پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تياگو مندز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
410 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من بازی دیروز تیاگو با یک بازیکن بزرگ خیلی فاصله داشت اون هنوز مونده تا یک بازیکن بزرگ بشه و به کار یوونتوس بیاد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نباید انتظار معجزه از تیاگو داشت ندود سال اولی امد یووه خیلی خوب بازی نکرد ولی فصل بعد انقدر خوب بازی کرد که شد بهترین بازیکن سال اروپا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر كنم سه علت داشت: 1.سومين بازيش براي يووه بود و هول شده بود(چون دو بازي قبلي هول شدن نداشت) 2.هنوز خوب هماهنگ نشده بود. 3.مي ترسيد يكم با توپ ور بره روش خطا كنن مصدوميت براش پيش بياد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

نباید انتظار معجزه از تیاگو داشت ندود سال اولی امد یووه خیلی خوب بازی نکرد ولی فصل بعد انقدر خوب بازی کرد که شد بهترین بازیکن سال اروپا

دقيقا موافقم .
تازه ندود سال اول بيشتر مصدوم بود . اميدواريم تياگو اينجوري نباشه .
بايد صبر كنيم تا با تيم يكي شه . زمان ميخواد .
ولي بي شك يكي از بهترين خريد هاي يوونتوس بوده .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
به تياگو حالا حالا ها بايد زمان داد

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
موافقم. تیاگو خودشو نشون داده و توانایی های بالاش نیاز به اثبات نداره فقط باید جا بیفته. همین.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
تازه زيدان هم با اون عظمتش وقتي كه امد توي يووه اولش يك كم طول كشيد تا توي فوتبال ايتاليا و يووه جا بيفته. من نميدونم چرا دوستان منتظرن تياگو همين كه از راه رسيد توي بازيهاي امادگي پيش فصل تمام قابليتهاش رو نشون بده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
به نسبت بقیه بازیکنان های جدید و مدت زمان حضور در یوونتوس خوب کار کرده و ازش راضی هستند مربیان و البته هواداران . از نظر قیافه هم متفاوت و تکه ! زمان میخواد تا بازی خودش رو به نمایش بزاره ولی روند رو به رشد خیلی خوبی داشته .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
حتما جا مي‌افته و خط هافبك رو ميتركونه. خيالتون راحت باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فعلا که اصلا در حد و اندازه های خودش نبوده رانیری هم بهش اعتماد فراوانی داره و این باعث می شه که بیشتر فرصت داشته باشه که خودش رو نشون بده دیگه نمی دونم ولی من حتی با این بازی های نه چندان خوبی هم که به تمایش گذاشته به عنوان مرد شماره یک میانه میدان حساب می کنم روی این ستاره

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين چند وقته نميدونم كاست مصدومه يا رفته مرخصي ولي بازيكني كه يوونتوس بهش نياز مبرم داشته باشه در وسط ميدون مطمئنن مندز نيست چون مندز در ليگ يا سذي ا فكر نكنم جواب بده تو چند بازي كه براي يوونتوس به ميدون رفته اصلا خوب بازي نكرده چند روز پيش كل بازي هاشو تو يوونتوس ديدم اينقدر بد به نظر ميومد كه گفتم اين مندزه و انشا الله به جايگاه اصلي خودش برسه ولي چيزي كه معلومه يوونتوس فعلا در غياب او خيلي بهتر نتيجه ميگيره مخصوصا كه ن.چرينو و الميرون و زانتي رو اوج هستن كلا با اين اوصاف يا زانتي تو مركز قرار ميگيره يا الميرون و در اخر به تياگو نگاه ميكنن به اميد روزي كه بتونه بهترين بازيكن مياني يوونتوس باشه در يا رقابت پاك با نوچرينو الميرون زانتي

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من که به این بازیکن خیلی امیدوارم خیلی هم دوسش دارم انشالاه با جو سری ا که اشنا بشه خیلی خوب میشه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
چرا خبري از تياگو كه اينهمه بهش اميد بسته بوديم در بازيهاي دوستانه پيش از فصل نيست؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از حرف های رانیری این طور بر میاد که آمادگی بدنی مناسبی نداره.چون تو مصاحبه ای 2-3 روز پیش گفته بود که هیچ مشکلی با تیاگو نداره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تياگو و گريگرا دچار خستگي هاي بعد از دوره‌ي بدنسازي هستن و نمي تونن بازي كنن.بدنشون روي فرم نيست.اين خيلي عاديه.هميشه اينجوري بوده.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
واقعا برام عجیبه.چرا یه دفعه تیاگو باید ناآماده بشه؟؟بازیکنی که همه از آمادگیش تا ماه پیش شگفت زده بودن! به تمرین های بدن سازی که عادت داره و تیم های بزرگ با تمرین های سنگین بازی کرده.تمرین های بدن سازی یکسانی با بازیکن های ضعیف تری مثل اولیورا داشته اما خسته تره!!نمیدونم.شاید تو همه تیم ها قبلی هم اینطوری بوده.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اتفاقا مشكل دقيقا از تمرينات بدنسازي هستش.تياگو توي تمرينات بدنساز خيلي سنگين كار كرده(من اينو توي تاپيم تيم يوونتوس نوشتم) و اين باعث شده آمادگي بدنيش رو كاملا بدست نياره و كمي دچار مشكل بشه.اين مشكل بزودي و بعد از دو سه هفته حل مي شه.علت چنين مشكلاتي رو وقتي مي فهمي كه مثلا توي يه روز 50 تا شنا بري و فرداش 400 تا بري و بفهمي با اين سنگين كردن بي اندازه چقدر بدنت نا آماده مي شه.بهرحال بزودي تياگو بازيكن بزرگي مي شه كه همه مي خوايم.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
من قبلا ميگفتم تياگو رو از سال دوم ببينيد اما حالا ميگم از سال دوم هم هيچی نميشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي من معتقدم خيلي زود جواب مي ده شايد زدن يه شوت توي دقايق حضورش خيلي عادي باشه ولي من خيلي خوشم امود از شوتش نشون داد چاچوب شناسه منتظر گلهاي ناگهاني و غافلگير كننده تياگو هستم

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من تياگو تا دو ماه از شروع فصل به اوج مي‌رسه. چون الان آماده نيست و با تيم هم كم بازي كرده و هماهنگ نيست. ولي قطعا وضعيت اينطوري نميمونه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی