه یکی از مدیران سایت بیان این موضوع رو قفل کنن یا شایدم پاک کنن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خوبه.بازيكني كه بگير نگير داره نبايد تو تيم يووه باشه.بايد بره هر وقت گيرش هميشگي شد برگرده.فقط بازم بايد بگم خيلي دوستش دارم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رسانه های ایتالیا امروز اعلام کردن ممکنه آلمیرون به صورت قرضی و به مدت 6 ماه به اینتر بره!! کفته میشه مانچینی سبک بازی این بازیکن رو می پسنده!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بهتر که بررررره!!! یک حالی هم به یووه بده و به اینتر گند بزنه! ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا از شانس ما است می ره اونجا و شروع می کنه بدرخشه و حال ما رو می گیره هر جا می خواهد بره و بدرخشه مهم نیست ما خیلی هم خوشحال می شویم اما خدا کنه توی اون خراب شده نره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب با ورود سیسوکو به یوونتوس این بازیکن از یووه به صورت قرضی جدا شد و راهی تیم موناکو فرانسه شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
المیرون هم رسما به موناکو رفت تا انتهای فصل. تاپیک رو باز گذاشتم و اسمش رو تغییر دادم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی