Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تياگو مندز

- - - - -

• Please log in to reply
410 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
سکو این فرضیه رو رد کرده دیگه عصر توی سایت زدم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,453 posts
البته تياگو هم اصلا بدرد نميخوره اگه هم درست باشه خبر چيز خاصی رو از دست نميديم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
من خیلی به این تیاگو امید داشتم و فکر میکردم بهترین خرید یوو است ولی با دیدن بازیش جلوی اودینزه واقعا افسوس خوردم سطح بازیش در حد جام محلات بود

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 posts
تياگو و ياكوئينتا از جمله خريدهاي خوب يوو بودند و مطمئن باشيد جواب ميدهند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
تياگو هنوزم فرصت مي خواد و اونم شايد تا نيم فصل و حتي يه فصل.اونم مثل ندود بعد از يه مدت موتورش راه مي افته.عجله كار شيطونه.صبر كنيد و ببينيد كه يه روزي مي شه مثل ندود و براي اين كه يه فصل بيشتر بمونه همه اصرار مي كنن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland
درباره تیاگو زود قضاوت میکنیم اگر بازی هاش رو تا حالا ندیده بودیم خب میتونستیم بگیم که بازیکن ضعیفی هست اما بازیهاش رو دیدیم قبلا و مطمئنا افت کرده الان . من که خیلی بهش امید دارم و یقین دارم به زودی همون تیاگو لیون و تیم ملی پرتغال میشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
نسبتا توی بازی مقابل رجینا هم نشون داد خیلی بهتر از قبل شده و میشه بهش امیدوار بود البته حس می کنم رانیری در کل خیلی بهش اعتماد نداره

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,655 posts
ته دلم هی میگفتم این به درد یووه نمیخوره اما همه میگفتند خیلی خوبه ما هم گفتیم حتما یه چیزی هست که همه میگند اما اصلا انتظارات رو بر اورده نکرده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
در مورد این بازیکن یک کم زود قضاوت میکنید. به گمونم راه بیفته ؛ یووه میتونه بهش تکیه کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
متاسفانه صحبت های جدی هست که توی زمستان یوونتوس را ترک می کنه البته 3 تا پیشنهاد خیلی خیلی خوب هم داره از پرتو و بنفیکا و لیون

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
اسپورتینگ لیسبون رو هم باید به این ها اضافه کرد.رانیری اعتقادی بهش نداره و با توجه به سنش کار درست هم این هست که بره.چون هنوز جای رشد داره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کلا بازیکن خوبیه ولی اصلا رانیری بهش اعتماد نداره و فروشش میتونه بهترین راه باشه . با پول فروشش هم میشه یه هافبک دیگه خرید . کلا اصلا موفق نبود و اون چیزی که فکر میکردیم نشد .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
گفتم كه يه نيم فصل يا فصل صبر كنيد مي شه عينهو ندود..اول حضور ندود هم همه همينو مي گفتن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
رانیری در موردش گفته من کاری به قیمت بازیکنان ندارم و امادگی بازیکنانم مد نظرم هست ( تیاگو گران ترین بازیکن خط میانی هست )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland
اصلا دوست ندارم که از یوونتوس بره . فکر نمیکنم یک هافبک میانی فرصت چندانی داشته باشه که در 5 دقیقه کاری انجام بده . به نظر من باید بیشتر صبر کنیم .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
سوازو:تیاگو ممکنه یوونتوس رو ترک کنه!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
اگه بره یکی بهتر از اون جاشو میگیره پس بره خیلی بهتره تو این چند هفته + بازی های دوستانه مانند یه بوت بوده واسه یوونتوس نمیدونم پی ازش دیدن که خریدنش حالا میخوان نگهش هم دارن به این میگن یه خرید اشتباه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تیاگو که خدایی بازیکنه خوبیه من دوسش دارم ولی ولی لیگ ایتالیا هر بازیکنی نمیتونه بدرخشه فک نکنم خرید اشتباهی بوده باشه ;d

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 posts
چرا اصلا این بازیکن خوب را خریدند تا این رانیری بازیش نده .من که خیلی از این بازیکن خوشم میاد .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
از اول که قرار نبوده بازیش ندن. وقتی تیاگو رو خریدن همه ی ما امیدوار بودیم مثل همیشه یه هافبک خوب و شوتزن داشته باشیم ولی متاسفانه فعلا وضعیت اون اصلا ربطی به روزای اوجش نداره!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users