پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازيكني كه ليپي بگه خوبه ، خوبه. بازيكني كه تو تيم ملي ايتاليايي كه ليپي چيده باشه ، خوبه. پس نمي شه ازش الكي ايراد گرفت.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
اگر بخوایم خصوصیات مثبت یاکوئینتا رو در نظر بگیریم میبینیم که چقدر بازیکن خوبیه : 1 - قدرت رهبری داره بخاطر مدت ها کاپیتانی در اودینزه . 2 - تجربه بازیهای اروپایی و جام جهانی رو داره و در اروپا جلوی تیمای قدرتمندی مثل بارسلونا بازی کرده . 3 - فیزیکی و در گیر هست . 4 - قد مناسبی داره . 5 - در فرصتهای به دست اومده واقعا عالی کار میکنه . 6 - هر چقدر میگذره و سنش میره بالا تر قدرت گلزنیش بیشتر میشه . فقط باید مصدوم نشه !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

اره وقتی لیپی می گه خرید تابستانی خیلی خوبی بوده نباید دست کم گرفت این بازیکن رو
اما بدون شک یک مهاجم خوب دیگه می خواهیم

موافقم مثلا هانتلر يا يكي مثل خودش

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
هانتلار و بيانكي تنها مهاجمايي هستن كه مي شه بهشون اعتماد كرد.توني هم بود كه رف بايرن.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اتفاقا توني به درد يوونتوس نميخورد دراز بي عقل همون بهتر كه رفت بايرن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهرحال كه فعلا ياكوئينتا تو جمع بيانكونري است و توني رفته بايرن. بنظرم بايد ياكوئينتا رو طوري تربيت كرد كه اگه خوب بود ديگه نره.مثل دل پيرو.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

بهرحال كه فعلا ياكوئينتا تو جمع بيانكونري است و توني رفته بايرن.
بنظرم بايد ياكوئينتا رو طوري تربيت كرد كه اگه خوب بود ديگه نره.مثل دل پيرو.

گل آي گل گفتي

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
براي اين كه بحثمون يكم جدي بشه چند تا سوال مي پرسم تا شما نظر شخصي تون رو در موردش بگيد:

1.ياكوئينتا در يووه ثابت مي شود يا نيمكت نشين؟
2.وينچنزو چه شماره اي را خواهد پوشيد؟
3.در فصل بعد چه تعداد گل از وينچنزو خواهيم ديد؟
4.آيا وينچنزو با اومدنش به يووه جاي خودش در تيم ملي رو بدست خواهد آورد؟
5.اگر ياكوئينتا نمي اومد كي بايد جاش ميومد؟

باتشكر.

جواباي من:
1.بنظرم مي شه نيمكت نشين الكس و هانتلار.
2.شماره‌ي 9.
3.13 گل.
4.به تيم ملي رفته و جايگاه ثابت مي يابد.مثل دوران اينزاگي.
5.من هيچ كسي رو غير از اون نمي خوام.چون ديگه بيانكونريه.

به این پست 2 امتیاز داده شد.گروه مدیران.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
1- نيمكت نشين 2-  شماره 9 3-  گل هاش ميشن 10 تا 4-  آره 5-  مجتبي ديناروند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
1:نيمکت نشين 2:يه شماره دو رقمی 3:دوازده گل 4:عمرا 5:مطمئنن بازيکن درجه يکی نميگرفتيم به جاش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

براي اين كه بحثمون يكم جدي بشه چند تا سوال مي پرسم تا شما نظر شخصي تون رو در موردش بگيد:

1 - نیمکت نشین احتمالا
2 - 9
3 - 10
4 - توی تیم ملی هست و خواهد ماند
5 - همین یاکوئینتا خوبه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تا بحال همه گفتن اون نيمكت نشينه.جالبه.خيلي از اين اتفاق نظر خوشم اومد. بنظر من اگه نيمكت نشين هم بشه مي شه يكي مثل پالاي امسال.يعني توي بازي هايي كه دو مهاجم اصلي نيستن اون بعنوان ثابت بازي مي كنه.يعني يه جورايي مهاجم شماره‌ي 3 تيم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

سلام دوستان من
در ابتدا بگم که فکر میکنم در آینده رانیری از یک سیستم چرخشی در خط حمله استفاده کنه
1- نیمکت نشین ( ولی فکر کنم در بعضی از بازیها هم ثابت باشه ولی عمدتا نیمکت نشین )
2- شماره 9 ( با توجه به جدایی بوجینوف و علاقه این بازیکن به این شماره ، قطعا این شماره را خواهد پوشید )
3- هشت گل
4- آره ( مسلما بازیکنانی که در تیمهای بزرگ بازی میکند بیشتر در چشم هستند و مطمئن باشید حتی امکان فیکس شدنش هم هست )
5- جیلاردینو ( مسلما الان که پیوسته دیگه این سوال زیاد جالب نیست ولی اگر نمیومد من جیلا رو ترجیح میدادم )
با تشکر فراوان از علی عزیز

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
1-نیمکت نشین میشه البته فکر کنم تو اکثر بازیها به عنوان یار ذخیره بازی کنه 2-به نظر من شماره ای غیر از 9 بپوشه بهتره چون منو یاد اون زلاتان..... 3-بالای 10 گل میزنه 4- همین الانش هم تو تیم ملی بازی میکنه و اگه تو یووه بدرخشه فکر کنم بتونه فیکس بشه 5- بیانکی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
1- نه ثابت نه نيمكت نشين محض 2- 20 3- 7 گل 4- نه 5- روبن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15941 ارسال
1.ياكوئينتا در يووه ثابت مي شود يا نيمكت نشين؟ 2.وينچنزو چه شماره اي را خواهد پوشيد؟ 3.در فصل بعد چه تعداد گل از وينچنزو خواهيم ديد؟ 4.آيا وينچنزو با اومدنش به يووه جاي خودش در تيم ملي رو بدست خواهد آورد؟ 5.اگر ياكوئينتا نمي اومد كي بايد جاش ميومد؟ جواب های من: 1-نه 2-9 یا 20 3-8 4-نه 5-جیلا-بیانکی

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
براي اين كه بحثمون يكم جدي بشه چند تا سوال مي پرسم تا شما نظر شخصي تون رو در موردش بگيد: 1.ياكوئينتا در يووه ثابت مي شود يا نيمكت نشين؟ 2.وينچنزو چه شماره اي را خواهد پوشيد؟ 3.در فصل بعد چه تعداد گل از وينچنزو خواهيم ديد؟ 4.آيا وينچنزو با اومدنش به يووه جاي خودش در تيم ملي رو بدست خواهد آورد؟ 5.اگر ياكوئينتا نمي اومد كي بايد جاش ميومد؟ 1. ثابت 2. 9 3- 9 4. بله 5. موتو ، کاراچیولو

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من بايد يكي از بين جيلا و بيانكي حتما به ياكوئينتا بپيونده.اونجوري مي تونيم بگيم بعد از الكس و ترزگه يه زوج مهاجم خوب ديگه هم داريم.ياكوئينتا و (يكي از بين جيلا و بيانكي).فكر كنم چون جيلا با وينچنزو تو تيم ملي بازي كرده بهتر باشه.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
چی چی جیلاردینو هیچی بارش نیست همون بیانکی بهتره اما هانتلار دیگه خیلی توپه در ضمن پالادینو رو فراموش نکنین!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالا فصل بعد در پست بال (wing) بازي مي كنه.هانتلار هم اگه بياد مي شه مهاجم نوك و در بين زوج اصلي قرار مي گيره و احتمال اومدنش رفتن ترزگه رو محتمل تر مي كنه. ما براي ذخيره هامون(و تيم كوپا ناتزيوناله) به بيانكي و جيلا احتياج داريم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی