پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرجیو آلمیرون

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
من قبلا به آلمیرون اعتقادی نداشتم ولی بعد از بازی دیشب کف کردم.بهتریین یار یووه بود بدون شک خیلی فکرش خوب کار میکنه.روی گل چهارم درحالی که همه فکر میکردن شوت میزنه یهو انداخت واسه الکس.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

سرجيو از چه تيم هاي ديگه اي پيشنهاد داشته؟

اینترشو میدونم.
----
بازیکن خیلی خوبیه مطمئنم فصل بعد یکی از بهترینها یووه باشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديشب بازي اصلي خودشو نشون داد.ذهن باز و چشمان باز تر كه پاس هاي فوق العاده اي داره.جدا خيلي خوب كار كرد. باباي سرجيو تبديل به يه سوژه براي تلويزيون هاي ايتاليا شده و ديشب توي گزارش بازي دو سه بار نشونش دادن(البت من نمي دونم كي بووده ولي بچه ها از ايتاليا مي گفتن نشونش دادن)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
در بازی مقابل رم خوب بود فقط یک ایراد داشت اونم اینکه کمی سر به هوا بود ولی جنگندگی و دوندگی بسیار خوبی داشت و خوب توپ به دیگر بازیکنان میرسوند . بدون شک یکی از مهم ترین بازیکنان یوونتوس خواهد بود در سری آ

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

در بازی مقابل رم خوب بود فقط یک ایراد داشت اونم اینکه کمی سر به هوا بود ولی جنگندگی و دوندگی بسیار خوبی داشت و خوب توپ به دیگر
بازیکنان میرسوند .
بدون شک یکی از مهم ترین بازیکنان یوونتوس خواهد بود در سری آ

همه حرفات درسته به جز ایرادت که به جا نبود

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
يكي از مشكلات رانيري اينه كه آلميرون و تياگو هيچكدوم توپگير نيستن و اون نميتونه هر دو رو با هم در ميانه ميدان قرار بده. او مجبوره مثلا يكي مثل زانتي رو به جاي يكي از اين دو به ميدان بفرسته. بايد ديد رانيري چطور اين مشكل رو حل ميكنه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
امروز بابام داشت هايلايت بازي يووه رو مي ديد سر ضاسي كه الكميرون به الكس داد و الكس هديد توي گل گفت اين كچله كيه؟؟؟ گفتم جديده اسمش الميرونه.كلي خوشش اومده بود.مي گفت اگه يه بازيكن مياني ايران چشماش مثل اين بازيكنه باز بود قهرماني آسيا مال ايران بود. خداييش چشماي بازم نعمته ها.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
یکی از خوبی های آلمیرون همین بود . خیلی دید بازی نسبت به بازی داشت . گاهی اشتباه میکرد ولی واقعا بازیکن تیز هوشیه . پاسش به الکس هم که دیگه خیلی خوب بود . میتونه در طول فصل بجای ندود بازی کنه چون دیگه ندود هم سنش رفته بالا .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
پاسش که عالی بود ولی تا 15 دقیقه اخر بازی چیزی ازش ندیدم سر گل اول هم مقصر اصلی بود به هر حال میشه بهش امید وار بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این چند بازی افت و خیز زیادی داشته هر چی هم فکر کردم دلیلش رو اصلا نفهمیدم اما نکته جالب تر اینکه توی تمامی بازی هایی که بازی کرد فراز و فرود داشت همین بازی با رم هم همین جور دیگه دقایقی فوق العاده و بعضی وقت ها افتضاح

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بر خلاف اون چيزي كه از ابتدا انتظار داشتيم آلميرون داره بهتر از تياگو بازي ميكنه و چه بسا جاي تياگو رو توي تيم تنگ كنه. اگه اون اينجوري كه بازي ميكنه ادامه بده و يك خورده هم هماهنگتر بشه خط هافبك رو ميتركونه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
واقعا پاسور توپیه.خیلی خوب به بازی جهت میده.ضربه آزاد زن خوبی هم هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
اره موافقم پاس های خوبی داره و این خیلی به روند هجومی یوونتوس کمک میکنه . البته هنوز خیلی خوب نشده . فعلا مونده که شوت ها و سانتر هاش رو ببینید . هنوز کلی از آلمیرون اصلی مونده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیشب بازم خوب بود.در نبود کامو توپ رو نسبتا خوب پخش میکنه تو زمین.فقط مشکلش اینکه سرعت خیلی بالایی نداره.اگر یه بازیکن باشه که بتونه همیشه پشتشو پوشش بده . نذاره خالی شه میتونه حتی جلوتر بره و پشت مهاجم ها هم بازی کنه. در کل بازیشو خیلی می پسندم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آلميرون بايد يكي مثل زانتي رو هميشه داشته باشه.ديشب نوچرينو نتونست ساپورتش كنه.اون يه تكيه گاه مي خواد تا بتونه با استفاده از اون به جلو تر بره و پاس هاي خوبش رو بده.از نگاه م ديشب بهترين هاي زمين او و الكس بودن و بنظرم با همه‌ي سرعت نسبتا كمش خيلي عاليه. من كه خيلي اميدوارم و معتقدم كه با ت.وجه با اينكه فصل پيش بين 11 تاي برتر سري آ بوئده اين فصل يكي از سه ستاره‌ي برتر يووه خواهد بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از بازیش خیلی خوشم اومد.هافبک خلاق و باهوشیه.ولی یه جورایی تنها بود توی زمین.اگر کنار یه هافبک خوب دیگه قرار میگرفت خیلی بازیش بهتر میشد. مثلا فکر میکنم با کامو بتونه خیلی بهتر تو زمین بازی سازی کنه. بهرحالی دیشب خیلی موفق نبود ولی تلاشش رو کرد.اگر یکم یووه هماهنگ تر و منظم تر بود خیلی بهتر می تونست بازی کنه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
من قبلا اعتقادی به آلميرون نداشتم اما الان نظرن عوض شد و به نظرم خريد موّفقی بود البته بايد رو ضربات آخر خيلی تمرين کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همینطور دقت شوتهاشم ببره بالا و از هر جا توپ گیرش شوت نکنه.میتونه بازیکن موفقی بشه. این باید زیر دست مهندس لیپی بود تا یه بازیکن توپ ازش میساخت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
عالي ظاهر نشد اما بسيار خوب بود.اونجور كه فكر مي كردم نتونست نود دقيقه تيم رو بچرخونه ام توي 10 دقيقه به اندازه‌ي 180 دقيقه تيم رو تكميل كرد و واقعا به دلم نشست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یک سری می گفتند این به درد ما نمی خوره بچه است یوونتوس یک هافبک با تجربه می خواهد اما همین المیرون دیشب خط هافبک رو به خدا می چرخوند چیز کمی نیست به خدا این بازیکنان جوان ما اگه تجربه کسب کنند بی نظیر می شوند تازه اول کارشون هست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی