پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تا ابد كه نه اما تا 3 .4 سال ديگه چرا ميتونه

:( :( :( واقعا براتون متاسفم که اینجور در مورد کاپیتان الکس نظر میدید

امیدوارم دیدتون نسبت به بازیکنا باز تر بشه که الکسو با کسی مقایسه نکنید وهیچ وقت اونو کنار نزنید

حرفات كاملا درسته

سن ترزگه و دل‌پيرو يواش يواش زياد شده و بعضي وقتا اينقدر كند و بد بازي مي‌كنن كه حوصله آدم سر مي‌ره. من خودم اگه تو دنيا طرفدار يك بازيكن باشم اون يك نفر دل‌پيرو است و خواهد بود.
ولي دوست عزيز تا ابد نميشه دل‌پيرو و ترزگه خط حمله يووه باشن. وقتي اين تيم ياكينتا رو خريده و دنبال كواليارلا و گيلاردينو هم هست بايد نتيجه گرفت با احتمال زياد دوران ترزگه دز اين تيم تمام شده و دل‌پيرو هم بايد در درازمدت تر و به آرامي با نسل بعدي بازيكنان جايگزين شود.
يادتان باشد كه دل‌پيرو در 20 سلگي باجوي 29 ساله را كنار زد. پس تعجب نكنيد اگه كواليارلا بياد و اونو يواش يواش توي 33 سالگي كنار بزنه.

عزيزم رفتارت نسبت به خداي من كاملا اشتباهه و اينو بگم اگه ميتوني لطف كن در نورد دلپيرو بيشتر تحقيق كني بعد نظر بدي عزيزم

اگه يوونتوس تو بازي فينال اروپا با اينتر بازي داشته باشه و دقيقه نود دلپيرو يك گل به خودمون بزنه بعد يك پنالتي رو خراب بكنه ميدوني بهش چي ميگ ميگم فداي سرت تو بازي با ميلان با برگرئونت باعث قهرماني يووه شدي تو بازي با فيورنتينا دقيقه آخر زيباترين گلت رو زدي

اينو ميگيم نه اينكه بگم اه از دستت خسته شديم

چون هيچوقت دلپيرو براي هواداران يوونتوس خسته نشد كه ما حالا بياييم اينو بگيم

پس خواهش ميكنم نظرت رو در مورد دلپيرو تغيير بده يا اصلا نظري در مورد الكس نده
با تشكر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
نظر دوست عزیز ما اینه که الکس نباید همیشه بازی کنه . وقتی آماده هست بازی کنه اما وقتی آماده نیست چرا بازی کنه ؟ منم موافقم . تره زگه میخواد بره بره . چون بهترین زوج خط حمله یوونتوس رو الکس و یاکوئینتا میتونند تشکیل بدن . یاکوئینتا خیلی بازیکن خوبی است و به درد میخوره . =========================== تذکر : درباره الکس دیگه بحث نکنید . الکس خودش تاپیک داره !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یاکوئینتا خیلی مسخره است که با دیوید مقایسه می کنید تو شم گلزنی حتی نصف دیوید هم نیست

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مقایسه ترزگه با مهاجمانی که میخواند بیان یووه خیلی مسخره هست شما نگاه کنید ترزگه از تیمهای بارسا منچستر ارسنال لیورپول و میلان پیشنهاد داد واقعا جالب هست دیگه تقریبا تمام تیمهای قدرت مند اروپا

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ليپي دوباره از ياكينتا تعريف كرد. حتما اين بازيكن يك چيزي هست كه مربي قهرمان جهان تا اين حد به اون اعتقاد داره. به نظر من او ميتونه فيكس بودن ترزگه را تهديد كنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
صد در صد یاکوئینتا میتونه برای الکس هم یک تهدید باشه ولی برای تره زگه خیلی بیشتر . چون زوج الکس - یاکوئینتا زوج فوق العاده ای هست و بعد هم اینکه اینا با هم هماهنگ تر هستند .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیپی باز هم عنوان کرده که یاکوینتا یکی از بهترین خرید های یووست و گفته یووه بهتر ازین نمی تونست در نقل و انتقالات عمل کنه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بي صبرانه منتظرم فصل جديد شروع بشه ببينم يووه با اين بازيكنان جديد (آلميرون- ياكينتا- تياگو) چه شكلي ميشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

لیپی باز هم عنوان کرده که یاکوینتا یکی از بهترین خرید های یووست و گفته یووه بهتر ازین نمی تونست در نقل و انتقالات عمل کنه.

واقعا برام جالب هست که این همه لیپی از این وینچنزو تعریف می کنه
با این شرایط اگه مربی یوونتوس می شد از بین ترزگه و دل پیرو و یا هر مهاجم دیگری یکی باید نیمکت نشین می شد و این بشر بازی می کرد

ولی نمی دونم چرا من خیلی باهاش حال نمی کنم

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ياكوينتا: در يوونتوس اوج مي‌گيرم ‌مهاجم جديد تيم يوونتوس قصد اوج‌گيري در فوتبال همراه اين تيم را دارد. به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، ويچنزو ياكوينتا كه هفته قبل از تيم اودينسه جدا شد و به يوونتوس تورين پيوست، اظهار داشت، براي حضوري موفق در اين تيم، تدارك زيادي ديده است. اين مهاجم كه كنار يوونتوس، مورد توجه تيم هاي ديگري نيز بود، ‌گفت: با انگيزه‌هاي بسياري راهي اين تيم شده‌ام. مي‌خواهم در اين تيم تا مي‌توانم در فوتبال پيشرفت كنم. وي افزود: يوونتوس تيم بزرگي در فوتبال ايتاليا و اروپا است. از اينكه فرصت حضور در اين تيم را پيدا مي‌كنم، ‌بسيار خوشحالم. اين بازيكن عنوان كرد: فكرمي كنم باوجود ستارگان زيادي كه يوونتوس دارد، بتوانم به ارزوي قهرماني كالچو نائل شوم. براي اين منظور كار يوونتوس به خصوص بعد از بازگشت به كالچو راحت نخواهد بود چرا كه هم بايد خود را در ليگ تثبيت سازد و هم براي قهرماني بجنگد. اين مهاجم 27 ساله در ازاي 11.3 ميليون يورو، از اودينسه به يوونتوس ملحق شد. وي براي اين منظور قراردادي 5 ساله بست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
شما چرا اینقدر درمورد بازیکنی که بازیشو هنوز ندیدین اظهار نظر میکنین صبر کنین ببنین چطور بازی میکنه بعد اینجوری در موردش صحبت کنین فکر کنم اگه خود یاکوئینتا هم بدونه که اونو با الکس وجانشینی اون مقایسه میکنین تعجب کنه الکس اسطوره ومحبوب کجا یاکوئینتا کجا خودش میگه بازی درکنار الکس برای من یک رویاست اونوقت شما میگین الکس رو کنار میزنه ؟؟؟؟!!!!! هیچ کس نمیتونه الکس رو کنار بزنه الکس همیشه در قلب یووه است وکنار زده نمیشه اونم توسط یاکوئینتا پس لطفا دیگه اینقدر نگین یاکوئینتا خوبه یا بده یا اینکه با الکس کبیر مقایسه اش کنین صبر کنین ببینی چطوری برای یووه بازی میکنه اونوقت نظراتتون رو بگین این رو هم اضافه کنم که البته نظرات همه شما محترمه دوستان

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
احسان عزیز شما بازی یاکوئینتا رو ندیدی ؟ بازی های اودینزه رو ندیدی ؟ حداقل جلوی یوونتوس ؟ بازی ملی رو ندیدی ؟ یاکوئینتا یک خرید عالیه . خواهشا تعصبی حرف نزن .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
تو تیم ملی که همیشه یه ذخیره بوده و الکس در بدترین شرایط هم در تیم ملی به این یاکوئینتا ترجیح داده شده به نظر من در حد فیکس بودن در یوو نیست(بدون هیچ تعصبی گفتم) ولی ذخیره طلایی خوبی میتونه باشه که بشه با امدنش تو زمین امید به گلزنیش داشت.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
معمولا شرايط تيم يووه طوريه كه بازيكنان متوسط هم توش مي‌درخشن. ياكينتا كه ديگه يك بازيكن خوبه. اگه فرصت بازي بهش بدن با ترزگه براي مهاجم فيكس بودن رقابت مي‌كنه. من مطمئنم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بهمن جان مثل اینکه منظور من رو خوب متوجه نشدی من گفتم برای قضاوت در مورد یاکوئینتا یه کم زوده نگفتم که بازیکن بدیه یا خوبه من بازی هاش رو دیدم میدونم که یه بازیکن فرصت طلب و زیرکیه اما باید صبر کنیم تا ببینیم در آینده چطوری برای یووه بازی میکنه بعدا انتقادی تشویقی چیزی اگه داریم بیان کنیم ما که هنوز عملکردش رو تو یووه ندیدیم که بگیم خوبه یا بده منظورم از اینکه میگم در مورد بازیکنی که بازیشو ندیدین اظهار نظر نکنین اظهار نظر های منفیه نه اظهار نظرهای مثبت چون واقعا بعضی از دوستان نظرهای تند ومنفی انجام میدن که برای یه بازیکن تازه وارد خیلی بی انصافیه فکر کنم نه تنها برای من بلکه برای همه طرفدارای الکس مقایسه سر الکس با بازیکنای دیگه غیر قابل تحمل باشه پس لطفا یه کمی هم به من حق بدین که بگم الکس رو با یاکوئینتا مقایسه نکنین

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چرا از لقب سر واسه الكس استفاده كردي ؟ اين يه لقب بريتيشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
باشه دیگه میگیم دون الکس دل پیرو خوبه ایتالیانو شد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينجا تاپيك وينچنزو هست نه سر الس يا دون الكس. حرف فت من در مورد اينكه رقابت باعث بهتر شدن مي شه رو خيلي قبول دارم.بايد با اييجاد رقابت بين مهاجما وسوسه شون كرد تا بهترين باشن و براي همين بهتر مي شن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
ولی دوستان باید قبول کنید اینو . تمام سایت ها وقتی زوج خظ حمله رو میزنند . شانس الکس و یاکوئینتا رو یکی دونند برای بازی کردن . یاکوئینتا بازیکن کوچیکی نیست . حداقل الان رو میگم . کاری به قبل ندارم . باید بازی هاش رو در یوونتوس دید بعد نظر داد . مطمئنا اگر بد باشه اولین نفر خود رانیری هست که تعویضش میکنه نه ما !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آخیش راحت شدم دیروز پس از تحمل روزگاری سخت بالاخره این کنکور کذایی برگذار شد یه بار سنگین از رو دوشم برداشته شد ======================================================== البته منم به توانایی های یاکوئینتا اعتقاد دارم میتونه در کنار الکس به تجارب ارزشمندی برسه البته اگه راه زلاتان رو در پیش نگیره رانیری میتونه تو خط حمله از سیتستم چرخشی استفاده کنه تا همه فرصت بازی پیدا کنن خرید بیانکی فکر نکنم دیگه بدرد بخوره یووه الان سه چهار مهاجم خیلی خوب داره وخریدن بیانکی میتونه باعث لطمه زدن به آینده یکی از این مهاجما بشه چون بالا خره حداقل یکیشون نیمکت نشین میشه یووه الان نیاز به چند مدافع طراز اول داره چون خط دفاع این فصل ضعیف نشون داد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی