پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تياگو مندز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
410 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همه خبر گذاری ها از درخشش تیاگو در تمرینات نوشتند. و تیاگو هم در مصاحبه گفته ما فقط برای اسکودتو خواهیم جنگید. من به تیگو خیلی امید داشتم حال کردم که اینطوری با انگیزه تمرین میکنه.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
منم خیلی خوشحال شدم واقعا بهش امید دارم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
امروز تو اردو گفته اومدم به یووه تا قهرمان بشم و به بازی های اروپایی برگردم.بعد هم گفته نبودن در بازیهای اروپایی مشکل بزرگی برای من نیست چون میدونم سال دیگه بهش میرسیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو روز یوونتوس تمرین داشته هر دو روز بالاترین نمرات رو گرفته و موفق ترین فرد بود به خدا نباید این ستاره رو دست کم گرفت مطمئن باشید هم بازی ساز فصل بعد یوونتوس خواهد بود و در کنار این گل های زیادی رو هم می زته عشق است تیاگو

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من كه از اول به اين بازيكن خيلي اميدوار بودم و فكر مي‌كردم يك فوق ستاره ميشه. خوشبختانه او در تمرينات نشون داد كه بازيكن آماده و خوبيه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
من فکر ميکنم تياگو رو بايد از سال دوم ديد مثل ندود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بهرحال توی تمرینات همه رو شگفت زده کرده.رسانه های مختلف هم به درخشش و انگیزه و تلاش بالای تیاگو در تمرینات اشراه کرده اند. فکر میکنم این بازیکن ازونایی که یووه ستارش میکنه. خیلی مهمه که یه بازیکن با انگیزه و تلاش تمریناتش رئ دنبال کنه. خیلی خیلی به آیندش امیدوارم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فعلا در گزارش هاي مختلف از گريگرا و تياگو بعنوان بهترين خريد ها و باانگيزه ترين بازيكن هاي يووه نام برده شده.اميدوارم كه تياگو تا آخرش توي يووه با انگيزه و بهترين باشه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
خب انگيزه که ملاک موفق بودن نيست هرکی مياد تو يوونتوس بزرگ وظيفشه که با انگيزه تمرين کنه ديگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
الان يكم با دقت نگاه كن(سعيد جان): كيه ليني بخاطر اينكه جايگاه اصليشو از دست داده انگيزشو هم از دست داده و بد شده بطوريكه رانيري مي گه اون بايد هم جو رو بهم نزنه و هم خودش رو ارتقا بده تا برگرده به رده‌اول مدافعان.اما تياگو چون جديد و با انگيزه است انقدر خوب بازي مي كنه كه بتونه ثابت بشه و براي همين انگيزه باعث مي شه اون بهترين بازيكن تمارين باشه.پس ربط داره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مرد میانه میدان یوونتوس هست و خودش هم این رو به خوبی می دونه پس باید کاری کنه که از همین الان و توی تمرینات دید رانیری نسبت بهش خراب نشه دیگه بدون شک همین جوری ادامه خواهد داد البته به امید خدا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
منم خيلي بهش اميد دارم البته كارش خيلي سخته ولي بازيكن كمي نيست . سابقه بازي در جام هاي مختلف رو داره . با همه نوع تيمي هم بازي كرده و تجربه خوبي داره فقط اميدوارم مصدوم نشه . همين

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
تياگو خواهد درخشيد و با پيشرفت بيشتر در يووه در ساهاي آينده جايگزين ندود و يكي از بهترينهاي يووه خواهد شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به قول بهمن امیدوارم مصدوم نشه مصدوم بشه خدا به دادمون برسه واقعا توی هافبک وسط مهره کلیدی کم داریم زانتی-تیاگو-جیانی کدا-اولیورا-المیرون هیچ کدام رو به اندازه تیاگو قبول ندارم ولی اگه مصدوم بشه کار برای یووننتوس خیلی سخت می شه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
به هر حال تا بازی رسمی از تياگو نبينيم نميتونيم بگيم که چقدر ميتونه واسه ما کارايی داشته باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تياگو خودش يه تيمه.فليپه اسكولاري به اندازه‌اي قبولش داشت كه تيم رو بهش مي سپرد.او بهترين رهبر خطوط ميانيه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
البته فوتبال ملی با باشگاهی خيلی تفاوت داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي ليون هم او بهمراه جونينيو پرنامبوكانو يه تيم رو مي چرخوندن و فرد هم براشون گل مي زد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديشب وقتي داور اعلام پنالتي كرد بشدت رفت سمت داور و بهش اعتراض كرد و او تنها بازيكن معترض بود.بازي اگه رسمي بود حتما بخاطر اعتراضش باهاش برخورد مي شد.بايد مواظب اين مشكلات هم باشيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمی دونم چرا دیشب این همه سردرگم بود اصلا گیج شده بود فقط می خواست توپ رو رد کنه شاید می خواست سوتی نده نمی دونم البته با این یک بازی نمی شه نظر داد ولی خوب اصلا در 10% تیاگو هم نبود البته اینها نظرات شخصی من هست با توجه به برداشتی که از بازی داشتم ولی خوب واسم تیاگو تعریف نشده بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی