پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تياگو مندز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
410 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
با توجه به اينكه تياگو احتمالا در چند روز آينده رسما به يووه خواهد پيوست لطفا اگه در مورد اين بازيكن پرتغالي اطلاعاتي داريد بنويسيد تا بقيه هم بدونن.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تصویر

Tiago Mendes نام
Midfield   پست
Portugal  كشور

Club: Juventus - Italy  باشگاه فعلي
National Team: Portugal   تيم ملي
Birthdate: 2 Apr 1981  روز تولد

Player's Transfers   سابقه بازي
  Date Type From Team To Team
Jun 2007 Full Lyon - France Juventus - Italy
Aug 2005 Full Chelsea - England Lyon - France
Jul 2004 Full Benfica - Portugal Chelsea - England

كلا به اين بازيكن از 100 امتياز من 90 امتياز ميدم. :o

بد نيست بدونيد كه تياگو تو فصل قبل در شانزده بازي بري ليون و پرتقال گل زد كه تعداد گلهاش ميشن 14 گل كه امار خيره كننده اي هست براي يك هافبك

بد نيست بدونيد كه اين بازيكن كه براي تيم ملي فقط يك گا زده اونم مقابل صربستان در دقيقه 6 بازي بود تو بازي هاي اروپا2008

و تو بازيهاي حذفي ليگ و ليگ فهرمانان براي ليون گل زده كه دو گل در يك بازي به آيندهوون زده يك گل به بخارست روماني يك گل هم به رئال مادريد

كه جمعا ميشن 4 گل در اروپا و بقيه رو تو ليگ و حذفي زده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
انصافا خرید خوبی هست و بدون شک خیلی به کارمون میاد اتکا به قدرت خط هافبک یوونتوس داره روز به روز بیشتر میشه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
آيا تياگو يك هافبك تكنيكي و هجومي است و يا دفاعي و بازي خراب كن؟ اميدوارم تكنيكي و هجومي باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
تیاگو یک هافبک بازی ساز هست و تهاجمی . فکر کنم در کنار تیاگو بازی کردن یک هافبک بازی خراب کن خیلی خوب باشه . مثل زانتی یا اگر شد گیلبرتو سیلوا . در کل خرید خیلی خوبی هست

Anfield

Anfield

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
به نظر من تیاگو بازیکنیه که میتونه خط هافبک رو فوق العاده کنه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چند تا بازی که من ازش دیدم یه چیزی تو مایه های ژاوی خوب توپ پخش میکنه خوب هم میجنگه خوب هم شوت میزنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فکر میکردم مهاجمه ! بهرحال دو فصل قبل در اکثر بازی های لیون بوده.29 بازی و 31 بازی در دو فصل یعنی بازیکن ثابت لیون. لیون هم کم تیمی نیست.پس حتما بازیکن خوبیه. هافبک تهاجمی و حتی گاهی مهاجم هم بازی کرده.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خیلی هافبک خوبیه مطمون باشید تیاگو وندود سال بعد قوی ترین خط هافبکو درت میکنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
تصویر

تیاگو با حضور در دفتر باشگاه یوونتوس با امضای قراردادی تا سال 2012 رسما به یوونتوس پیوست .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
قيافش كه خوبه. اميدوارم بازيش هم خوب باشه. دوست دارم ببينم تو لباس راه راه سياه و سفيد چه شكلي ميشه. اگه تكنيكي باشه و خوب بازي كنه من يكي از طرفداراشم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
توی چلسی اصلا بهش میدان کافی نمیدادن ولی هر وقت بازی میکرد واقعا عالی و موثر بود . تو لیون بازیکن ثابت و محبوب ژررارد هولیه بود ضمن اینکه واقعا بازیکن شوتزنی هستش و تکنیک خوبی داره و البته بازیسازی رو هم خوب بلده . به شخصه معتقدم شعور فوتبالش بالاست . خرید بسیار عالی بود .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره خیلی میشه به اون امید وار شد و خط هافبک خوبی خواهیم داشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
این دو تا کلیپ رو از تیاگو ببینید بد نیست .
یک بازیکن تکنیکی و شوت زن .
=========================================

==============
این رو هم الان گیر اوردم . درباره تیاگو هست . خودش توضیح میده که چیکارا میکنه و از زمان جوونی و تمریناش و ...
حدود 9 دقیقه هست .
http://www.youtube.com/watch?v=kSCIx7_1Ftc&mode=related&search=

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خرید بهتری نسبت به خریدهای دیگه بوده!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بدون شک بهترین خریذمون بوده البته در ظاهر اما بهش خیلی امید هست 5-6 تا گل با شوت هم این فصل می زنه از من گفتن بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من عاشق اين بازيكن هستم.كلا با تياگو و هلدر پوستيگا خيلي حال مي كنم كه تياگو به يووه اومد و انشا الله يه روزي هلدر هم مياد.فوق العاده اند.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من هميشه به بازيكنان پرتغالي علاقه داشتم. حال اگه طرف بياد يووه كه ديگه نور اعلا نوره. حالا يكي از بازيكنان يووه كه من سخت طرفدارشم همين تياگو هستش.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
طبق يك نظر سنجي در سايت يوونتوس دات آي آر و در تاپيك چه بازيكني تا بحال تياگو با 100% آرا بعنوان بهترين خريد يوونتوس در فصل نقل و انتقالات تا به اينجاي كار شناخته شده است.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اميدوارم بتونه انتظاراتي كه ازش هست رو برآورده كنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی