پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
تو یه سری از اخبار اگه اشتباه نکنم قهرمان جام حذفی میره لیگ قهرمانان که این به کنار ما تو کوپاناتزیوناله میتونیم از زوج بیانکی و یاکویینتا استفاده کنیم در ضمن بلیمی داره میاد اصلا به این پسره نیازی نیست خودشم دیگه با میلان تمدید کرد همونجا میمونه نمیاد یووه!(با عرض عذرخواهی به مدیران که این بحث ربطی به این تاپیک نداشت!)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا نباید به این بازیکن به چشم یک بازیکن اصلی و فیکس نگاه کرد امار بازی های این بازیکن در سال 2007 تعداد بازی:30 بازی بازیکن ثابت:29 بازی بازیکن ذخیره: 1 بازی گل: 14 گل اخطار: 2 اخطار اخراج :1 قرمز دقایق بازی: 2560 دقیقه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
چند روز پيش استاد ليپي در مورد ياكينتا اظهار نظر كرد و گفت او مهاجم كاملي است. هم با پا خوب بازي مي كند و هم سر زن است. هم سرعت خوبي دارد و هم شم گلزني او بالاست . مي نواند در كناره‌ها هم بازي كند. به نظر من وقتي نظر استاد ليپي اين است حتما ياكينتا بازيكن خوبي است. او در يووه خيلي بهتر از اودينزه بازي خواهد كرد. شك نكنيد.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

Vincenzo Iaquinta

تصویر

اصلا نباید به این بازیکن به چشم یک بازیکن اصلی و فیکس نگاه کرد

امار بازی های این بازیکن در سال 2007
تعداد بازی:30 بازی
بازیکن ثابت:29 بازی
بازیکن ذخیره: 1 بازی
گل: 14 گل
اخطار: 2 اخطار
اخراج :1 قرمز
دقایق بازی: 2560 دقیقه

منظورت یاکوئینتاست ؟! کاپیتان اودینزه و بازیکنی که فصل پیش پدیده لیگ قهرمانان بود رو میگی که بازیکن اصلی نیست ؟! اصلا حرفت منطقی نیست .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم صحبت های بازیکن جدید یوونتوس تورین: همواره دوست داشتم در تيمي بزرگ بازي كنم و به پيروزي ها ي با ارزش دست يابم شايد به دنبال تيمي بودم كه درليگ قهرمانان بازي مي كرد اما بيشتر نياز داشتم تا كمي وضيعت خود را تغيير دهم و پيشرفتي داشته باشم به طور حتم تيم ها بزرگي وجود دارند اما بايد بهترين را برمي گزيدم زماني كه علاقه مندي يووه را ديدم بسيار خوشحال شدم يوونتوس تيم بسيار بزرگ و با سابقه اي است و فرقي نيم كند در ليگ قهرمانان حاضر باشد يا نه!!!زيرا يك تيم حرفه اي و كامل است با بهترين امكانات و بهترين بازيكنان و مجموعه اي قابل احترام بازي كردن در كنار الكس دل پيرو يك رويا است او يك مهاجم تمام عيار و دوست داشتني است كه هر بازيكني دوست دارد در كنارش بازي کند و من از اينكه اين امكان برايم به وجود آمد بسيار خوشحالم از نظر من تورينو شهري خوب براي زندگي است و همسرم نيز از بودن دراين شهر راضي است من به يك باشگاه با شكوه پيوستم و از اين تصميم خرسندم برخي از من مي پرسند چرا بارسا را انتخاب نكردم؟بايد بگويم بازي در ايتاليا را مي پسندم و زمياني كه با پيشنهاد يووه مواجه مي شوي پاسخ منفي خيلي عجيب و خنده دار به نظر مي رسد.اميدوارم كه مسولين نيز از اين خريد راضي باشند و من بتوانم در تيم جديدم به گلزني هاي خود ادامه دهم و براي هوادارن بيانكونري شادي را هديه دهم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

Vincenzo Iaquinta

تصویر

اصلا نباید به این بازیکن به چشم یک بازیکن اصلی و فیکس نگاه کرد

امار بازی های این بازیکن در سال 2007
تعداد بازی:30 بازی
بازیکن ثابت:29 بازی
بازیکن ذخیره: 1 بازی
گل: 14 گل
اخطار: 2 اخطار
اخراج :1 قرمز
دقایق بازی: 2560 دقیقه

منظورت یاکوئینتاست ؟! کاپیتان اودینزه و بازیکنی که فصل پیش پدیده لیگ قهرمانان بود رو میگی که بازیکن اصلی نیست ؟! اصلا حرفت منطقی نیست .

این نظر من هست
یعنی انتظار داری اگه ترزگه و هانتلار و الکس رو داشته باشیم این فیکس باشه؟؟؟؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
فیکس نیمشه فک کنم ذخیره میشه یه جورایی مثل زالایتا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
من از چهره یاکوئینتا خوشم میاد و همچنین از سبک بازیش واقعا خرید خوبی بود . تجربه و همه چیز هم داره یک خرید مطمئن !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اينم مهاجما يوونتوس 1- دلپيرو { اسطوره عزيز و دوست داشتني } فيكس 2- ترزگه فيكس 3- هانتلار يا بيانكي فيكس 4- ياكوئينتا ذخيره انصافا يوونتوس مهاجماش عالين خدارو شكر مشكلي از اين بايت نداريم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من نمیدونم چرا فکر میکنید وینچنزو ذخیره میشه . عقل سلیم میگه فعلا بازیکنی سرشناس مثل یاکوئینتا در ترکیب ثابت خواهد بود . احتمالا کامورانزی یا تره زگه یکیشون میره . یاکوئینتا و دل پیرو فصل بعد مهاجمان یووه خواهند بود .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
ترزگه رو که بیخیل من مطمئنم میره ولی اگرم بمون بازم من زوج الکس - یاکوئینتا رو ترجیح میدم به نظرم میتونن زوج فوق العاده خوبی باشن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
آره منم زوج الکس - یاکوئینتا رو ترجیح میدم . درسته که الکس - تره زگه خیلی با هم هماهنگ هستند ولی با یاکوئینتا بیشتر حال میکنم !

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
نه اصلا اگرم ترزگه رفت هانتلار - الکس و الا همون الکس - ترزگه عالیه!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
از اظهار نظرش در مورد الکس خوشم اومد پس منم از حالا از طرفداراشم برای اینکه همه تو یووه فیض ببرن میشه سیستم تیم رو 343 کرد اونوقت الکس پشت سر دیوید و وینچنزو میشن یه خط آتش مرگبار که پشت سرشون هم مائورو و ندود قرار میگرن که اونوقت باید به اندازه سوراخ های تور دروازه بشینیم تو هر بازی گلای یووه روبشماریم :o :o :o البته بعید میدنم رانیری چنین کاری انجام بده ??? ???

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من مطمئنم الکس و یاکوئینتا زوج خط حمله فصل بعده . البته من نظرم رو میگم وگرنه رانیری تصمیم گیرنده هستش . شاید بخواد از زالایتا و پالادینو استفاده کنه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ياكوئينتا نمي تونه فيكس باشه.علتش هم چيزي جز اين نيست كه ما در يووه بازيكنان بزرگتري داريم.اما اون مي تونه يه مهاجم مطمئن تر از زالايتا و بوژو روي نيمكت باشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي بايد به مصدوميت هاي هميشگي ترزگه هم توجه كرد اگه ياكوئينتا از اين فرصتا استفاده كنه ديگه كسي نمي تونه به نيمكت بدوزدش ولي خداييش اگه هانتلار هم بياد كار واسه قرار گرفتن توي خط حمله خيلي سخت ميشه چون فكر مي كنم رانيري از دو تا هافبك دفاعي استفاده مي كنه نمي تونم اميدوار باشم الكس رو پشت دو تا مهاجم قرار بده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
شاید هم الکس ذخیره شد !!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
واقعا جالبه که شما اینقدر یاکوئینتا رو ضعیف و ناتوان جلوه میدید . در مواقعی هم به زالایتا تشبیه میکنید که جالبه ! یاکوئینتا یکی از بهترین خریدهای یوونتوس هست . به قول پسوتو شاید الکس ذخیره بشه . از الان نمیشه پیش بینی کرد !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا ! من نمیدونم یکی از سرشناس ترین بازیکنان سری آ و کاپیتان اودینزه و بازیکنی که لیپی کلی ازش تعریف کرده چرا باید ذخیره باشه ؟! بازیکنی که حتی در پست کامورانزی هم بازی میکنه . به نظر من در مورد ترکیب ثابت صحبت نکنیم چون در فوتبال اروپا آماده ها به زمین میرن . فقط یه نکته زلاتان ابراهیموویچ رو یادتون بیاد . وقتی اولش به یووه اومد همین شرایط بود ولی بعدش الکس و تره زگل رو تحت تاثیر قرار داد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی