پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرجیو آلمیرون

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سرجیو المیرون هم مثل تیاگو یوونتوسی شد . این خبر رو سایت گل هم اعلام کرده . 27 ساله هست و باشگاه امپولی به یوونتوس پیوست . 180 سانتی متر قد داره و 76 کیلو گرم وزن !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
با آلميرون بيشتر آشنا بشيد
تصویر

پيراهن سياه و سقيد بهش مياد

Jun 2007 Sergio Almiron Full Empoli - Italy Juventus - Italy Midfield زمان ورودش به يوونتوس

Sergio Almiron نام
Midfield پست
Argentina كشور

Club: Juventus - Italy باشگاه فعلي
Birthdate: 8 Nov 1980 روز تولد

Player's Transfers سابقه بازي
Date Type From Team To Team
Jun 2007 Full Empoli - Italy Juventus - Italy
Jul 2004 Full Udinese - Italy Empoli - Italy
Jul 2003 Loan Udinese - Italy Hellas Verona - Italy
Jul 2001 Full Newell´s Old Boys - Argentina Udinese - Italy

بد نيست بدونيد كه در سال گذشته اوايل سال گذشته در تاريخ Sunday
22/1/2006 ساعت 14:00 به يوونتوس يك گل زد اما كاناوارو 2 گل زد و يوونتوس اون بازي رو 2-1 برد

من به اين بازيكن از 100 امتياز 80 امتياز ميدم :o

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
من به این بازیکن در حال حاضر 70 می دهم اما اگه همینجوری ادامه بده بهش 99 می دهم تا ساله دیگه نابغه است این بشر

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من چون فصل قبل يووه سري ب بود بازيهاي سري آ رو كم دنبال ميكردم. بازي اين آلميرن رو نديدم تا حالا. با كدام يك از هافبكهاي يووه ميشه اونو مقايسه كرد؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اونو با تياگو ميشه مقايسه كرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم بازیشو ندیدم ولی اونقدری که تعریفش رو شنیدم بهش ایمام پیدا کردم ! من فکر میکردم خیلی جوون باشه ولی 27 ساله هم که هست بیشتر بهش اعتماد میکنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
تصویر

المیرون 27 ساله نیز یوونتوسی شد

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
من بازیشو دیدم.عالی بازی میکنه و تکنیک خیلی خوبی داره. ولی من فکر میکردم سنش کمتر بشه!در واقع اینطور که معلومه نزدیک 6 سال داره تو سری آ بازی میکنه ولی تازه از فصل قبل چهره شده!من چند تا از صحنه های بازیشو و گلهاشو دیدم ولی نمیشه رو اونها قضاوت کرد.باید صبر کنیم تا بازیشو ببینیم.سبک بازیش بیشتر شبیه ندوده و در سمت چپ هم میتونه بازی کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
خداییش با اینکه سنش پایین هست ولی خیلی تمیز بازی می کنه مهمترین ویژگی این بازیکن هم به نظر من کمتر کار کردن با توپ هست به سرعت پخش می کنه و کارهای اضافی و اعصاب خورد کن انجام نمی ده

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
همين خوبه كه بيخود به توپ ور نره (مثل كريستيانو رونالدو) و بازي رو راه بندازه.

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
خدا رو شکر من که چیزی ازش نمیدونم ولی اینطوری که شما ها میگین امیدوار شدم خدا کنه بتونه خوب بازی کنه

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بیشتر تکنیکیه یا مثله لمپارد توپ پخش کنه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
من ازش حدود 5 . 6 تا بازی دیدم . تکنیکی . سرعتی . بازی سازی فوق العاده . ارسال و پخش توپ به تمامی نقاط زمین و البته جنگنده یکی از بهترین هافبک های سری آ و یکی از عوامل اصلی موفقیت امپولی در این فصل سری آ که تونست بره یوفا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يادم نمياد بازيكن آرژانتيني بد ديده باشم حداقلش اينه كه جنگنده ست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

يادم نمياد بازيكن آرژانتيني بد ديده باشم
حداقلش اينه كه جنگنده ست

من ديددم(بورديسو رو مي گم)
جنگنده بودن اين مياني خيلي به تيم كمك مي كنه.فكر كنم بار ميانه زمين مون با اين يكي تكميل شد و حالا بايد بريم سراغ مدافع.الميرون از نظر من مثل كامو مي مونه.توي يوونتوس از يه ستاره تبديل به يه فوق ستاره مي شه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
دقیقا . آلمیرون مثل کامورانزی یک ستاره خواهد شد . واقعا خرید خوبی بود . فکر کنم بدونید که پدر آلمیرون یک تیفوسی تعصبی یوونتوس هست و بیشترین نقش رو در انتقال پسرش به یوونتوس داشت . حتی چند بار خودش به تورین میاد و با مدیران یوونتوس صحبت میکنه و وقتی پیشنهاد اینتر رو میگیره در جوابشون میگه سرجی میره یوونتوس و بیخودی زحمت نکشید !!! به این میگن تیفوسی ها ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
منم اگه يه پسر داشتم كه مي تونست فوتبال بازي كنه حاضر بودم جونمو بدم تا توي يووه باشه. ايول به باباي سرجي... سرجيو از چه تيم هاي ديگه اي پيشنهاد داشته؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
امروز توی شبکه Sky Sport درباره المیرون حرف میزد و بازی هاش رو توی امپولی نشون داد . واقعا المیرون توی امپولی که تیم کوچیکی بود و بازیکن بزرگی نداشت اینچنین درخشید فکر کنم توی یوونتوس که کلی بازیکن خوب و بزرگ هست حتی سطح بازیش بالا تر هم بیاد . امسال یکی از بهترین هافبک های سری آ شد و موثرترین عامل موفقیت امپولی . سال بعد میشه روی آلمیرون حساب کرد . به قول مانی بازیکن ارژانیتی بد ندیدیم .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
ارژانتینی یعنی فوتبالیست واقعا هم مانی راست گفته هم بهمن ارژانتینب بد ندیدم المیرون میشه موتوی فیورنتینا واسه یوونتوس ببینید کی گفتم!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من منم بهش اعتقاد دارم چون شنیدم مثل ندود شوت زنه و توی ایتالیا از راه شوت به راحتی میشه گل زد و این به نفع یوونتوسه با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی