پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از كنار هنر مديران يوونتوس هم نبايد به سادگي گذشت من ديشب از اخبار ورزشي شنيدم كه 5 ساله بسته اگه واقعا ً صحت داشته باشه مفت خريديمش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وينچنزو ياكوينتا مهاجم ملي پوش اودينزه كه با مبلغ 12 ميليون يورو و 5 ساله به بانوي پير پيوست

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ياكينتا جوانتر و با انرژي تر از ترزگه و دل پيرو است. من فكر مي كنم بيشتر مواقع بازي كند و خوب هم بازي كند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فوتبال که همش انرژی نیست ! شم گل زنی ترزگه خیلی بالاتر از یاموئینتاست.حتی اگر 100 سالش باشه ! و تکنیک و هوش دلپیرو هم خیلی بالاتر از این بازیکنه. من به عنوان ذخیره بهش نگاه میکنم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي خيلي بعيد به نظر مي رسه يه مربي از دو تا بازيكن 30 و 33 ساله به عنوان خط حمله استفاده كنه (من الآن توي PES خريدمش اولين بازي دو تا گل زد)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من هانتلار رو خریدم ! ولی فصل بعد فروختمش آلمیدا رو خریدم !!!!!!!!!!1 اصلا ازش خوشم نمیاد ! اون یه دونه رای که نوشته اصلا خرید خوبی نخواهد بود ماله منه !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من مطمئنم با گذشت چند هفته از سری آ وقتی وینچنزو بازیهای خوبی رو انجام داد همه مخالفانش تحت تاثیر قرار میگیرن .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ما که تا حالا چیزی از یاکوئینتا ندیدیم در حد و اندازه ی یوو نیست

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
az IAQUNITA chizi nadidi nazar nade pas aval baziasho beben bad begoo bade :D از ياكوئينتا چيزي نديدي نظر نده پس اول بازياشو ببين بعد بگو بده ;D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
همین رو بگو !!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
وينچنزو به خوبي مياد و توي يووه چه به عنوان بازيكن ثابت و چه بعنوان يار ذخيره براي يووه بازي مي كنه. با توجه به اينكه ياكوئينتا چند سال جوونتر از ترزگه و دل پيروئه مي تونه از اونا بيشتر بازي كنه اما از بيانكي و هانتلر و پالادينو نه. در ضمن بازيكنارو با پي اي اس نسنجيم خيلي بهتره.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
PES ye bazie, fekr konam be gozashtash dar udinese tavajoh konim behtare taze shoma keh az ZELATAN ba oon vaze asafbaresh hemayat kardid ... az in bazikon keh kheyli ham khoob hast hemayat konid Pes یه بازیه ، فکر کنم به گذشتش در اودینزه توجه کنیم بهتره تازه شما که از زلاتان با اون وضه اسف بارش حمایت کردید ... از این بازیکن که خیلی هم خوب هست حمایت کنید بهمن : تصدیق میکنم ;D

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
سبك بازي زلاتان اصلا شبيه ياكوئينتاي بزرگ نيست زالاتان خيلي بهتر از اين بازيكن با ارزشمن يوونتوس هست اما 2 چيز ياكوئينتا از زلات بزرگ بهتره اونم قدرت سر زنيش و قدرت بدنيش زنده باد زلاتان زنده باد ياكوئينتا ********************* شب خوش بر همگي.....

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
شب شما هم بخیر *************** زلاتان و یاکینتا اصلا قابل مقایسه نیستن . این نظر منه . یه کمی اگه فکر کنید میتونین به دلایلم پی ببرید ;) .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ياكوئينتا مي تونه 85 دقيقه همه رو خسته كنه.مدافع حريف ، مربيان تيم ، هواداران و خودش.اما بعد از اون خودش از خستگي در آد و با گلزني بقيه رو هم از خستگي در بياره.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
marco جان اگه ميشه دلايلت رو بگو ميخوام بدونم نظرت چيه؟؟؟

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
ما گفتیم فوق العاده نیست نگفتیم که از زلاتان بدتره واقعا از زلاتان بازیش بهتره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

فوتبال که همش انرژی نیست !
شم گل زنی ترزگه خیلی بالاتر از یاموئینتاست.حتی اگر 100 سالش باشه !
و تکنیک و هوش دلپیرو هم خیلی بالاتر از این بازیکنه.

من به عنوان ذخیره بهش نگاه میکنم.

سن ترزگه و دل‌پيرو يواش يواش زياد شده و بعضي وقتا اينقدر كند و بد بازي مي‌كنن كه حوصله آدم سر مي‌ره. من خودم اگه تو دنيا طرفدار يك بازيكن باشم اون يك نفر دل‌پيرو است و خواهد بود.
ولي دوست عزيز تا ابد نميشه دل‌پيرو و ترزگه خط حمله يووه باشن. وقتي اين تيم ياكينتا رو خريده و دنبال كواليارلا و گيلاردينو هم هست بايد نتيجه گرفت با احتمال زياد دوران ترزگه دز اين تيم تمام شده و دل‌پيرو هم بايد در درازمدت تر و به آرامي با نسل بعدي بازيكنان جايگزين شود.
يادتان باشد كه دل‌پيرو در 20 سلگي باجوي 29 ساله را كنار زد. پس تعجب نكنيد اگه كواليارلا بياد و اونو يواش يواش توي 33 سالگي كنار بزنه.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
:( :( :( واقعا براتون متاسفم که اینجور در مورد کاپیتان الکس نظر میدید امیدوارم دیدتون نسبت به بازیکنا باز تر بشه که الکسو با کسی مقایسه نکنید وهیچ وقت اونو کنار نزنید

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من دوست ندارم الكسو كنار بزنم. اون به نظر من بهترين بازيكن تاريخ يووه است. ولي واقعيت اينه كه او نميتونه تا ابد مهاجم يووه باشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی