پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تياگو مندز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
410 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مي تونم از همين الان بهتون قول بدم اگه تياگو در هفته‌ي يازدهم مصدوم نباشه بهترين بازيكن زمين در بازي يوونتوس و اينتر او و الكس خواهند بود.اون مشكلاتشو به زودي پشت سر مي ذاره.بهرحال نبايد سنگين كار مي كرده تا اينهمه كم بياره اما وقتي به اوجش برگرده ليگ ايتاليا رو مي تركونه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من دحاضرم شرط ببندم که برامون با شوت خیلی گل می زنه البته مهم این هست که رانیری بهش بازی بده یا نه اما مرد اول میانه میدان ما است حالا ببینید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
اگر بای های تیاگو رو هم دیده باشید میبینید که شوت های بسیار خوب و البته ناگهانی رو میزنه . کلا تو این کار تبهر داره . منم با حسین موافقم که تیاگو مرد اول خط هافبک یوونتوس خواهد بود . نه اینکه ندود یا آلمیرون یا بازیکنی دیگری بد باشن ولی تیاگو قدرت بالاتری داره . یک بازیکن تیزهوش . پاسور و البته شوت زنی قهار . توی لیگ حتما جا میوفته و با انجام بازی های خوب همه رو خوشحال میکنه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه روزي مي رسه كه ندود ، تياگو ، اس بي(آلميرون) و كامو كنار هم بازي مي كنن و همه دروازه بان ها بايد مواظب باشن يهو شوت سمت شون نره كه اگه بره ديگه... تياگو به اميد اول شوتزني تيم تبديل خواهد شد.مطمئن باشيد.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
شاید تنها خرید متوسط یووه همین بود  خدا رو شکر همینو خرید و گرنه!!!!!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
براي يووه كه طرفداراي انقدر نااميد هم داره متاسف شدم.يعني چي؟ من نمي فهمم.ليست خريد يووه با ياكوئينتا(بازيكن قهرمان جهان) ، تياگو(بازيكن ثابت پرتغال تيم سوم فعلي اروپا) ، آندراده(كاپيتان پرتغال سومين تيم فعلي اروپا) ، گريگرا(بهترين مدافع چك چهارمين تيم فعلي اروپا) ، آلميرون(بين 11 نفر برتر فصل پيش سري آ) و بقيه بازيكنان خوب و عالي پر شده كه اين 5 تا سرآمداش هستن بعد شما مي گي خريد متوسط و اين تازه بهترينش بوده؟؟؟ واقعا متاسفم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فعلا من در چند بازی که از تياگو دیدم واقعا خیلی ضعیف بازی کرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حتي الكس يا رونالدينيو هم اگه خسته باش و آماده نباشن وقي بازي كنن مشكل خواهند داشت پس نبايد از تياگو نا اميد شد.بنظرم به زودي كه برگرده روي فورم كلا مشكل تيم حل ميشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
90 دقیقه در کنار دکو میانه میدان پرتغال رو در اختیار داشت و بازی نسبتا خوبی رو هم به نمایش گذاشت البته من فقط موقعیت های خطرناک رو دیدم ولی پاس های عمقی فوق العاده ای داد در بازی مقابل ارمنستان

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
البته توجه داشته باشيد که اسکولاری سطح بالاتر از رانيری هست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تياگو به مرز آمادگي رسيده است. طبق آخرين اخبار كه از سوي سايت طرفدران يوونتوس(يوونتوز) به دست رسده تياگو پس از بازي مقابل ليوورنو به مدت 15 دقيقه از بند ناآمادگي پيش فصل خود رها شده و مسئولين تيم تصميم گرفته اند او همراه با بقيه بازيكنان و در كنار ايشان به بازي و تمرين بپردازد.قبل از اين بخاطر فشار بالا تياگو تمرينات سبك تري نسبت به بقيه داشته است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من همچنان منتظر یکی از گل های این بازیکن به صورت شوت از راه دور هستم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
انتظار براي درخشش تياگو با بازي زيباي او در يووه كي به پايا ن مي رسد؟ به نظر شما دليل اين همه تاخير براي تياگو جيست؟ به نظر من اون هنوز خودشو توي يووه باور نداره و فكر مي كنه به درد بازي توي ايتاليا نمي خوره اما اينطور نيست.بعدشم مشكل آمادگي بدش توي دنسازي گريبانشو گرفته.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
او بايد به تدريج آماده شود و ابتدا به عنوان بازيكن ذخيره به ميدان بياد تا يواش يواش جاشو توي تيم پيدا كنه. فكر كنم بعد از يك ماه ديگه بشه به عنوان يكي از بازيكنان اصلي به ميدان بياد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس کی میاد این تیاگوی ما!؟ یکی هلش بده زودتر بیاد به زمین. واسه بازی ها برسه تیم از اینی که هست بهتر میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امیدوارم این به تدریج کمی سرعت بگیره ! الان خیلی وقته قرارا به تدریج اوج بگیره ولی چیزه خاصی از خودش نشون نداد. مثلا یاکینتا هم قرار بود به تدریج اوج بگیره که گرفت !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي بدجور تو كف برگشتنش هستم.بدجوري روي اعصاب منه كه نمي تونه به خوبي هميشه‌ش باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
من که عجله ای ندارم قضیه یاکوئینتا خیلی فرق میکنه یاکوئینتا با چند تا از بازیکنان یووه همبازی بوده تو تیم ملی و بالاتر از اون در سری آ توپ زده و ... چند تا شاخصه دیگه که کارش رو راحت تر میکنه ولی تیاگو نه . ندود هم همین طور بود دیگه . باید صبر کنیم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه بازيكن يه روز خوبه و يه روز بد.اوايل حضور ندود هم خيليا گفتن اين بازيكن به درد يووه و اصلا به درد ايتاليا نمي خوره و بايد دادش بره. اما از نيم فصل حضورش و بعد از سال دوم حضورش شد اسطوره‌ي يووه. حالا مندز عزيز يه بازي بد كرد نبايد انقدر محكم بهش توپيد.بنظر من (همونطور كه سعيد توي صفحات قبل گفت) تياگو رو بايد از سال دوم (يا از نيم فصل دوم) ديد و نبايد انقدر زود با يه بازي قضاوت كرد در موردش.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الان یه خبر عجیب دیدم.نوشته بود ممکنه یووه تیاگو رو تو ژانویه بفروشه!!!!!این خبر رو Goal.com نوشته اما نمیدونم خودشون از کجا آوردن!! درسته که تیاگو هنوز اصلا آماده نیست اما دیگه فروختنش کار عجیبیه خدایی! سکو هم در موردش گفته مه اون یکی از بهترین هافبک های جهانه و فقط به زمان احتیاج داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی