پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرجیو آلمیرون

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خیلی خوب بازی میکنه ... معتقدم میتونه با کامورانزی هماهنگ تر باشه ... خیلی روان و باهوش بازی میکنه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تو بازي با ليوورنو يك اشكال فاحش داشت اونم اين بود كه 3 شوت به سمت دروازه كرد دوتاشون رفتن دوتا تماشاگر رو كشتن يعني اينقدر بد زد و يكي شون هم به زور به دست دروازبيان رسيد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره توی بازی با میلان هم چندین ریباند خوب گیرش اومد که خیلی بد زد.ولی کلا خیلی خلاق و باهوشه.خوب توپ رو می چرخونه. خیلی بهتر از چیزی بود که من ازش انتظار داشتم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
تو امپولی که شوت های خیلی خوبی میزد . به مرور زمان هم شوت هاش درست میشه باور کنید آلمیرون خیلی بهتر از اینا میتونه بازی کنه خودش هم یه بار گفت که من میتونم بهتر بازی کنم و در چند دیدار آینده یوونتوس نمایش بهتری به اجرا میزارم . واقعا این بازیکن ایول داره !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
عجب گلی زد آلمیرون
خیلی باحال بود . یک ضربه ایستگاهی زیبا .
پست قبلی من خیلی زود به واقعیت پیوست !!!

تو امپولی که شوت های خیلی خوبی میزد . به مرور زمان هم شوت هاش درست میشه

چاکریم دیگه !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دیشب جلوی پارما عالی بازی کرد و گل دوم رو از روی یه ضربه استگاهی زیبا زدش ... خوبی که برناردو داره هم با زانتی و هم با تیاگو هماهنگ هستش ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره دیشب توی یوونتوسی ها بازی المیرون بیشتر به چشم میومد.یکی از نقاط قدرت یووه خواهد بود.من که خیلی بهش اعتماد دارم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر منم ميتونه بهترين بازيكن يوونتوس تو ديدار قبلي باشه ولي ترزگه هم بد نبود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
واقعا آلمیرون خوب بازی میکنه ، حتی تو بازی های دوستانه هم جز بهترین های یوونتوس بود . من هنوزم منتظر آلمیرون اصلی هستم . باور کنید قدرتش رو داره که یک تیم رو بچرخونه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
حالا فکرش رو بکن یک مکمل کامل هم مثل خودش کنارش باشه تا دیگه کمربند میانی میدان بی نظیر می شه انگیزه و قدرت جوانی می تونه هر کاری بکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آلميرون با گلي كه زد بدجوري تو دل ها جا پيدا كرد و از اين به بعد بيش تر از قبل به يووه تعلق داره و در نتيجه مطمئن باشسيد بهتر بازي مي كنه.خيلي خوشحالم كه سه بازيكن جديد يووه گلزني كردند.

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
یکی از 3 خرید خوب یووه تو این فصله
تو این 2 بازی لیگ و 1 بازی کوپا ایتالیا و یکی دوتا بازی دوستانه که رسیدم دیدم واقعا بازیش چشمگیر بود
من که بی صبرانه منتظر درخششم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آلميرون مطمئنا اميد اول يووه مقابل اودينز براي هر كاري است.خستگي بقيه بازيكنان در آلميرون نيست و او بيش از بقيه براي هر كاري آاده است.منتظر درخشش او باشيد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
المیرون یکی از ضعیف ترین بازی هاش رو برای یووه انجام داد.هیچکاره بود توی زمین.یکی دوبار اقدام به شوت زنی کرد که افتضاح بود. امید بیشتری به المیرون میرفت نسبت به بازی های خوب قبلش واقعا نا امید کننده بود. نمی دونم چرا المیرون امشب اینقدر بی حال بود.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آلمیرون خوب هست ولی فکر کنم این اولین محک کاملا جدیش از نظر نوع بازی حریف تو زمین بود.جلو میلان و اینتر تو پیش فصل خوب بود اما اون ها خیلی پرس نکردنش و به هر حال بازی این جدیت رو نداشت.وقتی آلمیرون جلوی تیمی بازی کنه که پرسینگ زیاد باشه و پر تعداد تو دفاع نمیتونه انتظارات مایی که سال ها بازیکن هایی مثل داویدز و ندود رو اونجا دیدیم رو بر آورده کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
روي گل هم پاس اشتباه اون به ندود باعث شد توپ به حريف برسه و بعدش... البت نبايد از حق گذشت چشماي تيزش هنوز خوب كار مي كرد و غير از 20 تا پاس اشتباه يه شيش هفت تا پاس خيلي خوب هم داد./دو نقطه دي...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
آلمیرون توی نیم فصل بعدی میشه همه کاره یووه هر موقع که سر حال باشه یووه هم خوب بازی میکنه ولی اگه سر حال نباشه یووه به مشکل میخوره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
دقیقا وقتی آماده هست توپ به همه جای زمین میرسه و کلا یوونتوس صاحب بازی میشه من که خیلی دوستش دارم و بهش هم اعتقاد صد در صد دارم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه اس بي و كامو آماده باشن ترزگه هر بازي هت تريك مي كنه.حيف كه يكي مصدومه و يكي ناآماده...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
ولی به نظر من با توجه به عدم تجربه ای که داره و تا حالا توی این سطح هم به بازی گرفته نشده نمایش خوبی داشته و می تونیم خیلی خیلی امیدوار باشیم بهش در ضمن رانیری هم بهش اعتماد داره و همیشه دنبال یک بازیکن کناری برای المیرون هست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی